Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά παιδιά όλα εντάξει με το κινητό το έφτιαξαν.

Τώρα πλέον πηγαίνει και σφαίρα με το νέο firmware.:D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά όλα εντάξει με το κινητό το έφτιαξαν.

Τώρα πλέον πηγαίνει και σφαίρα με το νέο firmware.:D

σου ειπαν τι εφταιξε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα.Ειναι η πρωτη φορα που γραφω & θα ηθελα να σας ρωτησω αν μπορω να κανω αναβαθμιση στο vodafone k850 απο το επισημο site της se..Υποψιν οτι εχει την R1CA029.Ευχαριστω εκ των προτερων..
Link to comment
Share on other sites

@bruno: Αν επιτρέπεται πως το έκανες το unbrand, δηλαδή ποια μέθοδο χρησιμοποίησες;

@fuol: Εφόσον είναι vodafone μπορεις να αναβαθμίσεις μόνο στο αντιστοιχο firmware της vodafone εφόσον αυτό κυκλοφορήσει στη SE.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος τι είδους μνήμη είναι προτιμότερο να χρησιμοποιήσει κανείς από τις δύο που υποστηρίζονται; Ρωτάω διότι οι MS micro είναι κατά πολύ ακριβότερες από τις Μιcro SD.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος τι είδους μνήμη είναι προτιμότερο να χρησιμοποιήσει κανείς από τις δύο που υποστηρίζονται; Ρωτάω διότι οι MS micro είναι κατά πολύ ακριβότερες από τις Μιcro SD.

 

οτι θες μπορεις ,οι περισσοτεροι παιρνουν microsd λογω του οτι ειναι πολυ φθηνοτερες

:)
Link to comment
Share on other sites

Ιδίως στα 8 GB,η διαφορά είναι τραγική στην τιμή!

Micro SD 8 GB = 58 ευρώ(φθηνότερη) , 60 ευρώ(ακροβότερη)

M2 8 GB = 89(φθηνότερη) , 90 ευρώ(ακρίβότερη)

 

Τιμές από e-shop!Όπως καταλαβαίνετε οι τιμές είναι τρομερά διαφορετικές!

 

Αν και σε μικρότερες χωρητικότητες δεν υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά!

Link to comment
Share on other sites

Ιδίως στα 8 GB,η διαφορά είναι τραγική στην τιμή!

Micro SD 8 GB = 58 ευρώ(φθηνότερη) , 60 ευρώ(ακροβότερη)

M2 8 GB = 89(φθηνότερη) , 90 ευρώ(ακρίβότερη)

 

Τιμές από e-shop!Όπως καταλαβαίνετε οι τιμές είναι τρομερά διαφορετικές!

 

Αν και σε μικρότερες χωρητικότητες δεν υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά!

 

με προλαβες

:)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, ερωτηση, εχει τυχει σε κανεναν να σταματησει να δουλευει ενα κουμπι και γενικως οποτε το θυματε να δουλευει... Το 9 και το * στο δικο μου δεν δουλευαν. Μονο οταν ηθελαν, δεν νομιζω να ειναι προβλημα πληκτρολογιου διοτι οταν πατουσα τα κουμπια, πατιοντουσαν μια χαρα. Το κιν δεν εχει φαει ποτε τουμπα, ουτε νερα κτλ... Και τελευταια σταματησε να μου δουλευει το πληκτρο της εντασης στην μουσικη. Αλλα οταν το παταω οταν δεν ακουω μουσικη δουλευει κανονικα! Τι σκαλωμα εφαγε? Το πηγα Δευτερα omnitech... για να δουμε...

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με το παλιο λογισμικο το πληκτρο της εντασης εδειχνε οτι δεν λειτουργουσε ορισμενες φορες αλλα απλως δε φαινοταν στην οθονη...ελπιζω με μια αναβαθμιση να σου λυθουν
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@eddiex,

 

όχι,δεν έτυχε ποτέ κάτι τέτοιο σε μένα!

 

Στην Omnitech βρήκες και συ να το πας; :p

Όχι ότι τα σέρβιες της SE είναι καλύτερα βέβαια! :lol:

Link to comment
Share on other sites

@eddiex,

 

όχι,δεν έτυχε ποτέ κάτι τέτοιο σε μένα!

