Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι να χαλασει? αφου ολα τα κανουμε στην sd. και εγω μολις εβαλα igo στο vector, για να το δω, αλλα δεν μου αρεσε. δεν βλεπω να εχει ουτε την οδο που μενω..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όσον αφορά το iGo πολλοί ( και δεν είμαι ανάμεσα σε αυτους ) με το που ξεκλείδωσαν το Vector αρχισαν να δοκιμάζουν ότι προγραμμα πλοήγησης κυκλοφορεί με κίνδυνο να καταστρέψουν το PNA τους, καθώς το iGo είναι ύποπτο για αρκετά χαλασμένα Vector.

 

Ο καθένας πιστεύω κάνει το μηχανάκι του ότι θέλει.

το φορτώνει ότι θέλει

(ταινίες παιχνίδια προγράμματα κτλ)

Αλλωστε όταν ξεκινήσαμε όλοι μας για να το σπάσουμε ξέραμε ότι μπορεί να γίνει και η ( στραβή) και να μην έχουμε ούτε εγγύηση .

Αλλά το ρίσκο το πήραμε!!!!.

Τώρα αν κάποιο πρόγραμμα μας το χαλάσει το pna μας

τότε κάνουμε οικονομία και παίρνουμε άλλο πιο καλό :lol::lol:

 

Ετσι πως έχουν γίνει αυτά θα τα πουλάνε οι Κινέζοι στiς καφετέριες

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

H ονοματολογία των χαρτών της NGi ( Και προσφάτως GI) είναι:

Year.Quarter.Version

με σειρά σπουδαιότητας από αριστερά προς τα δεξιά.

Δηλαδή ο Χάρτης 2008.Q1.97 είναι νεώτερος από τον χάρτη 2008.Q1.95 και θα είναι παλιότερος από τον 2008.Q2.xx

 

Μπορεί πολλοί να το ξέρετε ήδη αλλά καλό είναι να το αναφέρουμε και για τους υπόλοιπους.

 

Όσον αφορά το iGo πολλοί ( και δεν είμαι ανάμεσα σε αυτους ) με το που ξεκλείδωσαν το Vector αρχισαν να δοκιμάζουν ότι προγραμμα πλοήγησης κυκλοφορεί με κίνδυνο να καταστρέψουν το PNA τους, καθώς το iGo είναι ύποπτο για αρκετά χαλασμένα Vector.

 

Γιατι να χαλασει? αφου ολα τα κανουμε στην sd. και εγω μολις εβαλα igo στο vector, για να το δω, αλλα δεν μου αρεσε. δεν βλεπω να εχει ουτε την οδο που μενω..

 

 

Παιδιά κυκλοφόρησαν αρκετά ποστ σε άλλα fora ότι το igo αλλάζει κάποια στοιχεία του gps στα ΡΝΑ. Και σε μένα χάλασε πολούς μήνες μετά το destinator, αμέσως μόλις άρχισα τις δοκιμές με igo. Το καταθέτω προς γνώση και ελεύθερος είναι ο καθένας να δοκιμάζει προγράμματα. Περιέργως ΔΕΝ ακούστηκε κάτι ανάλογο για τα destinator. Και όχι τίποτε άλλο αλλά το igo2006plus υστερεί κατά πολύ σε δυνατότητες από τα destinator. Είναι μόνο φρού φρού και αρώματα. Σε τελική λειτουργεία δεν μπορεί ακόμη να προσφέρει κάτι παραπάνω απο το papago

 

Όποιος μπορεί και θέλει ας μου απαντήσει παρακαλώ........Επίσης , μπορώ να βάλω στο 390 το Pathaway ? και πως?

