Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα παρατήρησα ότι η τιμή της συσκευής αυξηθηκε!505€ στο expansys.com.gr

Περίεργο αν σκεφτείς ότι άλλες κ νεότερες συσκευές έχουν παραμείνει στα ίδια. To Diamond πχ διαφέρει 15€ πλέον μόνο.

 

Τι έγινε κ αυξήθηκε η τιμή του? Στραφηκαν σε παλαιότερη συσκευή ώς καλύτερη λύση μήπως?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα παρατήρησα ότι η τιμή της συσκευής αυξηθηκε!505€ στο expansys.com.gr

Περίεργο αν σκεφτείς ότι άλλες κ νεότερες συσκευές έχουν παραμείνει στα ίδια. To Diamond πχ διαφέρει 15€ πλέον μόνο.

 

Τι έγινε κ αυξήθηκε η τιμή του? Στραφηκαν σε παλαιότερη συσκευή ώς καλύτερη λύση μήπως?

 

λογικο μου φαινεται...ειχα την ευκαιρια να δουλεψω το diamond για λιγες μερες και απογοητευθηκα ...μπαταρια για γελια,ηχειο για κλαματα...(μονο φρου φρου και αρωματα +μια πολυ καλη οθονη)

polaris και παλι polaris....δεν θα μιλαγα καθολου αλλα επειδη πολλοι ισως σκεφτονται να δωσουν το cruise για το λεγομενο διαμαντι ας σταθμισουν τις αναγκες τους πριν προχωρησουν.εγω ευτυχως ΔΕΝ πουλησα το cruise!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σήμερα παρατήρησα ότι η τιμή της συσκευής αυξηθηκε!505€ στο expansys.com.gr

 

Ανεξήγητη η πολιτική του expansys! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
λογικο μου φαινεται...ειχα την ευκαιρια να δουλεψω το diamond για λιγες μερες και απογοητευθηκα ...μπαταρια για γελια,ηχειο για κλαματα...(μονο φρου φρου και αρωματα +μια πολυ καλη οθονη)

polaris και παλι polaris....δεν θα μιλαγα καθολου αλλα επειδη πολλοι ισως σκεφτονται να δωσουν το cruise για το λεγομενο διαμαντι ας σταθμισουν τις αναγκες τους πριν προχωρησουν.εγω ευτυχως ΔΕΝ πουλησα το cruise!

 

Δεν νομίζω να είναι αυτός ο λόγος πάντως για την κίνηση αυτή του expansys. Το Diamond καλώς ή κακώς... είναι το best seller της HTC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω γιατι αυτη η κινηση του expansys.

απλα θελησα να πω με 3 λογια την αισθηση που ειχα απο την επαφη με το μοντελο που πολλοι cruiseακηδες λιγουρευονται...(το γλυκοκοιταζα και γω για να μην παρεξηγηθω)και για το οποιο ειναι ετοιμοι ακομα και να *σκοτωσουν* το cruise τους.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απλα θελησα να πω με 3 λογια την αισθηση που ειχα απο την επαφη με το μοντελο που πολλοι cruiseακηδες λιγουρευονται...(το γλυκοκοιταζα και γω για να μην παρεξηγηθω)και για το οποιο ειναι ετοιμοι ακομα και να *σκοτωσουν* το cruise τους.

 

Σεβαστή η άποψή σου αλλά οι περισσότεροι που έχουν κάνει το εγχείρημα που αναφέρεσαι... δεν το έχουν μετανιώσει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το ιδανικο θα ηταν ενα ppc με την οθονη το μεγεθος και το βαρος του diamond με τα υλικα κατασκευης του cruise,την μπαταρια του,το ηχειο του,την micro-sd του.

ας ελπισουμε οτι θα το δουμε συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί αναγνώστες, καταχωρώ την αγγελία σε αυτό το σημείο χωρίς να είμαι σίγουρος αν είναι σωστό. Αν κάνω λάθος, παρακαλώ το διαχειριστή του Forum να τη μεταφέρει ή να τη διαγράψει.

 

Πωλείται HTC Touch Cruise (P3650). Πολύ καλή κατάσταση (αν όχι άριστη).

