Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην παρέα.

Σήμερα πέρασα από τα carrefour και είδα το νέο μοντέλο της Vector (NavRoad NR750F). Από την πρώτη ματιά εντυπωσιακό.... Τέραστια οθόνη 7", όμορφη κατασκευή, με Fm transmitter, χωρίς bluetooth, με είσοδα για οπισθοκάμερα, αλλά και με απευθείας είσοδο στα Windows (χωρίς ξεκλείδωμα)..... Η τιμή του κάπως αλμυρούτσικη.... € 454...

 

από φωτεινότητα το Vector (NavRoad NR750F) με το φως του ήλιου πως τα παει γνωρίζει κανείς και γενικότερα;;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, αναρωτιόμουνα αν ήξερε κανείς πως μπορούμε να απενεργοποιήσουμε τις ρυθμίσεις της ώρας και γλώσσας κτλ κατά την εκκίνηση μετά από hard reset του 380, πως επεμβαίνουμε λίγο-πολύ στο startup της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

θεώρησα σωστό να γράψω εδώ μιας και σε αυτό το topic ο δάσκαλος έδωσε ρέστα!!!!

 

Να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ευτυχισμένα στον πιο αγαπητό συμφοριτη και δάσκαλο στην πλοήγηση τον φίλο μου bbbb

 

Χρόνια πολλά Χρήστο ότι επιθυμείς και ευτυχισμένο το νέο έτος

 

επίσης ευτυχισμένος και δημιουργικός ο νέος χρόνος σε όλους σας !!!

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!! :D:D

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά καλημέρα. Μήπως μπορεί κανένας να ανεβάσει την original rom του 380 επειδή κάτι παίχτηκε κι έχει σκαλώσει τελείως η συσκευή, δεν ανταποκρίνεται καθόλου η touch screen.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Μήπως μπορεί κανένας να ανεβάσει την original rom του 380 επειδή κάτι παίχτηκε κι έχει σκαλώσει τελείως η συσκευή, δεν ανταποκρίνεται καθόλου η touch screen.

Ευχαριστώ πολύ!

 

Φίλε μάλον πρέπει να πας στην dis. Δοκίμασα να αντιγράψω την flsh disk και τον άλλον "δίσκο"(όταν συνδεθεί μέσω active sync εμφανίζει τρία διαμερίσματα: την sd κάρτα, την flash disk και ένα έλλο διαμέρισμα, μέσα στο οποίο είναι ο φάκελος των windows) Την flash disk την αντιγράφει. Την κάρτα δεν χρειάζεται, αλλά στο άλλο διαμέρισμα, όταν προσπαθώ να αντιγράψω τον φάκελο των windows για να σου τον ανεβάσω, αρνείται βγάζοντας μήνυμα ότι δεν βρέθηκαν μερικά αρχεία. βέβαια τα αρχεία υπάρχουν, αφού τα διαβάζει, αλλά για κάποιον λόγο δεν θέλει ή δεν μπορεί να τα αντιγράψει. Και καταλαβαίνεις ότι το σημαντικότερο είναι ο φάκελος των windows. Sorry:(

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το τόλμησα και αγόρασα μια sd 4Giga. Την σηκώνει μια χαρά παίδες. Αντε και ο επόμενος τολμηρός να δοκιμάσει μία 8 Giga να μας πεί.:D

 

 

ego exo 8gb

kai doylebh mia xara

fotodimis
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα! είμαι πολύ καινούριος στην παρέα

προσπαθω να εγκαταστησω το το igo στο vector 590 μια και υπαρχει εικονιδιο στο new script αλλα ολες μου οι προσπαθειες αποβαινουν ακαρπες, καθε βοηθεια δεκτη

fotodimis
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα! είμαι πολύ καινούριος στην παρέα

προσπαθω να εγκαταστησω το το igo στο vector 590 μια και υπαρχει εικονιδιο στο new script αλλα ολες μου οι προσπαθειες αποβαινουν ακαρπες, καθε βοηθεια δεκτη

 

Για κοίτα εδώ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2641656#post2641656

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σε ολους .

εχω το vector 390 και προσπαθω βαλω το Destinator_7.0.0.588.11[(περιεχει τους φακελους destinator (οπου μεσα βρισκεται το destinator.exe) και slideplayer και το setupDll.dll.

