Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εχω στην κατοχη μου το κινητο. Πρωτοτυπο βεβαια αλλα να ναι καλα οι σχεσεις που εχω με την ΣΕ στο Μαρουσι :) Δυο παρατηρησεις θα κανω. Η 1η ειναι οταν στελνεις ενα μεγαλο αρχειο με bt και μετα δεν το εγκαταστησεις κατευθειαν τοτε για να ξαναστειλεις καποιο αλλο αρχειο πρεπει να κανεις restart. Η 2η ειναι το θεμα της μπαταριας η οποια κραταει σε συνεχη βαρια χρηση το πολυ 26 ωρες.

Ενα σημαντικο πλεονεκτημα ειναι η μεταφορα αρχειου. Ενδεικτικα 1.32 giga μιας ταινιας μεταφερθηκαν μεσω USB σε 3 λεπτα.

 

Μια ερωτηση. Πως μπορω να συνδεσω το κινητο μεσω lan ωστε να μπαινει στο Ιντερνετ χρησιμοποιωντας την συνδεση που εχω στο PC? Εχω καρτα δικτυου που λειτουργει ως access point και απλο router (οχι wlan). Υπαρχει καποιο faq?

Link to comment
Share on other sites

SE 3 LEPTA?????!!!!

Tha mas trelaneis!Apisteuto!Mono 26 wres barias xrhsh...hm ti enoeis baria?

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Βαρια χρηση εννοω οταν το κινητο δεν σταματαει να χρησιμοποιειται καθολου. Δηλαδη ταινιες, τραγουδια, wlan, bt και συνεχεια παιχνιδια. Αριστα γραφικα στο Sky Force Reloaded, αν το εχεις ακουστα
Link to comment
Share on other sites

To exw sto diko mou!

Malista.Nomiza oti enoouses na paizei o player sunexeia gia toses wres!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ 22 ΝΟΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ (London, UK – 6th November 2007 – The W960 Walkman® phone will start to ship from November 2007, Sony Ericsson announced today. The W960, a potent combination of slim UMTS and Wi-Fi™ enabled phone with high performance media player, will be available in selected markets across the globe in time for the Christmas season.)http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pc3_1_1&zone=pc&lm=pc3_1&prid=8836

 

ΚΑΙ ΣΤΟ ebay.de ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑ 22 ΝΟΕ 07 http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130170421844&ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123

Link to comment
Share on other sites

Για την τελικη τιμη ξερει κανεις κατι ???? Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη του αν θυμαμαι καλα θα κυμαινεται περιπου στα 100€ παραπανω απο την αρχικη τιμη του P1i

 

Ευχαριστω.Ποσα σημαινει αυτο ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

geofak ειχες καποιο προβλημα στη χρηση του? σε ξενα sites το εχουν καταδικασει επειδη δεν εχει το ¨πισω¨πληκτρο διπλα στο jog weel κι ετσι χρειαζονται και τα 2 χερια για να το χρησιμοποιησεις.. επισης η οθονη του λενε παρ'ολο που ειναι ιδια με του p1 δεν αποδιδει τοσο καλα λογω του πλαστικου προστατευτικου που εχει.. παντως εχει καταντησει σηριαλ η κυκλοφορια του.. κινητα που ανακοινωθηκαν μαζι μ'αυτο η ακομα κι αργοτερα (βλ κ770) εχουν ηδη κυκλοφορησει.. γενικα παντως ακουγεται οτι οπτικα δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο δειχνει στις επισημες φωτος,μοιαζει λιγο πιο πλαστικο/φτηνο..

 

σαν πολυ δεν το θαβω για κινητο που σκπευω να παρω?! :confused:

Link to comment
Share on other sites

ego mia aporia exo.Afou bghke oloklhro IPOD TOUCH:D auto ti to thelete?? gia tis ametrhtes ef tis UIQ pou otan bgei h uiq 4 tha thn exoun kai auth gramenh?? h gia to protoporiako touch screen interface,pou to iphone kai touch to afhnoun aioooooones piso.

entaxei den leo o kathenas pernei autou pou tou aresei,apla epidi diabaso arnhtika gia auth th suskeuh den fobaste mh ginei oti egine kai me to p990?? kai auto panta epidi plasaretai san mousiko thlefono

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ego mia aporia exo.Afou bghke oloklhro IPOD TOUCH:D auto ti to thelete?? gia tis ametrhtes ef tis UIQ pou otan bgei h uiq 4 tha thn exoun kai auth gramenh?? h gia to protoporiako touch screen interface,pou to iphone kai touch to afhnoun aioooooones piso.

entaxei den leo o kathenas pernei autou pou tou aresei,apla epidi diabaso arnhtika gia auth th suskeuh den fobaste mh ginei oti egine kai me to p990?? kai auto panta epidi plasaretai san mousiko thlefono

 

to perneis epd exei radio. kati p tha thimithoun sto epomeno i phone

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

to perneis epd exei radio. kati p tha thimithoun sto epomeno i phone

 

kala ama perimeneis na valoun sto iphone kati pou sto ipod den exoun, kala pou zoume.

