Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη δεν ειμαι τακτικος των fora.. Moυ εξηγει καποιος κατι για το D7; Η εκδοση που "επαιζε" ως τώρα στα PNA και μια και η επισημη βγηκε προχτες ήταν beta ή "τροποποιημενη" του 7 για PDA - κινητα?? Και αν κατι απο τα δυο εχει σημαντικες διαφορες απο αυτη που ανακοινωθηκε προχτες στο site της NGI?? Eυχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η κάρτα που έχει μέσα στην συσκευασία είναι 466 MB αλλά δειλωνετε σαν 512

κοι συνήθως ποτέ δεν είναι όσο γράφουν ακριβως

 

θα ήθελα να ρωτήσω σε σας στην συσκευασία μέσα είχε CD με manual γιατί εμένα δεν ειχε κανένα CDτιποτα .

 

Πρώτη φορά ακούω για κάρτα 466ΜΒ. Μήπως είναι 512 και έχει κάποιο χώρο με κρυφά αρχεία που δεν τα βλέπεις αν δεν ενεργοποιήσερις στο pc την εντολή να εμφανίζονται και τα κρυφά αρχεία; Το λέω μή πας και κάνεις κανένα format και χάσεις τίποτε. Για ψάξτο. Δεν ξέρω να υπάρχουν άδεις κάρτες 466ΜΒ:!:

¨οσο για το cd δεν έχει κάποιο νόημα. Αφού δεν περιέχει κάποιο πρόγραμμα εγκατάστασης είναι μάλλον διακοσμητικό.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ειμαι τακτικος των fora.. Moυ εξηγει καποιος κατι για το D7; Η εκδοση που "επαιζε" ως τώρα στα PNA και μια και η επισημη βγηκε προχτες ήταν beta ή "τροποποιημενη" του 7 για PDA - κινητα?? Και αν κατι απο τα δυο εχει σημαντικες διαφορες απο αυτη που ανακοινωθηκε προχτες στο site της NGI?? Eυχαριστω

 

Οι εκδόσεις με κατάληξη .......588.11 είναι τελικές για PDA και .....588.37 για PNA. Όσες κυκλοφορούσαν μέχρι σήμερα ήταν ΒΕΤΑ εκδόσεις. Απο την 588 και μετά είναι μάλλον τελικές. Λέω μάλλον γιατί έτσι φαίνεται απο τα διάφορα fora. Δεν υπάρχει Η ΕΠΙΣΗΜΗ μία και μοναδική έκδοση. Εκτός αν έχουμε καμμία θεαματική αλλαγή απο την εταιρεία παραγωγής ή διάθεσης .

edit: εϊχες δίκαιο που ρωτούσες. Την πάτησα στην αρχή γιατί η έκδοση που αναφέρεις είχε δοθεί απο τον panosha σαν έκδοση 588.37 για PNA. ΧΩΡΙΣ να αλλάξει η αρχική εικόνα, ανέβηκε η ΤΕΛΙΚΗ έκδοση για ΡΝΑ, επίσημα απο την εταιρεία. Όποιος πρόλαβε κατέβασε την προηγούμενη. Τώρα κατεβάζει όποιος έχει λογαριασμό στην εταιρεία.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά ακούω για κάρτα 466ΜΒ. Μήπως είναι 512 και έχει κάποιο χώρο με κρυφά αρχεία που δεν τα βλέπεις αν δεν ενεργοποιήσερις στο pc την εντολή να εμφανίζονται και τα κρυφά αρχεία; Το λέω μή πας και κάνεις κανένα format και χάσεις τίποτε. Για ψάξτο. Δεν ξέρω να υπάρχουν άδεις κάρτες 466ΜΒ:!:

¨οσο για το cd δεν έχει κάποιο νόημα. Αφού δεν περιέχει κάποιο πρόγραμμα εγκατάστασης είναι μάλλον διακοσμητικό.

Oxi oxi φιλε μου αν την βαλεις στο card reader και πας στο υπολογηστης μου θα την δεις σαν αφερουμενο δισκο πατα ιδιοτητες και θα δεις την χωρητικοτιτα καθε καρτας και ποσο ελευθευρο χωρο εχεις.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπών βρήκα άκρη !!!

