Jump to content

Είναι σωστό να ψάχνει το έτερον ήμισυ τα emails/SMS σας? Εσείς τα δικά του/της?


MAX POWER
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Poso sosto 8eoreite na psaxnete se email /kinita tou etairou imisi?

Ego to 8eoro aparadekto...to 8eoro parabiasi tis eleu8airias tou allou...to 8eoro kati san na diabazei kaneis to imerologio sou (den exo alla leme)

 

Den eimai "xazos" ksero kai an 8elo mporo na kano xilliades kopla (antrika onomata anti gia gynaikeia (monterna ekdosi tou "filou mou tou Lefteraki")) i na balo kodiko sto outlook (ginete mesa apo ta identities gia osous den kseroun) i na exo genika kodiko sto laptop etc...

ALLA 8elo na empisteuomai tous filous/files mou...

 

Akouo tis apopseis sas...

Opos fysika ipopsiazeste...kapoia diabase kapoia email pou den 8a eprepe kai pligo8ike ekeini (xoris idaitero logo) kai "epese" kai sta matia mou me auti tis tin praksi...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν είσαι ζηλιάρης και την υποπτευέσαι συχνά,και την παρακολουθείς, τότε ναι,εγώ δε το θεωρώ σωστό αυτό όμως :)
Link to comment
Share on other sites

Oxi apla kako alla APARADEKTO einai...to 8ema einai oti ta misa apo ta zeugaria pou ksero to sini8izoun kai katantao ego na fainomai kai paralogos pou 8elo na diatiro aporriti tin allilografia mou...
Link to comment
Share on other sites

Είναι απαράδεκτο,γιατί παραβιάζεις προσωπικά δεδομένα,του άλλου χωρίς την θέληση του!!!!!! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Καλα αν δεν έχείς τίποτα να κρύψεις γιατί να τα κρύβεις??

 

αλλα αν ντρέπεσαι η εχεις κατι καθαρά προσωπικό τότε συμφωνώ!! :)

 

Εγώ πάντος δεν θέλω οποισδήποτε να βλέπει τα μέιλ μου πρίν από εμένα γιατι το θεορώ σάν να ανοίγεις το γράμμα του άλλου μετά αν θέλει αυτός θα σου το δείξει οχι εσυ προιν απο αυτόν που πρέπει.

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και δεν είναι σωστό να παίρνει κάποιος μόνος του την πρωτοβουλία να ψάχνει τα μηνύματα του έτερου μισού, εκτός αν μιλάμε για ζευγάρια που είναι καιρό μαζί, οπότε από κάποιο σημείο και έπειτα είναι αναπόφευκτο και αναγκαίο

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ...... :mad:

Εχει τυχει να χωρισω μονο και μονο γι αυτο το λογο.Οταν η κοπελα μου πηγε να διαβασει τα μηνυματα μου και της ειπα με τροπο οτι δε μπορει να παιρνει το κινητο και να διαβαζει τα μηνυματα μου με αυτο τον τροπο και χωρις καν να ρωτησει.Μετα απο απαντηση οτι αφου ειμαστε μαζι δεν πρεπει να της κρυβω κατι, εφυγα και δε με ξαναειδε ποτε!!!!!Παντα θωρω την εμπιστοσυνη βασικη στη σχεση και οποιος/οποια κανει κατι τετοιο στον αλλο μαλλον δεν αξιζει το χρονο κανενος.......

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν με αφήσει να δω το κινητπό της και πάντα μπροστά της το κάνω! Και αυτή το ίδιο!

Αν μια σχέση δεν βασίζεται στην αμοιβαία εμπιστοσύνη τότε που βασίζεται;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (29 Δεκ. 2003 , 21:10)

Αν μια σχέση δεν βασίζεται στην αμοιβαία εμπιστοσύνη τότε που βασίζεται;

 

Ελα ντε........Προφανως για καποιες(κυριως...) αλλα και καποιους βασιζεται στα τυπικα και στο δικαιωμα, οπως λενε, που αποκτουν να κανουν οτι θελουν με το προσχημα οτι υπαρχει μια σχεση που τους το δινει το δικαιωμα....... :mad:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι και οτι καλυτερο να ψαχουλευεις ή να σου ψαχουλευουν το κινητο. Τωρα οσο για τις σχεσεις πρεπει να υπαρχει εμπιστοσυνη και οχι ψαξιμο οταν το ημιση εχει γυρισμενη την πλατη του. Εξαλλου αν θελει ο αλλος να κρυφτει, μπορει, οπως επισης και αν ειναι αθωος\α δεν θα τον\την πολυπειραξει ενα κοιταγματακι στο κινητο!
Link to comment
Share on other sites

εγω αλλαζω την γλωσα του κινητου :p , δεν εβγαζε ακρη , οσο για το PC , email μονο στο laptop και παντα ΧΩΡΙΣ save password
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

καλη η ζηλεια αλλα κακο το να μην εχεις τα προσωπικα σου πραγματα δικα σου.Γι'αυτο τα λενε προσωπικα...

το λενε κινητο ΜΟΥ Pc ΜΟΥ και παει λεγοντας...

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikkosnet (29 Δεκ. 2003 , 23:57)

 

Ελα τωρα, δεν μπορει, σε ολους μας εχει τυχει!!! :)

 

Δηλαδή, οτι το κάνουμε και εμείs; Διοτι άλλο ειναι να ακούσειs τον ήχο εισερχώμενου και να ρωτήσηs απο ποιόν ειναι και άλλο ειναι να το ψάχνει κρυφά, όταν εσύ δεν βλέπειs η όταν το έχειs δώσει να το κρατάει.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

ego pantos apo diafores kopeles pou ta eixa,eixa sinithisei na sbino ta ixni giati mporei na sou lene fere na paixo fidaki alla stin pragmatikotita exoun scanarei minimata kai kliseis (mazi me imerominies :p ) kai sou petane diafora meta.

tora mou exei meinei "tik" kai ta sbino ola.

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το θεωρώ απαράδεκτο είτε πρόκειται για το κινητό είτε για τα emails. :mad:
Link to comment
Share on other sites

Aπό την μία: Καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται ;)

Και από την άλλη: Ακριβώς για το απο πάνω, γιατί να ψάξω? :confused:

Εκτός αν υπάρχουν υποψίες ότι κάποια φωλιά είναι λερωμένη......αλλά τότε είναι αλλού το πρόβλημα..... :!:

Link to comment
Share on other sites

Fysika kai na dw ta mail kai ta sms ths!

 

Giati na kolhsei?

 

exei kati na krypsei?!?!?!

 

AAaaaa ola kai ola :P

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουνε.
Link to comment
Share on other sites

αν δεν μου εχει εμπιστοσυνη και ψαχνει τα προσωπικα μου πραγματα τοτε ας παει στην μαμα της...(φισικα απο pcs και emails δεν ξερει αρα απο εδω ειμαστε οκ :whistle: ) τωρα αν πρωτα με ρωτησει φισικα και θα την αφισβ να ψαξει το κινητο μου γιατι δεν υπαρχει κατι το υποπτο σε αυτο...(τα υποπτα φευγουν απο την πρωτη κιολας στιγμη.. ;) )

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...