Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O καιρός ελάχιστα επηρεάζει την απόδοση του gps.Με χιόνι και ομίχλη εδώ στην Κοζάνη,ποτέ δε μου κλείδωσε το 380 σε 10 λεπτά.Ακόμη και εν κινήσει δεν έκανε παραπάνω από 5λεπτο.

Αυτό που υποψιάζομαι όμως ότι πιθανόν κάποιο πρόγραμμα να επηρεάζει το σήμα του gps και κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες να παρουσιάζει πρόβλημα.Δείτε εδώ τι έχει γραφεί για το igo 2006 σε mio 168

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?p=42766&highlight=#42766

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια δεν ξερω αν το πηρατε ειδηση αλλα στην σελιδα της dis φιγουραρουνε καινουρια μηχανακια,:p:p

Αγαπητε φιλε bbbb μαλλον πρεπει να πιασεις δουλεια.....:lol::lol::lol:

( το ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ μου το εκανες για το 590 η να παω σε κανενα ωρολογα):lol::lol::lol::p

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα με τους προλαλήσαντες σήμερα το μεσημέρι στην Ξάνθη. Άργησε να βρει δορυφόρους με όλα τα προγράμματα που δοκίμασα. Έκανα soft reset και άνοιξα πρώτα το vector navi και μετά το det7. Και τα 2 βρήκαν αμέσως δορυφόρους...

Ελπίζω να μην συμβαίνει συχνά μόνο.

Καλό σαβατοκύριακο!

 

Για λίγο κατάφερε το papago να κλειδώσει και μάλιστα να διορθώσει αυτόματα την ώρα. Και λέγαμε ότι δεν παίρνει στοιχεία ώρας-ημερομηνίας το papago απο δορυφόρους. ΚΑΙ ΟΜΩΣ το έκανε. Βρήκε και το στίγμα αν και με διακοπές, το χάνει-το βρήσκει. Έτρεξα τα διάφορα προγράμματα που μου είπε ο bbbb, αλλά δεν είδα φως.

Κάποιος απο τα παιδιά είχε πει ότι έχει τον τρόπο να επαναφέρει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις.¨Όποιος ξέρει τον τρόπο παρακαλώ να μου πεί. Αλλοιώς πρέπει να το πάω στην dis για επισκευή.:!::!:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Για λίγο κατάφερε το papago να κλειδώσει και μάλιστα να διορθώσει αυτόματα την ώρα. Και λέγαμε ότι δεν παίρνει στοιχεία ώρας-ημερομηνίας το papago απο δορυφόρους. ΚΑΙ ΟΜΩΣ το έκανε. Βρήκε και το στίγμα αν και με διακοπές, το χάνει-το βρήσκει. Έτρεξα τα διάφορα προγράμματα που μου είπε ο bbbb, αλλά δεν είδα φως.

Κάποιος απο τα παιδιά είχε πει ότι έχει τον τρόπο να επαναφέρει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις.¨Όποιος ξέρει τον τρόπο παρακαλώ να μου πεί. Αλλοιώς πρέπει να το πάω στην dis για επισκευή.:!::!:

 

Δοκίμασε και το εξής που πέτυχε σε μένα την πρώτη φορά που είχα παρόμοιο πρόβλημα με το δικό σου.

Άνοιξα ένα από τα dest. Άφησα το vector ανοιχτό μέσα στο σπίτι, μέχρι να τελειώσει η μπαταρία από μόνη της. Μετά το φόρτισα και του έκανα soft reset. Βγήκα σε καθαρό ουρανό και το άνοιξα, στο μανίσιο πρόγραμμα. Μπήκε κανονικά και μάλιστα σύντομα.

Δεν έχεις τίποτε να χάσεις.

Καλή επιτυχία....

Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ,

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ!!!:X

 

ΙΣΑΑΚ ΝΕΥΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και το εξής που πέτυχε σε μένα την πρώτη φορά που είχα παρόμοιο πρόβλημα με το δικό σου.

Άνοιξα ένα από τα dest. Άφησα το vector ανοιχτό μέσα στο σπίτι, μέχρι να τελειώσει η μπαταρία από μόνη της. Μετά το φόρτισα και του έκανα soft reset. Βγήκα σε καθαρό ουρανό και το άνοιξα, στο μανίσιο πρόγραμμα. Μπήκε κανονικά και μάλιστα σύντομα.

Δεν έχεις τίποτε να χάσεις.

Καλή επιτυχία....

 

Κάτι τέτοιο έκανα και βρήκε σήμα το papago. Αλλά μετά πάλι τα ίδια. Θα το ξαναδοκιμάσω. Βέβαια καλλίτερος τρόπος για να αδιάσει η μπαταρία είναι, να το βάλεις να παίζει ο player ταινία.

