Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν παω κι εγω να την παρω ποσο θα μου την δωσει?

 

δεν ξερω εαν εχει αλλη.την ειχε στην βιτρινα.ενα κομματι.πηγεναι να ρωτησεις δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν ξερω εαν εχει αλλη.την ειχε στην βιτρινα.ενα κομματι.πηγεναι να ρωτησεις δεν ξερω.

Στην Αθήνα που πήγα και κοίταξα σήμερα για την gpr είδα σε έναν στην Καλλιθέα ότι έχψει την κλασική την ασημένια στα 217 και μια άλλη όπου το τελικό είναι τυλιγμένο με ανθρακόνημα στα 280. Η μόνη διαφορά τους είναι το ανθρακόνημα που φυσικά την κάνει πιο μουράτη την εξάτμιση.

 

Ξέρει κανείς πόσο κάνει το παρακάτω φανάρι;

 

http://www.ehonda.gr/shop/product_info.php?cPath=30&products_id=75

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι το πισω φαναρι το γνησιο εχει 71 ευρω με ενσωματωμενα φλας η yamaha δεν βγαζει αυτο ποιας εταιρειας ειναι?
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω ποιας εταιρίας είναι αλλά είναι πολύ ωραίο. Αν προσέξεις έχει ledακια. Ίσως παω σήμερα να ρωτήσω τι κ πόσο
Link to comment
Share on other sites

Παιδες θελω να βαλω ΧΕΝΟΝ στο Χ ξερετε τιμες??? η και κανενα μαγαζι για να παραγγειλω???

 

 

thanks

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

ειχα ρωτησει κι εγω για xenon αλλα τελικα δεν αξιζει μεγαλο κοστος 150 το κινεζικο

και 250 το κορεατικο μαζι με τοποθετηση διακοπτη για να μπορεις να το κλεινεις που και που ωστε να μην δημιουργηθει προβλημα στην μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

ειχα ρωτησει κι εγω για xenon αλλα τελικα δεν αξιζει μεγαλο κοστος 150 το κινεζικο

και 250 το κορεατικο μαζι με τοποθετηση διακοπτη για να μπορεις να το κλεινεις που και που ωστε να μην δημιουργηθει προβλημα στην μπαταρια

 

Παιδια εγω που ρωτησα ηταν πολυ πιο φτηνο 60-70ευρο τησ motrax αν θυμαμαι απο το moto market.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω ποιας εταιρίας είναι αλλά είναι πολύ ωραίο. Αν προσέξεις έχει ledακια. Ίσως παω σήμερα να ρωτήσω τι κ πόσο

 

και εμενα με ενδιαφερει πισωαναρο αν βρειτε πειτε απο που το πηρατε, επσης θελω να αντικαταστησω το κιβοτιο με χειροκηνητο συμπλεκτη, εκτος του μερεμετσακη στη 8εσ/νικη δεν βρηκα αλλου και το εχει 700ευρα :cry:

Link to comment
Share on other sites

και εμενα με ενδιαφερει πισωαναρο αν βρειτε πειτε απο που το πηρατε, επσης θελω να αντικαταστησω το κιβοτιο με χειροκηνητο συμπλεκτη, εκτος του μερεμετσακη στη 8εσ/νικη δεν βρηκα αλλου και το εχει 700ευρα :cry:
σιγα να μην δωσω 700 ευρω για το σημπλεκτη
Link to comment
Share on other sites

παιδες αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι το μχν ειναι απο παντου μπουκωμενο για τις προδιαγραφες,,και δεν εχει καμια σχεση με το φχ που ειχα πριν καποια χρονια,,:(:(
Link to comment
Share on other sites

παιδες αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι το μχν ειναι απο παντου μπουκωμενο για τις προδιαγραφες,,και δεν εχει καμια σχεση με το φχ που ειχα πριν καποια χρονια,,:(:(

Το FX ηταν εργαλειο! (+) ο συμπλεκτης που ειχε :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mporei na ta ftasei alla prepei na rikseis xrima pano sto X.
τι να το κανω μετα αν ειναι να δωσω ενα χιλιαρικο πανω κατω,,και να χασω και αξιοπιστια,,για να χει τα γκαζια του φχ?:(:(
Link to comment
Share on other sites

τι να το κανω μετα αν ειναι να δωσω ενα χιλιαρικο πανω κατω,,και να χασω και αξιοπιστια,,για να χει τα γκαζια του φχ?:(:(

 

Sosto auto.Vasika pisteuo tin ekdosi special eprepe na tin vgaloun ligo pio anevasmeni apo tin apli.

Link to comment
Share on other sites

Sosto auto.Vasika pisteuo tin ekdosi special eprepe na tin vgaloun ligo pio anevasmeni apo tin apli.
πολυ σωστη αποψη,,και ειναι και 10cc παραπανω το 135 απο το φχ,,αλα δηστηχως ειναι πιο αργο
Link to comment
Share on other sites

πολυ σωστη αποψη,,και ειναι και 10cc παραπανω το 135 απο το φχ,,αλα δηστηχως ειναι πιο αργο

 

τι εννοεις πιο αργο το φχ δηλαδη πως πηγαινε και ποσους ιππους αποδιδε

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις πιο αργο το φχ δηλαδη πως πηγαινε και ποσους ιππους αποδιδε

 

Kontra Fx me to X pernaei to Fx.

Link to comment
Share on other sites

Kontra Fx me to X pernaei to Fx.

 

Νομιζω οτι χανει το Χ γιατι εχει μακριτερο γραναζομα απο το Fx....

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι χανει το Χ γιατι εχει μακριτερο γραναζομα απο το Fx....

 

αυτο πιστευω κι`εγω αλλα νομιζω πως το κρυπτον ειναι πιο γρηγορο σε τελικες γενικως η suzuki παντως βγαζει γρηγορα μηχανακια

Link to comment
Share on other sites

αυτο πιστευω κι`εγω αλλα νομιζω πως το κρυπτον ειναι πιο γρηγορο σε τελικες γενικως η suzuki παντως βγαζει γρηγορα μηχανακια

 

μηπως ειναι πιο γεματο σε χαμηλες και μεσεες το φχ και για αυτο μας ξεγελαει οτι ειναι πιο γρηγορο απο το 135?

Link to comment
Share on other sites

Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Kserete poso kanei peripou to Rapid Bike?

 

Αν θυμαμαι καλα που το ειχα δει σε ενα περιοδικο εκανε 350 ευρο...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...