το callibration του φίλου bbbb θα το βάλετε στην κάρτα sd και στο APshell θα γράψετε [shell]

Version=1.0.0.12

Language=12

[Navigation]

Path=\SDMMC\Calibration.exe

Caption=Navigation

ClassName=

 

[Hardware]

Gain=10

 

[setting]

Volume=6

BackLightLevel=10

BackLightBatteryTimer=0

BackLightACTimer=0

HourSystem=12

EnableTap=1

SuspendBattery=180

SuspendAC=0

 

[Calibration]

CalData=

 

 

αυτό γιατί αν το βάλετε το callibration sto φάκελο των windows αντικαθιστώντας το παλιό κάθε φορά που κάνετε reset θα σβήνετε και πάλι θα επανερχετε στην εργοστασιακή ρύθμιση.

Με τον τρόπο που σας αναφέρω παραπάνω ότι και να κάνετε πατώντας πλοήγηση θα ανοίγουν τα windows :):)

 

Το βράδυ ίσως κάτσω να κάνω ένα νέο skin για το μικρο μας 300ράκι:lol::lol:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Oxi oxi φιλε μου αν την βαλεις στο card reader και πας στο υπολογηστης μου θα την δεις σαν αφερουμενο δισκο πατα ιδιοτητες και θα δεις την χωρητικοτιτα καθε καρτας και ποσο ελευθευρο χωρο εχεις.

 

Θα είναι καμμιά κινέζικη παρτίδα. Για κάθε ενδεχόμενο πάντως μην την φορμάρεις μέχρι να σιγουρευ΄τείς ότι τρέχουν όλα καλά και με άλλη κάρτα.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν γραφουμε στο σχετικο topic για το 300??

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=205030&highlight=vector+300

 

Έχεις δίκαιο. Μιλάμε όμως για πόρωση με το 380. Να σκεφτείς ότι ο xrupista έχεις 590 και μονίμως εδώ γράφει. Τι να κάνουμε. Οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται.:D Όμως θα δεις ότι και εκεί συμμετέχουμε ενεργά. Ανάλογα με το post κάνουμε και reply και ποστάρουμε στο ίδιο thread που βρίσκεται το αρχικό post

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο. Μιλάμε όμως για πόρωση με το 380. Να σκεφτείς ότι ο xroupista έχεις 590 και μονίμως εδώ γράφει. Τι να κάνουμε. Οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται.:D Όμως θα δεις ότι και εκεί συμμετέχουμε ενεργά. Ανάλογα με το post κάνουμε και reply και ποστάρουμε στο ίδιο thread που βρίσκεται το αρχικό post

Φιλε μου papajo σε αυτήν την σελίδα ξεκλειδώθηκαν και εγιναν πυιραυλακια όλα τα vectorakia μας,

θεωρώ πως ειναι τυχερό αυτό το post και προτείνω να μετονομαστεί σε lucky vectormania :lol::lol::p

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου papajo σε αυτήν την σελίδα ξεκλειδώθηκαν και εγιναν πυιραυλακια όλα τα vectorakia μας,

θεωρώ πως ειναι τυχερό αυτό το post και προτείνω να μετονομαστεί σε lucky vectormania :lol::lol::p

 

Ναι ναι έτσι πρέπει να λέμε την "αρώστια" μας:whistle::w00t::yahoo::tease::oops: Συμφωνώ

Κώστα, έχεις κανένα προγραμματάκι να το ρίξω στο script και να αυξομειώνω τον ήχο στο vector 380; Να βγαίνει εικονίδιο στο αρχικό μενού όπως τα εικονίδια των papago, destinator, igo, tmcplayerκλπ. Δεν μου δουλεύουν ξαφνικά τα κουμπιά menu και αυξομείωσης ήχου. Βέβαια μέσα από προγράμματα όπως το destinator 7 , tmcplayer και navigon που έχουν ρύθμιση έντασης ήχου αυξομειώνει. Αλλά τα κουμπιά δεν δουλεύουν ξαφνικά. Αν μπω windows explorer>menu>contol panel>sound μπορώ να ρυθμίσω τον ήχο. Είναι όμως χρονοβόρο και βαριέμαι να το πάω για servis

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δες αυτό

http://rapidshare.com/files/109907312/volume.rar.html

Για το εικονίδιο,θεωρώ πως είσαι άξιος να το βγάλεις μόνος σου στην επιφάνεια

Link to comment
Share on other sites

τρεχω το dest7 στο vector300 αλλα μετα απο 10-15 λεπτα πλοηγησης η οθονη γινετε λευκη και επανερχετε και παλι λευκη και κολλαει??

