Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε papajo και giannisleon την δίμετρη αλλοδαπή είναι εύκολο να την κρύψω από την γυναίκα μου επειδή δεν χρειαζετε να την εμφανίσω .:lol::lol:

Το vectoraki όμως πρέπει να μπει στο αμάξι.

Και μου δημιουργείτε το διλλημα (το gps μέσα στο αμάξι η την γυναίκα)

Μάλλον το gps γιατί είναι και χρήσιμο και μιλάει λιγότερο από την γυναίκα .:lol::lol::lol:

 

Άσε που το gps έχει και κουμπί on-off ή και volume. Αν βρεις παρόμοια κουμπιά σε γυναίκα, θα θεωρηθείς ΜΕΓΑΣ ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ:lol::D:)

Βέβαια αν θες να πλοηγηθείς με την βοήθεια POI, το αρχείο που διαθέτει ένας γυνακείος εγκέφαλος είναι πολλά ΓΙΓΑ, κυρίως γεμάτα με Τράπεζες , καφετέριες, Κινηματογράφου, Θέατρα και κυρίως Καταστήματα. Αλλά και πάλι αυτά τα κατεβάζεις όποτε θέλεις τζάμπα απο το gpspocket. Για τόλμησε να κατεβάσεις τα data απο γυναικείο εγκέφαλο και θα δείς πόσο κοστίζει η πληροφορία. Εκτιμάται σε πολλά ευρώ ανά byte. Κανείς μέχριε σήμερα δεν τόλμησε να ολοκληρώσεις το download. Άπειρα μισοκατεβασμένα αρχεία κυκλοφορούν στον ανδρικό πλυθησμό.:w00t::dizzy:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kαταφερε κανένας στο 300αpi να δει δορυφόρους στο igo 8??

ότι και να έκανα τίποτα..:(

βρήκα στο dest6 βρήκα στο dest7 και στο igoplus αλλα στο igo8 .....

 

Kαι μια ερώτηση ακόμα

όταν κλείνετε το 300 από την μπάρα τον windows τι κάνει κλίνει?? εμένα σβήνει για δευτερόλεπτα η οθόνη και μετά ξαναανοιγει. κάνοντας ένα θόρυβο και πηγαίνει ξανά στην αρχική εικόνα με το κύριο μενού.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

kαταφερε κανένας στο 300αpi να δει δορυφόρους στο igo 8??

ότι και να έκανα τίποτα..:(

βρήκα στο dest6 βρήκα στο dest7 και στο igoplus αλλα στο igo8 .....

 

Kαι μια ερώτηση ακόμα

όταν κλείνετε το 300 από την μπάρα τον windows τι κάνει κλίνει?? εμένα σβήνει για δευτερόλεπτα η οθόνη και μετά ξαναανοιγει. κάνοντας ένα θόρυβο και πηγαίνει ξανά στην αρχική εικόνα με το κύριο μενού.

σου δουλεψε κανονικα το dest6?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΑΙΔΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ !!!!:):):yahoo:

 

Εγω για ακόμα μια χρονιά θα κάνω Ανάσταση στην δουλειά..:(

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη & Χρόνια Πολλά...

Υγεία και καλή τύχη σε όλους :happy:

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

kαταφερε κανένας στο 300αpi να δει δορυφόρους στο igo 8??ότι και να έκανα τίποτα..:(

βρήκα στο dest6 βρήκα στο dest7 και στο igoplus αλλα στο igo8 .....

 

Kαι μια ερώτηση ακόμα

όταν κλείνετε το 300 από την μπάρα τον windows τι κάνει κλίνει?? εμένα σβήνει για δευτερόλεπτα η οθόνη και μετά ξαναανοιγει. κάνοντας ένα θόρυβο και πηγαίνει ξανά στην αρχική εικόνα με το κύριο μενού.

 

Κοσμά Χρηστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά.

Για δεύτερη φορά την πάτησα. Έτρεξα το navigon, που μοιάζει με το igo και μου "έκαψε" τα μπροστινά κουμπιά ελέγχου του ήχου στο 380. Πρόβλημα μητρικής μου είπαν στην dis.Και τόνισαν ότι πολλά vector όταν τρέξουν igo τους κάνει ζημιά στο Hardware. Οπότε σταματάω να ασχολούμε με το σκ....πρόγραμμα, αφού δεν έχει τίποτε καλλίτερο απο το destinator να δείξει και μόνο προβλήμτα δημιουργεί.

