Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδή εσυ ρε φιλε έβγαλες συμπέρασμα οτι δεν στο φτιάχνουν χωρίς να έχεις παει εκει,επειδή διάβασες κάπου ενα ποστ.

 

 

αν η συσκευή σου ειναι ελαττωματική να εισαι σίγουρος οτι θα στη φτιάξουν.

Θα πάω την Δευτέρα και θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα και καλη χρονια, εχω το Cruise 5 μερες και ηδη χρειαστηκε να κανω ενα hard reset λογω του προβληματος που αναφερει ο TonyK με το destinator 7. Στην αρχη το destinator επαιζε μια χαρα. Καποια στιγμη δοκιμασα να το φορτωσω και κολλησε στην αρχικη του οθονη. απο εκεινη τη στιγμη δεν μπορεσα να το ξανατρεξω, εκανα αρκετα soft reset επανεγκαταστασεις του προγραμματος κλπ αλλα τιποτα. Μετα απο hard reset ειναι παλι μια χαρα.
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω σα συσκευή από μόνη της με το igo δεν εμφανίζει κάποιο πρόβλημα. Όταν βάζετε άλλα εμφανίζει προβλήματα?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω σα συσκευή από μόνη της με το igo δεν εμφανίζει κάποιο πρόβλημα. Όταν βάζετε άλλα εμφανίζει προβλήματα?

 

Και να συνεχίσω εγώ από destinator (γνήσιο) ποιό παίζει τελικά σίγουρα?

 

Ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη χρονια, εχω το Cruise 5 μερες και ηδη χρειαστηκε να κανω ενα hard reset λογω του προβληματος που αναφερει ο TonyK με το destinator 7. Στην αρχη το destinator επαιζε μια χαρα. Καποια στιγμη δοκιμασα να το φορτωσω και κολλησε στην αρχικη του οθονη. απο εκεινη τη στιγμη δεν μπορεσα να το ξανατρεξω, εκανα αρκετα soft reset επανεγκαταστασεις του προγραμματος κλπ αλλα τιποτα. Μετα απο hard reset ειναι παλι μια χαρα.

Επιτελους βρηκα αλλο ενα με το ιδιο προβλημα γιατι μεχρι τωρα νομιζα οτι ειχα κανει κατι λαθος εγω :(.

Τωρα σου παιζει κανονικα το destinator φιλε μου? ποια εκδοση εχεις βαλει ? αγορασμενη εκδοση η "μαγειρεμενη" ? την εκανες εγκατασταση στη μνημη τηλεφωνου η στην καρτα μνημης?

 

επειδη ειμαι ετοιμος για το hard reset μου κι'εγω, αν μπορεις φιλε στειλε μου σε pm την εκδοση που εχεις και αν ειναι αγορασμενη η οχι, και τα βηματα που εκανες για να το εγκαταστησεις μηπως και εκανα κατι λαθος εγω. ευχαριστω :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ενδιαφερομαι να το παρω θα ηθελα να μου πει καποιος αν δουλευει στο cruise p3650 το wind plus΄?ευχαριστω προκαταβολικα.ειναι βασικο κριτηριο στο να το παρω.
Link to comment
Share on other sites

δοκιμάστε το FunContact πάρα πολύ καλό για επαφές και υποστηρίζει ελληνικά

 

video review

πολυ καλη εφαρμογη και δουλευει πολυ καλα στο cruise. Την δοκιμασα στο δικο μου.υποστηριζει κανονικα τα ελληνικα και ειναι πολυ γρηγορη.Ευχαριστουμε φιλε mastelos.Σε μενα βεβαια απ'οτι ειδα χρησιμοποιουσε 2.300kb ram :( ενω οι επαφες του τηλεφωνου μονο 120kb :)

 

κατι αλλο τωρα.δοκιμασα το προγραμμα πλοηγησης PapaGo 7 greek στο cruise Μου και ενω το προγραμμα δουλευει κανονικα και ειναι και αρκετα καλο και γρηγορο και με πολυ καλους χαρτες, οποτε το τρεξεις και κανεις εξοδο να βγεις, βγαινει κανονικα αλλα μετα δεν λειτουργει το κουμπι standby. δηλαδη πατας να μπει σε αναμονη το κουμπι που ειναι πανω και σβηνει η οθονη για 1'', μετα αναβει παλι, σβηνει και κανει συνεχεια αυτη τη δουλεια, αναβει και σβηνει και το κουμπι ειτε το πατας ειτε οχι το τηλεφωνο δεν μπαινει σε κατασταση αναμονης. Δεν ξερω αν το εχει δοκιμασει κανεις απο εσας απλα σας ενημερωνω τι εκανε σε μενα. μετα την απεγκατασταση του ολα καλα.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

sta paixnidia pou anaferontai sto antistoixo topic emfanizontai provlimata? giati emena de me poly endiaferei na to peiraksw to thlefwno me alla programmata.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι λετε το CRUISE θα την αναγνωρισει

SanDisk microSDHC 8 Gb ?

 

Από τη στιγμή που το Cruise υποστηρίζει microSDHC κάρτες,δε θα έχεις πρόβλημα.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως ακιβως να θέσω το ερώτημα μου για να μην με παρετε με τισ πετρες, αλλα δεν μπορω να βρω απο που ανοιγει το GPS. Οι χαρτες iGo ειναι στην καρτα μνήμης. αλλα οταν παω να ανοιξω οποιονδηποτε απο εκει μου λεει οτι δεν υπαρχει καποιο προγραμμα να τους ανοιξει. ετσι εψαξα τα CD και εβαλα το TOMTOM. με αυτο κατεβαζω αυτη τη στιγμή ενα χάρτη απ την HTC και βλεπουμε. με το iGo τι πρεπει να κανω? Πειτε μου σας παρακαλω αναλυτικα και με λεπτομεριες γιατι κατι δεν κανω καλα. Δεν μπορω να το εξιγήσω αλλιως. δεν υπαρχει καποιο εκτελεσιμο αρχειο στην καρτα μνημης να το τρεξω και να εγκαταστήσει Navigator. Δεν ηξερα τι αλλο να κανω κι ετσι το εγραψα εδω μηπως και παρω καποια απαντηση. ;( αααχχχχχ και νομιζα οτι αφου τα παω σχετικα καλα με τα Pc με τα Ppc δεν θα εχω πρόβλημα. τελικα εχω! plz help!