μονο σε πλοηγηση η σε demo το κανει.

εχει καποιος αλλος το ιδιο προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται λευκή όλη η οθόνη ή μόνο η επιφάνεια του χάρτη?Και αυτό συμβαίνει και σε 3d mode ή μόνο σε 2d?
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται λευκή όλη η οθόνη ή μόνο η επιφάνεια του χάρτη?Και αυτό συμβαίνει και σε 3d mode ή μόνο σε 2d?

 

 

 

ok τελικα ειχε προβλημα ο χαρτης.

παιζει ενταξει τωρα.:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δες αυτό

http://rapidshare.com/files/109907312/volume.rar.html

Για το εικονίδιο,θεωρώ πως είσαι άξιος να το βγάλεις μόνος σου στην επιφάνεια

 

Μούτς-ματς πολλά-πολά ευχαριστώ.:D Μιλάμε για ΤΗΝ άμεση απάντηση. Χρήστο εύχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ: ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ και να είσαι πίσω γερός (αν πας κάπου) για να τα ξαναλέμε.:)

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Σήμερα έκανα την δοκιμή στο 300ρακι της vector ;)

Αντίπαλοι του μικρού gps ήταν το 590 - ένα airis920 και τελευταία στιγμή μπήκε στο πανηγύρι και ένα mio 320b ενός φίλοι και γείτονα.:lol::lol:

Eβαλα σε ένα διπλό ανταπτορα το 590 και το mio ενώ τα άλλα 2 δούλευαν με σκέτη μπαταριά.

βάλαμε την ίδια διαδρομή και ξεκινήσαμε για Καστόρια και σε διάφορα αλλα μερη

Το πρόγραμμα πλοήγησης ήταν το dest7

Το 300 είχε λοκαρει 9 δορυφόρους με καλό σήμα το 590 επεζε από 8-9 το mio 8 και το αiris 10

το 300 όπως και το mio στο μενού του dest7 αργούσαν λίγο στο άνοιγμα (πχ αγαπημένα)το 590 και το airis920 ολα καλα.

Ξεκινώντας την διαδρομή και σε ανοιχτό δρόμο παρατηρήσαμε πως στο mio το βελάκι (που συμβολίζει το αυτοκίνητό) πηγενε (χοροπηδηχτα) και όχι ομαλά

το ίδιο και στο αiris αλλά όχι τόσο εμφανές σχεδόν ανεπαίσθητα.

Καθώς περνάγαμε δίπλα από την λίμνη το φενομενο αυτό σταμάτησε στο 2 αυτά gps δεν γνωρίζω γιατί αλλά ίσως είναι επειδή ο χάρτης δεν έχει πολλά δεδομένα να δώσει για επεξεργασία.

Μέχρι τώρα το 300ρακι ήταν μια χαρά.

Καθώς μπήκαμε στην πολη άλλαζα συχνά δρόμο για να δω την απόκριση που εχουν στον υπολογισμό νέας διαδρομής .εδώ τα πράγματα δυσκόλεψαν για το 300ρακι

το 590 έκανε σε (δέκατα) νέο υπολογισμό μετά ακουγόταν η σαπφο από το airis με καθυστέρηση 1 με2 δευτερολέπτων και το παράξενο ήταν ότι 3 ακουγόταν ο vaggelis :lol::lol: απο το 300αρι σε περιπου 4 δευτερολεπτα μετα το 590 το mio ετοιχε να αλλάξω κατεύθυνση στα φανάρια και να έχει κολλήσει εκει,

Ειναι εμφανίσιμο το mio και με αρέσει πολύ γιατί γεμίζει το μάτι σου οθόνη αλλά... :(

Στο δικό μας τώρα το 300 αρι .Να σας πω την αλήθεια περίμενα να ήταν πιο τραγικά τα πράγματα λόγω επεξεργαστή 266 ενω το airis 300 και τα άλλα 2 400aρι

ότι είναι πιο αργό αλλά δεν κολαει και δεν σερνετε.Είναι μάχιμο γιατί η μπαταριά του κρατάει πολύ όπως και στο αιris τα αλλά 2 αν τα βγάλεις απο την φόρτιση σε μισή ώρα παπαλα

Εχει καλό σήμα. (και τα άλλα έχουν) ..αλλα το airis πάντα κλείδωνε καλά τους δορυφόρους.

