Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμασε τους ηχους που θα βαλεις να μην ειναι στην storage card, δές στις ρυθμισεις sound....... να εχεις κλικαρει ολες τις επιλογες, ανεβασε το κουμπι της εντασης και βαλτα ολα επανω.

Μόλις δοκίμασα με το Spb Time ξυπνητήρι με ήχο από τη storage card (μόνο wav ή mp3 δέχεται) και δουλευει κανονικά.

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Μόλις δοκίμασα με το Spb Time ξυπνητήρι με ήχο από τη storage card (μόνο wav ή mp3 δέχεται) και δουλευει κανονικά.

 

Ena episis kalo kai aksiopisto einai kai to pTravelAlarm.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ena episis kalo kai aksiopisto einai kai to pTravelAlarm.

 

Και εγω το pTravelAlarm εχω δεν μου δημιουργησει κανενα προβλημα λειτουργει κανονικα και με την οθονη σβηστη!

πολλα ξυπνητιρια 10 συγκεκριμενα πολλες επιλογες, χρωμα γραμματοσειρας χρονομετρο και αλλα.

Εαν μπορουσε να ενεργοποιουσε το κινητο ενω το εχεις σβηστο θα ηταν πιστευω τελειο!:lol:

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.

 

Μπορώ να αλλάξω τα δύο soft keys (που εμφανίζονται στην οθόνη κάτω κάτω) και τα δύο πλήκτρα (sms και explorer) για να "τρέχουν" άλλες εφαρμογές?

 

:)

http://img221.imageshack.us/img221/2345/kouksig3el.jpg

AΟΠΛΟΣ ΜΑΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝ ΝΥΜΦΕΥΜΕΝΩΝ- ΑΜΑΝ

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι συναδελφοι καλημερα,

 

μολις μου ηρθαν θηκη, car mount, screen protector και car charger απο pdair και αν εξαιρεσουμε την προσαρμογη στο car mount, ολα τα υπολοιπα ειναι μια χαρα. Η ανταποκριση πολυ γρηγορη (λιγοτερο απο μια εβδομαδα απο την παραγγελια, εξι μερες για την ακριβεια). και ολα αυτα με €42. αυτα:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση.

 

Μπορώ να αλλάξω τα δύο soft keys (που εμφανίζονται στην οθόνη κάτω κάτω) και τα δύο πλήκτρα (sms και explorer) για να "τρέχουν" άλλες εφαρμογές?

 

:)

 

εγω τα εχω αλλαξει με το advanced configuration tool, δεν ξερω αν υπαρχει και κατι αλλο.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια ερώτηση.

 

Μπορώ να αλλάξω τα δύο soft keys (που εμφανίζονται στην οθόνη κάτω κάτω) και τα δύο πλήκτρα (sms και explorer) για να "τρέχουν" άλλες εφαρμογές?

 

:)

 

Gia ta soft keys tha sou proteina kai egw to Shaps Advanced Configuration Tool v2.1 enw gia ta hard keys sigoura to HButton pou mporeis panefkola na baleis se ena button parapanw apo mia epilogi! Kai ta dyo einai free. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαζοντας την θηκη (δερματινη) της pdair, ειδα οτι εχω μειωμενη ληψη σηματος gps απο 9-10 δορυφορους χωρις θηκη, επεσε στους 5-6. Προς γνωση. Επισης βγαινει ενα μυνημα (απο destinator) οτι το σημειο αφετηριας ή προορισμου δεν ειναι προσπελασιμα απο αυτοκινητο. Κατι τετοιο δεν συμβαινει βεβαια, ενω σε λειτουργια πεζου, δεν δημιουργει προβλημα. Καμια ιδεα, καποιος:worry:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δοκιμαζοντας την θηκη (δερματινη) της pdair, ειδα οτι εχω μειωμενη ληψη σηματος gps απο 9-10 δορυφορους χωρις θηκη, επεσε στους 5-6. Προς γνωση. Επισης βγαινει ενα μυνημα (απο destinator) οτι το σημειο αφετηριας ή προορισμου δεν ειναι προσπελασιμα απο αυτοκινητο. Κατι τετοιο δεν συμβαινει βεβαια, ενω σε λειτουργια πεζου, δεν δημιουργει προβλημα. Καμια ιδεα, καποιος:worry:

