Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ και μάλλον προς αυτό κλείνω και εγώ..

Μικρή οθόνη εννοώ του κ770ι που είναι λίγο..

Τι εννοείς θέλει προσοχή? Η οθόνη ή όταν είναι ανοιχτό μην σπάσει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Genikos thelei prosoxi giati einai, i toulaxiston deixnei euesthito kinito.

H aderfi mias fulis mou pou eixe to leuko to eixe ferei apo e3oteriko, 2-3 fores tis epese apo to krevati k meta kaike i othoni, gia na to ftia3i ithele 250 euro k den to kalipte i egiisi epeidi to eixe ferei apo e3oteriko...

Einai pantos fovero kinito.

Link to comment
Share on other sites

Genikos thelei prosoxi giati einai, i toulaxiston deixnei euesthito kinito.

H aderfi mias fulis mou pou eixe to leuko to eixe ferei apo e3oteriko, 2-3 fores tis epese apo to krevati k meta kaike i othoni, gia na to ftia3i ithele 250 euro k den to kalipte i egiisi epeidi to eixe ferei apo e3oteriko...

Einai pantos fovero kinito.

 

Δηλαδή η εγγύση καλύπτει πτώσεις κλπ όταν το έχεις αγοράσει από εδώ? :drool:

 

[Σόρρυ, αλλά ευτυχώς δε μου έχει τύχει - να χρειαστεί κάποια επισκευή σε κινητό μου :happy:]

Caminando...
Link to comment
Share on other sites

παιδες η μπαταρια θελει 1η φορτηση ?το βγαλα μολις φορτσε και μαλλον εκανα λαλακια....

επισης εχει ενα ελαχιστο παιξιμο η οθονη αριστερα-δεξια οταν εχει ανοιξει το πληκτρολογιο,πολυ μικο ομως.σας εχει τυχει ατο?

Link to comment
Share on other sites

Genikos thelei prosoxi giati einai, i toulaxiston deixnei euesthito kinito.

H aderfi mias fulis mou pou eixe to leuko to eixe ferei apo e3oteriko, 2-3 fores tis epese apo to krevati k meta kaike i othoni, gia na to ftia3i ithele 250 euro k den to kalipte i egiisi epeidi to eixe ferei apo e3oteriko...

Einai pantos fovero kinito.

 

Αν το κινητό είναι αγορασμένο στην Ευρώπη η εγγύηση ισχύει κανονικά αρκεί βέβαια να έχεις την απόδειξη αγοράς και το μοντέλο που έχεις αγοράσει να κυκλοφορεί στην Ελλάδα που βέβαια το συγκεκριμένο κυκλοφορεί. ίσως ο λόγος που αρνηθήκανε είναι οτι είναι λευκό και αυτό το χρώμα δεν είσαγεται στην Ελλάδα. Βέβαια το κινητο είναι το ίδιο αλλά ίσως φοβηθήκανε οτι σε περίπτωση που πάθει κάτι η πρόσοψη δεν θα μπορούν να την αντικαταστήσουν.

Βέβαια ίσως υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις που μπορεί να αναφέρονται στα ψιλά γράμματα της εγγύησης.;)

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να προβω σε αγορα του sony w910i αλλα με προβληματιζει που θα ειναι vodafon line.Θα μπορω να το αναβαθμισω απο το site Sony Ericsson?Θα μπορω να περασω theme, mp3 για ειναι κλειδωμενο το λογισμικο της vodafon?Ευχαριστω πολυ .
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να προβω σε αγορα του sony w910i αλλα με προβληματιζει που θα ειναι vodafon line.Θα μπορω να το αναβαθμισω απο το site Sony Ericsson?Θα μπορω να περασω theme, mp3 για ειναι κλειδωμενο το λογισμικο της vodafon?Ευχαριστω πολυ .

Καταρχας τα vodafone live μπορεις να τα κανεις κανονικα update απο το site της sony ericsson!

Τωρα το κινητο δεν εχει τιποτα κλειδωμενο,μπορεις να περασεις τα παντα χωρις κανενα περιορισμο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας τα vodafone live μπορεις να τα κανεις κανονικα update απο το site της sony ericsson!

Τωρα το κινητο δεν εχει τιποτα κλειδωμενο,μπορεις να περασεις τα παντα χωρις κανενα περιορισμο :)

 

Ευχαριστω πολύ RAVER! Ο λόγος που ρωτισα για το κλειδωμενο το λογισμικο της vodafon ειναι

οτι παλια ειχα vodafone live και το μενου ηταν κλειδωμενο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ RAVER! Ο λόγος που ρωτισα για το κλειδωμενο το λογισμικο της vodafon ειναι

οτι παλια ειχα vodafone live και το μενου ηταν κλειδωμενο.

 

Και εγω με vodafone live το πηρα και δεν εχω κανενα προβλημα. Κ αναβαθμιση εκανα κ περναω μεσα ο,τι θελω.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω με vodafone live το πηρα και δεν εχω κανενα προβλημα. Κ αναβαθμιση εκανα κ περναω μεσα ο,τι θελω.:cool:

 

Το μενου ειναι vodafone live για Sony Ericsson tolis69;

Link to comment
Share on other sites

Το μενου ειναι vodafone live για Sony Ericsson tolis69;

 

Ναι. Εμφανιζεται ενα εικονιδιο "vodafone live" μεσα στο menu.(Αν εννοεις αυτο..)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει εορτολόγιο για το w910i?

Υπάρχει.παλιότερα εχει δωθεί :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουμε να το βρουμε καπου τωρα?

Στο θέμα [thread=212287]Εφαρμογές και Παιχνίδια[/thread], υπάρχει παρουσίαση στο 2420905

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα ...

Μόλις πείρα το W910i και θα ηθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βάλω τον opera mini

και το ebuddy προσπαθησα αλλα δεν ξέρω πως .. που τα αποθηκεύει .. καμια ιδέα παιδιά ?

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα [thread=212287]Εφαρμογές και Παιχνίδια[/thread], υπάρχει παρουσίαση στο 2420905

 

Ευχαριστω!Δουλευει αψογα!!:clap:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!Δουλευει αψογα!!:clap:

 

μηπες εχει καποιος το customize w910 fs mediterranean γιατι του εκανα αναβαθμιση απο xs και του περασα τα αγγλικα γιατι δεν ειχα αλλο fs. το vodafone live ηταν αρκετα σπαστικο

:)
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να φλασάρουμε τα W910,K850 μέσω XS++!!!???
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να φλασάρουμε τα W910,K850 μέσω XS++!!!???

 

εμενα εγινε κανονικα με αγγλικο μενου ομως.

:)
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου δώσεις το link με το xs++ που φλάσαρες?α!έκανες και customize?
Link to comment
Share on other sites

SOS!

εχω αγορασει credit απο kulankandi για να κανω ενα vodafone live! w910i κανονικο αλλα δε ξερω ποιο firmware να διαλεξω στον client γιατι ελληνικα βλεπω να εχει μονο το firmware vodafone live B.

Αν επιλεξω το Central Europe θα εχω ελληνικο menu?

Χωρις vf live..... ΝΟ Ελληνικα?

Και κατι αλλο... αν αλλαξω μονο το main, και βαλω το generic, τι ακριβως γινεται? παιζει σωστα το τηλεφωνο? λογικα θα εχει φυγει το VF...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...