Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λογικά το pc θα βλέπει τη μνήμη του κινητού σαν storage device με σύνδεση usb 2.0

 

Θα χρειάζεται να εγκατασταθεί άραγε και το pc suite ή απλά θα συνδέεις το κινητό με το pc μέσω usb και αυτό θα "βλέπει" ως άλλο σκληρό δίσκο την flash memory...;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα χρειάζεται να εγκατασταθεί άραγε και το pc suite ή απλά θα συνδέεις το κινητό με το pc μέσω usb και αυτό θα "βλέπει" ως άλλο σκληρό δίσκο την flash memory...;;; :worry:

 

Λογικά όπως όλα τα SE κινητά δεν θα θέλει drivers.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

teliki timi ida sta 699. ti ginete re paidia! diladi sto telos tha mas valoun timi konta stin arxiki tou n95?? einai dinaton! i ali eironia ine oti to n81 8gb kanei 670 kai ine makran katotero se kapia pragmata. genika ton teleuteo kairo stin kiniti tilefonia ginete ena periergo paixnidi.
Link to comment
Share on other sites

teliki timi ida sta 699. ti ginete re paidia! diladi sto telos tha mas valoun timi konta stin arxiki tou n95?? einai dinaton! i ali eironia ine oti to n81 8gb kanei 670 kai ine makran katotero se kapia pragmata. genika ton teleuteo kairo stin kiniti tilefonia ginete ena periergo paixnidi.

 

Παντως εξακολουθω να πιστευω πως καλυτερα να εχεις 1-2 καρτουλες των 4 GB τωρα που θα πεσουν οι τιμες παρα κινητα με Flash που

και πιο δυσχρηστα για τη μεταφορα αρχειων ειναι και προβλημα μπορει να εμφανισουν αφου ειναι γνωστο οτι ο αριθμος εγγραφων-διαγραφων στη flash ειναι πεπερασμενος.Και εννοειται και η χρηση τους...

 

Ποσο μαλλον να το πληρωσεις και 700.....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παντως εξακολουθω να πιστευω πως καλυτερα να εχεις 1-2 καρτουλες των 4 GB τωρα που θα πεσουν οι τιμες παρα κινητα με Flash που

και πιο δυσχρηστα για τη μεταφορα αρχειων ειναι και προβλημα μπορει να εμφανισουν αφου ειναι γνωστο οτι ο αριθμος εγγραφων-διαγραφων στη flash ειναι πεπερασμενος.Και εννοειται και η χρηση τους...

 

Ποσο μαλλον να το πληρωσεις και 700.....

 

kai i timi twn 8GB peftei, kanoun oso kanane ta 4 prin 6 mines.

 

me vlepv gia to W910 ama exei 700 alla oxi prin vgoun ta 8GB M2 se kali timi ~100-110 euro. An kai me aresei poli.

 

I merafora tha argei opos twra, sto w850 einai tragika argo gia na perasw 2GB thelei 3+ wres, na nai kala to card reader.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

tha eperna to w960i ala ine panakrivo gia tis dianatotites moua uti tin stigmi. psaxno kati sta 450. pados an gini kanena thauma kai pesi i timi tou w960i meta apo kana 3 mines to exo tseposi sta sigoura
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα ότι το θάβει κυριολεκτικά: :confused:

 

Basically, old and loyal users have been literally dumped with this phone, for it brings nothing new for them. The W960i resides somewhere outside the company’s mainstream, and aims at a new audience. It is quite another matter, though, that having used this model, you are likely to lose all interest in other Sony Ericsson’s offerings, so this device is more of anti-PR for the brand.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα ότι το θάβει κυριολεκτικά: :confused:

 

Παραξενο :confused: , ειδικα το mobile-review ειχε παραδοση στα review των SE, δηλαδη στο να τα "παραχαιδευει" ...

Δεν υπερβαλω, οσοι διαβαζουν τα review του mobile-review μπορουν να το πουν επισης ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να το θάβει σε αυτήν την παράγραφο.

 

edit: οταν διαβασα το κειμενο καταλαβαίνω τι εννοείτε.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Πολλα αρνητικα σχολια ...

 

Και απο την αρχη ειχαν ακουστει τεραστιες προσδοκιες γι'αυτο το μοντελο ...

 

Μαλλον δεν ειναι αυτο που περιμεναμε ...

Link to comment
Share on other sites

Διαθεσιμότητα: αναμενόμενη ημερομηνία κυκλοφορίας 07 Jan 08

Τιμή μόνο για την συσκευή: €694.95

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=151900

 

αν ειναι δυνατον! προχθες ελεγε αναμενόμενη ημερομηνία κυκλοφορίας 22-10-2007!!!

Link to comment
Share on other sites

Το expansys δεν ειναι και η πιο αξιοπιστη πηγη πληροφοριων ;) ...

