Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Όπως έχω ξαναπεί η δουλειά που έχει γίνει είναι επαγγελματική και κανείς που δεν το ξέρει δε μπορεί να καταλάβει ότι δεν είναι της "μαμάς" του:)!

 

To sygkekrimeno interface tha yparxei episima sto HTC Touch 3G. Tha mporouses na peis oti einai epagelmatiki douleia loipon, estw kai beta. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ο M-Amine εβγαλε την final.

και το καλυτερο ειναι οτι μπορει να περαστει το backup που εχουμε απο την RTM

Link to comment
Share on other sites

ο M-Amine εβγαλε την final.

και το καλυτερο ειναι οτι μπορει να περαστει το backup που εχουμε απο την RTM

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΡΕ ΦΙΛΕ;ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΜΙΝΕ 2. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΑΘΑΝΑΣΟ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ PolarisUnlocker. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΟΣ
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΡΕ ΦΙΛΕ;ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΜΙΝΕ 2. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=430745

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην ομαδα.

Υστερα απο πολυ διαβασμα μπηκα και εγω στον πειρασμο της εγκαταστασης cooked rom στο cruise μου. Να σας πω την αληθεια εντυπωσιαστηκα απο την ευκολια της εγκαταστασης ... αλλα και απο το αποτελεσμα !!!

Θα ηθελα να ρωτησω, απο ελληνικα πληκτρολογια τι κανουμε ?

Εκτος απο το resco υπαρχει κατι αλλο που χρησιμοποιουμε ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα ηθελα να ρωτησω, απο ελληνικα πληκτρολογια τι κανουμε ?

Εκτος απο το resco υπαρχει κατι αλλο που χρησιμοποιουμε ?

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=5652

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά χρησιμοποιώ το blimkeys. Έχει αίσθηση κανονικού non-touch sensitive κινητού.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα. Με το που την είδαν είπαν: ποπο έσπασε αυτη! Ειναι 103 Ευρω.

Τους ειπα οτι δεν εχω ιδεα πως εγινε αφου δεν μου εχει πεσει ποτε το κινητο και γιατι εσπασε τοσο ευκολα (το οποιο ειναι αλήθεια) αλλα ευγενικα ειπαν οτι δυστυχως δεν μπορουν να κανουν τιποτα. Φυσικα την αφησα για επισκευη (τα αξίζει το cruisaki μου). Ειπαν οτι θα μου περασουν και τα τελευταια windows. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να παίξω με cooked :( . Έπαιξα και μετα τελευταία μοντέλα της HTC εκεί. Μπορω να πω οτι τα Interface τους ηταν εντυπωσιακά και γρήγορα σε σχεση με το δικο μου (λογικο λογω καλυτερων επεηεργαστών) αλλα αντιθέτως δεν εντυπωσιαστήκα απο την ποιότητα υλίκων σε μερικά απο αυτά (ειδικά με το Ρ3470 που στην αρχη νομιζα οτι ηταν dummy και οχι πραγματικο!).

 

Περιττο να σας πω οτι στην επιστροφή απο Αγ. Παρασκευη χάθηκα στο δρόμο!

Κατι τετοιες στιγμές καταλαβαίνεις την αξία του GPS :p

 

Χαιρετίσματα

Γιώργος

 

OK my friend απλα ειπα οτι δεν χανει τιποτα να δοκιμασει.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους θα ηθελα στις επαφες να κανω αναζητηση ονοματων γραφοντας τα αρχικα του ονοματος οπως το default,αλλα να ειναι πολυ μεγαλυτεροι οι χαρακτηρες,και οχι τοσο μικρα υπαρχει καποιο προγραμμα?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα. Με το που την είδαν είπαν: ποπο έσπασε αυτη! Ειναι 103 Ευρω.

Τους ειπα οτι δεν εχω ιδεα πως εγινε αφου δεν μου εχει πεσει ποτε το κινητο και γιατι εσπασε τοσο ευκολα (το οποιο ειναι αλήθεια) αλλα ευγενικα ειπαν οτι δυστυχως δεν μπορουν να κανουν τιποτα. Φυσικα την αφησα για επισκευη (τα αξίζει το cruisaki μου). Ειπαν οτι θα μου περασουν και τα τελευταια windows. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να παίξω με cooked :( . Έπαιξα και μετα τελευταία μοντέλα της HTC εκεί. Μπορω να πω οτι τα Interface τους ηταν εντυπωσιακά και γρήγορα σε σχεση με το δικο μου (λογικο λογω καλυτερων επεηεργαστών) αλλα αντιθέτως δεν εντυπωσιαστήκα απο την ποιότητα υλίκων σε μερικά απο αυτά (ειδικά με το Ρ3470 που στην αρχη νομιζα οτι ηταν dummy και οχι πραγματικο!).

 

Περιττο να σας πω οτι στην επιστροφή απο Αγ. Παρασκευη χάθηκα στο δρόμο!

