Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Αχα.. θενξ κ γι αυτό. Θα το τσεκάρω. Κοίταξα κ αυτό που λες για την οθόνη. Οκ.. έτσι είναι, φωτίζει ποιο πολύ από τα πλάγια, κ η LG στο desk top που έχω τα ίδια μου κάνει :D

 

Ωραία... σε ευχαριστώ. Εντούτοις δεν είναι ομοιόμορφος αυτός ο φωτισμός, σωστά; Δηλαδή ας πούμε στην κάτω δεξιά γωνία είναι πιο έντονος από την αριστερή.

 

Δοκίμασα το HTC Home Customizer 0.8 κ δε μπόρεσα να κάνω κάτι. Πέρασα την τελευταία version 1.0 bet 5 κ μου λέει ότι δε μπορεί να τρέξει. Κάτι με την γλώσσα λέει ότι έχει πρόβλημα, δε ξέρω τι φταίει, αν κ έχω αγγλικη ROΜ αυτή την στιγμή.

 

Εγώ έβαλα το HTC Home v2.1 και τρέχει κανονικά το HTC Home Customizer.

 

Στην προσθαφαίρεση προγραμμάτων μου έχει ένα πρόγραμμα πρώτο πρώτο (δε παίζει με τίποτα να το πέρασα εγώ), το "htc HTC Home PPC Blue", αλλά δε μπορώ να το βρω πουθενά στα προγράμματα..

 

Μη σε ανησυχεί... το εγκαθιστά αυτόματα όταν πρωτοανοίγεις τη συσκευή ή μετά από hard reset στα πλαίσια των διαφόρων customizations που κάνει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα δεν μπορεί να με βοηθήσει κανείς??? :confused:

 

Κάποιες ερωτήσεις και από μένα:

1. Στο ελληνικό cruise έχει μέσα προεγκατεστημένο και το Sprite Backup?

2. Μπορώ να επιλέξω από την αρχή το μενού να είναι στα αγγλικά (ACE rom Cruise)?

3. To πρόγρμμα καιρού που έχει η συσκευή δέχεται πληροφορίες από το Accuweather. Πόσο αξιόπιστο είναι για τον καιρό στην Ελλάδα?

4. Και μια χάρη. Μπορεί κάποιος να ανεβάσει το ελληνικό manual του για να μας λυθούν αρκετές πληροφορίες?

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

niknik δε μπορώ να σε βοηθήσω, δεν έχω ελληνικό Cruise.

 

Αθανάσο77

Δε θυμάμαι ποια πλευρά φωτίζει περισσότερο, αλλά είναι αυτό που λες.

 

Αααααα δλδ εσύ μάγκα έβαλες κ HTC Home μέσα.. πες έτσι ντε! :D Εγώ υπέθεσα ότι το έχει, αφού το βλέπω ότι το έχει, κ πέρασα μόνο το Customizer κ περίμενα να κάνω αλλάγες κ τίποτα. Οκ.. θα περάσω κ εγώ το HTC Home να δούμε τι θα γίνει. Μερσύ!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάποιες ερωτήσεις και από μένα:

1. Στο ελληνικό cruise έχει μέσα προεγκατεστημένο και το Sprite Backup?

 

Όχι

 

2. Μπορώ να επιλέξω από την αρχή το μενού να είναι στα αγγλικά (ACE rom Cruise)?

 

Δεν έχω συσκευή της ACE... επιφυλακτικά σου λέω πως νομίζω πως όχι.

 

3. To πρόγρμμα καιρού που έχει η συσκευή δέχεται πληροφορίες από το Accuweather. Πόσο αξιόπιστο είναι για τον καιρό στην Ελλάδα?

 

Καλό είναι δε λέω αλλά δεν πρόκειται να αρκεστείς με αυτό. Το SPB Weather ή το WeatherPanel δεν το γλυτώνεις.

 

4. Και μια χάρη. Μπορεί κάποιος να ανεβάσει το ελληνικό manual του για να μας λυθούν αρκετές πληροφορίες?

Σας ευχαριστώ!

 

Αγγλικό μόνο εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ και sorry για την πίεση.

Athanaso77 το αγγλικό που έχεις λογικά έχει εγκατεστημένα ΟΛΑ όσα λέει το αγγλικό manual (αυτό το έχω κατεβάσει)?

Από θέμα εγγύησης η ACE επισκευάζει (hardware πάντα) και αυτά από Expansys?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά σας ευχαριστώ και sorry για την πίεση.

Athanaso77 το αγγλικό που έχεις λογικά έχει εγκατεστημένα ΟΛΑ όσα λέει το αγγλικό manual (αυτό το έχω κατεβάσει)?

 

Δεν το έχω διαβάσει αλλά είμαι σίγουρος πως ναι.

 

Από θέμα εγγύησης η ACE επισκευάζει (hardware πάντα) και αυτά από Expansys?

 

Ναι... κανονικότατα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς κάνει ατό το HHCv10b5 ρε παιδιά και που μπορούμε να το βρούμε.Στη λίστα του xda που ανέβασε ο minotavrs δεν το βλέπω πουθενά!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τι ακριβώς κάνει ατό το HHCv10b5 ρε παιδιά και που μπορούμε να το βρούμε.Στη λίστα του xda που ανέβασε ο minotavrs δεν το βλέπω πουθενά!

