Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

file lazman elpizw na einai etc pragmatika..:worry:

emfanisiaka einai to mono p m'aresei apo ta 4 eidh..peraiterw dn gnwrizw omws..prosfora phga na parw kai to plhroforh8hka..pantws dn nmz na ephreastw..sto katw katw oloklhrh yamaha einai,dn mporei na ths 3efyge auto to kommati..:wink:

 

 

εγω εδωσα το ινοβα κε πηρα το 135 το μηχανακι δεν εχει καμια σχεσει με τα αλλα παπια:)δεν τριζει(βαρεθηκα να βαζω σφουγγαρακια στα πλαστικα του ινοβα)το κιβοτιο τελειο (το ινοβα βαρουσε τις ταχυτητες ιδικα την δευτερα)και απο επιδοσεις καμια σχεσει .:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω εδωσα το ινοβα κε πηρα το 135 το μηχανακι δεν εχει καμια σχεσει με τα αλλα παπια:)δεν τριζει(βαρεθηκα να βαζω σφουγγαρακια στα πλαστικα του ινοβα)το κιβοτιο τελειο (το ινοβα βαρουσε τις ταχυτητες ιδικα την δευτερα)και απο επιδοσεις καμια σχεσει .:)

ennoeitai oti gia to 135 dn exw kanena endoiasmo:D.to provlhma m einai stn epilogh meta3u special kai aplhs edition kai de 8a 8ela me tn kamia na 8ewrhsw risko tn epilogh tou special...tn papia auth etc ki alliws tn exw hdh erwteu8ei..:love:

Link to comment
Share on other sites

ennoeitai oti gia to 135 dn exw kanena endoiasmo:D.to provlhma m einai stn epilogh meta3u special kai aplhs edition kai de 8a 8ela me tn kamia na 8ewrhsw risko tn epilogh tou special...tn papia auth etc ki alliws tn exw hdh erwteu8ei..:love:

 

 

 

:D παρτην φιλε ειναι η καλυτερη παπια θα την ευχαριστηθεις .εχω αλλαξη πολλα μηχανακια μεγαλα και μικρα αλλα επιδει αλαξαν η αναγκες μου :)<κατελιξα> με αυτο το παπι και δεν με χαλαει καθολου :)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

εγω εδωσα το ινοβα κε πηρα το 135 το μηχανακι δεν εχει καμια σχεσει με τα αλλα παπια:)δεν τριζει(βαρεθηκα να βαζω σφουγγαρακια στα πλαστικα του ινοβα)το κιβοτιο τελειο (το ινοβα βαρουσε τις ταχυτητες ιδικα την δευτερα)και απο επιδοσεις καμια σχεσει .:)

 

pes pes tis megales alitheis!!!!:)

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

επεσα και γω σε μια τεραστια λακουβα με περιπου 50km/h,ακουστηκε ενα μπαααααααααααμ αλλα δεν επα8ε τπτ
Link to comment
Share on other sites

επεσα και γω σε μια τεραστια λακουβα με περιπου 50km/h,ακουστηκε ενα μπαααααααααααμ αλλα δεν επα8ε τπτ

 

:lol::lol::lol:

καθαρό πόστ :lol::lol::lol:

σιδερένιο σιδερένιο!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα στον πιασουν και με τα διο χερια !!!

Εμένα 8 ευρω μου πηραν για το πλαινο σταν !!!

Οσο για φαναρι βγηκε εδω στο Αγρινιο με ενσωματομενα φλασακια !!!

Ειναι οπος ειναι το μαμα αλλα εχει τα φλας στα πλαινα !!

Κοστιζει 55 ευρω!!

Βγηκαν πολα διακοσμιτικα, αναποδες μποτες τελειες (140 ευρω), ψαλιδι νικελ, Μασπες νικελ αγονιστικος (120 ευρω), σελα αγωνιστικη !!!

κ.α. που δεν θημαμε τωρα !!

Αυτά από εμένα !!!

 

:!::!::!::!::!:

 

re file epidei endiaferomai kai go mia apo auta ta antalaxtika gia to grypton mou alla h anapodes mpotes ti einai?

Link to comment
Share on other sites

επεσα και γω σε μια τεραστια λακουβα με περιπου 50km/h,ακουστηκε ενα μπαααααααααααμ αλλα δεν επα8ε τπτ

 

afto den einai tpt...me 100xm mesa se xorio kai skao mesa se mia lakouva(tafos)me tin piso roda...alla pou na niosei to papi...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

milame panta gia to special etc...?

oxi gia to aplo me tis aktines...?

