Jump to content

Καλοκαιρινό Myphone meeting


teitzis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη, νόμίζω ότι ήρθε η ώρα -και πολύ το καυστερήσαμε!- να κανονίσουμε το φετινό καλοκαιρινό myphone meeting.

Η δική μου η ψήφος είναι για το καφέ στο ΣΕΦ. Σειρά σας!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που θα το κανετε βρε?? :p

αντε κανονιστε το και αν κατσει η φαση θα ρθω κι εγω :happy:

 

αλλα τον Σεπτεμβρη θα με βολευε πολυ περισσοτερο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καλό το ΣΕΦ δε λέω, αλλά μήπως να το κανονίζαμε κάπου αλλού; Έτσι για αλλαγή... Όπως και να έχει, να είναι κάπου που να βλέπουμε θάλασσα ;)

 

Πείτε και ημερομηνίες για να δω αν θα μπορέσω τελικά...εμένα με βολεύει Ιούλιο και όχι Σεπτέμβριο :O

Link to comment
Share on other sites

Αμα κοιταξουμε να βολευτουμε ολοι καηκαμε! Ο καθενας κατι θα εχει κανονισει... Οποτε πειτε αυθαιρετα ημερομηνια-ωρα-τοπο και οποιος μπορει και θελει θα παει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι στάνταρ!!!!!! Σιγά μην πατήσω ΣΕΦ. :lol:

 

Μall

 

Εσύ να αφήσεις τα Mall και τα ΣΕΦ και να περάσεις απόψε από Capocaccιa (ή Slowly... κάπου εκεί θα μας πετύχεις). :shifty:

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να μπει κάλλιστα μία δημοσκόπηση... Πάντως κι εγώ για Mall είμαι, πρώτον για λόγους παρόμοιους με την Crazygirl και δεύτερον για αλλαγή, καθώς όλα σχεδόν τα προηγούμενα γίνονταν ΣΕΦ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να μπει κάλλιστα μία δημοσκόπηση... Πάντως κι εγώ για Mall είμαι, πρώτον για λόγους παρόμοιους με την Crazygirl και δεύτερον για αλλαγή, καθώς όλα σχεδόν τα προηγούμενα γίνονταν ΣΕΦ...

Ρε εχετε τρελαθει? Ξερετε ποσα ατομα θα ειμαστε??? Που θα παμε σαββατιατικο που το μαλλ θα ειναι πηχτρα??

Και αν το θεμα ειναι να το κανουμε καπου εκει γυρω, ας το κανουμε Μαρουσι! Κι εκει εχει καφετεριες και μαλιστα υπαιθριες και πολυ καλυτερες απο του Μαλλ!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω επιμένω για παραλία, καλοκαίρι είναι :O . Αν δεν υπάρχουν άλλες προτάσεις, ψηφίζω ΣΕΦ :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ρε εχετε τρελαθει? Ξερετε ποσα ατομα θα ειμαστε??? Που θα παμε σαββατιατικο που το μαλλ θα ειναι πηχτρα??

Και αν το θεμα ειναι να το κανουμε καπου εκει γυρω, ας το κανουμε Μαρουσι! Κι εκει εχει καφετεριες και μαλιστα υπαιθριες και πολυ καλυτερες απο του Μαλλ!!

 

Στο ΣΕΦ δηλαδή μόνο εμείς θα είμαστε; :rolleyes: :wink:

 

Πάσο για Mall, ένα δίκαιο το έχεις. Πάμε Μαρούσι, λέει.

 

Υ.Γ.

Αφού μιλάμε για παραλία, πλην του ΣΕΦ, δεν έχουμε κάποια άλλη εναλλακτική;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γενικές πληροφορίες για τον τόπο της συνάντησης:

- πρέπει να είναι εύκολα προσβάσιμη για όλους, είτε έρθουν με το όχημά τους είτε με ΜΜΜ.

- πρέπει να έχει άνετο parking για όσους έρθουν με το όχημά τους.