Περασα κανονικα ακολουθωντας την διαδικασια το μενου2 σε μια καρτα 2gb και αφου ειδα οτι δουλευει κανονικα την αφαιρεσα για να περασω και το destinator.

δεν βρηκα το φακελο destinatorapps kai ετσι φανταστηκα οτι πρεπει να τoν φτιαξω εγω.ετσι και εκανα λοιπον .εβαλα το φακελο που ειχε το ονομα destinator (που περιεχει το destinator.exe) μεσα στον destinatorapps που ειχα φτιαξει εγω και τον μετονομασα σε d7.στην συνεχεια εβαλα και το φακελο slideplayer και το setupDll.dll μεσα στον destinatorapps.περασα και τα αρχεια για το papago στις θεσεις τους.

πηρα την καρτα απο τον reader και την εβαλα στο 390.εκανα reset και στη συνεχεια απο το μενου πατησα στο εικονιδιο του dest 7.Τιποτα ...

πηγα με τον explorer στο φακελο d7 ,κανω διπλο κλικ στο destinator.exe ,τιποτα και παλι.

μετα δοιμασα με το μενου1.εβαλα την καρτα για φορματ περασα το μενου τα αρχεια το εβαλα στο 390 .οταν πατησα πλοηγηση μου εβγαλε ενα μηνυμα,πατησα οκ ,ξαναπατησα πλοηγηση ,βγηκε το μενου και επαιξε κανονικα και το destinator και το papago.

το προβλημα ειναι ομως οτι με το μενου1 οταν κλεισει η συσκευη και ξαναμπουταρει ,αλλαζει το αρχειο engine.ini με αποτελεσμα να μην ανοιγει το μενου οταν πατας πλοηγηση.

κυριως με ενδιαφερει το προβλημα με το μενου2.περιεγραψα τη διαδικασια και δεν νομιζω να παρελειψα κατι.

γιατι δεν τρεχει ουτε απο τον explorer αφου φαινεται πως δεν εχει προβλημα το destinator?

 

μια φορα μονο την 3η μερα παιδεματος,εκανα μετονομασια τον φακελο destinator σε d7 μεσα απο τον explorer του vector και δουλεψε κανονικα και απο εκει αλλα και απο την το κουμπι στο μενου.

την επομενη φορα ομως που εκανα boot δεν ξαναδουλεψε,ουτε ακομα και οταν εκανα την ιδια διαδικασια με την μετονομασια.

 

υπαρχει κατι που θα μπορουσε να με βοηθησει?

ευχαριστω και συγνωμη για την μακροσκελη περιγραφη.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους .

εχω το vector 390 και προσπαθω βαλω το Destinator_7.0.0.588.11[(περιεχει τους φακελους destinator (οπου μεσα βρισκεται το destinator.exe) και slideplayer και το setupDll.dll.

Περασα κανονικα ακολουθωντας την διαδικασια το μενου2 σε μια καρτα 2gb και αφου ειδα οτι δουλευει κανονικα την αφαιρεσα για να περασω και το destinator.

δεν βρηκα το φακελο destinatorapps kai ετσι φανταστηκα οτι πρεπει να τoν φτιαξω εγω.ετσι και εκανα λοιπον .εβαλα το φακελο που ειχε το ονομα destinator (που περιεχει το destinator.exe) μεσα στον destinatorapps που ειχα φτιαξει εγω και τον μετονομασα σε d7.στην συνεχεια εβαλα και το φακελο slideplayer και το setupDll.dll μεσα στον destinatorapps.περασα και τα αρχεια για το papago στις θεσεις τους.

πηρα την καρτα απο τον reader και την εβαλα στο 390.εκανα reset και στη συνεχεια απο το μενου πατησα στο εικονιδιο του dest 7.Τιποτα ...

πηγα με τον explorer στο φακελο d7 ,κανω διπλο κλικ στο destinator.exe ,τιποτα και παλι.

μετα δοιμασα με το μενου1.εβαλα την καρτα για φορματ περασα το μενου τα αρχεια το εβαλα στο 390 .οταν πατησα πλοηγηση μου εβγαλε ενα μηνυμα,πατησα οκ ,ξαναπατησα πλοηγηση ,βγηκε το μενου και επαιξε κανονικα και το destinator και το papago.

