Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισης κι εσυ θα μας υποχρεωνες να ρωτουσες στο θεμα του κ750 γιατι προφανως θα παρεις την απαντηση που θελεις πιο ευκολα!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειναι πολυ παλιο να το αγορασω τωρα?

που μπορω να το βρω σε κοκκινο?

 

Κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι...:wacko:

 

Παλιο το κινητο δεν ειναι! αμα σου αρεσει παρ'το.

αν και ειμαι της αποψης να παρεις κανενα αλλο κινητο.

 

 

Ποιο?

Link to comment
Share on other sites

Πόσες μέρες κρατάει η μπαταρία του κινητού με νορμάλ χρήση?

Σε κόκκινο χρώμα το κινητό υπάρχει στα καταστήματα της Wind καθώς και στο πλαίσιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως μπορει καποιος να πει ποιο firmware ειναι το καταλληλο για το W910i? ωστε να εχει και ελληνικα το κινητο. Δεν αντεχω αλλο με το Vodafone live! τουλαχιστον σε ποιο site να μπω για να κανω την αλλαγη. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

μολις εβαλα τη R1FA035 μου εσβησε τα παντα!! σε αλλες αναω\βαθμισεις δεν ειχα τετοιο προβλημα. Επισης χαθηκε και η επιλογη για HSDPA. εχει και καποιος αλλος ατο το προβλημα η μονο εγω ρε παιδια?
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι μόνο το ηχείο του w910i που είναι χείριστο...

Ακόμα και με ακουστικά, η κατάσταση δε βελτιώνεται καθόλου... και δεν είναι μόνο η ένταση... τα μπάσα είναι ανύπαρκτα και συνέχεια μπουκώνει...

Ανεπίτρεπτο για κινητό που προορίζεται για μουσική (εκτός από επικοινωνία).

Walkman και @@...

 

Μάλλον μπερδεύεσαι. Η ποιότητα του ήχου με τα ακουστικά είναι η καλύτερη που έχω ακούσει. Μακράν καλύτερη και από iphone.

Το ηχείο του w910 είναι όντως οτι χειρότερο υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μπερδεύεσαι. Η ποιότητα του ήχου με τα ακουστικά είναι η καλύτερη που έχω ακούσει. Μακράν καλύτερη και από iphone.

Το ηχείο του w910 είναι όντως οτι χειρότερο υπάρχει.

 

Μάλλον δεν έχεις ακούσει μουσική στα άλλα, μη-walkman κινητά τηλέφωνα της sony-ericsson.

Και να πεις οτι είναι η ιδέα μου ή οτι είναι συνήθεια..., μπροστά μου τα έχω και τα 2 (K750i + W910i) και με τα ίδια ακριβώς ακουστικά η διαφορά είναι τουλάχιστον εμφανέστατη υπέρ του K750i. Και αναφέρομαι σε ένταση, μπάσα και ποιότητα.

Οπως ανέφερα και σε προηγούμενο post, τους ισοσταθμιστές και στα 2 τους έχω τερματισμένους. Στο K750i δεν παραμορφώνει και "τα σκάει" και στο W910i ούτε ιδιαίτερη/ανάλογη με το K750i αύξηση στην ένταση βλέπω αλλά μπουκώνει κιόλας...

Δεν έχω κάποιο λόγο να μειώσω το 1, ούτε να εκθειάσω το άλλο καθώς έχω και τα 2. Απλά λέω τα πράγματα όπως είναι.

Κι επίσης μου φαίνεται πίπ@ αυτό το "walkman" Ούτε περισσότερο βολικό είναι από το κλασσικό πρόγραμμα αναπαραγωγής, ούτε περισσότερες επιλογές έχει και το κυριότερο, παρουσιάζει και υποδεέστερη ποιότητα/χαμηλότερη ένταση αναπαραγωγής.

Σου έχει τύχει ποτέ να είσαι στο ΜΕΤΡΟ και να ακούς μουσική; Εγώ με το K750i δεν είχα πρόβλημα και με το που δοκίμασα το W910i δεν μπορούσα να ακούσω σχεδόν τίποτα από στάση σε στάση όπου επικρατεί αρκετός θόρυβος...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα ηθελα μια γηργορη βοηθεια.