 

Στη σελίδα 71 ποστ 1419 υπάρχει το pach. Κατέβασέ το ξεζιπάρισέ το και μέσα έχει και οδηγίες ποιά αρχεία θα αντικαταστήσεις και ποιά θα βάλεις που. Είναι εύκολο

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μάλλον φόρτωσες χάρτη με λατινικούς χαρακτήρες. Ποιά έκδοση χάρτη έχεις; 2007.Q4 ή 2008.Q1.95. Πρέπει να κατεβασεις τον 2008.Q1.97 ώστε να σου βγάζει τα ονόματαμε ελληνικούς χαρακτήρες. Αλλοιώς πήγαινε κάπου στις ρυθμίσεις και βάλε αγγλικά στην πληκτρολόγηση ώστε όταν πατάς F να μην σου βγαίνει Φ. Τότε θα σου βρίσκει την πόλη

 

Εγκατεστησα και την εκδοση 2008.Q1.97.EL αλλα μου κανει παλι τα ιδια

και για να σας προλαβω ονομασα το χαρτη GreeceU και εκανα αντικατασταση τον παλιο που ειχα στο Destinatorapps

το ιδιο εκανα και με τα ForLinks

Εκανα και soft reset αλλα το αποτελεσμα ηταν το ιδιο:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

papajo οχι papago.

To papago ειναι trademark της Dis

Μην εχουμε παλι τιποτα μηνυσεις:lol:

 

Έπ, και το papajo είναι δικό μου trademark:lol:

Φίλε, θέλω λίγο τα φώτα σου απο περιέργεια και μόνον. Πέρασαν 8-9 μήνες που σιγά σιγά είχα στήσει το vector 380. Επειδή περιμένω πολύ καιρό να μου το φέρουν απο το servis, αγόρασα ένα 390. Ακολούθησα τα βήματα εγκατάστασης του newmenu1 και του patch. Εδώ αρχίζουν τα τρελλά. Δεν θέλει να δουλέψει με τίποτε. Έβαλα όμως την sd κάρτα που δούλευε στο 380, όπως ήταν ΧΩΡΙΣ το patch και δούλεψε με την πρώτη.

ΟΛΑ τα προγράμματα(destinator 6 destinator 7 papago igo) δουλεύουν. Τι χρησιμεύει τελικά το patch; Τι ρυθμίσεις δεν θα μου κρατάει το 390;:)

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Έπ, και το papajo είναι δικό μου trademark:lol:

Φίλε, θέλω λίγο τα φώτα σου απο περιέργεια και μόνον. Πέρασαν 8-9 μήνες που σιγά σιγά είχα στήσει το vector 380. Επειδή περιμένω πολύ καιρό να μου το φέρουν απο το servis, αγόρασα ένα 390. Ακολούθησα τα βήματα εγκατάστασης του newmenu1 και του patch. Εδώ αρχίζουν τα τρελλά. Δεν θέλει να δουλέψει με τίποτε. Έβαλα όμως την sd κάρτα που δούλευε στο 380, όπως ήταν ΧΩΡΙΣ το patch και δούλεψε με την πρώτη.

ΟΛΑ τα προγράμματα(destinator 6 destinator 7 papago igo) δουλεύουν. Τι χρησιμεύει τελικά το patch; Τι ρυθμίσεις δεν θα μου κρατάει το 390;:)

Ούτε εγώ το έχω βάλει. Το είχε δώσει τότε ο bbbb με σκοπό αν δεν κάνω λάθος όταν το κλείνεις από τον πίσω διακόπτη να μην χρειάζεται να ξαναπερνας την ρύθμιση για να φορτώνει το newmenu1 που διαφορετικά την χάνει.Μπορείς να το επιβεβαιώσεις.

Εχει σίγουρα να κάνει με το αν δουλεύει σωστά το Newmenu1 μετά από Power off/Power On από τον διακόπτη πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ το έχω βάλει. Το είχε δώσει τότε ο bbbb με σκοπό αν δεν κάνω λάθος όταν το κλείνεις από τον πίσω διακόπτη να μην χρειάζεται να ξαναπερνας την ρύθμιση για να φορτώνει το newmenu1 που διαφορετικά την χάνει.Μπορείς να το επιβεβαιώσεις.

Εχει σίγουρα να κάνει με το αν δουλεύει σωστά το Newmenu1 μετά από Power off/Power On από τον διακόπτη πίσω.

