Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η πλάκα είναι ότι μου ανεβάζει το active sync συνέχεια και χωρίς να έχω τρέξει πρόγραμμα πλοήγησης.Όσο για το Χ γιατί όλα τα άλλα προγράμματα κλείνουν κανονικά και το comm manager όχι;Άλλοι δεν τα έχουν παρατηρήσει αυτά;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι ισχύει αυτό που λές. Δοκίμασε κάποιον άλλον task manager πχ το pBar που είναι δωρεάν.

 

Το Activesync δεν μπορείς να κάνεις να μην ανοίγει . Αν το κάνεις τότε υπάρχει σοβαρή περίπτωση (όπως μου συνέβει εμένα) να μην μπορεί να ανοίξει όταν συνδέεις το κινητό στο pc

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Loipon entaxei den einai to poio grigoro pda tou cosmou, paizei na einai ena apo ta poio omorfa. Oi epidoseis idia epipeda me kaizer poli brosta apo artemis poli pisw apo lux px. Einai etoimo san siskeui o arxarios den tha zoristei na to stisei. osoi eixate empeiria eten koimithite afova.San tilephono asizititi oti kalitero apo ppc. To wi-fi tou me psiloksenerwse : adinamo gia ta gousta mou. Twra ksekinaw to strosimo,prwto minima apo opera. ante kai kali sinexeia
Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Moυ συνέβηκε το πιό απίθανο :O:O:O Δεν μπορώ να κουμπώσω τo καπάκι της sd... Yπάρχει κανένα κόλπο?

και εμενα το ιδιο.το κουμπωσα την πρωτη φορα μια χαρα.το ξανανοιξα και δεν κουμπωνει με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

εναρξη-ρυθμισεις-πληκτρα,στο 1 βαλε το dest;)

 

Bασικά,το πρόβλημα ήταν ότι δεν μου έβγαζε εικονίδιο για να το αντιστοιχίσω,αλλά ΟΚ τελικά,το φτιαξα.

 

Moυ συνέβηκε το πιό απίθανο :O:O:O Δεν μπορώ να κουμπώσω τo καπάκι της sd... Yπάρχει κανένα κόλπο?

 

Επειδή και εμένα με παίδεψε τη πρώτη φορά,το ανοίγεις κάθετα στο Cruise έτσι ώστε να κάνει ορθή γωνία ( :p ).Μετά κουπμώνεις πρώτα το μπροστινό μέρος με το δοντάκι και μετα το πίσω.Εμένα τουλάχιστον δούλεψε έτσι...

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εμένα με παίδεψε τη πρώτη φορά,το ανοίγεις κάθετα στο Cruise έτσι ώστε να κάνει ορθή γωνία ( :p ).Μετά κουπμώνεις πρώτα το μπροστινό μέρος με το δοντάκι και μετα το πίσω.Εμένα τουλάχιστον δούλεψε έτσι...

 

Είσαι θεός! Αυτό ήταν. :D:happy:

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Είσαι θεός! Αυτό ήταν. :D:happy:
εμενα τιποτα.φοβαμαι μην εχει σπασει κανενα κοματι απο το δοντακι μεσα και γι'αυτο δεν κουμπωνει
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με το ραδιόφωνο τι γίνετε? Το έφτιαξαν το καλώδιο? ή παίρνουμε ακουστικά??

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με το ραδιόφωνο τι γίνετε? Το έφτιαξαν το καλώδιο? ή παίρνουμε ακουστικά??

 

Aν και δε το χρησιμοποίησα πολύ,μια χαρά μου φάνηκε το σήμα (Ερασπορ που άκουγα δλδ,έπαιζα μια χαρά).ΑΛΛΑ είναι τραγικά χαμηλός ο ήχος στα ακουστικά,το είχα στο full και ίσα-ίσα που άκουγα.

 

EDIT. Μια χαρά ακούγεται το ράδιο,λάθος δικό μου :O

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με το ραδιόφωνο τι γίνετε? Το έφτιαξαν το καλώδιο? ή παίρνουμε ακουστικά??

 

Aν και δε το χρησιμοποίησα πολύ,μια χαρά μου φάνηκε το σήμα (Ερασπορ που άκουγα δλδ,έπαιζα μια χαρά).ΑΛΛΑ είναι τ-ρ-α-γ-ι-κ-ά χαμηλός ο ήχος στα ακουστικά,το είχα στο full και ίσα-ίσα που άκουγα.

 

Οι περισσότεροι έχουν καταλήξει στο να πάρουν άλλα ακουστικά. Και στα περισσότερα review όλοι λένε ότι είναι "φτωχά":mad:

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχουν δοκιμάσει το ραδιόφωνο με αλλα ακουστικά και ειχε λήψη χωρις παράσιτα ας μας προτείνουν κάτι να πάρουμε. thanks :)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με το ραδιόφωνο τι γίνετε? Το έφτιαξαν το καλώδιο? ή παίρνουμε ακουστικά??

