Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

αυτα τα βρισκεις σε καταστημα Yamaha ή απο έξω...;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως γενικα το μηχαναμη με λιγο εξωτερικο πιραγμα μπορει να γινει παρα πολυ ομορφο.

 

Δεν εχει κανενας ρε παιδια να μας βαλει καμια φοτο εδω να δουμε πως το εχει κανει ?

 

Οντως καλη ερωτηση ειναι απο εξω η απο αντιπροσοπεια ?

Link to comment
Share on other sites

και ποσο θα στοιχιζει.? :blink:

 

ayto einai allo thema kai kayto apo oso fantazomai:O

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

με ενα παιδι απο την καλυμνο π μιλαω,εχει βαλει το καρμπον κοντερ κ το καλυμα του ψυγειου και τα παρηγγειλε απ την τοπικη αντιπροσωπια...φωτο δεν μπορω να ποσταρω γτ δεν ειναι δικες μου..εχω παντως
Link to comment
Share on other sites

με ενα παιδι απο την καλυμνο π μιλαω,εχει βαλει το καρμπον κοντερ κ το καλυμα του ψυγειου και τα παρηγγειλε απ την τοπικη αντιπροσωπια...φωτο δεν μπορω να ποσταρω γτ δεν ειναι δικες μου..εχω παντως

 

θα σε παρεξηγησει ο φιλος σου.? :confused:

πολλα απο αυτα πιστευω πως θα τα εχει ενα μαγαζι yamaha.! :confused:

Link to comment
Share on other sites

ε να λοιπον!! παρτε ενα λινκ κ δειτε το:http://www.bikepics.com/pictures/1192625/

 

http://www.bikepics.com/pictures/1192627/

 

ΒΕΑUTIFULLL;)

Link to comment
Share on other sites

ayto einai allo thema kai kayto apo oso fantazomai:O

 

file mporeis na rotiseis to paidi apo tin kalimno pou milas apo poio magazi pire pragmata gia to kripton; kai se pia perioxi einai; (pothia; stathmo;) euxaristo;'

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Το μοτερ του πραγματικα ειναι διαμαντι!!!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

για λεγε περισοτερα:)

 

παιδια πρωτο μου post για να συμμετεχω κι εγω στην ωραια σας κουβεντα...

 

ειμαι κατοχος ενος typhoon 125 και εχω βρει να το πουλησω γιατι βαρεθηκα τα διχρονα. Ειχα σκεφτει λοιπον να παρω το modenas kristar 125 αλλα εδω και 2 εβδομαδες εχω κολησει λιγο και με crypton x. Το μονο που με ενοχλει ειναι το οτι πισω δεν εχει δισκοφρενο.

 

Μπορει καποιος αντικειμενικα να με βγαλει απο το δυλλημα που βρισκομαι και να μου περιγραψει με δυο λογακια οδηγικη συμπεριφορα φρενα επιδοσεις καταναλωση τιμη??

Αντε να μη χασω και τον αγοραστη του typhoon

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.....

Καλως σας βρηκα:):)

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

παιδια πρωτο μου post για να συμμετεχω κι εγω στην ωραια σας κουβεντα...

 

ειμαι κατοχος ενος typhoon 125 και εχω βρει να το πουλησω γιατι βαρεθηκα τα διχρονα. Ειχα σκεφτει λοιπον να παρω το modenas kristar 125 αλλα εδω και 2 εβδομαδες εχω κολησει λιγο και με crypton x. Το μονο που με ενοχλει ειναι το οτι πισω δεν εχει δισκοφρενο.

 

Μπορει καποιος αντικειμενικα να με βγαλει απο το δυλλημα που βρισκομαι και να μου περιγραψει με δυο λογακια οδηγικη συμπεριφορα φρενα επιδοσεις καταναλωση τιμη??

Αντε να μη χασω και τον αγοραστη του typhoon

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.....