 

HTC Home Plugin V2 + HTC Home Customizer V1 beta5

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

athanaso77 σε ευχαριστώ.Το κατέβασα αλλά όταν πάω να κάνω extract με το winzip μου ζητάει κωδικό.Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή θέλω να απεργοποιήσω το HTC Homme, ξέρετε αν υπάρχει κανένα προγραμματάκι (today palgin) που να μου δείχνει τις αναπάντητες κλήσεις και sms για να μην εγκαταστήσω το SPB Phone Suite που το βλέπω σχετικά βαρύ;
Link to comment
Share on other sites

 

Μάστορα.. σε μένα γιατί λέει

 

Installation was unsuccessful. The program or setting cannot be installed beacause it daes not have sufficient system permissions.

 

Ακόμα δε το πήραμε.. αρχίσαμε... :D

Link to comment
Share on other sites

hdh sto Xda xekinisan na anevazoun tis efarmoges pou doulevoun apodedeigmena sto cruise

 

Sas tis Antigrafw edw

 

Usefull application is Hbutton (Map hardware buttons with two or more functions)

WIFI ON/OFF Download (You can mount it with Hbutton)

WkTASK Task Manager Download (Like Mbutton) Download

Gray Skin for Windows Keyboard Download

Disable xt9 Cab Download

Calendar Plus Download

HTC Action Screen Download

 

 

To plhres thread edw

 

BTW kala einai osoi to exoume kai exei tyxei kapoia efarmgogh na mhn doulepsei na to grapsoume

 

Parempiptontos osoi kanete hard reset kai sas vgalei afto to message pou evgale se emena exthes

http://www.htc.com.gr/forum/attachment.php?attachmentid=369&d=1195801345

 

den einai tipota aplos agnohste to gia perisotera deite to sxetiko post pou egine sto forum thsACE edw

Link to comment
Share on other sites

Πριν 10' ηρθε το HTCP Touch Cruiser σε εμενα! το προτο μου high tec κινητο (περα απο mp3-video-photos mobiles) και τα εχω εντελος χαμενα! παντος ειναι τελειο. και μικρο και πρωτη μουρη και τερας στα "σωθικά" του! τωρα ρυθμιζω αυτοματο οδηγο και το εχω να φορτιζει. ανοιχτο. παιζει ρολο στη μπαταρια? να το κλεισω? και ποση ωρα να ειναι η πρωτη φορτιση??? καλη χρονια σε ολους :) απο εμενα περασε ο Αϊ Βασίλης! Σειρα σας!!!!

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλοριζικο φιλε μου(εγω θα κανω υπομονη αλλες 15 μερες)εγω συνηθως αφηνα να τελειωσει η μπαταρια που ειχε η συσκευη και το φορτιζα 3-4 ωρες την πρωτη φορα,δεν πειραζει που ειναι ανοιχτο
Link to comment
Share on other sites

vrika ti ftaiei me to bluetooth gia na exei thn epilogi deksi klik set as wireless stereo......TA ELLINIKA TIS ACE!!!!molis to gyrisa sta agglika eftiakse..

episis to HTC HOME poy dinoun pio pano paizei mia xara opos kai to customizer episis.mono pou sou vgazei 5 eikonidia kai oxi 6(leipei afto you quikdial).gia na paiksei kai to ekto kante afto...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=355277

Link to comment
Share on other sites

Megali prosoxi se osous dokimasoun na allaxoun to default theme tou touch mexri stigmhs exw allaxei 2 themes kai exw parei thn suskevi sto xeri kollane ta panta kai meta thelei hard reset !!
Link to comment
Share on other sites

Megali prosoxi se osous dokimasoun na allaxoun to default theme tou touch mexri stigmhs exw allaxei 2 themes kai exw parei thn suskevi sto xeri kollane ta panta kai meta thelei hard reset !!

 

Εγώ έχω το δικό σου το AEK black fire final εδώ και αρκετές ημέρες και όλα μια χαρά......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το δικό σου το AEK black fire final εδώ και αρκετές ημέρες και όλα μια χαρά......

 

Mallon den to egrapsa kala lew gia to theme tou touch CubE oxi to theme tou today plugin :D

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πεστο σωστα ρε μινο!!!!μου εφυγε η ψυχη!!!:p:pλεω ειναι δυνατον να καναν τετοια @@@@@@@ και να μην μπορουμε να αλλαξουμε ενα themes:blink:
Link to comment
Share on other sites

Mallon den to egrapsa kala lew gia to theme tou touch CubE oxi to theme tou today plugin :D

 

πεστο σωστα ρε μινο!!!!μου εφυγε η ψυχη!!!:p:pλεω ειναι δυνατον να καναν τετοια @@@@@@@ και να μην μπορουμε να αλλαξουμε ενα themes:blink:

 

μινο καρδιακους θα τους κανεις ολους μερες που ειναι :lol::lol::D:p

 

καλη πρωτοχρονια παιδες:)

ευτυχισμενο το νεο ετος με υγεια πανω απο ολα!!:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...