Αυτά για να γνωρίζουν οι υπόλοιποι να φυλάγονται απο τα λάθη μας

Τώρα δοκιμάζω την νέα έκδοση του vector navigation software, Version 3. Περιμένω να το συνδυάσω με την ενημέρωση χαρτών που θα δοθεί τις επόμενες μέρες και να το αξιολογήσω. Μάλιστα κατάφερα να ρυθμίσω μέσα απο τις "Προσωπικές ρυθμίσεις" κατά τέτοι τρόπο την οθόνη, ώστε να έχω το ίδιο μέγεθος γραμμάτων με το papago και η γενική εικόνα είνα πολύ καλή.

Οι πρώτες εντυπώσεις μου είναι πολύ καλές πάντα σε σχέση με το papago. Περισσότερα θα σας γράψω μόλις κατασταλάξω στις δοκιμές που του κάνω. Ένα μόνο θέλω να επισημάνω: Τον έξυπνο αλγόριθμο υπολογισμού διαδρομής, όπως τουλάχιστον κατάλαβα. Δεν επιμένει σώνει και καλά να σε πηγαίνει μόνο απο μεγάλοης κυκλοφορίας δρόμους όταν το βάζεις στην "γρήγορη" διαδρομή. Κόβει δρόμο όπου χρειάζεται και σαν αποτέλεσμα έχει την πραγματικά γρηγορώτερη δiαδρομή, όχι να σε πηγαίνει γύρω γύρω μόνο και μόνο για να μένει σε μεγάλους δρόμους(destinator, igo, navigon, papago). Aν φτιάξουν και τους χάρτες καλούς, θα υπάρχει μεγάλη αναταραχή στην πιάτσα.

Θα τα πούμε σε λίγο.

Εύχομαι σε όλα τα μέλη μας να γυρίσουν γεροί πίσω. Τους περιμένουμε για κουβέντα

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και Χριστός Ανέστη:):)

παιδιά σήμερα το 300ρακι μου κόλλησε.:(

εκεί που το έκανα να πιάνει δορυφόρους από dest6 kai 7

το απόγευμα που το άνοιξα δεν μπορούσα να κάνω πλοήγηση.

Πήγα να δω πόσους δορυφόρους πιάνει (έδειχνε 8-10 με καλή ένταση)

πηγενα για πλοήγηση και μου έβγαζε αναμονή σήματος :( το σηματάκι στην οθόνη κόκκινο.):cry:

το ίδιο και στο dest6 :cry:

Τωρα το βράδυ με το ζορι βρίσκει 4 δορυφόρους..

Φιλε papajo εσένα όταν χάλασε to 380 δεν έπιανε καθόλου δορυφόρους???

 

όταν λέει η dis να μην πειράξουμε το hardware της κεραίας τι εννοεί

που βρίσκετε αυτό?? να το ελέγξουμε μπας και ξεριθμιστικε κάτι.

 

Ενα έγγραφο που είναι μέσα στην flash disc σε μορφή kaτι σαν pdf κατάφερε κανένας να το διαβάσει απο περιέργεια??:blink:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Φιλε Γιαννη αληθώς ο Κύριος

Λες να την πάτησα και εγώ από το ιgo plus??

χθες προσπαθούσα να βρω δορυφόρο στο ιgo και σήμερα παπαλα.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και Χριστός Ανέστη:):)

παιδιά σήμερα το 300ρακι μου κόλλησε.:(

εκεί που το έκανα να πιάνει δορυφόρους από dest6 kai 7

το απόγευμα που το άνοιξα δεν μπορούσα να κάνω πλοήγηση.

Πήγα να δω πόσους δορυφόρους πιάνει (έδειχνε 8-10 με καλή ένταση)

πηγενα για πλοήγηση και μου έβγαζε αναμονή σήματος :( το σηματάκι στην οθόνη κόκκινο.):cry:

το ίδιο και στο dest6 :cry:

Τωρα το βράδυ με το ζορι βρίσκει 4 δορυφόρους..