Καλως σας βρηκα:):)

 

 

καλως ήρθες φιλε στο forum :)

μπορεις να ρίξεις μια ματια σε ολη την ενοτητα για να λυσεις αποριες σου και να μαθεις περισσοτερα.

εγω αυτο που εχω να σου πω ειναι οτι ΑΞΙΖΕΙ το εργαλειο!!! ;););)

 

 

 

και μια που το αναφεραμε δειτε εκτοξευτικη εκκινηση ;):D:)

Link to comment
Share on other sites

Meta apo 4,5 xiliades xiliometra to mixanima skotwnei. kamia sxesi me papi. H PRWTH TAXYTHTA KOFTH STA 40 KLM.2RA 70KLM.3TH100.KAI 4ARTH STO ISOMA 130 KAUARA KLMETRA.DEN UELW KAI TIPOTA ALLO...AFOY TA "MPANIARO" OLA TA ALLA PAPIA.:lol: DEN SEKFTOMAI NA TO "PEIRAKSW"

 

P.S. An anebaseis thn trith(taxuthta) sta 90 me 95 km tote h tetarth tha sou "akousei" wste na epitaxynei kai ayth alliws tha "kremasei" auto einai olo to mystiko wste na epitaxynei kai h tetarth gia na deis na apodidei kai h tetarth.

Symboylh: Mhn ta "skizete" sta prwta 3000 Km giati to strwsimo paizei kathoristiko rolo sthn metepeita apodosi tou kinitira.

Lastixa tou ebala Metzeler (den einai kai asxima). Kala xiliometra se olous sas kai prosoxi stous dromous.:!:

Link to comment
Share on other sites

παιδια πρωτο μου post για να συμμετεχω κι εγω στην ωραια σας κουβεντα...

 

ειμαι κατοχος ενος typhoon 125 και εχω βρει να το πουλησω γιατι βαρεθηκα τα διχρονα. Ειχα σκεφτει λοιπον να παρω το modenas kristar 125 αλλα εδω και 2 εβδομαδες εχω κολησει λιγο και με crypton x. Το μονο που με ενοχλει ειναι το οτι πισω δεν εχει δισκοφρενο.

 

Μπορει καποιος αντικειμενικα να με βγαλει απο το δυλλημα που βρισκομαι και να μου περιγραψει με δυο λογακια οδηγικη συμπεριφορα φρενα επιδοσεις καταναλωση τιμη??

Αντε να μη χασω και τον αγοραστη του typhoon

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.....

Καλως σας βρηκα:):)

 

 

μπορει φιλε μου να λειπη το δισκοφρενο αλλα μολις το κανεις βολτα πιστεψεμε θα το ξεχασεις:)το cryptonx εχει παραπανω απο το μοντενας ψεκασμο 4βαλβιδη κεφαλη και υδροψηξη που αυτα και μονο το κανουν επομενη γενια παπιου σε σχεσει με το μοντενας που ειναι καλο αλλα παλιο σε συγκρυσει με το cryptonx:)κανε βολτα αν μπορεις το ενα και το αλλο και θα καταλαβεις μονος σου τη σου λεω:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Meta apo 4,5 xiliades xiliometra to mixanima skotwnei. kamia sxesi me papi. H PRWTH TAXYTHTA KOFTH STA 40 KLM.2RA 70KLM.3TH100.KAI 4ARTH STO ISOMA 130 KAUARA KLMETRA.DEN UELW KAI TIPOTA ALLO...AFOY TA "MPANIARO" OLA TA ALLA PAPIA.:lol: DEN SEKFTOMAI NA TO "PEIRAKSW"

 

P.S. An anebaseis thn trith(taxuthta) sta 90 me 95 km tote h tetarth tha sou "akousei" wste na epitaxynei kai ayth alliws tha "kremasei" auto einai olo to mystiko wste na epitaxynei kai h tetarth gia na deis na apodidei kai h tetarth.

Symboylh: Mhn ta "skizete" sta prwta 3000 Km giati to strwsimo paizei kathoristiko rolo sthn metepeita apodosi tou kinitira.