700 ευρω ειναι πολλα και ειναι ακομα νωρις για να ξερουμε ...

Link to comment
Share on other sites

Σας πληροφορώ οτι ειναι πιο γρηγορο απο το Ρ1 και πιο σταθερο, η καμερα τυπικη SE, αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι το ποσο γρηγορα μεταφερει αρχεια στο Fast file transfer mode! Aπίστευτη ταχύτητα, πραγματικά δεν το περίμενα! Eξεπλάγην:)

Oσο αφορά το πληκτρολόγιο είναι οτι πιο εργονομικό έχει βγάλει η SE μέχρι τώρα, πραγματικό smartphone. Να είχε και κάποιες εφαρμογές παραπάνω.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το πενάκι πράγματι φαινεται φτηνιάρικο σε σχέση με άλλα. για τοσα χρήματα που δίνεις
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον δίνουν το BT handsfree που μετράειιιιιιιι ;) Αλλά πάει τώρα... πήρα το Κ850i :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα επικοινώνησα με την SonyEricsson,και μ'ενημέρωσαν πως το όμορφο αυτό κινητό αναμένεται περί τα μέσα του Δεκεμβρίου...

Ωστόσο νομίζω κι εγώ πως είναι πολλά τα λεφτά!!!:X

Link to comment
Share on other sites

Einai apla fantastiko!Eidate ti menou?Tha kanei patago!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Oμορφο δεν μπορω να πω!!!

 

Αλλα νομιζω οτι εναι ενα P1 music edition και βεβαια και με τα 8G (((Μιλαω παντα σαν λειτουργικο..))) Δεν λεω 8g ειναι αυτα αλλα να πληρωσουμε τα 8g κοντα 700 euro με τιποτα..

 

Καλυτερα να περιμενω γιατι ακουγεται οτι θα βγαλει η se με win6 και gps και μαλιστα ειδα concept photos και ειναι μια κουκλα για να δουμε.. Εκει μαλιστα να τα δωσουμε....

 

 

Και τωρα το καλο . .. .. :shock::shock:

 

Ο χριστος και η παναγια τι πενακι ειναι αυτο......

 

Ο στυλος bic ειναι πιο κομψος, κομματι ξυλου κοψανε και βαλανε..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Dwse link me to wm6 na doume photos!

Oso gia to leitourgiko tou einai trela san Walkman!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ.

Και μακαρι να το βγαλουν γιατι πραγματικα ειναι μια πολυ καλη κινηση απο την se ισως η πρωτη εταιρια καθαρα κινητων τηλεφωνων που θα κανει μια τετοια κινηση...

 

Για να δουμε...

 

Ολα αυτα θα ανακοινωθουν 15/11/07

 

 

ΕDIT:

Πατα επανω στο (((εδω)))

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

τι μου θυμησες φιλε μου.....sorry για το off topic ....

 

να τον χαιρεστε τον admin σας φιλε μου εκει....

 

 

μολις ρωτησα στο σαιτ σας ,γιατι ειναι κλειδωμενα τα περιβοητα briefcases του sealover, την στιγμη που ολα ειναι ελευθερα και προσβασιμα απο ολους στο ipmart και σε αλλα φορα,αρχισε να σβηνει καθε μηνυμα μου :blink::blink::blink:

 

ακολουθησε απειλητικο μηνυμα του προς εμενα που δυστυχως το εχασα....... και μολις του εστειλα αυτο το πμ που παραθετω με banare :lol:

 

καλα ρε παιδια πως αντεχετε εκει μεσα??? ο ανθρωπος ειναι πολυ αρρωστος....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τι μου θυμησες φιλε μου.....sorry για το off topic ....

 

να τον χαιρεστε τον admin σας φιλε μου εκει....

 

 

μολις ρωτησα στο σαιτ σας ,γιατι ειναι κλειδωμενα τα περιβοητα briefcases του sealover, την στιγμη που ολα ειναι ελευθερα και προσβασιμα απο ολους στο ipmart και σε αλλα φορα,αρχισε να σβηνει καθε μηνυμα μου :blink::blink::blink:

 

ακολουθησε απειλητικο μηνυμα του προς εμενα που δυστυχως το εχασα....... και μολις του εστειλα αυτο το πμ που παραθετω με banare :lol:

 

καλα ρε παιδια πως αντεχετε εκει μεσα??? ο ανθρωπος ειναι πολυ αρρωστος....

 

Μονο ξυλο που δεν επεσε...

 

Τι να πω εγω ακομα δεν εχω παρατηρηση τιποτα, ολα βενουν καλος το μελλον θα δειξει..

 

Τωρα οσο για το briefcase μπορει να κλειδωμενα αλλα ολοι εχουν προσβαση με εναν κωδικο τον βαζεις και μπηκες..

 

Καναμε ενα off topic τρελλο ας συνεχισουμε στο θεμα μας...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...