Φιλε papajo εσένα όταν χάλασε to 380 δεν έπιανε καθόλου δορυφόρους???

 

όταν λέει η dis να μην πειράξουμε το hardware της κεραίας τι εννοεί

που βρίσκετε αυτό?? να το ελέγξουμε μπας και ξεριθμιστικε κάτι.

 

Ενα έγγραφο που είναι μέσα στην flash disc σε μορφή kaτι σαν pdf κατάφερε κανένας να το διαβάσει απο περιέργεια??:blink:

 

Άρχισε να κάνει διακοπές στο σήμα, μετά εύρισκε 2-3 δορυφόρους και στο τέλος 1, ίσα ίσα που διόρθωνε την ώρα, αλλά δεν λοκάριζε θέση με τίποτε και με κανένα πρόγραμμα. Αν έτρεξε έστω και λίγο το igo, τότε να θεωρείς πιθανό ότι σου έκανε την ζημιά. Δεν είπαν τίποτε για το destinator στην dis. Ισα ισα που βοηθούσαν κόσμο που το είχε να το περάσει. Μόνο για το igo μου είπαν. Κάτι δεν πάει καλά με αυτό το πρόγραμμα. και σε άλλα fora αναφέρθηκαν προβλήματα με το igo και PNA. Αρχίζω να υποψιάζομαι ότι έχουν βάλει κάτι που να δημιουργεί προβλήματα και μόνο με την δική τους κάρτα να δουλεύει ένα ΡΝΑ το ogo χωρίς προβλήματα.

Μάλλον αυτό εννούσαν Κοσμά στην dis. Ότι το igo κάτι αλλάζε στο hardware της συσκευής, χωρίς να το καταλάβουμε και προκαλεί ζημιά. Παράτα το το άχρηστο. Ούτε για υπέρβαση ταχύτητας σε ειδοποιεί(απαξιούν στους ελληνικούς χάρτες τους να βάλουν στοιχεία για όρια ταχύτητας, όπως έχουν για τους ευρωπαικούς δρόμους οι άλλες ξένες εταιρείες που σέβονται τους πελάτες τους) ούτε χάρτες της προκοπής για ελλάδα έχει, σου σπάει τα νεύυρα να το ρυθμίσεις, τι να το κάνεις; Μόνο για σκέτη άχρηστη φιγούρα κάνει.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια συμτωματα έχει και το δικο μου.

Τι ήθελα και το πέρασα...

Δεν πειράζει ούτε μια βδομάδα δεν άντεξε.

Στην dis το φτιάχνουν αν τους το στείλω??.

και πόσο στοιχίζει περίπου αν ξες από το 380??

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Xριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους.Φίλε σαν τελευταία προσπάθεια,κάνε επαναφορά gps με το sirftech.

http://rapidshare.com/files/110885913/SirfTech.zip.html

Αν θέλεις βοήθεια,σχετικά με το πως θα το κάνεις,πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια συμτωματα έχει και το δικο μου.

Τι ήθελα και το πέρασα...

Δεν πειράζει ούτε μια βδομάδα δεν άντεξε.

Στην dis το φτιάχνουν αν τους το στείλω??.

και πόσο στοιχίζει περίπου αν ξες από το 380??

 

Βάλτου μέσα την μητρική κάρτα και κάνε τον κινέζο. Θα σου τι φτιάξουν, απλά θα αργήσεις κανένα μήνα, γιατί τα στέλνουν Ολλανδία για επισκευή μητρικής. Και είναι μέσα στην εγγύηση, άρα δεν κοστίζει τίποτε.:D Πρώτα όμως βάλε όποια κάρτα σου επιτρέπει να δεις τα windows και κοίταξε μην σου έβαλε καμμιά εγγραφή στην μνήμη της συσκευής. Αν το έκανε, σβύσε τα επιπλέον αρχεία και ύστερα δώστο στην dis με τν μητρική κάρτα μέσα.

 

Xριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους.Φίλε σαν τελευταία προσπάθεια,κάνε επαναφορά gps με το sirftech.

http://rapidshare.com/files/110885913/SirfTech.zip.html

Αν θέλεις βοήθεια,σχετικά με το πως θα το κάνεις,πες μου.

