Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Στα συγκριτικά φαίνεται οτι ο επεξεργαστής κάνει μεγάλη διαφορά απο το απλό cruise.

 

Από το Touch θα εννοείς φαντάζομαι!!! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εμενα γιατι μου φαινονται οι φωτογραφιες της καμερας ποιο ζωντανες και ποιο καλες απο αυτες που τραβαει το Καισερ ???

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εμενα γιατι μου φαινονται οι φωτογραφιες της καμερας ποιο ζωντανες και ποιο καλες απο αυτες που τραβαει το Καισερ ???

 

Epeidi thewritika prepei na exoun tin idia apodosi sti fwtografia (opws kai se pollous allous tomeis)... tha perimenw na krithei stin praksi afto. :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

http://ks20.lgmobile.com/pop_up.html

 

παιδια το ειδατε το μενου απο το νεο lg win mobile ??? μακαρι καποιοι να κανουν μια rom ιδια , ειναι φανταστικο σε μαυρο χρωμα αντι για ασπρα , απορω πως δεν το σκεφτηκε η htc

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
α και κατι ακομα υπαρχει περιπτωση να εξελληνισουμε το cruise σε περιπτωση αγορα με αγγλικη rom?? ευχαριστώ

 

Episima oxi... anepisima... ola einai efikta. :cool:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οταν λες ανεπισημα ? αν δεν ειναι ευκολο να πεις για ευνοητους λογους δεν πειραζει. το handwriting υποστηριζεται?

 

Αν ρίξεις μια ματιά να δεις τι γίνεται και με τις υπόλοιπες συσκευές θα καταλάβεις τι εννοώ. Μιλάω για cooked ROMs που φτιάχνουν κάποιοι τύποι που τις περισσότερες φορές είναι καλύτερες και από τις official.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εμφανισιακά μου αρέσει η διχρωμία.

 

Φέρτε το γρήγορα το τιμημένο!

Εμένα πάλι αυτή η διχρωμία μου κάνει κάπως...Αντιθέτως το κατάμαυρο είναι κουκλί (μήπως ξέρουμε σε τι χρώμα θα τα έχει το expansys;:worry:)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μαύρο ή με γελούν τα μάτια μου;:wacko:

(αν και τώρα που το ξαναβλέπω πιο πολύ για μπλε-μαύρο μου κάνει)

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=160263

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε kontosk το handwriting υποστηριζεται αλλά μάλλον μόνο για λατινικούς χαρακτήρες. θα δούμε τι θα κάνει η ΗΤC...

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kontosk το handwriting υποστηριζεται αλλά μάλλον μόνο για λατινικούς χαρακτήρες. θα δούμε τι θα κάνει η ΗΤC...

 

 

παιδια το handwriting εδω και χρονια υποστηριζεται σε ppc καθως και απο την sony σειρα p990, klp αλλα μονο για latinikoys xarakthres ... ΚΡΙΜΑ

Τωρα η πλακα ποια ειναι περνω χτες την ACE στη θεσσαλονικη και ρωτάω ποτε θα ερθει το HTC CRUISE και μου απαντα ισως σε 10 μερες , μετα τον ρωτω σε ποια τιμη ?? και μου απαντάει δεν ξερουμε ακομα , παρτε εκεινες τις μέρες να σας πούμε :D:lol:

Στο εξωτερικο κυκλοφορησε ηδη το ανάλογο orbit εδω ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ??μηπως για να πουλησουν τις παλιες συκευες μεσα στα χριστούγεννα ??;)

Επιπροσθετα σωνει και καλά πρεπει να το παρουμε με το i-go μεσα ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΕΔΩ STO ELLADA

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στο εξωτερικο κυκλοφορησε ηδη το ανάλογο orbit

 

Pou to eides afto? Kai ekei stin O2 exoun parateinei tin imerominia diathesimotitas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Pou to eides afto? Kai ekei stin O2 exoun parateinei tin imerominia diathesimotitas.

Πριν από λίγο μίλησα με την Ο2 και μου είπαν οτι μπορείς μεν να το παραγγείλεις μέσω της σελίδας τους, αλλά επίσημα θα είναι στην αγορά την άλλη εβδομάδα, γιατι υπάρχουν κάποια προβλήματα με τις παραλαβές στην Ο2 Germany. Επίσημη εκδοχή.:rolleyes: Τι παίζει, άγνωστο... Η διαφορά στην τιμή είναι 50€, χωρίς συμβόλαιο, σε σχέση με το Orbit 1. Ίδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από προσεκτική μελέτη των reviews των δύο συσκευών που θα κυκλοφορήσουν τον ιανουάριο (touch cruise και Asus p750) κατέληξα στα εξής:

πλεονεκτήματα asus:

-πληκτρολόγιο

-sirf star ΙΙΙ δέκτης

-γρηγορότερο παρά τα 64 mb ram (προφανώς ο intel επεξεργαστής κάνει τη διαφορά)

-μεγαλύτερη αυτονομία

πλεονεκτήματα htc:

-μεγαλύτερη οθόνη κατά 2''

-ραδιόφωνο

καλύτερη υποστήριξη official και μη...

Προσωπικά μάλλον κλείνω προς το asus διότι εκτός των άλλων είναι και πιο όμορφο.Υπομονή μέχρι το Γενάρη.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα το ASUS. Πολύ καλό φαίνεται αλλα μου θυμίζει περισσότερο κινήτο παρα PDA (χωρίς απαραίτητα να είναι κακο για κάποιους αυτό). Απλά με τέτοια οθόνη θα μας βγαίνουν τα μάτια στο GPS :cool:

 

Παρεπιπτόντως δείτε ένα πολυ καλό site για συγκρίσεις

 

http://www.pdadb.net/

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τώρα είδα το ASUS. Πολύ καλό φαίνεται αλλα μου θυμίζει περισσότερο κινήτο παρα PDA (χωρίς απαραίτητα να είναι κακο για κάποιους αυτό). Απλά με τέτοια οθόνη θα μας βγαίνουν τα μάτια στο GPS :cool:

 

Όντως είναι πολύ αξιόλογη συσκευή αλλά... 64ΜΒ RAM??? :mad:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο μίλησα με την Ο2 και μου είπαν οτι μπορείς μεν να το παραγγείλεις μέσω της σελίδας τους, αλλά επίσημα θα είναι στην αγορά την άλλη εβδομάδα, γιατι υπάρχουν κάποια προβλήματα με τις παραλαβές στην Ο2 Germany. Επίσημη εκδοχή.:rolleyes: Τι παίζει, άγνωστο... Η διαφορά στην τιμή είναι 50€, χωρίς συμβόλαιο, σε σχέση με το Orbit 1. Ίδωμεν...

 

Απο τιμη το Orbit 2 (πο ειναι σαφως πιο ομορφο) ποσο θα το βρουμε?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Απο τιμη το Orbit 2 (πο ειναι σαφως πιο ομορφο) ποσο θα το βρουμε?

Για την ώρα μόνο η Ο2 το έχει με 499,99 €. Με γερμανικό μενού εννοείται. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...