το προβλημα ειναι ομως οτι με το μενου1 οταν κλεισει η συσκευη και ξαναμπουταρει ,αλλαζει το αρχειο engine.ini με αποτελεσμα να μην ανοιγει το μενου οταν πατας πλοηγηση.

κυριως με ενδιαφερει το προβλημα με το μενου2.περιεγραψα τη διαδικασια και δεν νομιζω να παρελειψα κατι.

γιατι δεν τρεχει ουτε απο τον explorer αφου φαινεται πως δεν εχει προβλημα το destinator?

 

μια φορα μονο την 3η μερα παιδεματος,εκανα μετονομασια τον φακελο destinator σε d7 μεσα απο τον explorer του vector και δουλεψε κανονικα και απο εκει αλλα και απο την το κουμπι στο μενου.

την επομενη φορα ομως που εκανα boot δεν ξαναδουλεψε,ουτε ακομα και οταν εκανα την ιδια διαδικασια με την μετονομασια.

 

υπαρχει κατι που θα μπορουσε να με βοηθησει?

ευχαριστω και συγνωμη για την μακροσκελη περιγραφη.

 

Για το μενού1 υπάρχει ένα συμπληρωματικό αρχείο που πρέπει να βάλεις για να δουλέψει σωστά στο 390 όταν το κλείνεις από πίσω (δες σελίδα 73).

 

Για το μενού2 ίσως να φταίει απλά το συγκεκριμένο που κατέβασες. Βρες το από αλλού και ξαναδοκιμασε. (Το Slideplayer και μάλλον το setupdll.dll δε σου χρειάζονται σε κάτι, αν θυμάμαι καλά. Εγώ πάντως δεν τα έχω.)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε.για το μενου 1 οκ.

για το μενου2 πιο ενοεις το ιδιο το μενου ή το destinator να φταιει?

αν εννοεις το μενου το κατεβασα απο εδω.υπαρχει και αλλου?

αν ενοεις το destinator εφοσον δουλευει στο μενου1 υπαρχει περιπτωση να μην δουλευει στο μενου2?

 

κανενα λινκ με p.m ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενημερωτικά.....για το μηχανηματάκι μας (380,390) έχει βγει καινούρια αναβάθμιση χαρτών του PAPAGO R12 (ακόμα έχουν κάνει λένε και κάποια αναβάθμιση στο πρόγραμμα).Το έχω εγκαταστήσει αλλά ακόμα δεν έχω προλάβει να το δοκιμάσω.Σε λίγες μέρες θα βγει αναβάθμιση και για το Vector Navigation Software(πλάκα πλάκα θα μπορούσε να μας πει κάποιος εντυπώσεις από το συγκεκριμένο πρόγραμμα,θετικά-αρνητικά και κατά πόσο καλύτερο είναι από το Papago R12;).

 

http://www.dis.gr

 

Παραθέτω και λεπτομέρειες από το επίσημο site:

 

Τελευταίοι χάρτεςΧάρτης : Φεβρουάριος 2009 - ΕΛΛΑΔΑ v3.0 (PaPaGO GR090225)Η αναβάθμιση αφορά τις συσκευές που έχουν λογισμικό PapaGOV7, PapaGOG10, PapaGOR12.

 

Vector Master 300

Vector Master 310

Vector Master 380-390

Vector Master 410WP

Vector Master 550

Επικαιροποίηση / διορθώσεις του οδικού δικτύου σε:

- Ν. Αττικής: επικαιροποίηση οδικού δικτύου/μονοδρομήσεων σε τμήματα του νομού, προσθήκη οδικού δικτύου Σαλαμίνας.

- Ν. Θεσσαλονίκης: επικαιροποίηση οδικού δικτύου/μονοδρομήσεων σε τμήματα του νομού.

- Ν. Σερρών: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Δράμας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου στο σύνολο του νομού.

- Ν. Έβρου: επικαιροποίηση οδικού δικτύου στο σύνολο του νομού.

- Ν. Πέλλας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στην Έδεσσα, προσθήκη πόλης Γιαννιτσών.

- Ν. Ροδόπης: επικαιροποίηση οδικού δικτύου στο σύνολο του νομού.

