Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΠΕΙΓΟΝ

 

Παιδιά προσπαθώ να στείλω SMS και δε στέλνεται, μου γράφει "αποστολή απέτυχε κλπ" και από κάτω πετάει ένα "φραγή μηνυμάτων"

 

Τι παίχτηκε??? βοηθήστε με..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδες!! Εχω το W910i δεν μπορώ να στήλω και να δεχτω μηνηματα! Εχω συνδεση...το κεντρο μηνηματων ειναι οκ και δεν εχω καμια φραγη!

Χρειαζεται καποιο update? αν ναι που μπορω να το βρω και να το κατεβασω για να το περασω εγω.!!

Ευχαριστω:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!! Εχω το W910i δεν μπορώ να στήλω και να δεχτω μηνηματα! Εχω συνδεση...το κεντρο μηνηματων ειναι οκ και δεν εχω καμια φραγη!

Χρειαζεται καποιο update? αν ναι που μπορω να το βρω και να το κατεβασω για να το περασω εγω.!!

Ευχαριστω:)

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ UPDATE ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LINK ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ UPDATE!!!!!------> http://www.sonyericsson.com/cws/support/updateservice/updateservicesoftware/sonyericssonupdateservice?cc=gr&lc=el

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το θεμα, σε καποιο post, καποιος ειχε αναφερει μια σελιδα με κατι ρολογια flash wallpaper. Εψαξα 2 φορες ολες τις σελιδες κ δε μπορεσα να το βρω!!!!:mad: Αν καποιος το εντοπισει ας μου πει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το θεμα, σε καποιο post, καποιος ειχε αναφερει μια σελιδα με κατι ρολογια flash wallpaper. Εψαξα 2 φορες ολες τις σελιδες κ δε μπορεσα να το βρω!!!!:mad: Αν καποιος το εντοπισει ας μου πει.

 

Εδω εισαι φιλε μου http://gallery.mobile9.com/c/flash-download/1/

Link to comment
Share on other sites

Σωστα johnphone!!:) Σε ευχαριστω πολυ....!:D

 

Να σαι καλα......και να χεις υποψην (αν δεν το χεις ανακαλυψει ακομη), πως δυστυχως δεν "καθωνται" ολα αυτα τα flash αρχειακια, τελεια σε διαστασεις στο W910 μας (240x320 pixels δηλ). Ουτε ως screensavers ουτε ως wallpapers.

Μονο καποια οπως αυτο που παραθετω για δευτερη φορα και κατα την γνωμη μου ειναι ενα εκ των καλυτερων για screensaver.!

Για αγνωστους λογους το απεσυραν απ το εν λογο site....

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια θήκη από το γερμανό για το κινητάκι μου αλλά δυστυχώς δεν έχει κάλυμμα για την οθόνη και είναι εκτεθειμένη. Καμία ιδέα? Μήπως κάποιο λεπτό πλαστικούλι να μπει πάνω για να μη γρατζουνίζεται ή να μη γεμίζει γρατζουνιές?
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια θήκη από το γερμανό για το κινητάκι μου αλλά δυστυχώς δεν έχει κάλυμμα για την οθόνη και είναι εκτεθειμένη. Καμία ιδέα? Μήπως κάποιο λεπτό πλαστικούλι να μπει πάνω για να μη γρατζουνίζεται ή να μη γεμίζει γρατζουνιές?

Υπαρχουν ειδικες πλαστικες μεμβρανες για mp3 player και κινητα.κατι τετοιο να βρεις και θα σου λυσει..το προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ! Το παρείγγηλα βασικά και θα το έχω την Τρίτη.

Και σε καλή τιμούλα, 275 ευρά.

 

Μερικές ερωτήσεις, γιατί δεν είχα την ευκαιρία να το δώ από κοντά, αποφάσισα να το πάρω επειδή το είδα σε μια φίλη περίπου δύο εβδομάδες πριν αλλά δεν το εξερεύνησα και πολύ....

 

1) Αν έρθει μήνυμα ή κλήση και δεν τη δείς, κάπου διάβασα ότι πρέπει να πατήσεις κάποιο πλήκτρο να "ξυπνήσει" η οθόνη. Αληθεύει?

2) Θυμάμαι καλά ότι είδα κάποια πράσινα φωτάκια όταν το ανοίγεις? Ή το μπερδεύω με άλλο?

