Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους!!!Πηγα και το αγορασα βασιζομενος μονο και μονο στα δικα σας καλα λογια!Ειλικρινα ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω pda κινητο.Το πηρα 500 ευρω σαν οικογενειακο πακετο στα cosmote 180 και cosmote 360 μαζι, απο το πλαισιο.Και ρωταω λοιπον:τι δεκτη gps εχει star sirf iii η qualcomm?Oταν του εκανα την αρχικη εγκατασταση εκει που μου εβγαζε τους σταυρους εγω τους παταγα με το δαχτυλο και οχι με την πενα,μηπως ρυθμιστηκε στο περιπου η ακριβεια στην αφη του?Παντως το προγραμμα i-go που το δοκιμασα δουλευει αψογα!Παρακαλω πολυ επειδη ειμαι καινουργιος στην παρεα βοηθηστε με!!!Α ξεχασα ,πως θα περασω τις ρυθμισεις wind plus non stop για να το δουλευω με καρτα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σε ολους!!!Πηγα και το αγορασα βασιζομενος μονο και μονο στα δικα σας καλα λογια!Ειλικρινα ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω pda κινητο.Το πηρα 500 ευρω σαν οικογενειακο πακετο στα cosmote 180 και cosmote 360 μαζι, απο το πλαισιο.Και ρωταω λοιπον:τι δεκτη gps εχει star sirf iii η qualcomm?Oταν του εκανα την αρχικη εγκατασταση εκει που μου εβγαζε τους σταυρους εγω τους παταγα με το δαχτυλο και οχι με την πενα,μηπως ρυθμιστηκε στο περιπου η ακριβεια στην αφη του?Παντως το προγραμμα i-go που το δοκιμασα δουλευει αψογα!Παρακαλω πολυ επειδη ειμαι καινουργιος στην παρεα βοηθηστε με!!!Α ξεχασα ,πως θα περασω τις ρυθμισεις wind plus non stop για να το δουλευω με καρτα?

 

kaloriziko

το gps den einai SS3,έναρξη-ρυθμίσεις-σύστημα-οθόνη-στοίχιση

και κανε στοίχιση με το πενάκι

τις ρυθμίσεις τις παίρνει αυτόματα απο την κάρτα που θα βαλεις μολις βρει δίκτυο,αν δεν το κανει με την πρώτη κανε ενα soft reset.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

απο τα χαρακτηριστικα βλεπω οτι το cruise ειναι ελαχιστα πιο μακρυ αλλα ειναι επισης και ελαχιστα πιο λεπτο σε σχεση με το p3300.

ισχυει αυτο? ειναι αισθητο στο χερι οταν το κρατας?

σας εχουμε πρηξει λιγακι αλλα πιστευω μας καταλαβαινετε.

θα προτιμουσα κι΄εγω να το ειχα και ας με πρηζατε...χι χιχ ιχ ι :lol:

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

destinator 6.1 γιοκ όπως και στο 3300.το 7 παίζει κανονικά αρκεί να τρέξει κάποιος πρώτα το quick gps

 

Αφου εχει αλλο gps απο το 3300 γιατι δεν παιζει το d6? Στο ΤΥΤΝ ΙΙ δεν παιζει? Ιδιο gps πρεπει να εχουν.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν οσο αναφορά το destin 6.1.1.0400(κάπως ετσι)

 

επειδή χρησιμοποιώ πια το igo σαν πρώτο πρόγραμμα, σαν δεύτερο εχω το d7,έβαλα αν και το εχω νόμιμο, μια σπασμένη έκδοση του d6.1.1.0400 για δοκιμή.

αυτη λοιπόν δεν παίζει.

μπορει όμως να φταίει η εγκατάσταση αλλα δεν το προσπάθησα και πολύ,έκανα και ενα τρυκ αφήνοντας ανοικτό το visual gps sto background,αλλα μια το έβρισκε μια το εχανε το gps

πλέον αν θέλω dest βάζω to 7.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

τρελα ειναι!!!με τα ιδια λεφτα ου περνεις Ν95 8gb??πολυ καλο νομιζω ειναι αριστη επιλογη vs

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

:) Το έβαλε το Πλαίσιο στο site του με Τιμή 749 ευρώ (μαζί με το i-go)

 

[Διαθέσιμο: κατόπιν παραγγελίας]

Link to comment
Share on other sites

μια απορια!σου δινουν και το τομ τομ οπως στα 3300-3600;

Απο οσο ξερω οχι φιλε.μονο με το IGO προς το παρον και δεν μπορεις να το παρεις και σκετο χωρις το iGO.

