Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως κανω ενα προγραμμα Uninstal και πιο συγκεκριμενα το HTC Home Customizer???

 

Λογικα πρεπι να υπαρχει καταχωρηση στο αφαιρεση προγραμματων μεσα στις ρυθμισεις και στο tab Συστημα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιοιος μπορει να μου πει γιατι δεν μπορω να στειλω sms σε replay? Μου βγαζει οτι δεν μπορει να στελει, το ιδιο μου κανει και στο Ν95 οταν βαζω την SIM..
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο μενα εχω ενα πρόβλημα. Συνδέομαι στο ίντερνετ μεσο του linksys οταν όμως προσπάθω να κατεβάσω κάτι απο το rapidshare με τον indernet explorer μου βγάζει οτι εχω κάποιο λάθος στις ρυθμίσεις ενω με τον οpera οτι δεν υπάρχει αρκετή μνήμη στην συσκευή.

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες αποριες:p

 

 

2.οι ηχοι κλησεις αποθηκευονται στο κινητο για να μπορεσουμε να τους βαλουμε για ηχους κλησεις.Υπαρχει τροπος να ειναι στην memory card και να παιζουν απο εκει?

Thanks

 

Κάνε ένα φάκελο my documents στη sd και βάλε ότι ήχο θες

Link to comment
Share on other sites

εχω συνεχως προβλημα με το messenger. ενω μπαινει με το gprs με wifi οποτε θελει μπαινει. τι μπορει να φταιει?εχω παρατηρησει πως αμα μπω με gprs μετα μπαινει με wifi αλλα αμα το κλεισω το τηλ. μετα δεν μπαινει κατυεθειαν με wifi
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω συνεχως προβλημα με το messenger. ενω μπαινει με το gprs με wifi οποτε θελει μπαινει. τι μπορει να φταιει?εχω παρατηρησει πως αμα μπω με gprs μετα μπαινει με wifi αλλα αμα το κλεισω το τηλ. μετα δεν μπαινει κατυεθειαν με wifi

 

Απενεργοποίησε το GPRS με το No Data για να δεις τι θα κάνει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια μου κανει και με το nodata. απενεργοποιω την συνδεση της Wind αλλα δεν λεει να συνδεθει με το wifi

 

Δικομασαι να κανεις καμια αλλαγη στο connections settings, my network, my isp.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το Microsoft Voice Command 1.6 ????

Εντυπώσεις?

 

Nomizw oti kanena apo afta den doulevei kalytera apo to mama Cyberon Voice Speed Dial pou exei enswmatomeno i syskevi.

 

Το ενσωματωμένο δεν λέει ποιός καλεί. Το συνήθισα από το Νόκια Ν80 και μου λείπει.

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το ενσωματωμένο δεν λέει ποιός καλεί. Το συνήθισα από το Νόκια Ν80 και μου λείπει.

 

Gnwrizw tis diafores tous, empeirika sou lew oti se merikous xristes doulevei swsta kai se allous oxi. Den exeis na xaseis tipota me to na to dokimaseis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ενσωματωμένο δεν λέει ποιός καλεί. Το συνήθισα από το Νόκια Ν80 και μου λείπει.

 

Να κανω ισως μια χαζη ερωτηση εγω το Cyberon Voice Dial Settings το εχω για να κανω φωνητικη κληση (το εχω χρησιμοποιησει μονο κανα δυο φορες) τι εννοεις οτι δεν σου λεει ποιος καλει ?

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να κανω ισως μια χαζη ερωτηση εγω το Cyberon Voice Dial Settings το εχω για να κανω φωνητικη κληση (το εχω χρησιμοποιησει μονο κανα δυο φορες) τι εννοεις οτι δεν σου λεει ποιος καλει ?

 

Opws to leei... kapoia alla programmata (prospathoun) na lene to onoma pou exeis apothikefsei stis epafes sou. To apotelesma omws den einai toso kalo oso akougetai.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να κανω ισως μια χαζη ερωτηση εγω το Cyberon Voice Dial Settings το εχω για να κανω φωνητικη κληση (το εχω χρησιμοποιησει μονο κανα δυο φορες) τι εννοεις οτι δεν σου λεει ποιος καλει ?

 

Εκεί που καλεί και σου λέει το τραγουδάκι, λέει.. Παπαδόπουλος πχ.. και συνεχίζει το τραγουδάκι που έχεις :)

 

Αν κάνω λάθος, διορθώστε με!

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο ψάχνω, που λέει το όνομα του καλούντος σε τακτά διαστήματα ενώ παίζει το ringtone.

 

Δεν υπάρχει ενσωματωμένο, σωστά?

Πρέπει να μπεί κάτι σαν το Voice Command, δεν ξέρω αν υπάρχει και κάτι άλλο παρόμοιο.....

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Enswmatomeno den yparxei. Den exeis loipon para na dokimaseis ta dyo dimofelestera pou kykloforoun ta opoia einai to Microsoft Voice Command kai to Cyberon Voice Command kai na dialekseis pio tairiazei kalytera stis anagkes sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Εδώ και κάμποσο καιρό παίνω στο ιντερνετ μέσω του p3650 , ανοίγοντας την εφαρμογη Internet sharing , κάνοντας connect me bluetooth σύνδεση στον υπολογιστή μου κάνοντας στην ουσία το κινητό access point .

Eδω και 5 μερες ομως ενω έχω συνδεση μεσω οπερα στο ιντερνετ απο το κινητο μου περνω τα μειλ μου κτλ στην συσκευη , δεν μπορψ να κανω συνδεση με τον υπολογιστη μου μεσω κινητου , οταν παταω connect sto internet sharing μου βγαζει : cannot conect for an unknown reason , to change your internet settings tap settings .

 

Kamia idea ;

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Ενω το ραδιοφωνο μου επαιζε κανονικα , με τα δικα του ακουστικα , ξαφνικα , η εφαρμογη μου ανοιγει αλλα δεν μπορει να βρει κανενα σταθμο , ενω εχω τα ιδια ακουστικα πανω ειναι σαν να μην πιανει καθολου σημα , δεν κανει καθολου σκαν

 

καμια ιδεα ;

 

Eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια εγγραφή συνομιλίας με το resco recording και δε ξέρω που πήγε. Στους φακέλους του προγράμματος δεν είναι, μήπως ξέρετε που πάνε οι ηχογραφίσεις?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έκανα μια εγγραφή συνομιλίας με το resco recording και δε ξέρω που πήγε. Στους φακέλους του προγράμματος δεν είναι, μήπως ξέρετε που πάνε οι ηχογραφίσεις?

 

Μήπως βρίσκεται στο My Documents της μνήμης τηλεφώνου;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως βρίσκεται στο My Documents της μνήμης τηλεφώνου;

 

Nαι εκεί κατέληξε. Εγώ έκανα την γκάφα που πατησα χ χωρίς να κλείσω το πρόγραμμα και όπως ήταν φυσικό δεν είχε αποθηκευτεί.

 

Δουλεύοντάς το πάντως σε σύγκριση και με την ηχογράφηση φωνής που έχει η συσκευή, μου άρεσε το 2ο της συσκευής δηλαδή, οπότε θα το διαγράψω :shifty:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη?αν και δεν νομιζω να φταιει κατι απο εκει.γιατι εχω και skype πανω και δεν εχω κανενα προβλημα μπαινω κανονικα

 

Τι εννοείς φίλε Στάμο ότι με skype μπαίνεις κανονικά: μέσω wifi ή μέσω GPRS (και ειδικά Wind+). Γιατί εγώ μέσω Wind+δεν μπορώ να συνδεθώ ούτε καν για chating...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...