Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρωτησα εναν φιλο μου που δουλευει στην wind και μου ειπε οτι θα το φερουν Σεπτεμβρη..το βρισκετε πιθανο?

 

Μηπως σου ειπε και τιμουλα;:O

 

κατοπιν παραγγελιας.

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=1015524&MSCSProfile=DCCDF22EB27065BEEF60278A122B5EF16303B585CAC3A7C84C4D68DE376B585A973B7E4634103BB6AE0B2CCDB8DCEDC426BDFCE5BEE68BF3AC5EEDA45F0DCB932879D1316CF448C475E463721C0986E560C105D808A6F0C3FC5D4D741456257C8B74F5D2568D9FD44953BA551F66BF9D41B0F436C83C520A8053BDE26A6B6710

αναμενεται μεσα Οκτωβριου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

500 ευροπουλάκια ρε παιδιά ?

Πολλά δεν είναι ?

Θα με σκοτώσει η γυναίκα μου !

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα ερθει κ απο τις εταιριες κινητης ξέρουμε?

Σχεδόν συγχρόνως. Όπως πάντα. :)

 

500 ευροπουλάκια ρε παιδιά ?

Πολλά δεν είναι ?

Θα με σκοτώσει η γυναίκα μου !

Καλά και εσύ ακριβή λογαριασμό δίνεις; :p Είχες μεγάλη τύχη και το βρήκες σε ειδική προσφορά. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Geofil η vodafone Πάντα τελευταία κ μετά από κανά 2μηνο τα φέρνει.Εχω επιδότηση σε 1 μηνα και θελω να το παρω..αν το χει φερει βεβαια...
Link to comment
Share on other sites

Geofil η vodafone Πάντα τελευταία κ μετά από κανά 2μηνο τα φέρνει.Εχω επιδότηση σε 1 μηνα και θελω να το παρω..αν το χει φερει βεβαια...

 

Λίγο υπερβολική είσαι.

Ποιο κινητό το έφερε 2 μήνες μετά από τους άλλους;

Και εγώ voda έχω (αναγκαστικά) :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες από ότι φαίνεται το Κ850 αναβάλλετε. Ο ΕΛΝΤΑΡ γράφει στο review του T650.

Had it come out at one time with the Sony Ericsson K850i, it would have looked like a consistent move – similar keys, hefty price tag, and there would have been the dilemma of choosing one of them, and the T650i would have definitely benefited from this. But as it stands now, the new flagship is postponed, leaving the T650i all alone in the range. And this will not help its sales in any way.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο υπερβολική είσαι.

Ποιο κινητό το έφερε 2 μήνες μετά από τους άλλους;

Και εγώ voda έχω (αναγκαστικά) :)

 

τΟ ΝΟΚΙΑ Ν76, τα sony 580 και 650 που ήδη κυκλοφορούν η vodafone προβλέπει να τα φερει τελη Σεπτεμβρη..

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν συγχρόνως. Όπως πάντα. :)

 

 

Καλά και εσύ ακριβή λογαριασμό δίνεις; :p Είχες μεγάλη τύχη και το βρήκες σε ειδική προσφορά. :lol:

 

Δυστυχώς την δική της επιδότηση θα χρησιμοποιήσω :cry:

Link to comment
Share on other sites

Το Πλαίσιο τελικά παραλαμβάνει 2/10, οπότε λογικά το κινητό θα βρίσκεται στα καταστήματα απο Τετάρτη 3/10. Τιμή 499€ με μια μικρή ενδεχόμενη μείωση.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Το Πλαίσιο τελικά παραλαμβάνει 2/10, οπότε λογικά το κινητό θα βρίσκεται στα καταστήματα απο Τετάρτη 3/10. Τιμή 499€ με μια μικρή ενδεχόμενη μείωση.

Μια χαρα την βρισκω την τιμη του.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα την βρισκω την τιμη του.:)

 

ara 450 ta xrisougena;)

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι μεταφρασεις του απο τα Ρωσικα δεν ειναι ιδιαιτερα επιτυχημενες ισως να εννοουσε κατι πιο "ηπιο" του τυπου "καθυστερει" για κανα μηνα...ισως, λεω ισως!

 

Δεν επιβεβαιώθηκε από κάπου αλλού η φήμη, οπότε κάτι τέτοιο θα συμβαίνει.

 

Και άλλες (όμορφες) φωτογραφίες του κινητού.

http://justamp.blogspot.com/2007/09/some-fresh-new-sony-ericsson-k850-pics.html

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βρήσκω την τιμή του :) λογικά θα πέσει και σε κάνα χρόνο θα ειναι στα 350+.. Προσωπικά περιμένω πως και πως να βγεί, "προεκλογικά" έχει "τάξει" όσα εγώ θέλω από ένα κινητό και αν είναι όπως το περιμένω θα το πάρω μόλις πέσει λίγο η τιμή του.