το αποτέλεσμα σχεδόν τα περιμέναμε και οι 3 που επηβεναμε στο αμάξι.

τελικά πιστεύω πως ο επεξεργαστής παίζει ρόλο αλλά δεν είναι μόνο αυτός.

Ελπίζω να μην σας κούρασα αλλά και εγώ δεν προκειτε να το ξανακάνω γιατί έγινα θέαμα σε όλη την πολη της Καστοριας

 

Να ευχαριστήσω τον κουνιάδο μου που έβαλε το airis και τον φίλο μου Αντρέα

που απογοητεύτηκε από το mio του και θέλει να το δώσει.:lol::lol:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε η κεραια του vector300 χανει ευκολα στιγμα

και χοροπηδαει το βελακι , το σημα του βορρα επισης γυρναει στα χαζα,επισης σταματημενο το αυτοκινητο και μου γραφει ταχυτητα 2-10χλμ οτι παω .

στο θεμα κεραιας ειναι χειροτερο απο το htc3300 που εχω.

μπορει να πιανει 8-10 δορυφορους αλλα τους πιανει χαμηλα.

φυσικα αν βγω εξω απο την πολη ολα αυτα στρωνουν.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Σήμερα έκανα την δοκιμή στο 300ρακι της vector ;)

Αντίπαλοι του μικρού gps ήταν το 590 - ένα airis920 και τελευταία στιγμή μπήκε στο πανηγύρι και ένα mio 320b ενός φίλοι και γείτονα.:lol::lol:

Eβαλα σε ένα διπλό ανταπτορα το 590 και το mio ενώ τα άλλα 2 δούλευαν με σκέτη μπαταριά.

βάλαμε την ίδια διαδρομή και ξεκινήσαμε για Καστόρια και σε διάφορα αλλα μερη

Το πρόγραμμα πλοήγησης ήταν το dest7

Το 300 είχε λοκαρει 9 δορυφόρους με καλό σήμα το 590 επεζε από 8-9 το mio 8 και το αiris 10

το 300 όπως και το mio στο μενού του dest7 αργούσαν λίγο στο άνοιγμα (πχ αγαπημένα)το 590 και το airis920 ολα καλα.

Ξεκινώντας την διαδρομή και σε ανοιχτό δρόμο παρατηρήσαμε πως στο mio το βελάκι (που συμβολίζει το αυτοκίνητό) πηγενε (χοροπηδηχτα) και όχι ομαλά

το ίδιο και στο αiris αλλά όχι τόσο εμφανές σχεδόν ανεπαίσθητα.

Καθώς περνάγαμε δίπλα από την λίμνη το φενομενο αυτό σταμάτησε στο 2 αυτά gps δεν γνωρίζω γιατί αλλά ίσως είναι επειδή ο χάρτης δεν έχει πολλά δεδομένα να δώσει για επεξεργασία.

Μέχρι τώρα το 300ρακι ήταν μια χαρά.

Καθώς μπήκαμε στην πολη άλλαζα συχνά δρόμο για να δω την απόκριση που εχουν στον υπολογισμό νέας διαδρομής .εδώ τα πράγματα δυσκόλεψαν για το 300ρακι

το 590 έκανε σε (δέκατα) νέο υπολογισμό μετά ακουγόταν η σαπφο από το airis με καθυστέρηση 1 με2 δευτερολέπτων και το παράξενο ήταν ότι 3 ακουγόταν ο vaggelis :lol::lol: απο το 300αρι σε περιπου 4 δευτερολεπτα μετα το 590 το mio ετοιχε να αλλάξω κατεύθυνση στα φανάρια και να έχει κολλήσει εκει,

Ειναι εμφανίσιμο το mio και με αρέσει πολύ γιατί γεμίζει το μάτι σου οθόνη αλλά... :(

Στο δικό μας τώρα το 300 αρι .Να σας πω την αλήθεια περίμενα να ήταν πιο τραγικά τα πράγματα λόγω επεξεργαστή 266 ενω το airis 300 και τα άλλα 2 400aρι

ότι είναι πιο αργό αλλά δεν κολαει και δεν σερνετε.Είναι μάχιμο γιατί η μπαταριά του κρατάει πολύ όπως και στο αιris τα αλλά 2 αν τα βγάλεις απο την φόρτιση σε μισή ώρα παπαλα

Εχει καλό σήμα. (και τα άλλα έχουν) ..αλλα το airis πάντα κλείδωνε καλά τους δορυφόρους.

