Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα βρηκα το special με 2370 αλλα επειδη θελω να το βαλω με δωσεις και δεν εχς εκαθαριστικο δεν γινεται...Μου ειπε να παω το εκαθαριστικο καποιου αλλου για να βγει το δανειο στη τραπεζα αλλα το θεμα ειναι το εξης...Θα βγει το παπι στο ονομα μου να ειμαι και καλυμενος με την ασφαλεια ή θα βγει στο ονομα αυτου που θα παρει το δανειο??:blink:
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικα βρηκα το special με 2370 αλλα επειδη θελω να το βαλω με δωσεις και δεν εχς εκαθαριστικο δεν γινεται...Μου ειπε να παω το εκαθαριστικο καποιου αλλου για να βγει το δανειο στη τραπεζα αλλα το θεμα ειναι το εξης...Θα βγει το παπι στο ονομα μου να ειμαι και καλυμενος με την ασφαλεια ή θα βγει στο ονομα αυτου που θα παρει το δανειο??:blink:

 

Μπορεις να παρεις το δανειο σε αλλον και να γραφτει στο ονομα σου.....το special τι διαφορα εχει απο το απλο?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να παρεις το δανειο σε αλλον και να γραφτει στο ονομα σου.....το special τι διαφορα εχει απο το απλο?

 

εχει χρυσες ζαντες,αλυσιδα και το χρωμα φυσικα...:)...δεν νομιζω να ειναι κατι ακομα τωρα...

Link to comment
Share on other sites

εχει χρυσες ζαντες,αλυσιδα και το χρωμα φυσικα...:)...δεν νομιζω να ειναι κατι ακομα τωρα...

 

γιατι,το απλο τι αλυσιδα διαφορετικη εχει απο το special edition??:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να παρεις το δανειο σε αλλον και να γραφτει στο ονομα σου.....το special τι διαφορα εχει απο το απλο?

Αμα ειναι ετσι θα το κυνηγισω το θεμα

 

εχει χρυσες ζαντες,αλυσιδα και το χρωμα φυσικα...:)...δεν νομιζω να ειναι κατι ακομα τωρα...

Για την ακριβεια εχει τα αλλα που αναφερθηκαν συν αλλες ζαντες οχι με ακτινες(δες σελ.149 #2231) και ειναι χρυσες:)

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη απο καμια παντα η καμια σουζα?

nai exw faei mia kapakia (eftixos forousa to ftero tis pinakidas kai to mixanaki sothike) exw pesi 2 fores pou piga na mpo agonistika se kati strofes (i mia me plakakia kai kateliksa se tixaki) kai alli mia apo pantes :)

Link to comment
Share on other sites

oxi ptwseis kai treles me auto to mixanaki re paidia. den to aksizei, xaramizetai me ton xeirotero tropo..... ( apopsh mou)

ta antalaktika tou omos einai panf8ina opote piite tou to aima guys kai esus mporite !!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ta antalaktika tou omos einai panf8ina opote piite tou to aima guys kai esus mporite !!!!:lol::lol::lol::lol:

 

Bάζεις και τα πλαστικά μέσα;;; :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ma ta plastika tou einai panf8ina.... :)

Πείτε μου τέτοια εγώ που θέλω όλη την μπροστινή και τη δεξιά πλευρά από πλαστικά για να χαίρομαι. Μην μπω μέσα εξαιτίας του πατέρα μου....

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου τέτοια εγώ που θέλω όλη την μπροστινή και τη δεξιά πλευρά από πλαστικά για να χαίρομαι. Μην μπω μέσα εξαιτίας του πατέρα μου....

 

i mia podia + tin maska (afto pou exei ta flasakia) = 70 eura :)

Link to comment
Share on other sites

παρατηρησεις συμφωνα με αυτα που διαβασα: αεροψηκτο, 2βαλβιδες, μαλλον χωρις injection, οχι και τοσο εμφανισημο, μοιαζει με το νεο modenas.

 

X for ever....:ninja:

 

Από τον Γκοργκόλης Α.Ε. που φέρνει τα Modenas, Benelli κ.α. στην Ελλάδα, ο γιός του μου είχε πει παλιά ότι το modenas kriss (όταν είχε βγει) φορούσε κινητήρα Kawasaki KazeR. ( Υ.Γ: Πηγαίναμε μαζί Γερμανικά και κολυμβητήριο...)

 

Έτσι τώρα δε μου κάνει εντύπωση που τα δυο μηχανάκια είναι σχεδόν ολόιδια.

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω! ειμαι νεο μελος. εδω και μια βδομαδα εχω το crypton x κ το μηχανακι πεταει!!! μια ερωτηση θελω να κανω..πως μπορω να βγαλω τα αντιβαρα?? ειναι τερμα σκληρα
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω! ειμαι νεο μελος. εδω και μια βδομαδα εχω το crypton x κ το μηχανακι πεταει!!! μια ερωτηση θελω να κανω..πως μπορω να βγαλω τα αντιβαρα?? ειναι τερμα σκλη

min ta vgalis... ta antivara 8a sosoun ta plastika tou mixanakiou sou se periptosi ptosis ;)

Link to comment
Share on other sites

:)

a ok tote... egw paleua prin kati vdomades na ta vgalo kai dn mporousa (isos exoun sfinosi epidi stravose i timoniera mou )

οχι μονο σε σε σενα!..και αλλοι π εχω ρωτησει δεν ξερουν! γ**ω!! αμα ξερει κανεις ας πει..

Link to comment
Share on other sites

θελω να τα αλλαξω φιλε μου...ξερει κανεις πως?

 

κ γω παιδευομουν αλλα βρηκα τη λυση....θα χρειστεις 2 κατσαβιδια με πλατυα ακρη.....θα τα τραβηξεις καταρχην οσο μπορεις προς τα εξω(για τα αντιβαρα μιλαμε παντα) :lol:...μετα θα ανασηκωσεις λιγο το πλαστικο της μανετας μεχρι να αποκαλυφθει ενα μαυρο σιδερακι(12 o' clock)....αντιδιαμετρικά υπαρχει κ αλλο ενα(στις 6 o' clock)....πιεζοντας ταυτοχρονα τα 2 αυτα σιδερακια προς τα κατω με τη βοηθεια των κατσαβιδιων κ τραβοντας ελαφρα προς τα εξω βγαινουν ευκολα!!!:)

 

cheers:happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...