 

Χρήστο Χρόνια Πολλά. Το δοκίμασα και εγώ την άλλη φορά, αλλά τελικά δεν έγινε τίποτε. Μάλλον δεν δουλεύει για vector ή για ΡΝΑ το πρόγραμμα ή τελικά δεν πρόκειται εδώ για πρόβλημα στο software και στις ρυθμίσεις για να το λύσει το SirfTech, αλλά πρόβλημα hardware. Πρέπει απλά να ενημερώνουμε όπου γίνεται για τον κίνδυνο αυτό. Kαι το σημαντικότερο: Να λέμε σε κάθε καινούργιο μέλος ή νέο κάτοχο συσκευής, να ξεκινά παίρνοντας ένα backup της μνήμης της συσκευής με το spbackup και να αντιγράφει το αντίγραφο στην κάρτα, ώστε να το έχει άν του κολήσει η συσκευή.

Για να τρέχουν συσκευές το igo, σίγουρα κάτι έχουν κάνει στην κάρτα ή στο πρόγραμμα και χαλάνε όσα μηχανάκια τρέχουν το σπασμένο, αλλοιώς θα χαλούσαν όλα.

Πήρα μια κάρτα με το γνήσιο vector navigation software, Version 3. Δοκίμασα ότι ήξερα για να δημιουργήσω ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ αντίγραφο. Δεν τα κατάφερα με τίποτε. Όταν έτρεχα το αντίγραφο, ξεκινούσε και μου ζητούσε κάποιο κλειδί-κωδικό. Πουθενά δεν μπόρεσα να το βρώ. Υπέθεσα ότι είχαν βάλει τον κωδικό στην "ετικέτα" στο φορμάρισμα της κάρτας αλλά τζίφος. Η κάρτα ήταν φορμαρισμένη χωρίς ετικέτα. Αρα κάπου έχουν κρύψει καλά τον κωδικό. Την ίδια στιγμή η γνήσια κάρτα έτρεχε και στο vector 380 και vector 390, ΧΩΡΙΣ να ζητά κωδικό. Γιατί λοιπόν να μην έχεουν κάνει στο igo κάτι παρόμοιο και χωρίς να σου το λέει, άν δεν βρίσκει το κλειδί, να τρέχει κάποιο πρόγραμμα βλάβης; Θα μου πεις άτιμο αλλά το θεωρώ δίκαιο απο πλευράς προστασίας των δικαιωμάτων της εταιρείας. Τώρα άλλο πράγμα αν είναι σωστό ή λάθος σαν τακτική προστασίας.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά αυτό είναι γνωστό από τις πρώτες μέρες που ξεκίνησε αυτό το θέμα:

 

!!!!!!!!!!!!!!! Vector Master does not like iGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!Do not use iGO on Vector Master !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά αυτό είναι γνωστό από τις πρώτες μέρες που ξεκίνησε αυτό το θέμα:

 

!!!!!!!!!!!!!!! Vector Master does not like iGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!Do not use iGO on Vector Master !!!!!!!!!!!!!!!

 

Και: vector master does not like Navigon ίσως και totmtom(κανείς δεν το έχει δοκιμάσει ακόμη, αλλά αφού φοράει τους ίδιους χάρτες με το igo, υπάρχει φόβος ασυμβατότητας.):mad:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Do you like madmazell the Greece?? soublaki?? tsatziki?? giaourti ??

Μου φαινετε πρέπει να πάω στα ξένα φορουμ εκει βλέπω περισσότερα Ελληνικά:lol::lol::p

Πέρα απο την πλάκα φιλοι μου όντως κάτι πρέπει να παίζει με το igo.

o φίλος papajo και sbour μάλλον έχουν δίκαιο.

απο παλιά το λεγα με αλλά εγώ από γινάτι το έβαλα στο 590 και το δούλεψα πολλές φορές δίχως πρόβλημα.

αλλά το μικρούλι 300ρακι δεν το άντεξε και τετέλεστε :lol::lol:

Δεν βαριεσε το έδωσα στα μικρά να παίζουν και νομίζουν ότι είναι τηλέφωνο.:):lol:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!