 

Apo tin alli to 960 einai ena smartphone mousiko kinito kai to uiq mporei na min exei tis para poles efarmoges tou s60, WV alla exei autes pou pragmatika xreiazese

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

kai pali polla einai ta lefta gia mia tetia suskeuh.toulaxiston an ftiaxnan ligo thn camera
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

geofak ειχες καποιο προβλημα στη χρηση του? σε ξενα sites το εχουν καταδικασει επειδη δεν εχει το ¨πισω¨πληκτρο διπλα στο jog weel κι ετσι χρειαζονται και τα 2 χερια για να το χρησιμοποιησεις.. επισης η οθονη του λενε παρ'ολο που ειναι ιδια με του p1 δεν αποδιδει τοσο καλα λογω του πλαστικου προστατευτικου που εχει.. παντως εχει καταντησει σηριαλ η κυκλοφορια του.. κινητα που ανακοινωθηκαν μαζι μ'αυτο η ακομα κι αργοτερα (βλ κ770) εχουν ηδη κυκλοφορησει.. γενικα παντως ακουγεται οτι οπτικα δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο δειχνει στις επισημες φωτος,μοιαζει λιγο πιο πλαστικο/φτηνο..

 

σαν πολυ δεν το θαβω για κινητο που σκπευω να παρω?! :confused:

 

Δεν μ' εχει προβληματισει το γεγονος οτι δεν βρισκεται στο πλαι. Πιο πολυ χρησιμοποιω το χερι παρα τη γραφιδα. Η αποκριση ειναι αριστη. Αν θες να πατησεις το πισω πληκτρο στο βγαζει και στην οθονη με μεγαλο εικονοδιο. Μονο στα sms χρησιμοποιουσα τη γραφιδα γιατι εχει πλακα. Για την οθονη δεν ξερω γιατι την Παρασκευη θα εχω στην κατοχη μου ενα Ρ1. Παντως σε συγκριση με αυτο δεν εχω δει διαφορες. Οσον αφορα στη μουσικη το κινητο ειναι τελειο στον ηχο.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ήμουν στην παρουσίαση των νέων συσκευών της SE οπότε έπιασα και δούλεψα για κανένα 10λεπτο το w960 !! Το κινητό είνια πολύ ωραίο και δείχνει καλοσχεδιασμένο. Δεν με ενθουσίασε πάρα πολύ το πενάκι του που είναι πιο χοντρο απο του π1 που έχω και η οθόνη του .

Δέν ξέρω αν το έχετε αναφέρει ξανά αλλά η διάθεση του κινητού θα ξεκινήσει απο τον Δεκέμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία!

 

Από ποιότητα κατασκευής πώς σου φάνηκε;

Περί τιμής γνωρίζει κανέις τίποτα;

 

Γιατί δεν σου άρεσε η οθόνη του;

Link to comment
Share on other sites

από ποιότητα φένεται πολύ καλό . Δεν αναφέρθηκε τιμή. Αυτό που δεν μου άρεσε στην οθόνη είναι οτί δεν αποκρινόταν τόσο καλά όσο το p1 όταν το δούλευα με το πενάκι.

 

Δείτε και τα καινούρια μοντέλα . Τα τράβηξαμε για το techblog.gr στο

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλή είναι . Κι εγώ αυτό φαντάστηκα οτι είναι λόγο του πλαστικού. Εμένα μου άρεσε πολύ σαν συσκευή. Πολύ θα ήθελα να δώ και την τιμή του βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια το περιμενω απο τον Οκτωβριο και θα το δειτε οτι πριν το 2008 δεν θα εχει κυκλοφορησει αλλα και να εχει θα ειναι μερικα κομματια για τα ματια του κοσμου!!! Ενω ειμαι φανατικος sonyericsson και μου αρεσει πολυ το w960 δεν θα περιμενω αλλο και θα παρω το LG viewty KU990 που κυκλοφορει εως τα τελη του μηνα (ειναι φανταστικο)!!! Ας προσεχε η sonyericsson γιατι μας εχει πρηξει με το συγκεκριμενο κινητο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...