 

Επ'ιτιδες, χωρίς άλλο λόγο, επιδή μου το θύμισες και μόνον, το έκλεισα απο τον πίσω διακόπτη, το άνοιξα και τρέχει μια χαρά. Αρα για να τρέχει το newmenu1 δεν χρειάζεται. Ελπίζω να διαβάσει και ο bbbb το ποστ αυτό και να μας θυμίσει ποιές είναι οι ρυθμίσεις που δεν κρατάει το 390. Τώρα προσπαθώ να βγάλω άκρη με την ρύθμιση ώρας. Το 390 κάνει ΟΤΙ θέλει. Στο papago άλλη ώρα δείχνει η αρχική οθόνη, άλλη το πρόγραμμα και άλλη το gps. Τι του βάζω +1 τι +2 τι με θερινή ώρα on τι με θερινή ώρα off, κάνει α δικά του. Πριν πάρω lexotanil μήπως μπορείς να μου πείς τι κάνεις να δείχνει την σωστή ώρα; Ή μήπως ΑΥΤΕΣ τις ρυθμίσεις δεν τις κρατάει;(ψιλοχέσ...κα βέβαια αν είναι αυτό, σαράντα ρολόγια έχουμε τριγύρω, αλλά έτσι απο περιέργεια ρωτάω).

 

edit: Βρήκα την άκρη γι ακάθε ενδιαφερόμενο. Στο papago , για την ακρίβεια στο αρχικό μενού που εμφανίζεται αν κλείσουμε τη συσκευή από το πίσω κουμπί, βάλτε +2 και τσεκάρετε την εμφάνιση θερινής ώρας. Στο destinator 7 +2 αλλά ΜΗΝ τσεκάρετε την θερινή ώρα. Έστι δείχνει ΠΑΝΤΟΥ την σωστή ώρα.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Παδιά δεν είχα ποτέ το 390.Οσοι το έχουν είπαν ότι δεν τους άνοιγε το νέο μενού,όταν το έκλειναν από το πίσω διακόπτη και έτσι έδωσα αυτή τη λύση.Στο 380 πάντως λειτουργούσε κανονικά,γιατί έκανε μια εγγραφή μια μητρώο,η οποία διατηρούνταν.Στο 390 αφού έγιναν τα παράπονα,σημαίνει πως δεν κρατάει μητρώο.Και όπως ξαναέγραψα δεν έχω συναντήσει συσκευή που να κρατάει το μισό μητρώο(αναφέρθηκε από κάποιον χρήστη ότι στο 390 βρήκε υπολείματα προγραμμάτων,αφού το είχε κλείσει από πίσω) και μάλλον το 390 είναι το πρώτο σε αυτόν τον τομέα.Αν τώρα στο δικό σου δεν γίνεται αυτό,μάλλον μπέρδεψαν στο εργοστάσιο τα καπάκια και έχεις πάλι το 380 :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κυκλοφόρησαν αρκετά ποστ σε άλλα fora ότι το igo αλλάζει κάποια στοιχεία του gps στα ΡΝΑ. Και σε μένα χάλασε πολούς μήνες μετά το destinator, αμέσως μόλις άρχισα τις δοκιμές με igo. Το καταθέτω προς γνώση και ελεύθερος είναι ο καθένας να δοκιμάζει προγράμματα. Περιέργως ΔΕΝ ακούστηκε κάτι ανάλογο για τα destinator. Και όχι τίποτε άλλο αλλά το igo2006plus υστερεί κατά πολύ σε δυνατότητες από τα destinator. Είναι μόνο φρού φρού και αρώματα. Σε τελική λειτουργεία δεν μπορεί ακόμη να προσφέρει κάτι παραπάνω απο το papago

 

Σοβαρα? εγω σε vector 590 δεν αντιμετωπισα ακομα προβλημα. Δηλαδη μπορει να παρουσιαστει στη πορεια? θα προτεινες να το βγαλω? Destinator χρησιμοποιω πολυ καιρο και τρεχει σουπερ χωρις το παραμικρο ψεγαδι..

