Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θα το πάρεις το 590 το μόνο που θα σε προβληματίσει ειναι ο όγκος

του και η μπαταρία του που κρατάει λίγο .Με αποτέλεσμα να το έχεις συνέχεια στην μπιζα.

θα χρειαστείς οπωσδήποτε και ένα φορτιστή σπιτιού αλλά μην γελαστείς και πάρεις απο την dis τον έχουν ακριβά (οταν ειχα ρωτησει εγω πριν καιρο μου ειχαν πει στα καρφουρια 30 ευρω):blink::blink:

Μέσα στης σελιδες του φορουμ θα βρεις πατεντες για φορτιστες που δουλευουν αψογα και κοστιζουν ελαχιστα (οχι πανω απο 8 ευρω):lol::lol:

Τα λέμε Πρεβεζάνε αύριο πάω για ύπνο αύριο δουλειά

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημέρα νέος στο FORUΜ...διαβάζοντας ολα τα σχετικά για το VECTUM προτίμησα το 590 απο το 390....είχαν την ιδια τιμή στα 159 ευρώ..προσφορά σήμερα........αν και είχα αγοράσει πριν δέκα μέρες το FORTUNA 430.....αν έκανα καλά θα δούμε......

πάντως βασίζομαι στην βοήθεια σας ...σαν άσχετος.θα προσπαθήσω πρώτα μόνος μου και αν τα βρώ μπαστούνια ξέρω που θα σας βρω.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μετά από το κράξιμο που έφαγα από τους φίλους του forum πήγα και ξαναπηρα πίσω το vectoraki μου

Το mio 320b καλό ήταν αλλά έτρωγε κάτι κολλήματα ειδικά με το καλύτερο πρόγραμμα

Δάσκαλε είχες δίκιο το δοκίμασα μέσα στην πόλη και τότε άρχισε να φαίνεται η καθυστέρηση που έχει το βελάκι.

Αντιθέτως σε δρόμους ανοιχτούς πηγενε καλά και ας άλλαζα πορεία.

δεν κρατούσε ακόμα πρόσφατες διαδρομές το μενού κολλούσε κτλ

Με τα άλλα προγράμματα πηγενε καλητερα..

Απο σήμερα και πάλι είμαι δικός σας:p:p

 

ΥΓ ΄΄ Αν έχει κανένας παιχνίδια η καμια αλλη εφαρμογη (ξυπνητηρια-ραδιο-ΤV ):lol::lol::lol::lol: για τα vector ας τα ανεβάσει βρε παιδιά :p:p;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς το κατάλαβες γρήγορα .Γιατί μετά την απομάκρυνση από το ταμείο,ουδέν λάθος αναγνωρίζεται:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μετά από το κράξιμο που έφαγα από τους φίλους του forum πήγα και ξαναπηρα πίσω το vectoraki μου

Το mio 320b καλό ήταν αλλά έτρωγε κάτι κολλήματα ειδικά με το καλύτερο πρόγραμμα

Δάσκαλε είχες δίκιο το δοκίμασα μέσα στην πόλη και τότε άρχισε να φαίνεται η καθυστέρηση που έχει το βελάκι.

Αντιθέτως σε δρόμους ανοιχτούς πηγενε καλά και ας άλλαζα πορεία.

δεν κρατούσε ακόμα πρόσφατες διαδρομές το μενού κολλούσε κτλ

Με τα άλλα προγράμματα πηγενε καλητερα..

Απο σήμερα και πάλι είμαι δικός σας:p:p

 

ΥΓ ΄΄ Αν έχει κανένας παιχνίδια η καμια αλλη εφαρμογη (ξυπνητηρια-ραδιο-ΤV ):lol::lol::lol: για τα vector ας τα ανεβάσει βρε παιδιά :p:p;)

 

Είπαμε ραδιόφωνο δεν γίνεται. Το παλεύει για δορυφορική κατ' ευθείαν :lol::D

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Μετά από το κράξιμο που έφαγα από τους φίλους του forum πήγα και ξαναπηρα πίσω το vectoraki μου

Το mio 320b καλό ήταν αλλά έτρωγε κάτι κολλήματα ειδικά με το καλύτερο πρόγραμμα

Δάσκαλε είχες δίκιο το δοκίμασα μέσα στην πόλη και τότε άρχισε να φαίνεται η καθυστέρηση που έχει το βελάκι.