Κατι τετοιες στιγμές καταλαβαίνεις την αξία του GPS :p

 

Χαιρετίσματα

Γιώργος[/QUOT

 

 

 

 

 

φιλε γιωργο μόλις μου επεσε κατω και και έκανε τα ιδια ,διαβασα νωρίτερα το ποσό ,μπορείς να μου πεις σε ποσες μερες επισκευαζεται;

Link to comment
Share on other sites

 

 

φιλε γιωργο μόλις μου επεσε κατω και και έκανε τα ιδια ,διαβασα νωρίτερα το ποσό ,μπορείς να μου πεις σε ποσες μερες επισκευαζεται;

 

Σε 3-4 εργάσιμες μου είπαν. Μα καλά σε πόσους έχει σπάσει η οθόνη; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Σε 3-4 εργάσιμες μου είπαν. Μα καλά σε πόσους έχει σπάσει η οθόνη; :confused:[/QU

 

 

 

καλημερα ειναι παρα πολυ ευαισθητο το ειχα μεσα στο τσαντακι(μπανανα)ανοιξε το κουμπωμα και επεσε κοντρολαρα με το ποδι δεν επεσε εντελως στο εδαφος και ομως εκανε μια ρωγμη διαγωνια μαυρισε η μιση οθονη αλλα πιανοντας το απο τις γωνιες και στριβοντας το δεξια αριστερα με κοντρα εστρωσε αρκετα ειναι μαυρισμενο μονο το κομματι που γραφει εναρξηκαι καποιες πολυχρωμες γραμμες τελοσ παντων, μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει πως θα κρατησω τον καταλογο μετα τηλεφωνα μεσα στον υπολογιστη για να τα ξαναπερασω μετα την επισκευη;εκτος outlook ομως ευχαριστω και καλη εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει πως θα κρατησω τον καταλογο μετα τηλεφωνα μεσα στον υπολογιστη για να τα ξαναπερασω μετα την επισκευη;εκτος outlook ομως ευχαριστω και καλη εβδομαδα

 

Kratise ena backup me to PIM Backup (einai free) kai to epanafereis otan pareis pisw ti syskevi sou. Einai asfales kai aksiopisto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε 3-4 εργάσιμες μου είπαν. Μα καλά σε πόσους έχει σπάσει η οθόνη; :confused:[/QU

 

 

 

καλημερα ειναι παρα πολυ ευαισθητο το ειχα μεσα στο τσαντακι(μπανανα)ανοιξε το κουμπωμα και επεσε κοντρολαρα με το ποδι δεν επεσε εντελως στο εδαφος και ομως εκανε μια ρωγμη διαγωνια μαυρισε η μιση οθονη αλλα πιανοντας το απο τις γωνιες και στριβοντας το δεξια αριστερα με κοντρα εστρωσε αρκετα ειναι μαυρισμενο μονο το κομματι που γραφει εναρξηκαι καποιες πολυχρωμες γραμμες τελοσ παντων, μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει πως θα κρατησω τον καταλογο μετα τηλεφωνα μεσα στον υπολογιστη για να τα ξαναπερασω μετα την επισκευη;εκτος outlook ομως ευχαριστω και καλη εβδομαδα

 

Τουλάχιστον εσένα σου έπεσε! Το δικό μου ήταν απλά στην τσέπη μου... Τέλοσπαντων ελπίζω τα νεότερα μοντέλα να έχουν καλύτερη ποιότητα κατασκευής.

 

Για το backup χρησιμοποίησε το PIMbackup ή Sprite backup (το είχε μέσα λογικά στο cd της συσκευασίας.

 

Καλή εβδομάδα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τέλοσπαντων ελπίζω τα νεότερα μοντέλα να έχουν καλύτερη ποιότητα κατασκευής.

 

Ta pio kainourgia einai akoma pio evaisthita... toso stis tsepes, oso kai sta pesimata.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα προσπαθησα να παρω εναν αριθμο που ξεκιναει απο 698 και δεν μπορει να τον καλεσει. Οταν το καλω απο αλλο κινητο δουλευει κανονικοτατα. Εχει αντιμετωπισει κανεις αλλο το συγκεκριμενο?
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα χρόνο και έβαλα τα Win Mobile 6.1 (μιας και το πηρα με την καινουρια οθόνη ειπα να κανω καμια αλλαγη :p).

 

Καταρχήν ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως δικαιολογείται η καινούρια έκδοση αφού εγώ τουλαχιστον δεν βλέπω ουσιαστικές διαφορές (για να μην πω τιποτα διαφορετικό). Μαλλον βλακεία έκανα.

 

Τελοσπαντων, οταν έκανα set up το κινητό διαπίστωσα τα εξής προβλήματα

 

1. Μερικές φορές οταν bootarei και πάει να φορτώσει τα today plug ins (εχω resco kai ptravelalarm μονο) βγάζει εκεί μια λευκή γραμμή. Οταν κάνω ρεσετ επανέρχεται.

 

2. Δεν δουλεύει το SIPchange! Κανένα εναλλακτικό ρε παιδιά??? Σαν να μη φτάνει αυτό δεν μπορώ να το απεγκαταστησω γιατι δε το βλέπω στο add/remove programs!

 

3. Το synchronisation (με USB) μερίκες φορές για περίεργο λόγο δε το κάνει με το pc (λεει "Desktop error"). Εχω κατεβάσει το τελευταίο software απο Microsoft.

 

4. Οταν στέλνω sms αντί για να μου τα βάλει στα sent τα πετάει στο inbox με την ενδειξη ΜΕ: <sms content>. !!!! Γιατι;:mad:

 

Εχετε αντιμετωπίσει τίποτα απο αυτά; Καμία ιδέα; (κυρίως για 2 και 4)

 

Ευχαριστώ

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2. Δεν δουλεύει το SIPchange! Κανένα εναλλακτικό ρε παιδιά??? Σαν να μη φτάνει αυτό δεν μπορώ να το απεγκαταστησω γιατι δε το βλέπω στο add/remove programs!

 

Default_IM_WM5.CAB

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω την Rom M-Amine 2.0 FINAL. Πως μπορω να βαλω το ερτολογιο?

Επισης το Nodata δεν δουλευει ξερει κανεις?

 

θα πρεπει να βαλεις το second today και μετα θα μπορεις να βαλεις και την τελευταια εκδοση του εορτολογιου.

το nodata το εχω εγκαταστησει αλλα δεν το δουλευω ...

αλλα γιατι να μην δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...