 

Eisai sigouros oti ftaiei i thiki? Parakseno mou fainetai. Diladi otan tin bgazeis sou ksanapianei 9 me 10 doryforous kai den sou bgazei to minima?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros oti ftaiei i thiki? Parakseno mou fainetai. Diladi otan tin bgazeis sou ksanapianei 9 me 10 doryforous kai den sou bgazei to minima?

 

οταν βγαζω τη θηκη ξαναπιανει 9-10 δορυφορους. Οσον αφορα το μυνημα δεν αλλαζει κατι, ειτε με 10 ειτε με 5 δορυφορους.

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οταν βγαζω τη θηκη ξαναπιανει 9-10 δορυφορους. Οσον αφορα το μυνημα δεν αλλαζει κατι, ειτε με 10 ειτε με 5 δορυφορους.

 

Gia to minima ypotherw oti exeis to Destinator 7 alla oxi tin Final ekdosi kai gia afto blepeis afto to minima. Sto ipmart-forum.com tha breis tin teleftaia ekdosi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
paides sos mporei kapios na moy pei poy mporo na vro to destinator kai odigies gia na to egkatastiso sto cruise?

 

Sto site pou edwsa akribws apo panw yparxei oti xreiazesai.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. μηπως ξερεται πως μπορω να αλλαξω το ρολοι απο ψηφιακο σε αναλογικο στο slide to unlock?

 

Θα πας S2U2 Settings,Information,Clock Font Folder και θα βαλεις την Option 4 και μετα θα κανεις Save απ το αριστερο απ τα 3 κουμπακια που σου βγαζει απο κατω.Αυτο θα σου αλλαξει το ρολοι σε αναλογικο!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα καλο προγραμμα για σερφαρισμα εκτος απο αυτα που εχει μεσα η συσκευη.Ευχαριστω..
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα καλο προγραμμα για σερφαρισμα εκτος απο αυτα που εχει μεσα η συσκευη.Ευχαριστω..

Εκτός από τον Opera που έχει πάνω, ΠΟΛΥ καλύτερος, είναι ο Opera Mini, μπορείς να τον βρείς στο mini.opera.com ...

 

Ερωτήξεις:

 

- Βρήκε κανείς καμιά εφαρμογή που μπορεί να τρέχει απ' ευθείας κάποιο πρόγραμμα Java, σαν εικονίδιο στο μενού κλπ, και χωρίς να χρειασθεί να τρέξεις πρώτα την εφαρμογή Java?

 

- Υπάρχει τρόπος να σταματήσει η Java εφαρμογή να ρωτάει Κάθε φορά που τρέχει ένα Πρόγραμμα για τη σύνδεση στο δίκτυο, επιβεβαίωση; Είναι ενοχλητικό, και μπορείς να επιλέξεις μόνο να ερωτηθείς στην επόμενη σύνδεση, ή στην επόμενη εκτέλεση της εφαρμογής. Ε, λοιπόν, δεν θέλω να ερωτηθώ!

 

- Στο QTEK 9000 είχα περάσει ένα cab, που απενεργοποιούσε την ερώτηση ασφαλείας για Κάθε αρχείο που προσπαθούσε να τρέξει στο ppc. Υπάρχει και για εδώ; Δηλαδή εγκατάσταση cab χωρίς ερώτηση ασφαλείας, εκτέλεση exe ομοίως.