 

Αγορά από Πλαίσιο τέλος Δεκ 2007, σε χρήση από 1/1/2008. Εντός εγγύησης της ACE HELLAS.

 

Δίνεται στο κουτί του με όλα τα παρελκόμενα της συσκευασίας.

 

Περιλαμβάνεται το επίσημο λογισμικό πλοήγησης iGO my way (σε κάρτα 2Gb).

 

Δίνεται επίσης θήκη με κλιπ ζώνης της HTC και μια extra προστατευτική ζελατίνη οθόνης (εκτός από αυτή που ήδη φοράει).

 

Τιμή πώλησης (πάντα συζητήσιμη) : € 450,0

 

Τηλ. Επικοινωνίας : 6946 463207, περιοχή Αθήνα.

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γνώμη μου πάντως είναι ότι το δίνεις αρκετά ακριβό εάν μάλιστα δεις σε τι τιμή πωλούνται τα μεταχειρισμένα Diamond.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου πάντως είναι ότι το δίνεις αρκετά ακριβό εάν μάλιστα δεις σε τι τιμή πωλούνται τα μεταχειρισμένα Diamond.

 

Χμμ, πιθανόν...

Επισημαίνω βέβαια οτι η τιμή πώλησης του ίδιου, καινούργιου πακέτου σήμερα (HTC TC + iGO) είναι € 650.

 

Όπως και να έχει αγαπητοί αναγνώστες, αν υπάρχει ενδιαφέρον παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου και θα τα βρούμε.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να φερω απο αμερικη ενα touch cruise. θα μπορω να το χρησιμοποιησω ελλαδα? χρειαζεται ξεκλειδωμα? επισης αν υπαρχει καποιο site με τιμες στην αμερικη για να δω ενδεικτικα. ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!:D
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γεια σας παιδια. θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να φερω απο αμερικη ενα touch cruise. θα μπορω να το χρησιμοποιησω ελλαδα? χρειαζεται ξεκλειδωμα? επισης αν υπαρχει καποιο site με τιμες στην αμερικη για να δω ενδεικτικα. ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!:D

 

Arkei na min einai gia ta CDMA diktya (afta den paizoun sto diko mas GSM). Alliws paizei.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την απαντηση. αν εντελει μου βγει ακριβο τι αλλο θα μπορουσα να κοιταξω? να πω την αληθεια μου αρεσε το iphone αλλα η μπαταρια του ειναι επειικως αθλια. με ενδιαφερει το WIFI και bluetooth.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστω πολυ για την απαντηση. αν εντελει μου βγει ακριβο τι αλλο θα μπορουσα να κοιταξω? να πω την αληθεια μου αρεσε το iphone αλλα η μπαταρια του ειναι επειικως αθλια. με ενδιαφερει το WIFI και bluetooth.

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=161051

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

ευχαριστω για την υποδειξη. :)

ειναι οντως οπως περιπου το θελω. το αρνητικο του:

Standby up to 200 hours (GSM)

Talktime up to 4 hours (GSM) / up to 2 hours (UMTS voice calling):(

Link to comment
Share on other sites

καμια αλλη προταση? παει ενα φιλος αμερικη και κοιταω να δω αν μπορω να παρω καμια ευκαιρια!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πως κάνουμε hard reset στο κινήτο με τα πλήκτρα? Ευχαριστώ.

 

Για να κάνετε hard reset

 

Kρατήστε πατημένα τα GPS + internet explorer keys ενώ κάνετε επανεκκίνηση με την γραφίδα μέχρι να εμφανιστεί το μήνυμα. Πατήστε το πράσινο κουμπί της κλήση

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

το cruise εγινε diamond...(Touch-IT)

για τους λατρεις του touch flo και οχι μονο..καντε μια βολτα στο xda...

και με 3d drivers..

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι πολύ εντυπωσιακό.Ελπίζω πάντως να είναι κ γρήγορο για να αξίζει.Δεν βρήκα κανα βιντεάκι στο youtube.

Φίλε christou, την έχεις βάλει/σκέφτεσαι να την βάλεις?

Πάντως αυτό που είναι ΒΕΤΑ σκέφτομαι περισσότερο κ το ότι έτσι όπως το έχω τώρα το μηχανάκι, το έχω στρώσει κ είμαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...