Αντιθέτως σε δρόμους ανοιχτούς πηγενε καλά και ας άλλαζα πορεία.

δεν κρατούσε ακόμα πρόσφατες διαδρομές το μενού κολλούσε κτλ

Με τα άλλα προγράμματα πηγενε καλητερα..

Απο σήμερα και πάλι είμαι δικός σας:p:p

 

ΥΓ ΄΄ Αν έχει κανένας παιχνίδια η καμια αλλη εφαρμογη (ξυπνητηρια-ραδιο-ΤV ):lol::lol::lol::lol: για τα vector ας τα ανεβάσει βρε παιδιά :p:p;)

 

Και πολυ καλα εκανες. καλυτερο το vector κυριως γιατι τρεχει μια χαρα και destinator !!

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου papajo kai sakis1

1000 ευχαριστώ για τα παιχνίδια

μου είναι χρήσιμα πολύ για της ελεύθερες ώρες

ξεχνιέσαι ευχάριστα

Και πάλι σας ευχαριστώ ταμάλα (που λέει και ο Κατακουζινος)στη γνωστή σειρά:lol::lol::lol::lol:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολο τον κοσμο του φορουμ.

μια ερωτηση οποιος γνωριζει, προγραμμα που να δουλευει σε vector 380 off road για πλοηγηση εκτος δρομου αν ξερει καποιος,

και επησης σημερα ειδα ενα gps της Garmin το οποιο το ειχε ενας υπαλληλος απο τον ΟΠΕΚΕΠΕΚ και μετρουσε τα χωραφια του εβγαζε ποσα στρεματα ειναι.

υπαρχει κατι αναλογο για vector 380

οποιος γνωριζει κατι ας μας πει!!!

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολο τον κοσμο του φορουμ.

μια ερωτηση οποιος γνωριζει, προγραμμα που να δουλευει σε vector 380 off road για πλοηγηση εκτος δρομου αν ξερει καποιος,

και επησης σημερα ειδα ενα gps της Garmin το οποιο το ειχε ενας υπαλληλος απο τον ΟΠΕΚΕΠΕΚ και μετρουσε τα χωραφια του εβγαζε ποσα στρεματα ειναι.

υπαρχει κατι αναλογο για vector 380

οποιος γνωριζει κατι ας μας πει!!!

ευχαριστω!!!

 

Ακομα αυτο να κανει το vector (να μετραει χωραφια)

Μετα θα το βαλουμε να ψαχνει και για νερο :lol::lol::lol::lol::p:!:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα γίνεται και αυτό με κατάλληλο χαρτογραφικό πρόγραμμα για PNA που να χρησιμοποιεί το GPS του Vector.Η παραπάνω λειτουργία από όσο ξέρω λέγεται Area Calculation και υπολογίζει το εμβαδό και την περίμετρο του σχήματος που προκύπτει όταν του δώσουμε 3 ή περισσότερα σημεία θέσης.Νομίζω βρήκαμε νέο αντικείμενο...Αν και πρέπει να υπάρχει θέμα με την ακρίβεια της μέτρησης.
Link to comment
Share on other sites

Ακομα αυτο να κανει το vector (να μετραει χωραφια)

Μετα θα το βαλουμε να ψαχνει και για νερο :lol::lol::lol::lol::p:!:

Καλύτερα να το κάνουμε να ψάχνει για τους αριθμούς στο τζόκερ ή να προβλέπει τα αποτελέσματα στο πάμε στοίχημα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο σιγά σιγά να επιστρέφουν όλοι οι οδηγοί και οι πρωτομάστορες....

