Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα πρωτη φορα δοκιμασα να βαλω βιντεο στο κρουισακι μου..Ειχα κατι 3GP απο το παλιο μου nokia και βλεπω οτι δεν τα βλεπει καν οταν παω να παιξω βιντεο απο touchflo video player...Να υποθεσω δεν παιζει 3GP και πρεπει να τα μετατρεψω??:shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχει πρόγραμμα για το με το οποίο να μετράμε την μέγιστη ταχύτητα του αυτοκινήτου μας ?

Ευχαριστώ!!!

:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

 

Δοκίμασε εγγραφή διαδρομής με το Destinator

Σημερα πρωτη φορα δοκιμασα να βαλω βιντεο στο κρουισακι μου..Ειχα κατι 3GP απο το παλιο μου nokia και βλεπω οτι δεν τα βλεπει καν οταν παω να παιξω βιντεο απο touchflo video player...Να υποθεσω δεν παιζει 3GP και πρεπει να τα μετατρεψω??:shifty:

Κατέβασε τον Core player που παίζει τα παντα .

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε εγγραφή διαδρομής με το Destinator

 

Κατέβασε τον Core player που παίζει τα παντα .

 

Το core το ξερω οτι τα παιζω ολα..απλως ηθελα να παιζουν τα βιντεο με το music player του cruise...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για αυτά που δεν υποστηρίζει ο Media Player της συσκευής σου... πρέπει υποχρεωτικά να βάλεις άλλο που να τα παίζει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει πρόγραμμα για το με το οποίο να μετράμε την μέγιστη ταχύτητα του αυτοκινήτου μας ?

 

Τι θέλεις να κάνεις ακριβώς; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δυστυχώς όμως αν το καταλαβαίνω καλά έχουν αφαιρέσει την micro sd καρτα για το iGO.

 

Μήπως το πακέτο της προσφοράς ήταν χωρίς το iGO;

 

Επίσης... μη με παρεξηγείς σε αυτό που θα σε ρωτήσω αλλά... είσαι σίγουρος ότι δεν είναι ήδη μέσα στη συσκευή η κάρτα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το πακέτο της προσφοράς ήταν χωρίς το iGO;

 

Επίσης... μη με παρεξηγείς σε αυτό που θα σε ρωτήσω αλλά... είσαι σίγουρος ότι δεν είναι ήδη μέσα στη συσκευή η κάρτα;

 

:)

Δε σε παρεξηγώ αλλά δυστυχώς δεν είναι μεσα. Ενταξει δεν ειμαι και πολύ σχετικός αλλά φαντάζομαι αυτό θα το καταλάβαινα... Το πακέτο ήταν με την προσφορά (πλήρωσα 749 ευρώ, έχει το manual tou igo και τη συσκευασιούλα με τις 2 κάρτες απο όπου λείπει προφανώς η microSD). θα τους πάρω αύριο τηλ μπας και γίνει τίποτα. Διαφορετικά η μόνη λύση είναι να αγοράσω πλέον ξεχωριστά την καρτα? Η οποία ξέρετε πόσο στοιχίζει?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θα τους πάρω αύριο τηλ μπας και γίνει τίποτα. Διαφορετικά η μόνη λύση είναι να αγοράσω πλέον ξεχωριστά την καρτα? Η οποία ξέρετε πόσο στοιχίζει?

 

Den tha elega oti afto einai kai i kalyteri lysi. Exeis dwsei idi arketa xrimata kai de nomizw oti prepei na dwseis kai alla. Pistevw oti ean tous pieseis ligo, eisai eilikrinis kai peistikos, den exoun logo na mi se pistepsoun. Eksallou den einai kai kanena magazaki tis geitonias. :worry:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω ένα KTM και θα ήθελα να δω την τελική του ταχύτητα.

 

To Destinator deixnei me posa xiliometra pigaineis. Alla fantazomai oti tha itheles ekeini tin wra pou pas na petyxeis to skopo sou oti de tha itan kai oti kalytero na psaxneis na breis ta xiliometra stin othoni tou PPC sou e? :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να βάλω την Polaris_Radio_1.64.06.04 αλλά κολλάει το pda. έχω την 1.58.21.23 επίσης δοκίμασα και της υπόλοιπες αλλά το ίδιο παθαίνει, κολλάει Υπάρχει κάποια λύση; εχω win xp και κανει συνδεση με το ActiveSync απλα οταν κολλησει το pda βγενει μηνυμα usb ERROR (260) CONNECTION... PLEASE CHECK THAT YOYR USB CONNECTION

Spiros

:)

Link to comment
Share on other sites

athanaso ειχα ρωτησει που μπορω να βρω ανταπτορακι να βαλω στο κρουισακι μου ωστε να χρησιμοποιω τα αγαπημενα μου ακουστικα...και μου χες στειλει λινκ απο ebay...αλλα θελω απο ελλαδα να βρω κατι....Εχεις τιποτα υποψιν σου??
Link to comment
Share on other sites

H αν θέλεις κάτι πιο απλό κ "μόνο-για-αυτό", μπορείς να στραφείς κ στα

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=159716

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=159928

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=159715

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=168605 :-)

Link to comment
Share on other sites

To Destinator deixnei me posa xiliometra pigaineis. Alla fantazomai oti tha itheles ekeini tin wra pou pas na petyxeis to skopo sou oti de tha itan kai oti kalytero na psaxneis na breis ta xiliometra stin othoni tou PPC sou e? :rolleyes:

 

Έτσι όπως τα λες είναι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ktm660 το προγραμματάκι είναι όλα τα λεφτά.

Έπαθα πλάκα με την απίστευτη απόκλιση του vstrom 650 (>20km/h) στα πολλά, και μέχρι τώρα έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από το ταχύμετρο του νέου μου GS1200, το οποίο αποδυκνύει και το ότι το πραγραμματάκι δουλεύει μια χαρά.

Έχε υπόψιν ότι λόγω του τρόπου λειτουργείας του GPS μόνο σε απόλυτες ευθείες με σταθερή ταχύστητα θα σου βγάλει σωστή μέτρηση για το ktm σου...(θα το γυρίσουμε το thread για μηχανόβιους)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έπαθα πλάκα με την απίστευτη απόκλιση του vstrom 650 (>20km/h) στα πολλά,

 

Tetoia diafora? Diladi na min to dokimasw katholou sto 1000ari e? :O

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...