Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mpike k i motosport!!!:D

http://www.imageshack.gr/view.php?file=n85q60piidzpxvyuygsc.jpg

http://www.imageshack.gr/view.php?file=gunxturtd6xmbk7xdv7i.jpg

http://www.imageshack.gr/view.php?file=5ljij26622qm67jr2i36.jpg

http://www.imageshack.gr/view.php?file=d60ozn5tybulbr67ygif.jpg

 

 

kai aurio mpainei kwlofanaro!!:happy:

 

a!k o antiproswpos m eipe oti vgikan kylindropistona ktl pou 8a to kanei 160cc

ayta!!

 

ρε γμτ κανει πολυ 8ορυβο:( δεν περιμενα να κανει τοσο...νομιζω οτι 8α με γραφουνε για πλακα...:cry: (σιγαστηρας δεν μπαινει)

 

και επειδη ειστε καλα παιδια,παρτε και ενα βιντεο με τον ηχο:

http://www.youtube.com/watch?v=ZA_5y08FKcc

 

re file wraia patarakia pou mporo na ta brw kai egw?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re file wraia patarakia pou mporo na ta brw kai egw?

 

εχει σε ολα τα μαγαζια με μηχανες...τα ειχα παρει χρυσα αλλα ηταν πολυ γυαλιστερα κ σκουρα...τα εβαψα με πιο απαλο χρυσο κ ειναι good

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα ? Τα ακουσες και τα 2 και αναμεσα σε αυτες τις 2 η Yoshi εχει καλυτερο θορυβο ? Και ναι οντως εμφανισιακα η yoshi ειναι πολυ ομορφη και ταιριαζει με το μηχανακι. Δεν κανει οπως λες η GPR και ΤΟΝ Θορυβο αλλα αναμεσα σε αυτες τις 2 ποιο ωραιο (καταλαβαινεις τι εννοω ωραιο εντονο με μπασο κτλ που να σε γκ*βλονει οταν τον ακους) ποια απο τις 2 θα διαλεγες? Απλα Θελω οποια απο τις 2 και να βαλω να μεινω ικανοποιημενος και να μην μετανιωσω τα λευτα που εδωσα.

 

Γενικα αφου τις εχεις ακουσει και τις 2 κανε ενα μινι review αναμεσα στοις 2 και ποια κερδιζει σε θεμα θορυβου.

 

Κατι ακομα Ειναι καμια απο της 2 εγκεκριμενη απο ΕΕ ενωση ωστε να σε δινουν χαρτι οτι παιρναει τα ορια και να μην μπορουν να σε γραψουν η δεν παιζει ? Εσεις που τις βαλατε σας ειπαν κατι τετοιο ?

 

 

Φιλε, νομιζω πως η Yoshimura ειναι εντελως νομιμη με τον σιγαστηρα, και δεν σε γραφουν οι μπατσοι.

Ας το επιβαιβεωσουν κ αλλοι αυτο. Το ειχαμε πει στην ενοτητα του Suzuki Address.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα ? Τα ακουσες και τα 2 και αναμεσα σε αυτες τις 2 η Yoshi εχει καλυτερο θορυβο ? Και ναι οντως εμφανισιακα η yoshi ειναι πολυ ομορφη και ταιριαζει με το μηχανακι. Δεν κανει οπως λες η GPR και ΤΟΝ Θορυβο αλλα αναμεσα σε αυτες τις 2 ποιο ωραιο (καταλαβαινεις τι εννοω ωραιο εντονο με μπασο κτλ που να σε γκ*βλονει οταν τον ακους) ποια απο τις 2 θα διαλεγες? Απλα Θελω οποια απο τις 2 και να βαλω να μεινω ικανοποιημενος και να μην μετανιωσω τα λευτα που εδωσα.

 

Γενικα αφου τις εχεις ακουσει και τις 2 κανε ενα μινι review αναμεσα στοις 2 και ποια κερδιζει σε θεμα θορυβου.

 

Κατι ακομα Ειναι καμια απο της 2 εγκεκριμενη απο ΕΕ ενωση ωστε να σε δινουν χαρτι οτι παιρναει τα ορια και να μην μπορουν να σε γραψουν η δεν παιζει ? Εσεις που τις βαλατε σας ειπαν κατι τετοιο ?