Ανασύνταξη δυνάμεων για νέα δεδομένα....

Άντε και καλή συνέχεια παιδιά...

Η ζωή είναι μία ντομάτα......

ή την τρως σαλάτα ή την τρως στην μάπα....

:p

Link to comment
Share on other sites

Ακομα αυτο να κανει το vector (να μετραει χωραφια)

Μετα θα το βαλουμε να ψαχνει και για νερο :lol::lol::lol::lol::p:!:

 

που σου φενεται παραξενο φιλε μου στο οτι μετραει εμβαδον η στο αν υπαρχει το προγραμμα

το ειδα εχθες στην πραξη το μηχανακι ηταν garmin και μετρουσε με ακριβια και εφοσον το vectoraki μας δουλευει τοσα γιατι οχι και αυτο

παντα με φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

:D

Ακομα αυτο να κανει το vector (να μετραει χωραφια)

Μετα θα το βαλουμε να ψαχνει και για νερο :lol::lol::lol::lol::p:!:

 

Σίγουρα γίνεται και αυτό με κατάλληλο χαρτογραφικό πρόγραμμα για PNA που να χρησιμοποιεί το GPS του Vector.Η παραπάνω λειτουργία από όσο ξέρω λέγεται Area Calculation και υπολογίζει το εμβαδό και την περίμετρο του σχήματος που προκύπτει όταν του δώσουμε 3 ή περισσότερα σημεία θέσης.Νομίζω βρήκαμε νέο αντικείμενο...Αν και πρέπει να υπάρχει θέμα με την ακρίβεια της μέτρησης.

 

Καλύτερα να το κάνουμε να ψάχνει για τους αριθμούς στο τζόκερ ή να προβλέπει τα αποτελέσματα στο πάμε στοίχημα :lol:

 

 

Καλά έχετε ξεφύγει τελείως.....αλλά γουστάάάάάρω. Και μια ιδέα ακόμη: Να στείλουμε τα αποτελέσματα στους κινέζους. Θα μάθουν και το χαρακίρι με την πλάκα που θα πάθουν.:lol:

Και νομίζατε εμένα για παλαβό που ζήτησα από τον bbbb να το κάνει και καφετιέρα, έ. Εδώ διαβάζω προτάσεις να γίνει μπαρμπουτιέρα, ανιχνευτής νερού άντε και πετρελαίου και μετάλλων.:D

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Επειδή άκουσα για προγράμματα Joker,Lotto κλπ, για όποιον ενδιαφέρεται να φτιάξει προγράμματα για το Vector θα χρειαστεί την πλατφόρμα Microsoft eMbedded Visual C++ 4.0 με το Service Pack 4 που διατίθονται χωρίς χρέωση από την Microsoft για την κατασκευή προγραμμάτων για ARM processor (ο επεξεργαστής του Vector) καθώς επίσης και το Windows CE 5.0: Standard Software Development Kit (SDK) για την κατασκευή προγραμμάτων για Windows CE 5.0 και αυτό χωρίς χρέωση.

Επίσης υπάρχει και ο Microsoft Windows CE 5.0 Device Emulator ώστε να βλέπετε στο PC τα προγράμματα σας πριν τα κατεβάσετε στο PNA.

 

Μπορείτε να τα κατεβάσετε :

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=1DACDB3D-50D1-41B2-A107-FA75AE960856&displaylang=en

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=4A4ED1F4-91D3-4DBE-986E-A812984318E5&displaylang=en

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=FA1A3D66-3F61-4DDC-9510-AE450E2318C3&displaylang=en

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=a120e012-ca31-4be9-a3bf-b9bf4f64ce72&DisplayLang=en

Link to comment
Share on other sites

Επειδή άκουσα για προγράμματα Joker,Lotto κλπ, για όποιον ενδιαφέρεται να φτιάξει προγράμματα για το Vector θα χρειαστεί την πλατφόρμα Microsoft eMbedded Visual C++ 4.0 με το Service Pack 4 που διατίθονται χωρίς χρέωση από την Microsoft για την κατασκευή προγραμμάτων για ARM processor (ο επεξεργαστής του Vector) καθώς επίσης και το Windows CE 5.0: Standard Software Development Kit (SDK) για την κατασκευή προγραμμάτων για Windows CE 5.0 και αυτό χωρίς χρέωση.