Lastixa tou ebala Metzeler (den einai kai asxima). Kala xiliometra se olous sas kai prosoxi stous dromous.:!:

 

bravo oso anafora to strosimo sou....to mono periergo dld pou exei me to crypton r einai oti vgazei ligo parapano telikes san mama milame dld...oso anafora an einai kathara xm min eisai kai toso sigouros..

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πριν αναφερθηκατε στο στροσιμο μπορει να μου πει καποιος τι προβληματα μπορει να επιφερει το μη σωστο στροσιμο? και τι ζημια προκληθηκε στη μηχανη?
Link to comment
Share on other sites

Meta apo 4,5 xiliades xiliometra to mixanima skotwnei. kamia sxesi me papi. H PRWTH TAXYTHTA KOFTH STA 40 KLM.2RA 70KLM.3TH100.KAI 4ARTH STO ISOMA 130 KAUARA KLMETRA.DEN UELW KAI TIPOTA ALLO...AFOY TA "MPANIARO" OLA TA ALLA PAPIA.:lol: DEN SEKFTOMAI NA TO "PEIRAKSW"

 

P.S. An anebaseis thn trith(taxuthta) sta 90 me 95 km tote h tetarth tha sou "akousei" wste na epitaxynei kai ayth alliws tha "kremasei" auto einai olo to mystiko wste na epitaxynei kai h tetarth gia na deis na apodidei kai h tetarth.

Symboylh: Mhn ta "skizete" sta prwta 3000 Km giati to strwsimo paizei kathoristiko rolo sthn metepeita apodosi tou kinitira.

Lastixa tou ebala Metzeler (den einai kai asxima). Kala xiliometra se olous sas kai prosoxi stous dromous.:!:

 

ωραιος, με modenas εχεις βαλει να μας πεις ποιο φευγει (λογικα το modenas) Και γυα ποσο και αν δεν το αφηνει για πολυ...

 

Γενικα κανε μια συγκριση με modenas, να παρουμε γνωμη...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος, με modenas εχεις βαλει να μας πεις ποιο φευγει (λογικα το modenas) Και γυα ποσο και αν δεν το αφηνει για πολυ...

 

Γενικα κανε μια συγκριση με modenas, να παρουμε γνωμη...

 

πες και τί modenas?

προφανως το Dinamik θα λες...

εκκινηση πιστευω φευγει (το dinamik), αλλα αργοτερα ουτε που τον ειδατε τον ΠΑΝΑΗ! :p

Link to comment
Share on other sites

πες και τί modenas?

προφανως το Dinamik θα λες...

εκκινηση πιστευω φευγει (το dinamik), αλλα αργοτερα ουτε που τον ειδατε τον ΠΑΝΑΗ! :p

 

Ναι dinamik. Οντως εκινηση ναι, αλλα το θεμα ειναι μετα θα φευγει το x η...

Link to comment
Share on other sites

τι βενζινη βαζετε?..οσοι αλλαξατε εξατμιση,τι κανατε με τον καταλυτη??

 

εδω θα ηθελα να ακουσω απαντησεις...........! :happy:

Link to comment
Share on other sites

τι βενζινη βαζετε?..οσοι αλλαξατε εξατμιση,τι κανατε με τον καταλυτη??

 

file alexkont,egw vazw mono th 100ra.gia kalo kai gia kako afou mou xoun pei oti einai kaluterh gia to kinhthra se 8ema makrozwias.twra gia thn e3atmish,den eimai o katallhlos na sou apanthsw giati den thn exw allaksei alla ap oti kserw,o katalyths feugei kai anagastika apenergopoihte kai to labaki sto konter pou sumvoleizei to kinhthra.to 8ema einai ti 8a ginei me to 8ema tou kteo pou akousthke oti 8a pernane kai ta papia.xwris kataluth ti kaneis ekei?an kai na mou peis oti tou dineis kai kana 20euro parapanw na poiei kai ena kafe sthn ugeia sou kai ola meli gala:)

the new manager is here! beware :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...