Δυστυχώς κάποιο σοβαρό οικογενειακό πρόβλημα με κρατάει εδώ και καιρό μακριά από την παρέα σας.

Παρακολουθώ όμως σε κάθε ευκαιρία αυτά που γράφετε.

 

Σήμερα επιστρέφοντας από Θεσσαλονίκη (στην Ξάνθη) διαπίστωσα ότι οι τελευταίοι χάρτες που πέρασα για το dest δεν παρουσίασαν την παραμικρή διαφορά από το δρομολόγιο που επέλεξα. Ούτε μια λάθος στροφή.

 

Και πριν λίγο είδα ότι η dis μου έστειλε ενημέρωση:

 

Νέος Χάρτης για το λογισμικό PaPaGO (Vector Master 300, 380, 390, 550)

Απρίλιος 2008 - ΕΛΛΑΔΑ v2.8

 

Η αναβάθμιση αφορά τις συσκευές που έχουν λογισμικό PapaGOV7, PapaGOG10, PapaGOR12

 

- Vector Master 300

- Vector Master 380-390

- Vector Master 550

 

Η αναβάθμιση χαρτών για τους χρήστες του Vector Master 550 και της σειράς Vector Navroad, δηλαδή για το λογισμικό Vector navigation Software II και ΙΙΙ θα είναι διαθέσιμη τις προσεχείς ημέρες.

 

Περιμένω λοιπόν κάτι καλύτερο σε χάρτη και από την dis για το 590 μου.:ninja:

 

Χρόνια πολλά σε όλους σας!

Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ,

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ!!!:X

 

ΙΣΑΑΚ ΝΕΥΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!

Δυστυχώς κάποιο σοβαρό οικογενειακό πρόβλημα με κρατάει εδώ και καιρό μακριά από την παρέα σας.

Παρακολουθώ όμως σε κάθε ευκαιρία αυτά που γράφετε.

 

Σήμερα επιστρέφοντας από Θεσσαλονίκη (στην Ξάνθη) διαπίστωσα ότι οι τελευταίοι χάρτες που πέρασα για το dest δεν παρουσίασαν την παραμικρή διαφορά από το δρομολόγιο που επέλεξα. Ούτε μια λάθος στροφή.

 

Και πριν λίγο είδα ότι η dis μου έστειλε ενημέρωση:

 

Νέος Χάρτης για το λογισμικό PaPaGO (Vector Master 300, 380, 390, 550)

Απρίλιος 2008 - ΕΛΛΑΔΑ v2.8

 

Η αναβάθμιση αφορά τις συσκευές που έχουν λογισμικό PapaGOV7, PapaGOG10, PapaGOR12

 

- Vector Master 300

- Vector Master 380-390

- Vector Master 550

 

Η αναβάθμιση χαρτών για τους χρήστες του Vector Master 550 και της σειράς Vector Navroad, δηλαδή για το λογισμικό Vector navigation Software II και ΙΙΙ θα είναι διαθέσιμη τις προσεχείς ημέρες.

 

Περιμένω λοιπόν κάτι καλύτερο σε χάρτη και από την dis για το 590 μου.:ninja:

 

Χρόνια πολλά σε όλους σας!

Χρόνια Πολλά Σάκη και εύχομαι να περάσει το όποιο πρόβλημα έχεις.Επέτρεψέ μου να βελτειώσω την ανακοίνωσή σου δίνοντας το λινκ γθα την αναβάθμιση χαρτών: http://www.dis.gr/extra/index.asp

@ xrupista: Δεν του περνάς την αναβάθμιση λογισμικού πριν το αποχωριστείς, μήπως σωθεί το μηχανάκι;

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε Σάκη ευχομε και εγώ να περάσουν γρήγορα οι δύσκολες ώρες που περνάς και να έχεις ηρεμία.και ευτυχία (ελπίζω να σε ξαναδούμε γρήγορα κοντά μας.:))

ΥΓ¨΄Το 590 σου αντέχει ακόμα λίγο κατσαβίδι ??:lol::lol:;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε Σάκη ευχομε και εγώ να περάσουν γρήγορα οι δύσκολες ώρες που περνάς και να έχεις ηρεμία.και ευτυχία (ελπίζω να σε ξαναδούμε γρήγορα κοντά μας.:))