Επίσης υπάρχει και ο Microsoft Windows CE 5.0 Device Emulator ώστε να βλέπετε στο PC τα προγράμματα σας πριν τα κατεβάσετε στο PNA.

 

Μπορείτε να τα κατεβάσετε :

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=1DACDB3D-50D1-41B2-A107-FA75AE960856&displaylang=en

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=4A4ED1F4-91D3-4DBE-986E-A812984318E5&displaylang=en

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=FA1A3D66-3F61-4DDC-9510-AE450E2318C3&displaylang=en

 

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=a120e012-ca31-4be9-a3bf-b9bf4f64ce72&DisplayLang=en

 

Φίλε είσαι άπαιχτος. Κατέβασα και εγκαθιστώ ήδη το τελευταίο. Θέλω να βλέπω πως θα παίζει το πρόγραμμα πριν το βάλω στο ΡΝΑ. Τα υπόλοιπα μάλλον είναι κατάλληλα για προγραμματιστές.

Κοίτα να δεις που ξεκινήσαμε για πλάκα και προχωράει πολύ καλά το θέμα.:lol:

edit: @sbour Δυστυχώς το κατάλαβα. Περιμένω όμω. Ισως κάτι γίνει.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Papajo, δεν θα μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις τον emulator όπως σκέφτηκες:(.

Ο λόγος είναι ότι ο συγκεκριμένος emulator παίζει εκτελέσιμα που είναι φτιαγμένα για αυτόν και όχι για την συσκευή. Αν είχες κατεβάσει τα Tools θα έβλεπες ότι φτιάχνεις μια εφαρμογή με target τον emulator και την βλέπεις στον emulator, και αφού είσαι ευχαριστημένος την κάνεις απλά recompile με target την συσκευή αυτή την φορά και την κατεβάζεις στο PNA. Αν βρω κάποιον emulator που να κάνει emulate το hardware θα σε ενημερώσω. Δυστυχώς από ότι ξέρω δεν υπάρχει standalone και free hardware emulator για Windows CE 5.0:mad:

Link to comment
Share on other sites

που σου φενεται παραξενο φιλε μου στο οτι μετραει εμβαδον η στο αν υπαρχει το προγραμμα

το ειδα εχθες στην πραξη το μηχανακι ηταν garmin και μετρουσε με ακριβια και εφοσον το vectoraki μας δουλευει τοσα γιατι οχι και αυτο

παντα με φιλια!!!

 

Οxi φίλε μου δεν αμφισβήτησα κανένα

Ουτε οτι υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα ούτε ότι το είδες στην πράξη να δουλεύει

 

άλλα ειλικρινά νομίζω πως αν και τa vectorakia έχουν πολλές δυνατότητες και τα τσακάλια του forum το έχουν κάνει να πετάει

ας μην ξεχνάμε οτι είναι μια συσκευή πλοηγήσεις.

Οπως προανέφερα όμως σε προηγούμενο μου μήνυμα ο καθένας βάζει στο vectoraki του οτι θέλει και καλά κανει...:p !!!(μέχρι να παραδώσει πνεύμα):lol::lol:

 

Δεν ξέρω γιατί το πήρες στραβά αυτό που έγραψα :worry::worry:

Και αν καταφέρει κανένα παλικάρι να το βρει να με το στείλει και σε μένα γιατί έχω κάτι διαμάχες με τον παλιογείτονα που έχω για ένα οικόπεδο:lol::lol::lol:

 