Κατι διαβασα οτι μετα τις 20/01 θα διατιθεται χωρις IGO σκετη συσκευη :)

Καλα, εσυ δεν κοιμασαι καθολου??? σε εχει φαει η αγωνια για το cruise ε??? :lol:

δεν εισαι ο μονος.......το 80% των PPC τρελαμενων το θελει εδω και τωρα...χι χι

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

nai Δημητρη υπάρχει cd με το τομ-τομ μέσα

 

""γιαννης"" ο lagoydakis πανο :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σεφτε στο Πλαισιο πρωι-πρωι. Απ οτι ειδα ειχε φερει λιγα κοματια σημερα το πρωι.

Εμφανισιακα μου αρεσει πολυ περισοτερο απο το αρτεμις. Το εχω και φορτιζει αλλα οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ θετικες.

Α! εχει και τεσσερα παιχνιδακια μεσα στην καρτα μνημης:)

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Σεφτε στο Πλαισιο πρωι-πρωι. Απ οτι ειδα ειχε φερει λιγα κοματια σημερα το πρωι.

Εμφανισιακα μου αρεσει πολυ περισοτερο απο το αρτεμις. Το εχω και φορτιζει αλλα οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ θετικες.

Α! εχει και τεσσερα παιχνιδακια μεσα στην καρτα μνημης:)

Kaloriziko Vlepw h Parea tou Arrtemis na erxete sto topic tou Polaris :D:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!

Που αλλου θα πηγαιναμε? Η διαδρομη ηταν s100-p3300-p3650-.....

Να ειχε και mia οθονουλα Vga......:(

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις από μία μέρα αποκλειστικής ενασχόλησης μαζί του:σαν συσκευή είναι πολύ ποιοτική με πάρα πολλές λειτουργίες προεγκατεστημένες.Μέγεθος και αυτονομία μπαταρίας απλά άψογα.Αυτά ήταν τα καλά, ας περάσουμε και στα μείον:η προστασία οθόνης γεμίζει δαχτυλιές.Το destinator 6.1 δεν παίζει με τίποτα (ίσως μόνο με gps gate όπως στο 3300 αλλά δεν το έχω δοκιμάσει) και χθες σε λειτουργία πεζού με το 7.0 το στίγμα ήταν αστα να πάνε...15-20 μέτρα πιο πίσω με έδειχνε από την πραγματική θέση!
Link to comment
Share on other sites

να πω κατι για το ράδιο,πραγματικά μεγαλη διαφορά σε αυτο πάρα πολυ καλός δέκτης και άψογο rds χωρίς χασίματα,οσοι ακούν ράδιο θα το εκτιμήσουν πολύ.

 

με ευκαιρία την έλευση του "δασκάλου" :p ναπο θεσσαλονικη ,τι θα λέγατε να πιούμε ενα καφε την τετάρτη 26/12

εγω και ο μπαμπης σίγουρα θα συναντηθούμε κάπου εδω στα νότια προαστεια

όποιος ενδιαφέρεται για να μην βγούμε εκτος θέματος ας μου στείλει pm.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλλημα να το πάρω τώρα η να περιμένω να βγει χωρίς το i-go; δεν είναι ότι δεν το χρειάζομαι το λογισμικό πλοήγησης αλλά θα προτιμούσα το destinator και για αυτό κωλύομαι στο να το αγοράσω άμεσα.

Αλήθεια γνωρίζει κανείς αν υπάρχει διαθέσιμο στα Πλαίσιο Βουλιαγμένης η Καλλιθέας;

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλλημα να το πάρω τώρα η να περιμένω να βγει χωρίς το i-go; δεν είναι ότι δεν το χρειάζομαι το λογισμικό πλοήγησης αλλά θα προτιμούσα το destinator και για αυτό κωλύομαι στο να το αγοράσω άμεσα.

Αλήθεια γνωρίζει κανείς αν υπάρχει διαθέσιμο στα Πλαίσιο Βουλιαγμένης η Καλλιθέας;

 

Χθες το μεσημερι κατα τις 2 υπηρχε τουλαχιστον 1 κομματι στο Plaisio Καλλιθεας.:)

Link to comment
Share on other sites

πολλοί αεκτζηδες βλέπω να το παίρνουν και αυτό.........:lol:

 

Τι να κανουμε... αδυναμιες ειναι αυτες.

 

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11772&type=sigpic&dateline=1166020943

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!!!το πηραν τα καταλληλα ατομα ωστε οταν το παρουμε και εμεις(πρωτα ο Θεος)

να μας βοηθησουν.

 

2 ερωτησουλες...

Εγω που θα το παρω απο εξω:

1)θα εχω τη δυνατοτητα καποια στιγμη να χρησιμοποισω το πληκτολογιο της ace??

2)θα παρω και ενα bluetooth keyboard , εκει θα μπορω να γραψω ελληνικα με οποιοδηποτε τροπο?

 

Thank you

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...