 

Επισης τωρα προσπαθω να βαλω igo 8 στο vectror 590. τρεχει αλλα υπαρχει προβλημα με την αναλυση της οθονης. Το δειχνει στη μιση οθονη και με παραμορφωσεις. Γνωριζει καποιος καποιο γιατρικο ?

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασιλίας γύρισε

Ο MISTER PNA είναι εδώ

Γεια σου φίλε bbbb μας έλειψες και ελπίζουμε με τον ερχομό σου να ξαναδώσεις ζωντάνια στο forum

 

Να σας πω και τα νέα

Εδωσα το 590 και πήρα ένα mio320 το οποίο το τσάκισα.....:lol::lol::lol::p

Ελπίζω να με δέχεστε στην παρέα (αν και με αλλότριο μηχανάκι) :lol::lol:;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Παδιά δεν είχα ποτέ το 390.Οσοι το έχουν είπαν ότι δεν τους άνοιγε το νέο μενού,όταν το έκλειναν από το πίσω διακόπτη και έτσι έδωσα αυτή τη λύση.Στο 380 πάντως λειτουργούσε κανονικά,γιατί έκανε μια εγγραφή μια μητρώο,η οποία διατηρούνταν.Στο 390 αφού έγιναν τα παράπονα,σημαίνει πως δεν κρατάει μητρώο.Και όπως ξαναέγραψα δεν έχω συναντήσει συσκευή που να κρατάει το μισό μητρώο(αναφέρθηκε από κάποιον χρήστη ότι στο 390 βρήκε υπολείματα προγραμμάτων,αφού το είχε κλείσει από πίσω) και μάλλον το 390 είναι το πρώτο σε αυτόν τον τομέα.Αν τώρα στο δικό σου δεν γίνεται αυτό,μάλλον μπέρδεψαν στο εργοστάσιο τα καπάκια και έχεις πάλι το 380 :lol:

 

 

Φίλε καλώς ξανάρθες. Χαίρομαι να σε διαβάζω. Και πάνω στην ώρα για να είμαι ειλικρινής. Μόλις αγόραα ένα vector 390. Το newmenu1 που είχες δώσει για το 380, το φόρεσα και τρέχει όπως ήταν στο 380. Και ενώ το "κουστουμάκι" του ήρθε κουτί, αφού τρέχουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ και μάλιστα απο την ίδια κάρτα, ένα "μανιικετόκουμπο" στραβοράφτηκε: Τρέχοντας το usbswitch στο 390 κάνει ότι έκαμνε στο 380. Μόλις αλλάξω σε mass storage, μου διαβάζει τα περιεχόμενα της sd κάρτας το pc. Μόλις όμως το βάζω σε serial, ενώ στο 380 έβλεπα τα περιεχόμενα της flash disk, εδώ ΔΕΝ μπορεί να τα δεί με τίποτε, αν και μου εμφανίζεται στο pc η δυνατότητα συγχρονισμού. Ούτε βέβαια μπορεί να δει τα διάφορα που δεν ξέρω που βρίσκονται στο 390, αλλά τα διαβάζω σε αυτό μέσω του windows explorer : Appication data, coreshell, flash disk My documents...windows. Μια βοήθεια σε παρακαλώ, αν ακόμη θυμάσαι το 390.:worry::confused:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το καλοσόρισμα,ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.Απλά δεν υπάρχει χρόνος να ασχοληθώ με όλα και έτσι επιλέγω το που θα γράψω.Το 390 δεν το θυμάμαι,γιατί δεν το είχα ποτέ.Aλλά δεν είναι λογικό να συνδέεται με activesync και να μην μπορεις να δεις τα αρχεία.Τα αρχεια πρέπει να είναι αυτά που αναφέρεις + την κάρτα μνήμης.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το καλοσόρισμα,ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω.Απλά δεν υπάρχει χρόνος να ασχοληθώ με όλα και έτσι επιλέγω το που θα γράψω.Το 390 δεν το θυμάμαι,γιατί δεν το είχα ποτέ.Aλλά δεν είναι λογικό να συνδέεται με activesync και να μην μπορεις να δεις τα αρχεία.Τα αρχεια πρέπει να είναι αυτά που αναφέρεις + την κάρτα μνήμης.