 

Στην Omnitech βρήκες και συ να το πας; :p

Όχι ότι τα σέρβιες της SE είναι καλύτερα βέβαια! :lol:

 

εγω νομιζω οτι η ομνιτεκ ειναι μια χαρα.τουλαχιστον εχουν καλη διαθεση οι ανθρωποι να βοηθησουν. και με εχουν εξυπηρετησει και πολυ γρηγορα και εχουν κανει καλη δουλεια.δεν σε γραφουν εκει που δεν μπαινει μελανι......

:)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σε 2 Omnitech που πήγα πριν περίπου 3 χρόνια για αναβάθμιση(το ένα στη Θεσ/νίκη) ήταν για τα μπάζα!

 

Μέχρι και ο τεχνικός δεν καταλάβαινε τι ήθελα όταν ζητούσα αναβάθμιση! :lol:

 

Επειδή είμαι τυχερός,τα κινητά μου δεν παρουσιάζουν ποτέ μηχανικές βλάβες και όσον αφορά το λογισμικό ας είναι καλά ο Wotan,ο Davinci,o Kulankendi και άλλοι και κάνουν την ίδια δουλειά οπότε αχρείαστα μου είναι και τα σέρβις τα.. "εξουσιοδοτημένα" και οι άλλοι "εξουσιοδοτημένοι" συνεργάτες τύπου Omnitech.. :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σε 2 Omnitech που πήγα πριν περίπου 3 χρόνια για αναβάθμιση(το ένα στη Θεσ/νίκη) ήταν για τα μπάζα!

 

Μέχρι και ο τεχνικός δεν καταλάβαινε τι ήθελα όταν ζητούσα αναβάθμιση! :lol:

 

Επειδή είμαι τυχερός,τα κινητά μου δεν παρουσιάζουν ποτέ μηχανικές βλάβες και όσον αφορά το λογισμικό ας είναι καλά ο Wotan,ο Davinci,o Kulankendi και άλλοι και κάνουν την ίδια δουλειά οπότε αχρείαστα μου είναι και τα σέρβις τα.. "εξουσιοδοτημένα" και οι άλλοι "εξουσιοδοτημένοι" συνεργάτες τύπου Omnitech.. :p

 

την εχουμε την καβαντζα μας. παντως στην αθηνα η ομνιτεκ στο μαρουσι κανει πολυ καλα την δουλεια της

:)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παίζει έλλειψη συσκευών?

 

Το εχω παραγγείλει εδω και μια εβδομαδα απο την vodafon

 

και δεν ήρθε αλλα το χειρότερο δεν ξέρουν πότε θα έρθει.

Link to comment
Share on other sites

την εχουμε την καβαντζα μας. παντως στην αθηνα η ομνιτεκ στο μαρουσι κανει πολυ καλα την δουλεια της

K του Πειραια καλη ειναι αλλα την τελ φορα περιμενα 40 μερες για ενα κ800 κ στο τελος αφου πηρα τα κεντρικα μου δωσαν νεα συσκευη..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ego simera to parelaba apo omnitech meta apo ena la8os pou mou parousiase, kai mou to eftia3an mia xara...

 

μαλλον με κληρο παει ποιος θα εξυπηρετηθει καλα......εμενα σημερα μου εμφανισε μια σκια στην καμερα στην προεπισκοπιση σαν σκουπιδι απο μεσα ομως.δεν ειναι θεμα αναβαθμισης παω για αλλαγη φακου μαλλον. αυριο πρωι σερβις.ελπιζω μην περιμενω παραπανω απο δεκα μερες....θα τους παω και ενα ουισκυ δωρο για να μου το φτιαξουν γρηγορα:lol::lol:

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδες έχω πρόβλημμα!!

Πήγα σ ενα SE Service Point (για το java)και μου πανε οτι πρεπει να το στείλουν Αθήνα στα κεντρικά (400km away) κάτι που μπορεί να πάρει κι εναμισι μήνα-αδύνατο να περιμένω!:mad::mad: Στο DaVinci πως πληρώνεις και μήπως μπορώ αυτό το software να το κατεβάσω απο κάπου αλλού FREE(πχ lineware) :worry:?! Αν περάσει κανείς επι τόπου απο τα κεντρικά και το δώσει κατευθείαν λετε και το φτιάξουν νωρίτερα? :confused::ninja:

Pleeeeeease! ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ!!:help:

[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...