- Ν. Ξάνθης: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων/αρίθμησης στη Ξάνθη.

- Ν. Καβάλας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Κιλκίς: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στο Κιλκίς.

- Ν. Φλώρινας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου στο σύνολο του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στη Φλώρινα.

- Ν. Καστοριάς: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Κοζάνης: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στην Κοζάνη.

- Ν. Γρεβενών: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Ιωαννίνων: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Θεσπρωτίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Πρεβέζης: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στην Πρέβεζα.

- Ν. Άρτας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Τρικάλων: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Καρδίτσας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Πιερίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στην Κατερίνη.

- Ν. Ημαθίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στη Βέροια.

- Ν. Φθιώτιδας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στη Λαμία.

- Ν. Ευβοίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων σε Χαλκίδα, Νέα Αρτάκη.

- Ν. Βοιωτίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στη Λιβαδειά.

- Ν. Ευρυτανίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού.

- Ν. Αιτωλοακαρνανίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στο Αγρίνιο.

- Ν. Κορινθίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων σε Κόρινθο, Λουτράκι, Ξυλόκαστρο, Κιάτο.

- Ν. Αργολίδας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων σε Ναύπλιο, Άργος.

- Ν. Αρκαδίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στην Τρίπολη.

- Ν. Αχαϊας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων/αρίθμησης στην Πάτρα.

- Ν. Μεσσηνίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στην Καλαμάτα.

- Ν. Λακωνίας: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στη Σπάρτη.

- Ν. Δωδεκανήσου: επικαιροποίηση οδικού δικτύου στο σύνολο της Ν. Ρόδου, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στη Ρόδο.

- Ν. Χανίων: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στα Χανιά.

- Ν. Ηρακλείου: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στο Ηράκλειο.

- Ν. Ρεθύμνης: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στο Ρέθυμνο.

- Ν. Λασιθίου: επικαιροποίηση οδικού δικτύου σε τμήματα του νομού, επικαιροποίηση μονοδρομήσεων στον Άγ. Νικόλαο.

- Εγνατία Οδός: προσθήκη νέων τμημάτων της οδού & κάθετων οδικών αξόνων στους νομούς Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Κοζάνης, Θεσσαλονίκης, Σερρών, Καβάλας, Ξάνθης.

- προσθήκη επιπλέον 2298 σημείων ενδιαφέροντος σε όλη τη χώρα.

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα καποια poi απο εδω http://index.pois.gr/index.asp αλλα μου βγαζει στο μενου του destinator την ιδια κατηγορια 2 φορες .την μια χωρις εικονιδιο "._parking" και την δευτερη κανονικα με το εικονιδιο.

σε καποια αλλα που περασα απο ενα αλλο destinator δεν το κανει αυτο.πρεπει να κανω κατι αλλο?

 

EDIT-- ηταν ενα αρχειο που δημιουργουσε το mac .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κανεις γιατί το papago που έχω βάλει στο menu, μου εμφανίσει μήνυμα "can't load the maps";. Σημείωση ότι οι χάρτες είναι εγκατεστημένοι κανονικά στο φάκελο
Link to comment
Share on other sites

Το papago είναι ρυθμισμένο να διαβάζει συγκεκριμένο μονοπάτι για τους φακέλους.Πρέπει οπωσδήποτε να έχεις στην κάρτα χύμα τους 2 φακέλους navi και maganavi.Κατέβασε το από εδώ http://www.dis.gr/index.asp?mod=articles&id=33

για να συνεχίσει να λειτουργεί το νέο μενού,αντέγραψε στην κάρτα μόνο τους 2 φακέλους,χωρίς το engine.ini

Link to comment
Share on other sites

δύο ακόμη απανωτές "αναβαθμίσεις " χαρτών, δύο χρόνια μετά και ο Γέρακας, προάστειο και μάλιστα μεγάλο στην Αττική με τουλάχιστον 15000 κατοίκους, κανονικός δήμος και και και... και η dis ακόμη να βάλει αριθμούς. Τι να πει κανείς!!!!:mad:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