ΥΓ¨΄Το 590 σου αντέχει ακόμα λίγο κατσαβίδι ??:lol::lol:;)

 

Φίλε μου, το 590 μου δουλεύει τέλεια μετά την βοήθεια πολλών από εσάς εδώ μέσα με τις παρεμβάσεις και τις επεμβάσεις τους, αλλά κυρίως του φίλου bbbb που με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα. Όπως τέλεια δουλεύουν και άλλα 6 ίδια vector φίλων μου, που ζήλεψαν από το δικό μου και τα προμηθεύτηκαν (αλλά μου τα φόρτωσαν να τα συμμορφώσω εγώ). Μερικές φορές βέβαια χρειάζονται λίγη βοήθεια για να ξεκολλήσουν γιατί κάποιοι από αυτούς δεν ξέρουν ακόμη να τα χειρίζονται, αλλά μικρό το κακό. Ευκαιρία να έρχονται στην Ξάνθη και να τους βλέπω.

 

Επί της ευκαιρίας…. Ο πιο σοβαρός λόγος της απουσίας μου είναι ότι σύντομα θα γίνω μπαμπάς!!!:lol:

Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ,

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ!!!:X

 

ΙΣΑΑΚ ΝΕΥΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Επί της ευκαιρίας…. Ο πιο σοβαρός λόγος της απουσίας μου είναι ότι σύντομα θα γίνω μπαμπάς!!!:lol:

 

MΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ !!!!

ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ :) :)

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΤΟ PASSAT EXEI ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΕΊ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ :D:happy::happy:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, το 590 μου δουλεύει τέλεια μετά την βοήθεια πολλών από εσάς εδώ μέσα με τις παρεμβάσεις και τις επεμβάσεις τους, αλλά κυρίως του φίλου bbbb που με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα. Όπως τέλεια δουλεύουν και άλλα 6 ίδια vector φίλων μου, που ζήλεψαν από το δικό μου και τα προμηθεύτηκαν (αλλά μου τα φόρτωσαν να τα συμμορφώσω εγώ). Μερικές φορές βέβαια χρειάζονται λίγη βοήθεια για να ξεκολλήσουν γιατί κάποιοι από αυτούς δεν ξέρουν ακόμη να τα χειρίζονται, αλλά μικρό το κακό. Ευκαιρία να έρχονται στην Ξάνθη και να τους βλέπω.

 

Επί της ευκαιρίας…. Ο πιο σοβαρός λόγος της απουσίας μου είναι ότι σύντομα θα γίνω μπαμπάς!!!:lol:

 

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΒΑΘΟΥΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ(ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΒΑΘΟΥΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ(ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ):)

 

Και πού είσαι: Αμέσως μετά το ληξιαρχείο το γράφεις και στο forum έτσι; Να μαθαίνει απο μικρό. :yahoo::up::dance::w00t:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, το 590 μου δουλεύει τέλεια μετά την βοήθεια πολλών από εσάς εδώ μέσα με τις παρεμβάσεις και τις επεμβάσεις τους, αλλά κυρίως του φίλου bbbb που με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα. Όπως τέλεια δουλεύουν και άλλα 6 ίδια vector φίλων μου, που ζήλεψαν από το δικό μου και τα προμηθεύτηκαν (αλλά μου τα φόρτωσαν να τα συμμορφώσω εγώ). Μερικές φορές βέβαια χρειάζονται λίγη βοήθεια για να ξεκολλήσουν γιατί κάποιοι από αυτούς δεν ξέρουν ακόμη να τα χειρίζονται, αλλά μικρό το κακό. Ευκαιρία να έρχονται στην Ξάνθη και να τους βλέπω.

 

Επί της ευκαιρίας…. Ο πιο σοβαρός λόγος της απουσίας μου είναι ότι σύντομα θα γίνω μπαμπάς!!!:lol:

Όλες οι ευχές μαζί με το νεογέννητο... για υγεία, χαρά και ευτυχία στην ζωή του...

Με το καλό.. να πάνε όλα καλά...

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...