Όταν λες soft reset εννοείς από το πίσω κουμπί ή από την τρυπούλα πίσω που γράφει reset;

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο έκανα και βρήκε σήμα το papago. Αλλά μετά πάλι τα ίδια. Θα το ξαναδοκιμάσω. Βέβαια καλλίτερος τρόπος για να αδιάσει η μπαταρία είναι, να το βάλεις να παίζει ο player ταινία.

Όταν λες soft reset εννοείς από το πίσω κουμπί ή από την τρυπούλα πίσω που γράφει reset;

 

Εγώ έχω το 590, οπότε εμένα είναι αυτό που πατάς μέσα με το στυλό. Όχι το on-off. Αν κάποιος έχει το 380 και ξέρει ας βοηθήσει.

Καλό ξεμπέρδεμα...

Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ,

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ!!!:X

 

ΙΣΑΑΚ ΝΕΥΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το 590, οπότε εμένα είναι αυτό που πατάς μέσα με το στυλό. Όχι το on-off. Αν κάποιος έχει το 380 και ξέρει ας βοηθήσει.

Καλό ξεμπέρδεμα...

 

Εντάξει το ίδιο στιλ είναι και το δικό μου το 380. Το πατάς με στυλό

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα φωτα σας εχω εδω ενα vector 390 με φορτωμενα τα destinator 6 & 7 kai to papago με το newmenou1 οταν βαλω την sd cart sto vector ανοιγει κανονικα αν το κλεισω απο το κουμπακι πισω και το ξαναανοιξω δεν μπενει μεσα στο μενου γιατι μου αλλαζει στο ENGINE.INI την παραμετρο απο \script\script.exe σε \script\boot.mscr και μετα πρεπει μεω υπολιγηστη να το ξανακανω \script\script.exe αλλιως δεν δουλευει

 

Μέσα στο φάκελο script βρες το αρχείο engine.ini και άλλαξε το σε \script\boot.exe

Δείτε λίγο εδώ

http://gpspocketpc.gr/phpBB/viewtopic.php?p=21918#21918

mypoicathcher εφαρμογή αποθήκευσης αγαπημένων με συντεταγμένες στο destinator.

Oσοι θέλετε δοκιμάστε τη και πείτε μου αν τρέχει.

 

 

Μετά το χουνέρι που έπαθα, άρχισα διάφορες δοκιμές, να τέρχω δηλαδή ρουτίνες τwν windows ce. Kάτι έκανα και ενώ έχω 3 κάρτες που το engine έγραφε boot.mscr και μέχρι πριν έτρεχαν, τώρα για να τρέξουν έπρεπε να το αλλάξω σε script.exe Mόλις το έκανα σε μια και την έτρεξα, άρχισαν να δουλεύουν όλες κάρτες και ας είχαν οι άλλες το boot.mscr στο engine???????

Μένει να καταφέρω με κάποιο τρόπο να επαναφέρω την registry στις αρχικές ρυθμίσεις, κάτι που δεν έγινε ακόμη και χρησιμοποιώντας την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Αν δεν τα καταφέρω με την βοήθειά σας παίδες, πρέπει να το πάω για σερβις και αν διορθώνεται.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Η registry επανέρχεται τρέχοντας το αρχείο cleanhive.exe που βρίσκεται στο φάκελο των windows.To gps επανέρχεται αν αφήσουμε να τελειώσει η μπαταρία,ή μέσα απο το προγραμμα sirftech.Προσοχή όμως στο πως το χρησιμοποιούμε.

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=4539

Link to comment
Share on other sites

Η registry επανέρχεται τρέχοντας το αρχείο cleanhive.exe που βρίσκεται στο φάκελο των windows.To gps επανέρχεται αν αφήσουμε να τελειώσει η μπαταρία,ή μέσα απο το προγραμμα sirftech.Προσοχή όμως στο πως το χρησιμοποιούμε.