3) Το κουτί περιέχει card reader για την memory stick?

4) Από ποιότητα αναπαραγωγής είστε ευχαριστημένοι (μιλάω πάντα με τα ακουστικά).

5) Το RDS στο ραδιόφωνο δουλεύει καλά? Καθυστερεί την αναζήτηση? Πόσους σταθμούς μπορείς να αποθηκεύσεις?

6) Αυτονομία, μέση, περίπου?

7) Έχω ήδη το bluetooth Sony Ericsson HBH-PV702. Με το παλιό τηλέφωνο έπαιζε μεν όχι όμως τέλεια (π.χ. πάταγες να απαντήσει και απαντούσε μετά από 3-4 δευτερόλεπτα). Ξέρει κανείς πως τα πάει με το 910 ?

8) Κολλήματα, παγώματα? Έχουμε ή εχει πλέον "ωριμάσει" ?

9) Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το slide για να απαντάς/τερματίζεις κλήσεις, δηλαδή αν δέχεσαι κλήση μπορείς να απαντήσεις απλά ανοίγοντάς το?

10) Αν θυμάμαι καλά είχε μια λειτουργία να κάνει μια μικρή δόνηση κάθε φορά που πάταγες κουμπί. Υπάρχει? Βγαίνει γιατί είναι κάπως ενοχλητικό ?

 

Δεν σας κουράζω άλλο, και πολλά ρώτησα. Τα υπόλοιπα όταν έρθει! Ανυπομονώ!

 

Νίκος

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ! Το παρείγγηλα βασικά και θα το έχω την Τρίτη.

Και σε καλή τιμούλα, 275 ευρά.

 

Μερικές ερωτήσεις, γιατί δεν είχα την ευκαιρία να το δώ από κοντά, αποφάσισα να το πάρω επειδή το είδα σε μια φίλη περίπου δύο εβδομάδες πριν αλλά δεν το εξερεύνησα και πολύ....

 

1) Αν έρθει μήνυμα ή κλήση και δεν τη δείς, κάπου διάβασα ότι πρέπει να πατήσεις κάποιο πλήκτρο να "ξυπνήσει" η οθόνη. Αληθεύει?

2) Θυμάμαι καλά ότι είδα κάποια πράσινα φωτάκια όταν το ανοίγεις? Ή το μπερδεύω με άλλο?

3) Το κουτί περιέχει card reader για την memory stick?

4) Από ποιότητα αναπαραγωγής είστε ευχαριστημένοι (μιλάω πάντα με τα ακουστικά).

5) Το RDS στο ραδιόφωνο δουλεύει καλά? Καθυστερεί την αναζήτηση? Πόσους σταθμούς μπορείς να αποθηκεύσεις?

6) Αυτονομία, μέση, περίπου?

7) Έχω ήδη το bluetooth Sony Ericsson HBH-PV702. Με το παλιό τηλέφωνο έπαιζε μεν όχι όμως τέλεια (π.χ. πάταγες να απαντήσει και απαντούσε μετά από 3-4 δευτερόλεπτα). Ξέρει κανείς πως τα πάει με το 910 ?

8) Κολλήματα, παγώματα? Έχουμε ή εχει πλέον "ωριμάσει" ?

9) Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το slide για να απαντάς/τερματίζεις κλήσεις, δηλαδή αν δέχεσαι κλήση μπορείς να απαντήσεις απλά ανοίγοντάς το?

10) Αν θυμάμαι καλά είχε μια λειτουργία να κάνει μια μικρή δόνηση κάθε φορά που πάταγες κουμπί. Υπάρχει? Βγαίνει γιατί είναι κάπως ενοχλητικό ?

 

Δεν σας κουράζω άλλο, και πολλά ρώτησα. Τα υπόλοιπα όταν έρθει! Ανυπομονώ!

 

Νίκος

 

1.Ναι αληθευει,το κινητο δε σε ξαναειδοποιει.

2.Μαλλον το μπερδευεις με αλλο.

3.Ναι.

4.Ναι αρκετα.Προσωπικα θα προτιμουσα λιγο μπασο παραπανω κ λιγακι ενταση παραπανω.

5.Το RDS δουλευει καλα. Τωρα για σταθμους που μπορεις να αποθηκευσεις, δεν το εχω ψαξει.

6.Οχι πολυ. 3-4 μερες περιπου.