 

To καλοσόρισμα δίχνει απλά την συμπάθειά μας στο άτομό σου, αφού με περισσή διάθεση βοήθησες πραγματικά πολύ , να στηθεί αυτό το thread. Ανεξάρτητα λοιπόν, αν κάθε φορά μπορείς να βοηθήσεις ή όχι χαίρομαι και πιστεύω και τα υπόλοιπα παιδιά του ίδιο, απλά και μόνο την συνομιλία μας στο φόρουμ. Εξ' άλλου σε κάθε παρέα δεν είναι απαραίτητο να συζητάμε μόνο προβλήματα. Χαιρόμαστε απλά και μόνο τη παρέα.:)

Αμα γεράσει ο άνθρωπος!!!!! Και ενώ είπα την λύση σε άλλον στο φόρουμ, την ξέχασα να την εφαρμόσω. Λοιπόν, για να δεί την συσκευή το pc μέσω usb-serial σε περιβάλον vista, πρέπει ΠΡΩΤΑ να πάμε control Panel>Pc Connections> και να τσεκάρουμε το allow connection with desktop computer when device attached.(σιχτίρ με τα vista)

Κατάλαβες φίλε bbbb γιατί χαιρόμαστε μαζί σου; Ακόμη και όταν δεν απαντάς στο πρόβλημα, μόνο και μόνο επειδή είπες ότι ΕΠΡΕΠΕ να διαβάζει, ζορίστηκα και θυμήθηκα. Ακόμα και έτσι βοήθησες.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Backup της registry στην SD

Τρέχουμε το My Device\Storage Card\Script\Regedit.exe

Επιλέγουμε File->Export Registry και διαλέγουμε

Storage Card\exports.reg

Restore της registry από SD

Εκτελoύμε το My Device\Windows\clenhive.exe

Τρέχουμε το My Device\Storage Card\Script\Regedit.exe

Επιλέγουμε File->Import Registry και διαλέγουμε

Storage Card\exports.reg

Σημείωση:

H εκτέλεση των παραπάνω προγραμμάτων γίνεται με δική σας ευθύνη

 

Αν και τελικά μου έσωσε ένα αρχείο με τον τίτλο exports, δεν ξέρω τί έγινε, αφού μου έβγαζε τον μήνυμα fatal wnd proc, στο τέλος της διαδικασίας, όταν έδινα την τελική ενολή, να σώσει το exports.reg. Όταν το ξανάκανα, μού έλεγε ότι, το αρχείο exports.reg, υπάρχει ήδη. Nα τονίσω ότι, το αρχείο που έσωσε, δεν έχει κατάληξη .reg, αλλά σκέτο exports. Πηγαίνοντας στις ιδιότητες είδα ότι, δεν είναι άδειο, έχει 58,8 ΚΒ. Βέβαια ο explorer δεν ο αναγνωρίζει, /ωστε να το διαβάσει, όπως συμβαίνει με αρχεία που πρέπει πρώτα να τρέξεις το πρόγραμμα με το οποιίο σχετίζονται(εδώ το clenhive) και μετά το πρόγραμμα να το διαβάσει. Κάτι τέτοιο βέβαια, προς το παρόν δέν έχω σκοπό να κάνω. Ελπίζω ΠΡΩΤΟΝ να μην χρειαστεί ποτέ και δεύτερον αν χρειαστεί, με μια απλή rename βάζοντάς του το .reg, να κάνει την αποκατάσταση. Όπως και νάχει ευχαριστώ για τις οδηγίες

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Ένα γεια στην παρέα με την επιστροφή μου.

Λόγω προβλημάτων ADSL.... ως συνήθως!!!

Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΙΑ,

ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ!!!:X

 

ΙΣΑΑΚ ΝΕΥΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Αν και τελικά μου έσωσε ένα αρχείο με τον τίτλο exports

 

Καταρχάς το εξαγόμενο αρχείο είναι “.reg “ αρχείο ,άσχετα αν δεν έχει την επέκταση. Μην δοκιμάσεις ποτέ να το τρέξεις στο PC γιατί το συσχετιζόμενο πρόγραμμα στα Windows είναι ο “Registry Editor” και μάλιστα θα προσπαθήσει να κάνει εισαγωγή στο μητρώο των Windows. Το καλύτερο που μπορείς να κάνει είναι να το ανοίξεις με το Notepad και να δεις τα περιεχόμενα του και πιθανόν να δεις τι έχουν γράψει μέσα άλλα προγράμματα. Το ότι σου έβγαλε μήνυμα λάθους στο τέλος της διαδικασίας δεν είναι ότι καλύτερο, σε μένα πάντως δεν είχε βγάλει. Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να φανταστώ έναν λόγο που στο κάνει αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς το εξαγόμενο αρχείο είναι “.reg “ αρχείο ,άσχετα αν δεν έχει την επέκταση. Μην δοκιμάσεις ποτέ να το τρέξεις στο PC γιατί το συσχετιζόμενο πρόγραμμα στα Windows είναι ο “Registry Editor” και μάλιστα θα προσπαθήσει να κάνει εισαγωγή στο μητρώο των Windows. Το καλύτερο που μπορείς να κάνει είναι να το ανοίξεις με το Notepad και να δεις τα περιεχόμενα του και πιθανόν να δεις τι έχουν γράψει μέσα άλλα προγράμματα. Το ότι σου έβγαλε μήνυμα λάθους στο τέλος της διαδικασίας δεν είναι ότι καλύτερο, σε μένα πάντως δεν είχε βγάλει. Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να φανταστώ έναν λόγο που στο κάνει αυτό...

 

 

Νάσαι καλά. Θα δοκιμάσω να το ανοίξω με το notepad. Σίγουρα δεν θα το έτρεχα στο pc ούτε και στο PNA, πριν βρεθώ σε απελπισία.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασιλίας γύρισε

Ο MISTER PNA είναι εδώ

Γεια σου φίλε bbbb μας έλειψες και ελπίζουμε με τον ερχομό σου να ξαναδώσεις ζωντάνια στο forum

 

Να σας πω και τα νέα

Εδωσα το 590 και πήρα ένα mio320 το οποίο το τσάκισα.....:lol::lol::lol::p

Ελπίζω να με δέχεστε στην παρέα (αν και με αλλότριο μηχανάκι) :lol::lol:;)

 

1000 καλοί χωράνε:D

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

vector 590 στα 159 ευρώ Δευτέρα και Τρίτη στα Καρφούρ; Είδα καλά; Αξίζει..;

 

πάρα πολύ καλό μηχανάκι μην το χάσεις φιλε μου

Μονό αυτές τις 2 μέρες το έχουνε σε προσφορά??

Σε ποια καρφουρ???

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ καλό μηχανάκι μην το χάσεις φιλε μου

Μονό αυτές τις 2 μέρες το έχουνε σε προσφορά??

Σε ποια καρφουρ???

 

Προφανώς σε όλα γιατί πριν λίγο ειδα διαφήμιση στην tv μόνο για Δευτέρα και Τρίτη και επειδή δεν έχει στην πόλη μου καρφουρ θα πρέπει να πάω στα Γιάννενα για να το πάρω. Με προβληματίζει λίγο μόνο το πως θα εγκαταστήσω το destinator γιατί κάπου χάνομαι στις οδηγίες σας...:O

Ώστε αξίζει λες..χμ...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου όταν θα πας αύριο στα καρφουρια κανε ένα κόπο να πάρεις και της τιμές από τα αλλά vectorakia

Ενδιαφέρομε για το Vector NavRoad NR430BT

Αν θες ρώτα και αύριο πες μας.;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου όταν θα πας αύριο στα καρφουρια κανε ένα κόπο να πάρεις και της τιμές από τα αλλά vectorakia

Ενδιαφέρομε για το Vector NavRoad NR430BT

Αν θες ρώτα και αύριο πες μας.;)

 

Αν τελικά προλάβω να πεταχτώ θα ρωτήσω. thanks για τις άμεσες απαντήσεις!!!

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...