 

Όσο για την voda, και γω voda έχω, όντως καθυστερεί η άφηξη αρκετών κινητών, αλλά από όσα ξέρω είναι οι συμφωνίες που κλείνει και να λάβουμε υπ'όψην μας και το ότι παραγέλνει κινητά "voda" οπότε λογικό είναι οι εταίρίες πρώτα να βγάζουν στην αγορά τα "σκέτα-original" δικά τους.

 

Για το Κ850 πάλι : Λεωνίδας : K850?we'll put its name to the test!!!

 

Αυτά από μένα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βρήσκω την τιμή του :) λογικά θα πέσει και σε κάνα χρόνο θα ειναι στα 350+.. Προσωπικά περιμένω πως και πως να βγεί, "προεκλογικά" έχει "τάξει" όσα εγώ θέλω από ένα κινητό και αν είναι όπως το περιμένω θα το πάρω μόλις πέσει λίγο η τιμή του.

 

Όσο για την voda, και γω voda έχω, όντως καθυστερεί η άφηξη αρκετών κινητών, αλλά από όσα ξέρω είναι οι συμφωνίες που κλείνει και να λάβουμε υπ'όψην μας και το ότι παραγέλνει κινητά "voda" οπότε λογικό είναι οι εταίρίες πρώτα να βγάζουν στην αγορά τα "σκέτα-original" δικά τους.

 

Για το Κ850 πάλι : Λεωνίδας : K850?we'll put its name to the test!!!

 

Αυτά από μένα.:)

 

kai ego voda exo kai mou tin dinei to VL, an kai se sxesi me ta kanonika SE eixe koumpia klisis, alla den exoume flash themata se sxesi me ta kanonika kai pleon koumpia klisis sta nea SE

 

tespa to k850 exei allo diaforetiko menou apo ta simerina SE kai eplizo min ta magarisei i voda

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος έχει φέρει μερικά κοινητά και χωρίς VL το Κ550? έχει? Το w880? Δεν είμαι σίγουρος βέβαια. Αν ισχύει κάτι τέτοιο ελπίζω να το εφαρμώσει και στο Κ850 :) Ας αφήσει τουλ δυνατότητα επιλογής ffs. Συμφωνώ και επαυξάνω με τον όρο "μαγαρίζει" και δε καταλαβαίνω γιατί το κάνει. Θέλει να βάλει κάτι δικό της? Ας βάλει τα συμβολάκια της και 1 θέμα VL, πρέπει να το διαβρώσει τόσο? Σόρυ αν βγήκα λίγο off topick ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ! ! !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ οτί η Voda τις περισσότερες φορές, ειδικά στα SE που κοιτάω τον τελευταίο καιρό, καθυστερεί να τα φέρει. Ακόμα να φέρει το W580 για παράδειγμα.

 

Τουλάχιστον δεν τα φέρνει όλα σε VL (σε αντίθεση με τα περισσότερα Motorola πχ), παράδειγματα είναι τα W610, K550, K810 κα.

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια ειναι απαραδεκτο οτι σε ενα κινητο που ξεχωριζει για τη φωτογραφικη του να μην εχει 16.7εκ χρωματα η οθονη του.με ποια λογικη μενει πισω στον ανταγωνισμο ενα τετοιο κινητο.δε λεω οτι ειναι τοσο σημαντικο κριτηριο αυτο.απλα οποιος θα το παρει προφανως τον ενδιαφερει πολυ η φωτογραφικη του
Link to comment
Share on other sites

Και ποιον ενδιαφέρουν τα 16.7 εκ χρώματα;

Η διαφορά στην οθόνη του κινητού είναι ελάχιστη. Μόνο στην αυτονομία της μπαταρίας είναι αισθητή. :)

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια ειναι απαραδεκτο οτι σε ενα κινητο που ξεχωριζει για τη φωτογραφικη του να μην εχει 16.7εκ χρωματα η οθονη του.με ποια λογικη μενει πισω στον ανταγωνισμο ενα τετοιο κινητο.δε λεω οτι ειναι τοσο σημαντικο κριτηριο αυτο.απλα οποιος θα το παρει προφανως τον ενδιαφερει πολυ η φωτογραφικη του

 

Σημασία έχει πως φαίνονται οι φωτογραφίες στον υπολογιστή και όταν τις εκτυπώνεις. Ποτέ μου δεν πήρα στα σοβαρά το πως φαίνονται στην οθόνη του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα θα μου άρεσε να είχε 16 εκ. χρώματα αλλά αν είναι να επιρεαστεί η αυτονομία του δε με περάζει :) Οπότε αν είναι η θυσία χαριν της αυτονομίας, χαλάλι για μένα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

oi times p exei to plaisio einai sigouro oti isxioun gia ta programmata me sindesi?

pantws an eixw kai wifi 8a itan to kati allo.

ps:gnwrizetai pote 8a bgei i ekdosi xwris to 3g?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Θα βγεί το Κ850 και χωρίς 3g? Δε το ήξερα! Πως μου ξέφυγε? Είναι σίγουρο? Πολύ θα χαρώ αν γίνει κάτι τέτοιο..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...