το αποτέλεσμα σχεδόν τα περιμέναμε και οι 3 που επηβεναμε στο αμάξι.

τελικά πιστεύω πως ο επεξεργαστής παίζει ρόλο αλλά δεν είναι μόνο αυτός.

Ελπίζω να μην σας κούρασα αλλά και εγώ δεν προκειτε να το ξανακάνω γιατί έγινα θέαμα σε όλη την πολη της Καστοριας

 

Να ευχαριστήσω τον κουνιάδο μου που έβαλε το airis και τον φίλο μου Αντρέα

που απογοητεύτηκε από το mio του και θέλει να το δώσει.:lol::lol:

Φοβερός... βρε xroupista. Σπάσαμε τα όρια του διαδικτύου και μπήκαμε και στο οδικό δίκτυο..

Μου θυμίζεις τον Άρη Σταθάκη στα νιάτα του, το Top Gear και άλλα πολλά..

αλλά με εξιδίκευση στα GPS..

 

Σε λίγα χρόνια με την αγάπη πού έχεις άντε και εκδότης ..

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Φοβερός... βρε xroupista. Σπάσαμε τα όρια του διαδικτύου και μπήκαμε και στο οδικό δίκτυο..

Μου θυμίζεις τον Άρη Σταθάκη στα νιάτα του, το Top Gear και άλλα πολλά..

αλλά με εξιδίκευση στα GPS..

 

Σε λίγα χρόνια με την αγάπη πού έχεις άντε και εκδότης ..

Να σε καλά φίλε Πανο .

Είπαμε χόμπι είναι και προσπαθώ εδώ που είμαι να κάνω και τους φίλους μου να ασχοληθούν και προς στιγμή τα έχω καταφέρει.:D

Προσπαθω να μάθω για τα gps αλλά κάθε μέρα όλο και πιο πολλά δύσκολα πράγματα συναντώ.

Που να τα μάθεις όλα αυτά. Πονοκέφαλος σε πιάνει,και αυτό το 300 για μπελά το πήρα. χθες καθόμουν μέχρι τις 3 και 20 για να του κάνω skin (ξες εσύ):p αλλά κολλησα...:(

Ελπίζω να με βοηθήσει ο δάσκαλος το βράδυ..:):lol::pΝ

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και απο μένα Κώστα. Πολλύ καλή δουλειά.:) Φωτογραφίες όμως απο φάτσες άλλων οδηγών δεν ανέβασες. Κρίμα, θα είχε ΠΟΛΗ πλάκα.:lol::D

Θέλω να ρωτήσω κάτι τα παιδιά και κατ' αρχή συγνώμη αν είμαι off topic, αλλά όσο και αν έψαξα δεν βρήκα ανάλογο thread.

Πως μπορώ να αντιγράψω μια sd κάρτα, με ΟΛΑ τα αρχεία που έχει μέσα; Κάπου υπάρχει ένας κωδικός, γιατί το αντίγραφο μόλις ξεκινά ζητά κωδικό, η αρχική δουλεύει ρολόι.

Ψάχνω δηλαδή να κάνω copy sector by sector, αφού ότι και να έκανα δεν εμφανίζεται κάποιο κρυμμένο αρχείο, αλλά εγώ είμαι κατηγορηματικά βέβαιος ότι υπάρχει.

Μιλάω για ΠΟΛΥ μικρό αρχείο:!:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δες αυτό

http://rapidshare.com/files/109907312/volume.rar.html

Για το εικονίδιο,θεωρώ πως είσαι άξιος να το βγάλεις μόνος σου στην επιφάνεια

 

Ξεζιπάρισα το αρχείο σου και έβαλα το volumectrl και το εικονίδιο μέσα στο script. Δεν θυμάμαι:X πώς να βάλω το εικονίδιο(πήγα στο systinfo και πρόσθεσα στο τέλος την γραμμή volumectrl.ini), έκανα soft reset, αλλά στο ξεκίνημα μου λέει ότι δεν βρίσκει το volumectrl.ini Μήπως πρέπει να μετονομάσω το volumectrl από σκέτο σε volumectrl.ini;

Κόλλησα. Λίγη βοήθεια είναι λίαν ευπρόσδεκτη

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Σήμερα έκανα την δοκιμή στο 300ρακι της vector ;)

Αντίπαλοι του μικρού gps ήταν το 590 - ένα airis920 και τελευταία στιγμή μπήκε στο πανηγύρι και ένα mio 320b ενός φίλοι και γείτονα.:lol::lol:

...................................................................................