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=4539

 

Το 'αφησα και τελείωσε η μπαταρία, έβαλα την αρχική κάρτα μέσα, το φόρτισα και έκανα και soft reset. Εδώ και μισή ώρα ψάψνει και δεν κλειδώνει με τίποτε. Μάλον θα το πάω την Δευτέρα για σέρβις

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

bori kapoios na me voi8isi stin eggatastasi tou Destinator 7 sto PNA?

pm me an ine efkolo

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

bori kapoios na me voi8isi stin eggatastasi tou Destinator 7 sto PNA?

pm me an ine efkolo

 

Πρέπει να διευκρινίσεις για ποιό ΡΝΑ μιλάς, ώστε να σε βοηθήσει όποιος το γνωρίζει καλλίτερα. Έχουν μικροδιαφορές μεταξύ τους.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

vector master 380

 

 

Βάλε το newmwnu1 του bbbb. Θα το βρεις στο λινκ που σου δίνω. Μετά φτιάξε ένα file στην sd card με το όνομα destinator. Ρίξε μέσα όλα τα αρχεία του destinator και αυτό ήταν. Πατώντας ένα από τα δύο εικονίδια με το σήμα του destinator θα τρέχει. Το newmenu1 είναι φτιαγμένο για να φορτώνεις και το destinator 6. Γι'αυτό και αν δεν το έχεις και αυτό στην κάρτα, ένα απο τα δύο εικονίδια θα είναι ανενεργό.

Το λινκ είναι:

http://rapidshare.com/files/63944117/newmenu1.zip.html

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας στην αρχική σελίδα της dis εκεί που λέει να μάθουμε περισσότερα για το vector navigation software βγαίνει το παρακάτω μήνυμα

http://img143.imageshack.us/img143/3276/diswc0.jpg

Τι καινούριο φρούτο είναι αυτό?:p Κλειδώνουν την sd για να μην μπορείς να την αντιγράψεις,κλειδώνουν και τις πληροφορίες για να μην μπορούν να τις δουν οι ανταγωνιστές και τους κλέψουν ιδέες?:lol:

Τώρα πλέον έχει βγάλει και η Νgi συσκευή στα 200€, προς το παρόν με 3,5'' οθόνη και χωρίς bluetooth.Mόλις η dis φτάσει στα 20€ :p θα αγοράζουμε destinator στα 100€.

Ειλικρινά αναρωτιέμαι,πόσο κάτω μπορούν να πέσουν οι τιμές.Mάλλον πρέπει να βρούμε την "πηγή" και να κάνουμε απευθείας από εκεί τις παραγγελίες μας.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ papajo ΚΑΙ ΤΟΝ bbbb ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ

ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΙ ΦΡΑΓΚΑΤΟΙ ΜΕ ΜΙΟ ΚΤΛ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ. ΣΚΑΛΙΣΑ ΛΙΓΟ ΤΟ NEWMENU1 KATI ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ. ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΥΓΧΑΝΩ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΗΣ BASIK ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ Ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ. ΟΜΩΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠ ΟΨΙΝ ΣΑΣ ΚΑΝΑ MEDIAPLAYER ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ,Η ΤΙΠΟΤΑ AVI H MPEG PLAYER. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΩΣΕ ΜΕ ΤΟ VECTOR ΣΟΥ.EMENA ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΣΕ 50 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΖΩ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΟΠΟΤΕ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΛΥΠΤΟΣ ΑΠΟ ΚΤΙΡΙΑ ΚΤΛ.ΑΝ ΞΑΝΑΕΧΕΙ ΣΤΑ CARREFUR ΒΕΚΤΟΡΑΚΙΑ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ.ΡΩΤΗΣΑ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΤΙΜΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΞΗΓΗΘΗΚΕΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΣΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΟΡΘΑΝΟΙΧΤΑ,ΜΕΙΝΕ ΗΣΥΧΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ο καλύτερος player είναι ο tcmp.Μπορεί να έχει κάπως παλιό interface αλλά παίζει σχεδόν τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω.Πιθανον ο bbbb να ξερει την απαντηση.Αν μπουμε windows μεσω του πληκτρου στο μενου που δημιουργησες πως γυρναμε και παλι στην οθονη του μενου με τα πληκτρα των διαφορων εφαρμογων?
Link to comment
Share on other sites

Πατώντας στην αρχική σελίδα της dis εκεί που λέει να μάθουμε περισσότερα για το vector navigation software βγαίνει το παρακάτω μήνυμα

http://img143.imageshack.us/img143/3276/diswc0.jpg

Τι καινούριο φρούτο είναι αυτό?:p Κλειδώνουν την sd για να μην μπορείς να την αντιγράψεις,κλειδώνουν και τις πληροφορίες για να μην μπορούν να τις δουν οι ανταγωνιστές και τους κλέψουν ιδέες?:lol:

Τώρα πλέον έχει βγάλει και η Νgi συσκευή στα 200€, προς το παρόν με 3,5'' οθόνη και χωρίς bluetooth.Mόλις η dis φτάσει στα 20€ :p θα αγοράζουμε destinator στα 100€.

Ειλικρινά αναρωτιέμαι,πόσο κάτω μπορούν να πέσουν οι τιμές.Mάλλον πρέπει να βρούμε την "πηγή" και να κάνουμε απευθείας από εκεί τις παραγγελίες μας.