- πρέπει να είναι μεγάλος χώρος ώστε να είμαστε καλυμμένοι πως θα βρούμε τραπέζι αν είμαστε λίγοι ή θα μπορεί να μας δοθεί ένας συγκεκριμένος χώρος αν είμαστε πολλοί.

 

Μέχρι στιγμής λοιπόν, το Mall και το ΣΕΦ καλύπτουν τις παραπάνω προϋποθέσεις, το μεν Mall με το Village All Day Bar, το δε ΣΕΦ με το μαγαζί που πήγαμε πέρισυ (δε θυμάμαι το όνομά του). Άλλες προτάσεις γίνονται δεκτές, αρκεί να καλύπτουν τις παραπάνω προϋποθέσεις (μην πει κανείς συνάντηση στην Κυψέλη πχ).

 

Κάτι άλλο που πρέπει να συζητηθεί είναι η πιθανή ημ/νία διεξαγωγής του meeting. Αυτό που θα πρότεινα είναι να γίνει Παρασκευή καθώς τα ΣΚ πολύς κόσμος φεύγει, ανάμεσά τους προφανώς και μέλη του myphone που πιθανόν ήθελαν να έρθουν στο meeting. Αν όμως είμαστε αρκετοί που μπορούμε Σάββατο τότε μπορεί να γίνει, εκμεταλλευόμενοι το παραπάνω γεγονός (πιο χαλαρή κίνηση στους δρόμους και τα μαγαζιά). Κυριακές να πούμε ή όχι; Εγώ πάντως βγάζω ένα πλάνο και βλέπουμε τι βολεύει καλύτερα.

 

Πιθανές ημ/νίες λοιπόν:

13/7 - 14/7 - 15/7

20/7 - 21/7 - 22/7

27/7 - 28/7 - 29/7

03/8 - 04/8 - 05/8

10/8 - 11/8 - 12/8

 

Διαλέγουμε και παίρνουμε.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως οι ημερομηνίες Αυγούστου δεν είναι βολικές, καθώς θα υπάρχουν πολλές «απώλειες» λόγω διακοπών. Προσωπικά για Ιούλιο με βολεύουν όλες σχεδόν οι ημερομηνίες, εφόσον είναι Παρασκευή/Σάββατο/Κυριακή.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής λοιπόν, το Mall και το ΣΕΦ καλύπτουν τις παραπάνω προϋποθέσεις, το μεν Mall με το Village All Day Bar, το δε ΣΕΦ με το μαγαζί που πήγαμε πέρισυ (δε θυμάμαι το όνομά του). Άλλες προτάσεις γίνονται δεκτές, αρκεί να καλύπτουν τις παραπάνω προϋποθέσεις (μην πει κανείς συνάντηση στην Κυψέλη πχ).

.

.

.

Πιθανές ημ/νίες λοιπόν:

13/7 - 14/7 - 15/7

20/7 - 21/7 - 22/7

27/7 - 28/7 - 29/7

03/8 - 04/8 - 05/8

10/8 - 11/8 - 12/8

 

Διαλέγουμε και παίρνουμε.

Η καφετέρια στο ΣΕΦ λέγεται "ναι". Εγω ψηφίζω 15/7 :p
Link to comment
Share on other sites

Η καφετέρια στο ΣΕΦ λέγεται "ναι". Εγω ψηφίζω 15/7 :p

Ωπ το λατρευω το Ναι. Εεεεεκλεισε.:p

Εγω δεν εχω προβλημα με ημερομηνιες Ιουλιου αλλα Αυγουστο μαλλον χλωμο.

Count me in ετσι γενικα κι αοριστα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα το vive mar αλλα δε ξερω αν θα μπορουν και οι φιλοι μας απο τα βορεια να κατεβουν μεχρι τη βουλα..
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτιμουσα στην καφετερια εδω απεναντι.

 

Μαζί σου! Εξαιρετική η καφετέρια! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...