δύο ακόμη απανωτές "αναβαθμίσεις " χαρτών, δύο χρόνια μετά και ο Γέρακας, προάστειο και μάλιστα μεγάλο στην Αττική με τουλάχιστον 15000 κατοίκους, κανονικός δήμος και και και... και η dis ακόμη να βάλει αριθμούς. Τι να πει κανείς!!!!:mad:

 

Από αντίδραση το κάνουν επειδή το ζητάς συνέχεια! Άμα δεν το πεις μια φορά να δεις που θα τους βάλουν! Εντάξει, έτσι όπως είναι η Ελλάδα και γενικά με το καθεστώς που ανάγκασε τις εταιρείες να αργήσουν να ασχοληθούν σοβαρά δεν μπορούμε να τα ζητάμε όλα άμεσα, αλλά κάποια πράγματα είναι όντως απαράδεκτα. Εδώ το Destinator δεν έχει ακόμα αρίθμηση για την Παραλιακή και μετράμε στενάκια για να φτάσουμε εκεί που θέλουμε. Όλα θα φτιάξουν, αλλά με εκνευριστικά αργούς ρυθμούς δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενημερωτικά.....για το μηχανηματάκι μας (380,390) έχει βγει καινούρια αναβάθμιση χαρτών του PAPAGO R12 (ακόμα έχουν κάνει λένε και κάποια αναβάθμιση στο πρόγραμμα).Το έχω εγκαταστήσει αλλά ακόμα δεν έχω προλάβει να το δοκιμάσω.Σε λίγες μέρες θα βγει αναβάθμιση και για το Vector Navigation Software(πλάκα πλάκα θα μπορούσε να μας πει κάποιος εντυπώσεις από το συγκεκριμένο πρόγραμμα,θετικά-αρνητικά και κατά πόσο καλύτερο είναι από το Papago R12;).

 

Καλησπέρα φίλε runner. Ήμουνα ένας από τους κατόχους του Vector Navigation Software. To πρόγραμμα έχει και θέτικα και αρνητικά. Τα θετικά λοιπόν (πάντα κατά τη δικιά μου άποψη) : 1) πολύ ωραία εμφάνιση , 2) δεν κάνει 2 ώρες να βρει σήμα , αλλά με το που ανοίγει σε βγάζει στο σημείο που ήταν όταν είχε κλείσει ( όπως στο destinator ) , 3) στο κάτω δεξί μέρος της οθόνης η καρτέλα " ΟΨΗ " δεν κρύβει τις πληροφορίες της καρτέλας που λέει που βρίσκεσαι , η οποία έχει μετακινηθεί επάνω και στο κέντρο , 4) όταν έχεις διαλέξει πού θες να πας , απεικονίζεται ολόκληρη η διαδρομή και μπορείς μετά να διαλέξεις ποιες οδούς/δρόμους θες και δε θες . Και τώρα τα αρνητικά : 1) φθηνά προσπάθεια αντιγραφής του destinator , 2) ο τρόπος ψαξίματος των οδών έχει γίνει πολύ μπελαλίδικος ( χτυπάς την οδό για Θεσσαλονίκη ας πούμε , και σου βγάζει αράδα τις οδούς χωρίς να σου λέει τις περιοχές ) , 3) ξεχνάμε τον υπολογιστή ταξιδίου , ο οποίος δεν υπάρχει , 4) στη διαδικασία πλοήγησης η ταχύτητα ίσα που φαίνεται ( λεπτομέρεια ) , 5) η φωνή της κοπέλας αντικαταστάθηκε με φωνή σιτεμένης κυρίας η οποία τελείωσε τη θητεία της στη γκεστάπο. Τέλος πάντων , αυτά θυμάμαι γιατί το πρόγραμμα το πέταξα μαζί με την κάρτα από τα νεύρα μου , καθώς όταν το παρήγγειλα ( μένω βόρεια Ελλάδα ) και το έβαλα στο μηχάνημα , είχε απόκλιση γύρω στα 300 μέτρα και όταν επικοινώνησα με την εταιρεία προσπαθούσαν να με πείσουν ότι το πρόβλημα το έχει η συσκευή και όχι το πρόγραμμα ( η συσκευή παίζει κανονικά destinator & papago ). Ελπίζω να σε βοήθησα. Κρίμα πάντως γιατί θα μπορούσε να ήταν άψογο:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...