Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα έκανα αναβάθμιση και δεν μου έχει την Ελληνική γλώσσα! τι μπορώ να κάνω?

οκ το βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σαν κατασκευη το 6500 slide ισως ειναι απο τις καλυτερες .ειναι πολυ ομορφο κινητο,και πολυ ευκολο μενου.Ειναι ενα πραγματικο τηλεφωνο,εχει βγαλει και αυτο τα προβληματακια του οπως ολα τα κινητα της αγορας ,αλλα τα περισσοτερα εχουν διορθωθει.το βασικοτερο ειναι με το πισω μερος,βγαζεις το καπακι σηκωνεις λιγο το σιδερακι και τελος δεν θα σου κολλαει την καρτα μνημης.κατα τα αλλα νομιζω πως ειναι απο της πρακτικοτερες και ομορφοτερες συσκευες της αγορας,ιδιως τωρα που εχει πεσει στα 230 ευρω.Με 150 ευρω πλεων περνεις μπακατελες.Εγω πηρα με 300 ευρω το καινουργιο w705 se παραεισαγωγης και μιλαμε για κατασκευη αισχος για πεταμα σαν παιχνιδι.Οποτε εκτιμησα αφανταστα το 6500 slide που ειχα με το φοβερο stainless steel υλικο του. παντως τα κατασκευης 2009 6500 slide ειναι πολυ καλα και το slide τους ,και το πισω μερος δεν εχει προβλημα .το μονο που βγαζει ειναι που και που μια γραμμη οριζοντια στηγμιαια οταν χειριζεσαι το μενου του,αλλα δεν ειναι τοσο ενοχλητικο σχεδον δεν το καταλαβαινεις.
Link to comment
Share on other sites

το μονο που βγαζει ειναι που και που μια γραμμη οριζοντια στηγμιαια οταν χειριζεσαι το μενου του,αλλα δεν ειναι τοσο ενοχλητικο σχεδον δεν το καταλαβαινεις.

συμφωνω ως προς αυτο...2 μερες το'χω το κινητο και ειμαι ευχαριστημενος..η καμερα ειναι ανελπιστα καλη

1 ερωτηση:το vodafone live υπαρχει τροπος να αφαιρεθει?εΕφοσον η συσκευη εχει απ'το καταστημα το vodafone live sημαινει οτι το μενου που βλεπω ειναι της vodafone ή της ιδιας της συσκευης??

Link to comment
Share on other sites

εχω αποθηκευση τα ονοματα στο κινητο και οταν με καλουν δεν τα εμφανιζει. τα εμφανιζει μονο οταν τα εχω στη μορφη +3069χχχχχχ τι μπορω να κανω? το κινητο το αγορασα πριν μια βδομαδα απο wind, αρα πιστευω θα εχει τελευταο λογισμικο
Link to comment
Share on other sites

εκανα και γω update και δεν εχω την ελληνικη γλωσσα.......κατεβασα το nemesis αλλαξα τον product code αλλα δεν παιρνει την διαδηκασια update

καμια βοηθεια?

το udpate γινεται μεσω του nokia pc suite ετσι?οχι απο το nemesis~!

 

 

 

ok εκλεισα το nemesis και ανοιξε το nokia pc suite αλλα δεν εκανε εγκατασταση αλλα απεγκατασταση λεει και βγηκαν τα ελληνικα τωρα δεν ξερω.......η εκδοση που μου εχει το κινητο τωρα μεσα ειναι η v09.60 αυτη ειναι η τελευταια???

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια του εκανα αναβαθμιση εχασε τα ελληνικα και τωρα το nemesis δεν το βλεπει λεει error. τι κανω?μια βοηθεια...thanks..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , γνωρίζει κανείς πως πρέπει να είναι οι σωστές ρυθμίσεις ώρας; (Time zone και Daylight saving), έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά τη μια τα εισερχόμενα μηνύματα μου τα βγάζει με λάθος ώρα παραλαβής και μια τα σταλθεντα, δεν μπορώ να τα συντονίσω και τα δύο :cry:
If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

ενα μειον της συσκευης ειναι το οτι το ραδιοφωνο δεν εχει ενεργο μεγαφωνο για να μπορεις να ακους χωρις ακουστικα :mad:..τουλαχιστον εγω δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο..