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ειμαι αναμεσα στο Kaiser και στο Cruise.

Ποιο προτεινεται σαν καλυτερη συσκευη.

Εκτος του οτι το Kaiser εχει πληκτρολογιο ειναι καλυτερο γενικα σαν συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που το Cruise υποστηρίζει microSDHC κάρτες,δε θα έχεις πρόβλημα.

 

 

Θα υπάρχει όμως πρόβλημα με την ταχύτητα, αν δεν κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως ακιβως να θέσω το ερώτημα μου για να μην με παρετε με τισ πετρες, αλλα δεν μπορω να βρω απο που ανοιγει το GPS. Οι χαρτες iGo ειναι στην καρτα μνήμης. αλλα οταν παω να ανοιξω οποιονδηποτε απο εκει μου λεει οτι δεν υπαρχει καποιο προγραμμα να τους ανοιξει. ετσι εψαξα τα CD και εβαλα το TOMTOM. με αυτο κατεβαζω αυτη τη στιγμή ενα χάρτη απ την HTC και βλεπουμε. με το iGo τι πρεπει να κανω? Πειτε μου σας παρακαλω αναλυτικα και με λεπτομεριες γιατι κατι δεν κανω καλα. Δεν μπορω να το εξιγήσω αλλιως. δεν υπαρχει καποιο εκτελεσιμο αρχειο στην καρτα μνημης να το τρεξω και να εγκαταστήσει Navigator. Δεν ηξερα τι αλλο να κανω κι ετσι το εγραψα εδω μηπως και παρω καποια απαντηση. ;( αααχχχχχ και νομιζα οτι αφου τα παω σχετικα καλα με τα Pc με τα Ppc δεν θα εχω πρόβλημα. τελικα εχω! plz help!

Στην καρτα μνημης μεσα υπαρχει ενας φακελος με ονομα 2577. Εκει μεσα υπαρχει ενα αρχειο autorun.exe. τρεξε αυτο το αρχειο να ξεκινησει η εγκατασταση του IGO.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ειμαι αναμεσα στο Kaiser και στο Cruise.

Ποιο προτεινεται σαν καλυτερη συσκευη.

Εκτος του οτι το Kaiser εχει πληκτρολογιο ειναι καλυτερο γενικα σαν συσκευη?

 

An goutareis na akous radio kai na exeis mia elafria siskevi h lisi einai mia Cruise alla giati den tis vazeis dipla dipla na deis ta xaraktiristika tous

 

Check this

 

 

:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ειμαι αναμεσα στο Kaiser και στο Cruise.

Ποιο προτεινεται σαν καλυτερη συσκευη.

Εκτος του οτι το Kaiser εχει πληκτρολογιο ειναι καλυτερο γενικα σαν συσκευη?

 

 

να πάρεις το καιζερ με κλειστά τα μάτια.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όποιος γουστάρει το Pocket-informant-2007 νόμιμα μπορεί να το αγοράσει από το http://www.mobihand.com ΔΩΡΕΑΝ.

Ναι καλά διαβάσατε.

Σύμφωνα με αυτό το site :

http://www.downloadsquad.com/2008/01/04/get-pocket-informant-2007-for-free-2-days-only/ και αν ακολουθήσετε τις οδηγίες

"But Jan 4th and 5th you can get Pocket Informant for free. The makers of Pocket Informant have partnered online PDA software retailer MobiHand to give away free copies of the software for the next two days. Just use the code PIFREE at checkout to get your free copy. Be forewarned, when we tried to download the application this morning, MobiHand's site was performing very slowly, but slow and steady wins the race. We were able to download and register Pocket Informant 7. The software should work with all Windows Mobile 2003 and newer devices."

μπορείτε να το αγοράσετε δωρεάν.

 

Εγώ ψώνισα πάλι σήμερα :lol::lol::lol: Το είχα έτσι κι αλλιώς. Τώρα είμαι και νόμιμος ;)

 

PS. Τυχαία το βρήκα από rss που διαβάζω. Μόνο που μένουν μερικές ώρες. Σπεύσατε.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

δεν μου κατεβαινει..@@@@@@ την καταδικη μου ρε κωστα

 

Τι δεν κατεβαίνει? Έβαλες συσκευή και user name? Κωδικό σου έδωσε? Αν ναι τότε κατέβασε από το επίσημο site την trial και ενεργοποίησέ την με τον κωδικό σου.

Το γράφει στη σελίδα παραγγελίας κάτω από το Delivery

 

"Download (Only if you did not install the demo version)"

PS Το download link σε πάει εδώ:

http://www.mobihand.com/download.asp?id=1025&pdid=495018

και επιλέγεις exe ή cab για να κατεβάσεις.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μια απορια

γιατι λετε οτι πρεπει να μπει το destination 7 αντι του 6?

δεν ενοηται ?

ή ειναι καλυτερο το 6?

σορρυ για την ερωτηση αλλα ειμαι νεος στον κοσμο της πλοηγησης.

το 7 δουλευει ευκολα απο την καρτα?

να το παρω το τηλ. αν το βρω χωρις χαρτες? και να βαλω μετα το 7?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...