 

- Τέλος, το πρόγραμμα 'κλειδώματος' που προσφέρει η συσκευή με τον 4ψήφιο κωδικό είναι αντιαισθήτικό και αργό. Υπάρχει κάποιο ΚΑΛΟ που να χρησιμοποιεί κάποιος, είτε με κωδικό είτε (καλύτερα) με κίνηση του δαχτύλου στην οθόνη; Και δεν εννοώ το S2U2, εκείνο δείχνει την κίνηση που πρέπει να κάνεις. Μιλάω για κάποιο που να θέλει π.χ. συγκεκριμένες 2-3 κινήσεις, έστω ένα τρίγωνο ας πούμε, για να ξεκλειδώσει, σαν να είναι 'κωδικός' η κίνηση αυτή δηλαδή. Εναλλακτικά, σκέφτομαι να φτιάξω μια τέτοια εφαρμογή.

:cool:Κάνω Online Backup 2,25GB αυτόματα μέσω Mozy ... Δες περισσότερα...

Υπόγραψε Online για την Μηνιαία Χρέωση της Wind Live TV εδώ http://www.petitiononline.com/windtv/petition.html και τοποθέτησε τον σύνδεσμο Κι Εσύ στην Υπογραφή σου στα Fora που συγγράφεις.

Wind - Θέλω Φθηνή Live Tv, Τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Θα πας S2U2 Settings,Information,Clock Font Folder και θα βαλεις την Option 4 και μετα θα κανεις Save απ το αριστερο απ τα 3 κουμπακια που σου βγαζει απο κατω.Αυτο θα σου αλλαξει το ρολοι σε αναλογικο!:)

 

Γιατί εγώ δεν μπορώ να μπω καθόλου σε αυτό το μενού?

Με το που το πατάω μου εμφανίζει κατευθείαν την κλειδωμένη οθόνη!!!

Που είναι το S2U2 Settings ?

Link to comment
Share on other sites

Yparxei efarmogi pou na deixnei oti eimai ektos diktyou i oti milaw otan me kalloun gia to HTC 3650 ????

 

Υπάρχει αλλά δε μπορώ να θυμιθώ που το έχω δει, ρίξε μια ματιά τα προγράμματα εδώ http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=84

Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστήσει στο SpbWeather.

Τις πρώτες μέρες έκανε κανονικά ανανέωση στοιχείων μέσω GPRS.

 

Από χθες, ενώ προσπαθεί να συνδεθεί με το GPRS (και βλέπω στον Comm. Manager ότι η Σύνδεση Δεδομένων γίνεται ΟΝ, και μετά από λίγο απενεργοποιείται εντελώς) μου βγάζει ότι υπάρχει πρόβλημα με την σύνδεση GPRS και να ελέγξω τις ρυθμίσεις!

 

Έχει κανείς κάποια ιδέα?

 

Σημειώστε ότι είναι η 1η φορά που έχω WM6 κινητό!:)Οπότε, αν αυτό που ρωτάω είναι βλακεία, συγχωρέστε με!:)

 

ΥΓ Όταν συνδέθηκα με το activesync, κατέβασε στοιχεία μέσω GPRS~!!!!

http://img221.imageshack.us/img221/2345/kouksig3el.jpg

AΟΠΛΟΣ ΜΑΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝ ΝΥΜΦΕΥΜΕΝΩΝ- ΑΜΑΝ

Link to comment
Share on other sites

Gia to minima ypotherw oti exeis to Destinator 7 alla oxi tin Final ekdosi kai gia afto blepeis afto to minima. Sto ipmart-forum.com tha breis tin teleftaia ekdosi.

 

ευχαριστω για τη βοηθεια, αλλα που το βρισκεις, εκανα ανω κατω το forum στα torrents και μονο κατι χαρτες της Αστραλιας εχει:)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τη βοηθεια, αλλα που το βρισκεις, εκανα ανω κατω το forum στα torrents και μονο κατι χαρτες της Αστραλιας εχει:)

 

εψαξα ολο το thread και νομιζω οτι κατι βρηκα:wink:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...