Πάντα φιλικά και με χιούμορ σας αγαπάω όλους

γιατί είστε η παρέα μου.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε, αν έχεις εγκαταστήσει και το dest6.1 kai to dest7 final version στην ίδια κάρτα θέλω να δείς αν σου εμφανίζει στοιχείa, όταν κάνεις κλικ σε εικονίδιο αγαπημένου. Αν εμφανίζει και αν έχεις και άλλη κάρτα, δοκίμασε να βάλεις μόνο του το 7 στην κάρτα(εννοείται με το script για να ανοίγει) και πες μου σε αυτή την περίπτωση, μόνο του όταν είναι και τρέχει, xωρίς το dest6, αλλά με όλα τα απαραίτητα αρχεία,σου εμφανίζει στοιχεία όταν κάνεις κλικ σε εικονίδιο αγαπημένου; Νομίζω πως αυτός είναι ένας τρόπος να εμφανίζει το 7 στοιχεία για τα αγαπημένα. Να συνυπάρχει δηλαδή στην ίδια κάρτα με το 6 και να μοιράζεται το ίδιο destinatorapps, αφού όταν είναι μόνο του δεν εμφανίζει πληροφορίες κλικάροντας εικονίδιο αγαπημένου. Αν δεν εμφανίζει στοιχεία, δοκίμασε να βάλεις το user data ΚΑΙ μέσα στο destinatorapps και ξαναδοκίμασε τον συνδυασμό.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Οxi φίλε μου δεν αμφισβήτησα κανένα

Ουτε οτι υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα ούτε ότι το είδες στην πράξη να δουλεύει

 

άλλα ειλικρινά νομίζω πως αν και τa vectorakia έχουν πολλές δυνατότητες και τα τσακάλια του forum το έχουν κάνει να πετάει

ας μην ξεχνάμε οτι είναι μια συσκευή πλοηγήσεις.

Οπως προανέφερα όμως σε προηγούμενο μου μήνυμα ο καθένας βάζει στο vectoraki του οτι θέλει και καλά κανει...:p !!!(μέχρι να παραδώσει πνεύμα):lol::lol:

 

Δεν ξέρω γιατί το πήρες στραβά αυτό που έγραψα :worry::worry:

Και αν καταφέρει κανένα παλικάρι να το βρει να με το στείλει και σε μένα γιατί έχω κάτι διαμάχες με τον παλιογείτονα που έχω για ένα οικόπεδο:lol::lol::lol:

 

Πάντα φιλικά και με χιούμορ σας αγαπάω όλους

γιατί είστε η παρέα μου.

 

δεν σε παρεξηγησα φιλε μου μαλλον το υφος που εγραψα ηταν λαθος καμια παρεξηγηση

παντα με φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε, αν έχεις εγκαταστήσει και το dest6.1 kai to dest7 final version στην ίδια κάρτα θέλω να δείς αν σου εμφανίζει στοιχείa, όταν κάνεις κλικ σε εικονίδιο αγαπημένου. Αν εμφανίζει και αν έχεις και άλλη κάρτα, δοκίμασε να βάλεις μόνο του το 7 στην κάρτα(εννοείται με το script για να ανοίγει) και πες μου σε αυτή την περίπτωση, μόνο του όταν είναι και τρέχει, xωρίς το dest6, αλλά με όλα τα απαραίτητα αρχεία,σου εμφανίζει στοιχεία όταν κάνεις κλικ σε εικονίδιο αγαπημένου; Νομίζω πως αυτός είναι ένας τρόπος να εμφανίζει το 7 στοιχεία για τα αγαπημένα. Να συνυπάρχει δηλαδή στην ίδια κάρτα με το 6 και να μοιράζεται το ίδιο destinatorapps, αφού όταν είναι μόνο του δεν εμφανίζει πληροφορίες κλικάροντας εικονίδιο αγαπημένου.