 

 

 

ελα ρε φιλε :D

 

την γιοσι την ακουω καθε μερα αφου την εχω και σε σχεση με τη gpr ΕΜΕΝΑ μου αρεσει πιο πολυ η γιοσι

 

για εγκρισεις κτλ δεν ξερω , αυτο που ξερω ειναι οτι η γιοσι με το σιγαστηρα δεν κανει πολυ θορυβο αλλα δεν σε κ@υλωνει, δε λεει να την εχεις με την ταπα, ολα τα λεφτα ειναι ξεταπωτη :D

Link to comment
Share on other sites

ελα ρε φιλε :D

 

την γιοσι την ακουω καθε μερα αφου την εχω και σε σχεση με τη gpr ΕΜΕΝΑ μου αρεσει πιο πολυ η γιοσι

 

για εγκρισεις κτλ δεν ξερω , αυτο που ξερω ειναι οτι η γιοσι με το σιγαστηρα δεν κανει πολυ θορυβο αλλα δεν σε κ@υλωνει, δε λεει να την εχεις με την ταπα, ολα τα λεφτα ειναι ξεταπωτη :D

 

+1000

Το παπάκι πάει στην ποταμιά..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ti motosport kai blakies mou les re file i pio mapa e3atmisi einai...

Μια φθηνη απομιμηση και κακης ποιοτητας εξατμιση ειναι.:down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paides sto site ths yoshimura dn yparxei kamia exatmisi gia crypton x....

Pws th brhkame edw sthn Ellada????????

Telwspantwn opoios xerei pou mporoume na th broume sthn Athina as to pei gt psaxnw pantou k dn yparxei.H Yanaha leei oti dn exei kamia exatmisi g crypon x...

 

Kai epishs pou mporoume na broume kolofanaro me enswmatwmena ta flas???

 

file kdk exw vrei ena magazi sto peiraia an se endiaferei opou eixe kai yoshi kai gpr.times kai tetoia de paizei na 8umi8w.an 8es,8a sou dwsw to thl.na rwthseis

:)

the new manager is here! beware :D
Link to comment
Share on other sites

Μια φθηνη απομιμηση και κακης ποιοτητας εξατμιση ειναι.:down:

 

ti motosport kai blakies mou les re file i pio mapa e3atmisi einai...

 

Μια χαρα εξατμιση ειναι,η παλια ητανε μετρια βεβαια..........

Αλλα η καινουρια ειναι απο τις καλυτερες που υπαρχουν,ειναι ειδικα σχεδιασμενες για να αποδιδουν οσο περισσοτερο γινεται:):):):):)

Ποια εατμιση θεωρειτε καλυτερη απο αυτην δηλαδη??????

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αρχιζει κ σκουριαζει το μπροστινο δισκοφρενο μου...:(:cry:

help...το εχω το μηχανακι 3-4 μηνες μονο

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αρχιζει κ σκουριαζει το μπροστινο δισκοφρενο μου...:(:cry:

help...το εχω το μηχανακι 3-4 μηνες μονο

 

 

 

:lol::lol:

 

ola ta δισκοφρενα το παθαινουν μη στεναχωριεσε ;) , ειναι επιφανειακη σκουρια , απ τα νερα κτλ

 

με καποιο αντισκουριακο σπρευ βγαινει πιστευω ;)

Link to comment
Share on other sites

ti motosport kai blakies mou les re file i pio mapa e3atmisi einai...

 

τι μου λετε ρε παιδια...εμενα η μοτοσπορτ μου εδωσε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10km και δεν το τελικιαζω υπερβολικα....κ το μηχανακι εχει ακομα 1300χλμ....εγω ειμαι ευχαριστημενος απο αποδοση και θορυβο(αν εμπαινε κ σιγαστηρας καλα θα τανε):happy:κ ειναι κ ωραια πανω στη μηχανη..κ χρυση:wink:

Link to comment
Share on other sites

τι μου λετε ρε παιδια...εμενα η μοτοσπορτ μου εδωσε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10km και δεν το τελικιαζω υπερβολικα....κ το μηχανακι εχει ακομα 1300χλμ....εγω ειμαι ευχαριστημενος απο αποδοση και θορυβο(αν εμπαινε κ σιγαστηρας καλα θα τανε):happy:κ ειναι κ ωραια πανω στη μηχανη..κ χρυση:wink:

Ιδεα σου.:)

σιγα μην δωσεις τοσα πολλα χιλιομετρα μια τετοια εξατμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ιδεα σου.:)

σιγα μην δωσεις τοσα πολλα χιλιομετρα μια τετοια εξατμιση.

