Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι οκ να βγαλω αλλα αυριο.. φορτιζετε ακομα:)

τι θελετε φωτο σε σκοτεινο και αν περνιουντε παιχνιδια???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι,βαλε αν μπορεις ενα-δυο βιντεακια στα 352*288 και στα 320*240 να δουμε διαφορες.Και με φλας ενα δειγμα αμα γινεται.Παντως το vga βιντεακι του Ζαχαρια φαινοταν ψιλοχαλια.

 

Αληθεια,το φλας μπορει να χρησιμοποιηθει σαν φακος?

Θενκς.

Link to comment
Share on other sites

απο οσο εχω δει δεν γινεται:/
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

http://i152.photobucket.com/albums/s187/giwrgos21r/Photo-0002.jpg

(φωτο σκοταδι 800*600)

 

μονο 320*240 εχει το 352*288 που το ειδατε ?

οντως ειναι λιγο πιο σκοτεινη φοτο στο 320

 

http://i152.photobucket.com/albums/s187/giwrgos21r/Photo-0004.jpg

Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορείς να βγάλεις και καμμία φωτό ημέρας?πώς βλεπεις την αυτονομία του????πότε θα έρθει????βγάλε σε παρακαλώ και καμμία φωτό το κινητό...
Link to comment
Share on other sites

μήπως μπορείς να βγάλεις και καμμία φωτό ημέρας?πώς βλεπεις την αυτονομία του????πότε θα έρθει????βγάλε σε παρακαλώ και καμμία φωτό το κινητό...

 

http://i152.photobucket.com/albums/s187/giwrgos21r/Photo-0005.jpg

(με μια λαμπα αναμμενη σε 320*240, σου κανει ?)

τι εννοεις να βλεπω την αυτονομια του ?

 

φωτογραφιες του κινητου θα βρεις στις πρωτεσ σελιδες ρε μεγαμε

Link to comment
Share on other sites

συναγωνιστη μου βαζεις δυσκολα τωρα.. που να τρεχω εξω.. αργοτερα αμα ειναι θα σε φτιαξω

χθες το φορτισα για πρωτη φορα θα σου πω οταν λειψει

αποτι μου ειπανε παει εως και 7 ημερες. το στανταρ ειναι 3-4

Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρες?Αν μπορεις να βαλεις μια photo σε σκοτεινό Δωματιο να δομυε αν ισχύουν και αο 2ο ατομο οι φωτογραφίες που ειχε ποσταρει ενα παιδι παλιότερα.

 

απο το γερμανο στο mall

Υπαρχει και στο πλαισιο... και στουρναρη

Link to comment
Share on other sites

na einai toso aplo gia games nilane energipieis to java ne ayto ton kodiko *#9998*4678255#. . kai telos ta pernas sto kinito . kai kaneis egkatastasi mia fora kai telos..

 

ego den mporo na katalabo esas . enas allos filos hthele na pari sansung kai rotoyse an exei anafores to kinito gia ta sms.

to u 600 perni rdf .word... allla ayto poy eipe i kopela den prin to psilo fovame. oti i samsung aferi litourgies apo ena neo kinitio eno tis exei se kapio pio palio einai ontos etsi kai gia ayto milao mono gia to u 600.

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε το κινητο για μενα ειναι κ@υλα.. τι αλλο να πω? μια χαρουλα το βλεπω εχει απολα πανω κιοταν λεω απολα μην νομιζετε οτι θα σας σιδερωνει κιολας ετσι γιατι μερικοι τοχουνε ξεφτιλισει το θεμα με τα κινητα.. οκ η φωτογραφικη μια χαρα ειναι μπορεις ανετα να κανεις τη δουλεια σου τωρα αμα θες αψογες ποιοτητες ζουμ ψηφιακα και καταστασεις τραβα παρε μια ψηφιακη μηχανουλα και μηντο ψαχνεις τοN95 βγαζει καλυτερα και το w800 και τονα και ταλλο.. ειπαμε το καθε πραμα με τη δουλεια του..
Link to comment
Share on other sites

filos mazi su. egw den trelenomai gia camera kai pipes. me noiazei na min travaei kollimata, na adexei bataria kai kamia 2 leptomereies akoma. san sxolio to ethesa gia tis photos. kata ta alla emena m aresei to kin kai tha to tsibisw. allwste den einai kai akrivo gi afta pou prosferei. kai san design ta spaei gia mena. na rwtisw kiolas. pdf kai .doc diavazei??
Link to comment
Share on other sites