 

Ήδη η dis προσφέρει μέσω των carrefour, το vector 590 στα 199 ευρώ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΠΟΝΙΑ, όσο το δίνανε με κουπόνια. Το σπαστικό είναι ότι άν ανγκαστώ να το αγοράσω, τώρα που τα έπαιξε το 380, πρέπει να κάνω ΟΛΗ τη διαδικασία εγκατάστασης του scrip, calibration και άλλα τρελλά.:mad::ninja:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Ήδη η dis προσφέρει μέσω των carrefour, το vector 590 στα 199 ευρώ ΧΩΡΙΣ ΚΟΥΠΟΝΙΑ, όσο το δίνανε με κουπόνια. Το σπαστικό είναι ότι άν ανγκαστώ να το αγοράσω, τώρα που τα έπαιξε το 380, πρέπει να κάνω ΟΛΗ τη διαδικασία εγκατάστασης του scrip, calibration και άλλα τρελλά.:mad::ninja:

Διάβασα και τις 66 σελίδες που έχετε γράψει μέχρι τώρα μέσα στο Σαββατοκύριακο ( αποκλεισμένος γαρ ) .Συγχαρητήρια σε όλους για ένα από τα καλύτερα topic που έχω διαβάσει ποτέ. Αρκετά από τα 380/390 που έχετε κάνει τις διάφορες τροποποιήσεις έχω παρατηρήσει ότι καταλήγουν τελικά για σέρβις με τελευταίο του papajo που είναι και από τα πρώτα μέλη.

Μπορεί να έχει να κάνει το σκάλισμα που τους κάνουμε στο ότι στο τέλος παραδίδουν πνεύμα?

Αν ναι γιατί αφού χρησιμοποιούμε άλλη κάρτα SD στην οποία κάνουμε τις αλλαγές. Με λίγα λόγια να τολμήσω και εγώ ή θα καώ?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ papajo ΚΑΙ ΤΟΝ bbbb ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ

ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΙ ΦΡΑΓΚΑΤΟΙ ΜΕ ΜΙΟ ΚΤΛ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ. ΣΚΑΛΙΣΑ ΛΙΓΟ ΤΟ NEWMENU1 KATI ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ. ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΥΓΧΑΝΩ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΗΣ BASIK ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ Ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ. ΟΜΩΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠ ΟΨΙΝ ΣΑΣ ΚΑΝΑ MEDIAPLAYER ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ,Η ΤΙΠΟΤΑ AVI H MPEG PLAYER. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

 

 

Για να μην σε παιδεύει τίποτε, ψάξε στο google για το total video converter- T.V.C.. Κάνει παπάδες. Είναι trial version γαι 30 ταινίες, αλλά με όλες τις λειτουργείες του. Ισως μάλιστα να βεις και κανένα pach, να το κάνεις να δουλεύει για πάντα.

Για τον player που δίνει ο bbbb, με το T.V.C. μετατρέπεις όποια ταινία θέλεις σε divx μορφή και παίζει θαυμάσια στα vector 38-390-590 ίσως και 290 όπως αναφέρθηκε από κάποιον κάτοχο.

 

Διάβασα και τις 66 σελίδες που έχετε γράψει μέχρι τώρα μέσα στο Σαββατοκύριακο ( αποκλεισμένος γαρ ) .Συγχαρητήρια σε όλους για ένα από τα καλύτερα topic που έχω διαβάσει ποτέ. Αρκετά από τα 380/390 που έχετε κάνει τις διάφορες τροποποιήσεις έχω παρατηρήσει ότι καταλήγουν τελικά για σέρβις με τελευταίο του papajo που είναι και από τα πρώτα μέλη.

Μπορεί να έχει να κάνει το σκάλισμα που τους κάνουμε στο ότι στο τέλος παραδίδουν πνεύμα?

Αν ναι γιατί αφού χρησιμοποιούμε άλλη κάρτα SD στην οποία κάνουμε τις αλλαγές. Με λίγα λόγια να τολμήσω και εγώ ή θα καώ?

 

Από 'οσα διάβασα σε άλλα site, μάλλον την ζημιά την κάνει το igo . Δεν φτάνει που είναι μάπα πρόγραμμα μας χαλάει και τις ρυθμίσεις. Εγώ πάντως θα το αγόραζα ξανά, έτσι για να "σκαλίζω" το παλι'ο και να χαίρομαι το καινούργιο. Περιμένω από κανένα φίλο στην περιφέρια, αν το βρεί με την τιμή που ακούγεται, γύρω στα 100 ευρώ να δω πω μπορεί να γίνει να το αγοράσω απο μακρυά.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...