 

giati eisai pia toso apolutws;;; akou kai ton allo pou thn exei. kati parapanw apo sena tha kserei.

Link to comment
Share on other sites

giati eisai pia toso apolutws;;; akou kai ton allo pou thn exei. kati parapanw apo sena tha kserei.

 

An dinei i motorsport se papi 10 xiliometra parapano teliki tote i akrapovic kai i yoshimura gia tis 1000ares poso tha dinoun pou kanoun kai poses fores pio akriva?+ 100 xiliometra teliki?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με πια κριτηρια η motosport δεν ειναι καλη εξατμιση????

 

Στην περιοχη μου θεωρειται η καλυτερη εξατμιση.............

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με πια κριτηρια η motosport δεν ειναι καλη εξατμιση????

 

Στην περιοχη μου θεωρειται η καλυτερη εξατμιση.............

σε ολες τις περιοχες θεωρητε καλητερη!ειναι καλη αλλα οχι οπως μια Dragon yoshi Daytona.:)

 

κατι ακουστηκε οτι η πρωτη δεν παει καθολου,ειναι αληθεια;;γενικα εντυπωσεις;αα και στα ποσα χλμ κοφτιαζουν οι ταχυτητες;;

Link to comment
Share on other sites

κατι ακουστηκε οτι η πρωτη δεν παει καθολου,ειναι αληθεια;;γενικα εντυπωσεις;αα και στα ποσα χλμ κοφτιαζουν οι ταχυτητες;;

 

Πια πρωτη???Εξατμιση????Ενως φιλου μου του εδωσε περιπου 5χλμ αλλα ηταν πειραγμενο{52mm και μετα εβαλε την εξατμιση}αλλα εχει και ωραιο μπασο ηχο........

 

Η καινουρια πρεπει να δινει πολυ.............................

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

giati eisai pia toso apolutws;;; akou kai ton allo pou thn exei. kati parapanw apo sena tha kserei.

Ειμαι απολυτος γιατι εχω αλλαξει 10δες μηχανακια..και ποτε η εξατμιση δεν δινει τοσα χιλιομετρα απο μονη της και ειδικα σε παπι.επισης η μοτοσπορτ ειναι η χειροτερη εξατμιση αποδεδειγμενα και στον χρονο πανω στον λαιμο αρχιζει και διαβρωνει.:down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απολυτος γιατι εχω αλλαξει 10δες μηχανακια..και ποτε η εξατμιση δεν δινει τοσα χιλιομετρα απο μονη της και ειδικα σε παπι.επισης η μοτοσπορτ ειναι η χειροτερη εξατμιση αποδεδειγμενα και στον χρονο πανω στον λαιμο αρχιζει και διαβρωνει.:down:

 

σωστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο κοφτης που βρισκεται στο μηχανακη ? Βγαινει η θελει να αλαχτει τιποτα πανω για να φυγει? Απο οτι καταλαβα εχει κοφτη η πρωτη στα 40 δευτερα στα 80 3 δεν επιασε κοφτες εμενα ακομα.

 

και κατι ακομα ειχχε αναφερθη οτι μπορει να περαστει διακοπτης για να σβηνουν τα φωτα. Το εχει κανει κανεις ? Αν το εκανε καποιοσ που εβαλε τον διακοπτη ? Και αν μπεικε ο διακπτης ευκολα σε ενα σημειο η επρεπε να ψαξεις ολατ ακαλοδια που φευγουν πισω και μπροστα δηλαδη με λιγα λογια αν θελει μεγαλη ιστορια για να το κανει η ειναι ευκολο ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...