εχω γυρω στις 400 επαφες στο 910.πως μπορω να τις περασω απο κει σε ενα 8800 arte?οχι βεβαια να τις στειλνω μια μια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα ηθελα μια γηργορη βοηθεια.

εχω γυρω στις 400 επαφες στο 910.πως μπορω να τις περασω απο κει σε ενα 8800 arte?οχι βεβαια να τις στειλνω μια μια.

 

Αντεγραψε τους αριθμους στην SIM.Μετα βγαλε την SIM κ βαλ'την στο 8800.Και απο εκει, κανε ξανα αντιγραφη απο την SIM στο τηλεφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντεγραψε τους αριθμους στην SIM.Μετα βγαλε την SIM κ βαλ'την στο 8800.Και απο εκει, κανε ξανα αντιγραφη απο την SIM στο τηλεφωνο.

 

εξυπνο αν και το χα σκεφτει,χρονοβορο ομως,κατι αλλο με pc suite?σε αυτο παντως παραδεχομαι περισσοτερο τα nokia,τα pc suites τους ειναι πολυ καλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εξυπνο αν και το χα σκεφτει,χρονοβορο ομως,κατι αλλο με pc suite?σε αυτο παντως παραδεχομαι περισσοτερο τα nokia,τα pc suites τους ειναι πολυ καλα.

Αντέγραψε τις επαφές από το SonyEricsson στις επαφές του υπολογιστή μέσω του MyPhoneExplorer και ύστερα περνά τες από τον υπολογιστή στο Arte μέσω του Nokia PC Suite.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αντέγραψε τις επαφές από το SonyEricsson στις επαφές του υπολογιστή μέσω του MyPhoneExplorer και ύστερα περνά τες από τον υπολογιστή στο Arte μέσω του Nokia PC Suite.

 

θα το δοκιμασω;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητό δύο μήνες ακριβώς και μπορώ να πω, πως δεν ειμαι ευχαριστημένη με την ποιότητα κατασκευής του και είναι το μόνο που δεν περίμενα.

 

το έχω 2 μήνες όπως είπα και χωρίς να ανοιγοκλείνω το slide ιδιαίτερα ακριβώς γιαυτο το λόγο - να μη βρεθω σε αυτη τη κατάσταση δηλαδή να κουνιέται σε σημείο που να ψιλοφοβάμαι οτι κάποια στιγμη θα μου μείνει στο χερι.

 

και πέρα από αυτό κουνιέται και το καπάκι της μπαταρίας του κινητου και ενω το έχω στη θεση που κλειδώνει παρολαυτα κρατιέται στο φτερο περιπου..

 

τι να πω..

 

εχω απογοητευει απο τα ericsson... απο τα νοκια... :mad:

Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητό δύο μήνες ακριβώς και μπορώ να πω, πως δεν ειμαι ευχαριστημένη με την ποιότητα κατασκευής του και είναι το μόνο που δεν περίμενα.

 

το έχω 2 μήνες όπως είπα και χωρίς να ανοιγοκλείνω το slide ιδιαίτερα ακριβώς γιαυτο το λόγο - να μη βρεθω σε αυτη τη κατάσταση δηλαδή να κουνιέται σε σημείο που να ψιλοφοβάμαι οτι κάποια στιγμη θα μου μείνει στο χερι.

 

και πέρα από αυτό κουνιέται και το καπάκι της μπαταρίας του κινητου και ενω το έχω στη θεση που κλειδώνει παρολαυτα κρατιέται στο φτερο περιπου..

 

τι να πω..

 

εχω απογοητευει απο τα ericsson... απο τα νοκια... :mad:

 

Το slide το εχουμε ξαναπει πως στους περισσοτερους εμφανισε ενα ελαφρυ "τριξιμο" και μονο οταν το τηλ ειναι ανοιχτο στην δεξια πλευρα.

 

Επισης κ σε εμενα το καπακι της μπαταριας δεν εναι τρομερα σταθερο, αλλα δεν μπορω να πω πως θα το χασω κ στο δρομο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το slide το εχουμε ξαναπει πως στους περισσοτερους εμφανισε ενα ελαφρυ "τριξιμο" και μονο οταν το τηλ ειναι ανοιχτο στην δεξια πλευρα.