 

Μάλλον το έφτιαξαν, λίγες ώρες το έχω βέβαια αλλά δοκίμασα τους σταθμούς που ακούω πιο πολύ (Nitro, ERA Sport κλπ) και παίζουν μια χαρά. Είμαι βέβαια μέσα στο σπίτι και σχετικά σταθερός (δεν μετακινούμε). Αν είσαι στο δρόμο και κινήσαι, δεν ξέρω τι θα συμβεί

Link to comment
Share on other sites

Στο HTC home υπάρχει πρόγνωση καιρού. Μπορούμε με κάποιο τρόπο να επιλέξουμε άλλη ελληνική πόλη εκτός απ΄ αυτές του μενού.Π.χ. Καστοριά.
Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχουν δοκιμάσει το ραδιόφωνο με αλλα ακουστικά και ειχε λήψη χωρις παράσιτα ας μας προτείνουν κάτι να πάρουμε. thanks :)

 

Tα ακουστικά μάλλον διορθώθηκαν γιατί είχα πολύ καλό σήμα, αλλά έχω αγοράσει και τα παρακάτω για τέλειο σήμα και ακουστική:

 

HTC RC E100 Wired Remote Controller with Earphone

 

Τα είχα πάρει από play247.gr αλλά μάλλον έχουν τελειώσει τώρα που κοίταζα.

 

'Εχει να προτείνει κανείς καμιά καλή θηκούλα, από Ελλάδα όμως. Δεν είμαι για άλλες αναμονές....:rolleyes:

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Tα ακουστικά μάλλον διορθώθηκαν γιατί είχα πολύ καλό σήμα, αλλά έχω αγοράσει και τα παρακάτω για τέλειο σήμα και ακουστική:

 

HTC RC E100 Wired Remote Controller with Earphone

 

Τα είχα πάρει από play247.gr αλλά μάλλον έχουν τελειώσει τώρα που κοίταζα.

 

'Εχει να προτείνει κανείς καμιά καλή θηκούλα, από Ελλάδα όμως. Δεν είμαι για άλλες αναμονές....:rolleyes:

 

Το βρήκα στο expansys. Φαίνεται καλό αν και ψιλοακριβο. Η HTC δεν το εχει εδώ ακόμα.

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=154771

 

Ψάχνω και μία βάση στηριξης για το αυτοκίνητο για αεραγωγο. Αύτη έχω βρει

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=128670

 

αλλα δεν με τρελαίνει και όλας. Αν κάποιος έχει πάρει καμια άλλη και είναι ευχαριστημενος ας μας δώσει τα φώτα του.

 

Σορρυ εξ των προτέρων γιατί είμαι σίγουρος οτι θα έχουν ξαναγίνει αυτές οι ερωτήσεις αλλα έχουμε μονο ενα thread και έχει γίνει χαμός. Ισως θα άξιζε να ανοιχτούν κανα-δυο αλλα για το cruise για να περιοριστεί αυτο και να βρίσκουμε πιο ευκολα αυτο που θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στο expansys. Φαίνεται καλό αν και ψιλοακριβο. Η HTC δεν το εχει εδώ ακόμα.

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=154771

 

 

Το εχει το Πλαισιο με 39,99 ευρω.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα και εγω το Cruise και ξαναγυρισα στα λημερια μου (παλιος Αρτεμακιας) ποια εκδοση δουλευει στο Cruise για να αλλαξω το today ρολοι (home customize )κλπ της htc ?????????, θα τα λεμε συχνα εδω μεσα ........., εχω το ελληνικο ...

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα και εγω το Cruise και ξαναγυρισα στα λημερια μου (παλιος Αρτεμακιας) ποια εκδοση δουλευει στο Cruise για να αλλαξω το today ρολοι (home customize )κλπ της htc ?????????, θα τα λεμε συχνα εδω μεσα ........., εχω το ελληνικο ...

 

να δω ποσο καιρο θα το κρατησεις και αυτο μαριε :lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το εχει το Πλαισιο με 39,99 ευρω.

 

Μόλις το παράγγειλα... ελπίζω να αξίζει!:)

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα στο expansys. Φαίνεται καλό αν και ψιλοακριβο. Η HTC δεν το εχει εδώ ακόμα.

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=154771

 

Ψάχνω και μία βάση στηριξης για το αυτοκίνητο για αεραγωγο. Αύτη έχω βρει

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=128670

 

αλλα δεν με τρελαίνει και όλας. Αν κάποιος έχει πάρει καμια άλλη και είναι ευχαριστημενος ας μας δώσει τα φώτα του.

 

Σορρυ εξ των προτέρων γιατί είμαι σίγουρος οτι θα έχουν ξαναγίνει αυτές οι ερωτήσεις αλλα έχουμε μονο ενα thread και έχει γίνει χαμός. Ισως θα άξιζε να ανοιχτούν κανα-δυο αλλα για το cruise για να περιοριστεί αυτο και να βρίσκουμε πιο ευκολα αυτο που θέλουμε.

 

εγω χρησιμοποιω αυτο

 

i-Tech Clip Radio Στερεοφωνικό Ακουστικό Περιγραφή - eXpansys Greece

και τα κανει ολα τελεια ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παράγγειλα... ελπίζω να αξίζει!:)

 

εγω το ειχα παρει πακετο με το καιζερ απο αγγλια....οπως το πηρα...ετσι και εμεινε.....:Oτσαμπα λεφτα:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγω το ειχα παρει πακετο με το καιζερ απο αγγλια....οπως το πηρα...ετσι και εμεινε.....:Oτσαμπα λεφτα:O

 

Tώρα με μπέρδεψες.

Λέω γιαυτό:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977977&product=988855

 

Δεν είναι καλύτερο απο αυτό που έχει μέσα στο πακέτο;

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...