 

που εμενα παρεπιπτοντος μου φαινονται απλες ζαντες (special ed.)

και οχι αλουμινίου!, είναι πολυ βαριές για αλουμίνιο..:confused::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

που εμενα παρεπιπτοντος μου φαινονται απλες ζαντες (special ed.)

και οχι αλουμινίου!, είναι πολυ βαριές για αλουμίνιο..:confused::rolleyes:

 

 

οταν λες απλες τη ενοεις?:)οταν λενε αλουμινιου ενοουνε κραμα αλουμινιου γιαυτο ειναι βαριες αν δεις και των αυτοκινητων οι περισοτερες αλουμινενιες ειναι πιο βαριες απο της σιδερενιες με τα καπακια.αν ηταν σκετο αλουμινιο θα στραβοναν για την πλακα.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

που εμενα παρεπιπτοντος μου φαινονται απλες ζαντες (special ed.)

και οχι αλουμινίου!, είναι πολυ βαριές για αλουμίνιο..:confused::rolleyes:

 

kai oi zantes tou special einai Enkei.polu kales zantes:)

υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

re file epidei endiaferomai kai go mia apo auta ta antalaxtika gia to grypton mou alla h anapodes mpotes ti einai?

 

Το πιρουνι αδερφε το USD

Κι εγω κλινω στο X μετα την κλοπη του Supra μου (καρκινος να πεσει), εκτος κι αν δε μπορεσω οικονομικα και παρω το Adress (το πιο αξιολογο απο τα 125ρια 4τ νομιζω)

Διαβαζω τα καλυτερα για το Χ παντως και γουσταρω.Αι να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το πιρουνι αδερφε το USD

Κι εγω κλινω στο X μετα την κλοπη του Supra μου (καρκινος να πεσει), εκτος κι αν δε μπορεσω οικονομικα και παρω το Adress (το πιο αξιολογο απο τα 125ρια 4τ νομιζω)

Διαβαζω τα καλυτερα για το Χ παντως και γουσταρω.Αι να δουμε.

 

μια απ' τα ίδια... :geek::this:

Link to comment
Share on other sites

ακουσα πως τα crypton X βαραν καμπανα μετα απο καποια χιλιομετρα! :!:

ΙΣΧΥΕΙ ? ?

 

 

 

ισως εξω απο καμια εκλησια:lol:

 

πλακα κανω δεν εχω ακουση κατι τετιο

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

ακουσα πως τα crypton X βαραν καμπανα μετα απο καποια χιλιομετρα! :!:

ΙΣΧΥΕΙ ? ?

 

apokleietai..afta ta lene oi anti-yamahas people(oi opioi einai polloi se pliroforo):mad:

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

apokleietai..afta ta lene oi anti-yamahas people(oi opioi einai polloi se pliroforo):mad:

 

το εχω υποψιαστει κ εγω αυτο!!

αλλα το crypton(χ) του φιλου μου το διαψευδει.. :worry:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες μηπως πολυ απλα εχει ξεσφιχτει εκεινη η παραξενη βιδουλα που κραταει την καμπανα?? γιατι παρ'οτι ειμαι hondaκιας δεν νομιζω ολοκληρη yamaha να εχει κανει τετοιο λαθος σε παπι της...
h daytonara mou..![sIGPIC][/sIGPIC] http://www.bikepics.com/members/spirosarta/
Link to comment
Share on other sites

το εχω υποψιαστει κ εγω αυτο!!

αλλα το crypton(χ) του φιλου μου το διαψευδει.. :worry:

 

dld varese kabana to crypton x tou filou sou??:confused::confused::confused:

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

akrivos!

o φιλος σου το ετσρωσε καθολου..η οταν το πηρε αρχισε αμεσως τα "πειραγματα" με αποτελεσμα το μοτερ να παραδωσει πνευμα.αλλα μην ανησυχεις..εφοσον προηλθε απο αστοχια υλικου..η Yamaha εχει 2 χρονια εγγυηση και θα την επισκευασει την ζημια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

o φιλος σου το ετσρωσε καθολου..η οταν το πηρε αρχισε αμεσως τα "πειραγματα" με αποτελεσμα το μοτερ να παραδωσει πνευμα.αλλα μην ανησυχεις..εφοσον προηλθε απο αστοχια υλικου..η Yamaha εχει 2 χρονια εγγυηση και θα την επισκευασει την ζημια.

 

το έχει επισκευάσει ήδη ;)

 

Υ.Γ το στρώσιμο έγινε καταπληκτικά καλά:!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...