 

Επισης κ σε εμενα το καπακι της μπαταριας δεν εναι τρομερα σταθερο, αλλα δεν μπορω να πω πως θα το χασω κ στο δρομο...

 

δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις το κινητό εσύ, αλλά εγω το έχω 2 μήνες μόνο. και αν απο τους 2 πρώτους μήνες φοβάμαι μήπως μου διαλυθεί, στους 4 τι θα κανω?:mad:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις το κινητό εσύ, αλλά εγω το έχω 2 μήνες μόνο. και αν απο τους 2 πρώτους μήνες φοβάμαι μήπως μου διαλυθεί, στους 4 τι θα κανω?:mad:

 

 

Εγω το εχω 3,5 μηνες.Το προβλημα στο "τριξιμο" του slide, εμφανιστηκε μετα απο 2-3 εβδομαδες αλλα απο τοτε δεν προχωρησε περισσοτερο.Αλλα κ να "ανοιξει" περισσοτερο...σιγα....ποσο εχει ενας μηχανισμος Sliding?!!Το στελνουμε -με το καταλληλο κομιστρο- στο service της SONY κ ολα καλα....

 

Τωρα αν εσυ πιστευεις πως εχεις "μεγαλο" προβλημα,η εγγυηση σε καλυπτει!Πηγαινε το για επισκευη!!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντέγραψε τις επαφές από το SonyEricsson στις επαφές του υπολογιστή μέσω του MyPhoneExplorer και ύστερα περνά τες από τον υπολογιστή στο Arte μέσω του Nokia PC Suite.
εκανα δουλεια σε ευχαριστω πολυ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες ολοι λετε να κανουμε unbrαnded τα vodafone w910 αλλα κανενας δεν εξιγει πως το κανουμε αυτο.ενας φιλος ρωτησε 3-4 φορες και δεν πηρε απαντηση.βοηθηστε και εμας τους αδαεις.ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

τολη πως θα γραψω ">*<<*<*" για κρυφο menu ???????help!!!!

 

Σε κατασταση αναμονης.....απλα πληκτρολογησε το!δηλαδη πατησε "δεξια,αστερι,αριστερα,αριστερα,αστερι,αριστερα,αστερι"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το w910i δεν εχει φλασ για φωτογραφιεσ? γιατι εψαξα και δεν ρηκα τιποτα.

 

το w910i δεν εχει φλασ για φωτογραφιεσ? γιατι εψαξα και δεν ρηκα τιποτα.

και κατι ακομα. τι ειναι το flash menu?

 

τι ειναι το flash menu και πωσ χρησιμευει?

επισησ θελω να ρωτησω αν τομ 910 εχει φλασ γιατι δεν το προσεξα..

Link to comment
Share on other sites

το w910i δεν εχει φλασ για φωτογραφιεσ? γιατι εψαξα και δεν ρηκα τιποτα.

 

 

και κατι ακομα. τι ειναι το flash menu?

 

τι ειναι το flash menu και πωσ χρησιμευει?

επισησ θελω να ρωτησω αν τομ 910 εχει φλασ γιατι δεν το προσεξα..

Δεν εχει flash για τις φωτογραφιες.επισης αμα η συσκευη ειναι vodafone live ουτε flash menu εχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Υπάρχει κανείς που να έχει τη Vodafone Branded συσκευή και να μπορεί να μοιραστεί μαζί μας αυτό το ωραίο theme (mosaic νομίζω το λένε) που έχει απο default η συσκευή πάνω, ένα πορτοκαλομαύρο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

HTC Touch: Back to stock!!

ROM 1.11.405.1B => hxxp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=345778

{επαναφέρει το Touch στην εγγύηση, μετά από τα παιχνιδίσματα σας με διάφορες cooked ROMs, μάλλον...}

hxxp://www.pamepotaki.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα...

πήρα χθς το κινητό και μπορώ να πω πως προς το παρόν είμαι αρκετά ευχαριστημένη.

το μόνο πρόβλημα που έχω είναι πως δεν ακούγομαι καλά στους άλλους.

ξέρει κανεις αν μπορώ να κάνω κάτι?

kaitigarmpi fan club

 

join k eseis to fan club tis kaitoulas

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...