7.ΔΞ/ΔΑ:lol:

8.Κολληματα σε ολο το μενου.Αλλα απο την ωρα που εκανα αναβαθμιση ολα δουλευουν ρολοι.Λιγο κολλημα στα "πολυμεσα".(αργει να διαβασει βιντεο,φωτος,κ γενικα τα mp3).

9.Ναι.

10.Νομιζω αυτο ειναι αναλογα με το θεμα που χρησιμοποιεις.Το αλλαζεις με καποιο αλλο κ δεν εχεις προβλημα.

 

(Αυτα "βλεπω" εγω στο δικο μου το κινητο κ ειναι προσωπικη αποψη.Τωρα καποιου αλλου μπορει να μην εχει κανενα προβλημα ή γενικα να τον καλυπτει απολυτα.)

 

Σου ευχομαι πανω απο ολα να σου βγει καλο!!!!!!!!!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αφου απαντηθηκαν ολα τα αλλα θα σου πω για το 7 ερωτημα. εχω ακριβως το ιδιο bluetooth το ειχα σε κ750 κ τωρα σε αυτο. κανει τον ιδιο χρονο να απαντησει.
Link to comment
Share on other sites

Τολη και Άρη σας ευχαριστώ πολύ. Τα υπόλοιπα θα τα δώ από κοντά και θα ξαναρωτήσω. Τότε θα σας πώ και την έκδοση λογισμικού αν χρειάζεται να βάλω κάποια νεότερη.

Ελπίζω βέβαια η εργοστασιακή να είναι μια χαρά για να μη μπώ στη διαδικασία αλλά δεν είναι στο χέρι μου... Αν το μόνο κολλημά του είναι στο διάβασμα της κάρτας το θεωρώ πολύ φυσιολογικό, ειδικά αν πρέπει να διαβάσει πολλά πράγματα.

 

(Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιό κινητό είδα, ήταν Sony Ericsson slide κιόλας, και ανάμεσα στα δύο μέρη που κινούνταν όταν το άνοιγες άναβαν από μέσα πράσινα leds...)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τολη και Άρη σας ευχαριστώ πολύ. Τα υπόλοιπα θα τα δώ από κοντά και θα ξαναρωτήσω. Τότε θα σας πώ και την έκδοση λογισμικού αν χρειάζεται να βάλω κάποια νεότερη.

Ελπίζω βέβαια η εργοστασιακή να είναι μια χαρά για να μη μπώ στη διαδικασία αλλά δεν είναι στο χέρι μου... Αν το μόνο κολλημά του είναι στο διάβασμα της κάρτας το θεωρώ πολύ φυσιολογικό, ειδικά αν πρέπει να διαβάσει πολλά πράγματα.

 

(Σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιό κινητό είδα, ήταν Sony Ericsson slide κιόλας, και ανάμεσα στα δύο μέρη που κινούνταν όταν το άνοιγες άναβαν από μέσα πράσινα leds...)

Μαλλον το S500i είδες :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η το W580:)

 

Ναι το 580 ήταν, είδα βιντεάκι στο youtube :) (Θα έσκαγα αν δεν το έβρισκα ... )

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 580 ήταν, είδα βιντεάκι στο youtube :) (Θα έσκαγα αν δεν το έβρισκα ... )

Κι εγω νομιζα οτι το w580i εχει πορτοκαλι φωτάκια.:blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω νομιζα οτι το w580i εχει πορτοκαλι φωτάκια.:blink: :cool:

 

Μμμ βασικά απ' ότι είδα και σε άλλα βιντεάκια παίρνουν διάφορα χρώματα. Εκείνη την ώρα πέτυχα τα πράσινα!

 

Από αυτό εμπνέυστηκα και πήρα το 910. Λίγο πιό ωραίο φαίνεται το 910 πάντως και πιό πλήρες. Να είχε και φωτάκια (ναι ως παλιός fan των Siemens x65 έχω κόλλημα με αυτά :rolleyes:)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς αν και πώς μπορώ να κλειδώσω αρχεία στο κινητό?

ΔΕν μπορεις! υπαρχουν βεβαια καποιες εφαρμογες java αλλα δεν δουλευουν σε ολα τα κινητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και αυτες που δουλευουν, στην ουσια υπολειτουργουν. Μην το δοκιμασεις καλυτερα.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...