φίλε giwrgos21r μπορείς σε παρακαλώ να κάνεις ένα πλήρη review me ta + και - της συσκευής?ευχαριστώ ...κ φίλε jjuuveve μπορείς να γράφεις ελληνικά μικρά γιατί ειναι πιο ευκολο να το διαβάζεις????
Link to comment
Share on other sites

vasika ayto to kinito tha kontraristi ne to k 850 vevea einai poli pio wraio apo to k 850 . alla ti sigkrinoume kai blakies

ego tha to paro giati to proto poy kitao se ena kinito einai i enfanisi

g 600 the best

Link to comment
Share on other sites

τι review να κανω τωρα... λοιπον

στα + σιγουρα ειναι ο πανεμορφος σχεδιασμος, το κρατας και χαιρεσαι πραγματικα.το οτι δεν ειναι τατζ επισης. υπαρχουν 5-6 επιλγες στην αναλυση που θελεις να βγαλεις φοτο και βιντεο. ραδιοφωνο μια χαρα περιεχει και χαντς φρη το πακετο οπως και μια μεμορυ 512.. επισης η μπαταρια πολυ καλη φαινεται νααντεχει πολυ αμα δε ντο ζοριζεται συνεχεια..ωραιο μενου ευκολοχρηστο...

στα - οτι δεν δεχεται .rtf για .doc δεν ειμαι σιγουρος εστηλα ενα απο το notepad γραμμενο και το διαβασε αλλα επειδη ηταν ελληνικα δεντα εγραφε καλα...ακομα ενα 'ισως' - το οτι αυτα που σοθ στελλουν απο βπλουτουθ πανε κατευθειαν στο υλικο μου.

στα - επισης το οτι δεν εχει την ιδιοτητα ψηφιακης φοτογραφικης μηχανης Lcd με 4* ψηφιακο ζουμ και 2 αποκριση αλλα ενα απλο 5μεκαπιξελ κινητο με καθαρη φωτογραφια.

 

τι αλλο να πω? αμα δω τπτ θα κανω ανανεωση του review..

Link to comment
Share on other sites

Thnaks φιλε giwrgos21r για τις πληροφοριες και τα βιντεακια.Σιγουρα παντως δεν ειναι και οτι καλυτερο στο imaging.

Το ειδα σημερα κι εγω στο Media markt.Ενω ειναι πολυ ομορφο,αυτο που το χαλαει πολυ ηταν κυριως το χρωμα.Ενα περιεργο ανθρακι,σαν του d900.Καμια σχεση με τις φωτο που εχουνε πολλα sites.Σε μαυρο δηλαδη.Αμα ηταν μαυρο πιστευω θα ηταν τελειο.

Επισης παρατηρησα οτι κλειστο εχει πολυ τζογο.Πολυ χαλια βασικα.Το d900 πχ, δεν εχει σχεδον καθολου.Και σε οσους το εχουν ετσι ειναι ή ετυχε?

Link to comment
Share on other sites

Πωπω οι φοτο του σε σκοτεινο περιβαλλον μπορω να πω οτι ειναι χαλια.. και το βιντεο του σε CIF & QVGA δεν ειναι πολυ καλο!
Link to comment
Share on other sites

Πωπω οι φοτο του σε σκοτεινο περιβαλλον μπορω να πω οτι ειναι χαλια.. και το βιντεο του σε CIF & QVGA δεν ειναι πολυ καλο!

Οταν τα'λεγα πριν κανα 10ημερο, πεσανε να με φανε....:cool:

Link to comment
Share on other sites

oi φωτό σε σκοτεινο περιβάλλον δεν με ενδιαφέρει και τόσο,φωτό ημέρας ειναι καλές?επίσης όταν λετε το video δεν ειναι κ τοσο καλο,τι εννοειτε?δεν τραβαει 480*640ή352*288?αφου τραβάει mp4,όχι 3gp!Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει????:wacko:κ το χρώμα του δεν ειναι μαυρο???μπορει κανενας να στειλει φωτο λιγο να το δώ?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τις φωτο , αλλά το βίντεο που είδα εγώ είναι πολύ καλό.

Πάντως ακόμα δεν έχω πάρει μία βασική απάντηση.Παίρνει ή όχι εφαρμογές και παιγνίδια?( και δεν εννοώ μέσω WAP , αλλά απλά όπως τα άλλα κινητά).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...