φιλε papajo δεν ξέρω αν μιλάς σε μένα αλλά έχοντας το dest6 & 7 στον ιδιο φάκελο με το γνωστό τρόπω μπορώ να δω στοιχειά όταν πατάω εικονίδιο αγαπημένου

τώρα αν είναι μόνο του το dest7 δεν μπορώ να σε πω γιατί δεν έχω άλλη κάρτα

αλλα με την λογικη αφου μοιραζοντε τον ιδιο χαρτη μοιραζονται και αλλα στοιχεια

Εχω παρατηρήσει ακόμα οτι ενώ δουλεύω το 7 πηγενωντας στο 6 βλέπω οτι αποθηκεύονται οι πρόσφατες διαδρομές που εκτελεσα με το 7.

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

φιλε papajo δεν ξέρω αν μιλάς σε μένα αλλά έχοντας το dest6 & 7 στον ιδιο φάκελο με το γνωστό τρόπω μπορώ να δω στοιχειά όταν πατάω εικονίδιο αγαπημένου

τώρα αν είναι μόνο του το dest7 δεν μπορώ να σε πω γιατί δεν έχω άλλη κάρτα

αλλα με την λογικη αφου μοιραζοντε τον ιδιο χαρτη μοιραζονται και αλλα στοιχεια

Εχω παρατηρήσει ακόμα οτι ενώ δουλεύω το 7 πηγενωντας στο 6 βλέπω οτι αποθηκεύονται οι πρόσφατες διαδρομές που εκτελεσα με το 7.

 

Κάθε σχετική αλλά σίγουρη πληροφορία είναι πολύτιμη. Απλά αναφερόμουν στον sbour, μόνο και μόνο επειδή έχει vector 390, εσύ νομίζω έχεις το 590, αλλά για την τυχόν επίδραση των δύο προγραμμάτων, μας κάνει και η δική σου πληροφορία. Μόνο να είσαι σίγουρος ότι πράγματι έτσι γίνεται. Μήπως είδες διαδρομές που τις κάνεις συχνά και ίσως να τις αποθηκεύει αυτόματα και το 6 όταν κάνεις την ίδια διαδρομή που έκανες και με το 7; Η όλη συζήτηση ξεκίνησε στο navimania, όπου ο πραγματικά expert navigator panosha έλεγε ότι η final version destinator 7 δεν δίνει πληροφορίες όταν κλικάρεις εικονίδιο αγαπημένου. Το δοκίμασα με το destinator 7 final version μόνο του στην κάρτα και είχε δίκαιο. Όταν όμως έτρεξα το ίδιο πρόγραμμα στην κάρτα που συνυπήρχε με το 6 είδα άλλα πράγματα. Προσπαθώ να δω τι "φταίει" με την καλή έννοια. Μάλλον την αλλαγή την κάνει κάποιο αρχείο σαν το user data που έβαλα κατά λάθος μέσα στο destinatorapps, αν και λένε ότι εκεί χρειάζεται μόνο ό χάρτης και τίποτε άλλο. Εσύ ποιά αρχεία έχεις μέσα στο destinatorapps;

 

edit: ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟ. Μόλις διαπίστωσα ότι συμβαίνει και σε μένα. Όπου πάω με το 7 (αρχείο πρόσφατων διαδρομών) το σώζει στο αντίστοιχο και του 7 και του 6

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στον φακελο destinatorapps εχω τον χαρτη τα 2 dest ενα φακελο forlinks & ενα φακελο slideplayer

 

ta user data ta εχω ξεχωριστα σε καθε dest

 

edit: ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟ. Μόλις διαπίστωσα ότι συμβαίνει και σε μένα. Όπου πάω με το 7 (αρχείο πρόσφατων διαδρομών) το σώζει στο αντίστοιχο και του 7 και του 6

 

 

 

δεν ξέρω φίλε μου γιατί το κάνει αυτό παντος δεν με προβληματίζει

ίσως είναι καλύτερα ετσι να μοιράζονται τις ίδιες πληροφορίες

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...