οσο για την καμερα,μετα απο αρκετες ληψεις,πιστευω πως ειναι συμπαθητικη,οχι τιποτα σπουδαιο παντως..οι φωτογραφιες ειναι επεξεργασμενες για να δειχνουν εντυπωσιακες..αν τις περασεις ομως στο pc βλεπεις τα ψεγαδια...:blink:το k800i που ειχα προηγουμενως ηταν πολυ καλυτερο στον τομεα"καμερα"...η ληψη βιντεο ειναι σχετικα καλη...Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει η δυνατοτητα να απενεργοποιησουμε την αυτοματη εστιαση για να μην καθυστερει η συσκευη να τραβαει τις φωτογραφιες.Αν γνωριζει καποιος ας απαντησει :)

Link to comment
Share on other sites

εχεις GTM+2?

 

 

Ναι GTM+2 το έχω αλλά το θέμα είναι στο Daylight saving τι πρέπει να μπει...

:confused:

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Ναι GTM+2 το έχω αλλά το θέμα είναι στο Daylight saving τι πρέπει να μπει...

:confused:

 

Τι επιλογες εχει?

Λογικα ,ναι

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τι επιλογες εχει?

Λογικα ,ναι

 

Στο Daylight saving μου δίνει τις εξής επιλογές +0 +1 +2

Λογικά το θέμα είναι να πετύχω τον σωστό συνδυασμό.. :blink:

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Στο Daylight saving μου δίνει τις εξής επιλογές +0 +1 +2

Λογικά το θέμα είναι να πετύχω τον σωστό συνδυασμό.. :blink:

 

+1 τοτε :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

+1 τοτε :)

 

Τώρα στις 9:15 έλαβα μηνυμα και στις λεπτομερείς μου δείχνει οτι το μηνυμα το έλαβα στις 13:15, οπότε μάλλον δεν είναι σωστό το +3GTM +1 Daylight saving :worry:

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

βαλε gmt+2(αυτο ειμαστε στην ελλαδα) και θερινη ωρα βαλτο +1.εμενα παντως τωρα τα βγαζει σωστα..αλλα οταν αλλαξε η ωρα δεν μου αλλαξε αυτοματα οπως γινεται σε αλλα κινητα!
Link to comment
Share on other sites

ενα μειον της συσκευης ειναι το οτι το ραδιοφωνο δεν εχει ενεργο μεγαφωνο για να μπορεις να ακους χωρις ακουστικα :mad:..τουλαχιστον εγω δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο..

οσο για την καμερα,μετα απο αρκετες ληψεις,πιστευω πως ειναι συμπαθητικη,οχι τιποτα σπουδαιο παντως..οι φωτογραφιες ειναι επεξεργασμενες για να δειχνουν εντυπωσιακες..αν τις περασεις ομως στο pc βλεπεις τα ψεγαδια...:blink:το k800i που ειχα προηγουμενως ηταν πολυ καλυτερο στον τομεα"καμερα"...η ληψη βιντεο ειναι σχετικα καλη...Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει η δυνατοτητα να απενεργοποιησουμε την αυτοματη εστιαση για να μην καθυστερει η συσκευη να τραβαει τις φωτογραφιες.Αν γνωριζει καποιος ας απαντησει :)

 

 

εχει μεγαφωνο στις ρηθμισεις...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν και έκανα μια έρευνα δεν το βρίσκω πουθενά. Ξέρει κανείς πως αλλάζει το κάλυμμα; Πήρα ένα μαύρο από ebay και θέλω να του βάλω ασημί. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου. Αυτό το είχα δει και εγώ, απλώς ρωτούσα επειδή κυκλοφορούν στην αγορά Xpress on καλύμματα πίστευα ότι υπήρχε τρόπος να αλλάζει μόνο το κάλυμμα. Ευχαριστώ πάντως.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια του εκανα αναβαθμιση εχασε τα ελληνικα και τωρα το nemesis δεν το βλεπει λεει error. τι κανω?μια βοηθεια...thanks..

Φιλε μου και εγω την πατησα και το nemesis δεν μου δουλευε, εκανα ομως uninstall την εκδοση 7.1.18.0 του NOKIA PC SUITE εβαλα την 6.84.10.3 που ειχε το cd της συσκευασιας και ευτυχως δουλεψε το nemesis μετα εκανα update και επανηλθαν τα ελληνικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...