Να ευχαριστήσω τον κουνιάδο μου που έβαλε το airis και τον φίλο μου Αντρέα

που απογοητεύτηκε από το mio του και θέλει να το δώσει.:lol::lol:

 

Καλα αξιος, ολοκληρη διατριβη εκανες. Δεν μας ειπες ομως με την γυναικα σου πως ξεμπερδεψες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις 3 αρχεία.volumectrl.exe,volume.ico και volumectrl.ini,το οποίο πρέπει να δηλώσεις στο sysinfosettings

http://rapidshare.com/files/110135412/volume.rar.html

Εχω βάλει και ένα ini αρχείο

@xroupista

Πολύ καλή δουλειά.Την επόμενη φορά,ειδοποίησε με να φέρω κάμερα :D

Καλα αξιος, ολοκληρη διατριβη εκανες. Δεν μας ειπες ομως με την γυναικα σου πως ξεμπερδεψες

Αγάπη μου,έβαλα στο πλυντήριο το gps και μίκρυνε :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις 3 αρχεία.volumectrl.exe,volume.ico και volumectrl.ini,το οποίο πρέπει να δηλώσεις στο sysinfosettings

http://rapidshare.com/files/110135412/volume.rar.html

Εχω βάλει και ένα ini αρχείο

@xroupista

Πολύ καλή δουλειά.Την επόμενη φορά,ειδοποίησε με να φέρω κάμερα :D

 

Αγάπη μου,έβαλα στο πλυντήριο το gps και μίκρυνε :lol::lol::lol:

 

Στο ζιπαρισμένο αρχείο δεν υπήρχε το volumectrl.ini, γι'αυτό δεν δούλευε φαίνεται. edit: Όταν ξανακατέβασα σήμερα το zip, βρέθηκε!!!!! Στο αρχικό που το έχω φυλάξει δεν υπήρχε. Ευχαριστώ Χρήστο.:)

Δοκιμάζω τώρα το vector navigation software. Σαν πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλό.Πρέπει όμως να το δώ σε πολλές διαδρομές για να έχω πλήρη άποψη. Αν μάλιστα η αναβάθμιση χαρτών που θα δοθεί στην επόμενη εβδομάδα απ' ότι έμαθα, αξίζει σαν αποτέλεσμα, το σύνολο θα είναι αχτύπητο. Οι αρχικές ρυθμίσεις είναι λίγο σύνθετες, αλλά απο κεί και μετά είναι πολύ απλό στην λειτουργεία του. Τα δε ΡΟΙ που του έχουν ήδη βάλει είναι αμέτρητα. Ιδωμεν;)

Και μη λέτε όλη την ώρα για την γυναίκα του xrupista, μην τυχόν και διαβάζει το forum και τον στείλουμε τον άνθρωπο αδιάβαστο. :lol:

@xrupista, αν δεν τα δει και τα δύο ταυτόχρονα τότε το "vector 300 είναι το πρόχειρο που σου δώσανε μεχρι να φταιχτεί το 590":D

@bbbb +@xrupista

Αν είναι να την κάνετε με την κάμερα να σας στείλω και ένα vector 380 ή 390, έτσι για να φουλάρει το παρμπρίζ. Όμως θέλω ΕΙΚΟΝΑ απο φάτσες:lol::p

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Καλά μια σταλιά είναι κρύφτο.:lock: Εδώ άλλοι κρύβουν κανα δυό δίμετρες:oops:, εσύ ένα τοσοδούλι φοβάσαι μη το βρεί;:yahoo:

:up:

Φιλε papajo και giannisleon την δίμετρη αλλοδαπή είναι εύκολο να την κρύψω από την γυναίκα μου επειδή δεν χρειαζετε να την εμφανίσω .:lol::lol:

Το vectoraki όμως πρέπει να μπει στο αμάξι.

Και μου δημιουργείτε το διλλημα (το gps μέσα στο αμάξι η την γυναίκα)

Μάλλον το gps γιατί είναι και χρήσιμο και μιλάει λιγότερο από την γυναίκα .:lol::lol::lol:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...