Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ειναι οτι εχει και τοσο πολυ τζογο απλα υπαρχει κι ενοχλει καπως σε ενα τοσο ποιοτικο κινητο.χι χι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πλην του τζογου υπαρχουν αλλα προβληματα ή bugs πχ σαν την καθυστερηση στην απαντηση μετα το ανοιγμα του slide???η εχει διορθωθει και αυτο και δεν το ξερω???

καινουργιο λογισμικο κυκλοφορησε???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά απο αρκετή σκέψη καταλήγω σε αυτό το κινητό!

Οι κάτοχοι εχουν κάποια αρνητικά ακόμα να αναφέρουν που δεν έχουν αναφερθεί ηδη!

Μιας και είναι καινούργιο το κινητό οτι πέφτει στην αντίληψη σας πρέπει να λέγετε

:)

Enjoy the silence ...
Link to comment
Share on other sites

Και μια απο εσωτερικο χωρο

 

http://www.imageshack.gr/files/ujl52h9ktd3sf5v55y6f.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια παρακαλω πως θα μεταφερω τον τηλ καταλογο απο το τηλεφ στο pc

 

NOKIA PC Suite...;)

Ειναι στο cd που σου εδωσαν μαζι με το κινητο,αλλα μπορεις να το κατεβασεις και απο το site της ΝΟΚΙΑ...

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

σε όσους ρωτάνε για θέματα "τζόγου"... το κινητό δεν "παίζει" καθόλου!!! ούτε ανοιχτό ούτε κλειστό!!! είναι απόλυτα στοιβαρό, καμία σχέση με 6280, 6288 κλπ
Link to comment
Share on other sites

απο αυτονομία πώς πάει?πόσες μερες σας παίρνει με μετρια χρήση????

 

4 μερες με κανα μισαωρο ομιλια,[Μερικες φορες και παραπανω]κανα μήνυμα,πρωι-μεσημερι ραδιο και ΜΡ3, και κλειστο το βραδυ:D

Link to comment
Share on other sites

πλην του τζογου υπαρχουν αλλα προβληματα ή bugs πχ σαν την καθυστερηση στην απαντηση μετα το ανοιγμα του slide???η εχει διορθωθει και αυτο και δεν το ξερω???

καινουργιο λογισμικο κυκλοφορησε???

 

anybody???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Guest kvargiam

το είδα σημερα στο public 385Ευρώ. η καλυτερη τιμη μεχρι στιγμης (excluding on-line shops)

 

και ηταν και η πρωτη φορά που μπορεσα και επαιξα λιγακι με τα features... του.

 

Νομίζω οτι τελικά, αυτό θα πάρω !!! πολυ στιβαρό !!! καλη οθονη, καλές φωτο,

..και εχει και ενα καταπληκτικο λαστιχακι οριζοντιο, με το οποιο κανεις "slide-up and down" πολυ ευκολα και "handy".

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα σήμερα από ΠΛΑΙΣΙΟ online σε μαύρο. Αύριο θα φέρει κομμάτια και μαύρα και ασημί.
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα σήμερα από ΠΛΑΙΣΙΟ online σε μαύρο. Αύριο θα φέρει κομμάτια και μαύρα και ασημί.

 

σε μαυρο σαφως θα ειναι πολυ πιο ομορφο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τί βίντεο γράφει το κινητό?

Γράφει Μp4 ή 3gp?

Ας απαντήσει κάποιος άμεσα γιατί αύριο πάω να το αγοράσω ...

Ευχαριστώ ..

 

Γραφει 3gp εως 640 x 480.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά :)

Έχω κάποιες ερωτήσεις οποιος μπορεί ας βοηθήσει..

1)Τι διαφορα έχει στην λήψη video με το 6280?Βρήκα ότι το 6500 slide είναι στα 15 fps (καρέ ανά δευτερόλεπτο)το 6280 ποσα είχε?Και αν κάποιος που το έχει μπορεί να μου πει αν είναι ευχαριστημένος από την λήψη video..

2)Η κάρτα που έχω από το 6280 "μινισδ" δεν κάνει για το 6500 e?:X

 

Επίσης είδα το 6500 slide από κοντά σε κατάστημα και δεν είχε καθόλου τζόγο ούτε ανοιχτό ούτε κλειστό..Καμια σχέση με το 6280...

Και επίσης αν κάποιος έχει photos του κινητού σε μαύρο και όχι σε ασημι..Πρέπει το μαύρο να είναι πολύ ωραίο!!!

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

To 6500 παίρνει microSD, ακόμα πιο μικρή από την miniSD δλδ.

Οπότε αν έχεις mini, δεν κάνει για το 6500.

Πάντως εγώ πήρα μια 2GB με 20€. Φθηνές είναι.

Link to comment
Share on other sites

To 6500 παίρνει microSD, ακόμα πιο μικρή από την miniSD δλδ.

Οπότε αν έχεις mini, δεν κάνει για το 6500.

Πάντως εγώ πήρα μια 2GB με 20€. Φθηνές είναι.

 

Φιλε αργεί καθόλου η μνήμη επειδή είναι 2g?

 

Καλημερα φιλε μου κανε ενα search και θα τα βρεις ολα

 

Ναι τα βρήκα τα περισσότερα αυτό έκανα τώρα,απλά δεν μπορώ να βρω αυτό για την ποιότητα της video λήψης..:(

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

ρωτασα και ποιο πανω..... τηλεοραση παιζει? δοκιμασε κανεις tv μεσω wind plus?

Εγω δεν τα καταφερα......

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες. το πήρα και εγώ το κινητό πριν λίγες μέρες και μπορώ να πω πως είμαι ικανοποιημένος. το μόνο μου πρόβλημα είναι το σήμα. με το παλιό μου κινητό έχω σχεδόν full ενώ τώρα περίπου 2 άντε 3 γραμμές. σε πολλά σημεία έχω 1 και σε μερικά χάνεται εντελώς. δε ξέρω τι γίνεται.

 

καρτούλα είχε σε μένα (256mb) και η μπαταρία του κρατάει περισσότερο από ότι περίμενα. είναι λίγο βαρύ αλλά θα το συνηθίσω...

 

όσο για το "internet", ούτε σε μένα μπαίνει παρόλο που έχει τις ρυθμίσεις από vodafone.

 

αυτά από μένα. ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε διάφορες εφαρμογές για το εν λόγω κινητό?

η προσμονή του θανάτου είναι χειρότερη από τον Θάνατο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες. το πήρα και εγώ το κινητό πριν λίγες μέρες και μπορώ να πω πως είμαι ικανοποιημένος. το μόνο μου πρόβλημα είναι το σήμα. με το παλιό μου κινητό έχω σχεδόν full ενώ τώρα περίπου 2 άντε 3 γραμμές. σε πολλά σημεία έχω 1 και σε μερικά χάνεται εντελώς. δε ξέρω τι γίνεται.

 

καρτούλα είχε σε μένα (256mb) και η μπαταρία του κρατάει περισσότερο από ότι περίμενα. είναι λίγο βαρύ αλλά θα το συνηθίσω...

 

όσο για το "internet", ούτε σε μένα μπαίνει παρόλο που έχει τις ρυθμίσεις από vodafone.

 

αυτά από μένα. ξέρει κανένας που μπορούμε να βρούμε διάφορες εφαρμογές για το εν λόγο κινητό?

 

 

 

θα βρεις τα παντα στο xxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...