Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά δουλευει τελεια στο Νοκια 6680 και σε ελληνικη εκδοση!!!!!! βεβαια παραμενουν οι λατινικοι χαρακτηρες στους χαρτες αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο.

 

Θα μου επιτρέψετε μια μάλλον χαζή ερώτηση;

Πως αλλάζεις χάρτη, αφού έχεις φορτώσει εννοείται στην κάρτα μνήμης περισσότερους από ένα;

Ψάχνω να βρω κάποια επιλογή μέσα από το Route66 αλλά δε βρίσκω. Μήπως πρέπει να έχεις φορτωμένο μόνο ένα (αυτόν που χρειάζεσαι) κάθε φορά;

Μπορεις να αλλαξεις μεσα απο τα preferences\map.

 

Ektos apo ton Athens paizei kanenas allos xartis??????

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera se olous...exw to tomtom me to *****, to kako einai oti ta txt me tis odhgies einai italika, opoios mporei kai kserei na metafrasei...pm pls

 

elpizw na boh8isw me ayto to site...h**p://mbt.searching.com/?keywords=tomtom

Link to comment
Share on other sites

Τελικα στο SX1 δουλευει ?

 

Μηπως ειναι καλυτερο να ρωτησεις στο αναλογο θεμα του sx1 ,

για να παρεις απαντησεις ? ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Ως νεος χρηστης symbian (Ν70) εχω ενα προβληματααακι

Δε βρισκω το φακελο Ε:\system\apps oπου πρεπει να εγκαταστησω το φακελο Route66 ωστε μετα να προχωρησω στην εγκατασταση του .sis

Που αποθηκευω τι γμτ

Ευχαριστω

 

ps. Με το καλωδιο της USB προσπαθω μηπως ειναι δωρον αδωρον μεσω αυτου και χρειαζεται card reader?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Ως νεος χρηστης symbian (Ν70) εχω ενα προβληματααακι

Δε βρισκω το φακελο Ε:\system\apps oπου πρεπει να εγκαταστησω το φακελο Route66 ωστε μετα να προχωρησω στην εγκατασταση του .sis

Που αποθηκευω τι γμτ

Ευχαριστω

Βαλε κάποιον file manager στο κινητό σου.

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα.Και μετα? Συγγνωμη για τις παιδιαστικες ερωτησεις αλλα ειμαι εντελως αρχαριος σε τετοιο περιβαλλον

Πήγαινε στο παρακάτω link, αναφέρει την διαδικασία εγκαταστάσεις.

ΕΔΩ

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο παρακάτω link, αναφέρει την διαδικασία εγκαταστάσεις.

ΕΔΩ

 

\\άμα κοιτάξει εκεί σώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το 6680 και χτες πέρασα το tom tom V5.20.

Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω έναν χαρτί 210 MB ολόκληρης τις Γερμανίας και είναι σε RAR και έχει μέσα 10 αρχεία Dat και ένα Mid που τα βάζο αυτά?

Έβαλα ολόκληρο το RAR στο E/ του 6680 αλλα δεν τον αναγνώρισε το πρόγραμμα

Ευχαριστώ

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το 6680 και χτες πέρασα το tom tom V5.20.

Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω έναν χαρτί 210 MB ολόκληρης τις Γερμανίας και είναι σε RAR και έχει μέσα 10 αρχεία Dat και ένα Mid που τα βάζο αυτά?

Έβαλα ολόκληρο το RAR στο E/ του 6680 αλλα δεν τον αναγνώρισε το πρόγραμμα

Ευχαριστώ

Καντο Unrar και περασε το φακελο που θα δημιουργηθει οπως ειναι στην καρτα μνημης χωρις να το βαλεις σε αλλο φακελο μεσα!!!Μετα αν εχεις ηδη εγκαταστησει καποιο χαρτη στο tom tom εχει καπου στις επιλογες του να φορτωσεις αλλο χαρτη.....Ε μολις πας υποθετω θα σου δειξει και το νεο χαρτη και θα τον επιλεξεις

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Καντο Unrar και περασε το φακελο που θα δημιουργηθει οπως ειναι στην καρτα μνημης χωρις να το βαλεις σε αλλο φακελο μεσα!!!Μετα αν εχεις ηδη εγκαταστησει καποιο χαρτη στο tom tom εχει καπου στις επιλογες του να φορτωσεις αλλο χαρτη.....Ε μολις πας υποθετω θα σου δειξει και το νεο χαρτη και θα τον επιλεξεις

 

Katarxin efxaristo file mou gia tin grigori apandisi.

 

Tora!!!

Ton fakelo pou tha to stilo? sto E/ h sto E/tom tom???

Epidi to evala molis xtes kai den xero pos na arxeiso mipos den to anagnorisi ton xarti to programa kai xeris einai spastiko 2 ores na stelneis 210 MB me Bluetooth.

THANKS

 

Filaraki den ginete na to stilo me bluetooth ton katalogo.

Mou petaei Error.

Pos tha to stilo sto tilefono?

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Το url (h**p://rapidshare.de/files/17733154/Route66.Mobile7.0.989.Athens.rar.html) δουλεύει κανονικά άλλαξε τα αστεράκια με tt.στην σελίδα που θα σου βγάλει πατα free περίμενε μερικά δευτερόλεπτα όσο μετράει ο χρόνος και μετά κατέβασε το.Δουλεύει άψογα αυτή η έκδοση!

 

 

Λοιπον παιδια το κατεβασα μια χαρα,απο τη δομη του αρχειου που κατεβασα καταλαβα οτι πρεπει να μπει στο path:E:\system\apps\ROUTE66 (με file manager και card reader φυσικα).

Αυτο κανω ΜΟΝΟ?

Δεν υπαρχει καποιο *.sis το οποιο πρεπει να κανω install στην καρτα μνημης?

Μη μου πειτε να παω στην πρωτη σελιδα γιατι εκει δεν υπαρχει η εκδοση 7.0.9889!!!Αυτος ειναι και ο λογος που πηγα και κατεβασα αυτο το νεο αρχειο.Παλαιοτερη εκδοση ειχα και πριν και δουλευε μαι χαρα,και μαλιστα χωρις τα "περιττα" αρχεια.

 

Επιτελους ας ανανεωσει καποιος την αρχικη σελιδα ειναι επιεικως απαραδεκτη.

Ακομα και χρηστες του φορουμ με πολλη εμπειρια στην εγκατασταση route66 ειναι δυνατον να μπερδευτουν και να αρχιζουν τις ερωτησεις,ποσο μαλλον οι νεοτεροι.Εχει καραμπινατα λαθη και ασαφειες....

Ευχαριστω!:)

 

ΕDIT:τελικα με το κατεβασμα του αρχειου που ειπαμε και μ'ενα απλο copy paste εκει που ειπαμε ΟΛΑ δουλευουν ρολοι.Το επισημαινω για να καταλαβουν ολοι οτι ειναι πολυ απλο μ'αυτα τα 2 βηματα για να αποφευγουμε περιττες ερωτησεις,αποριες...,συγχυση....

Σορρυ για την ερωτηση λοιπον που εκανα χωρις πρωτα να δοκιμασω.Τα σχολια για την αρχικη σελιδα ισχυουν ομως...Κριμα ειναι....θα ταλαιπωρηθει κοσμοσ τζαμπα!!!

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

αφου εχει route66.app, route66.aif κλπ στο rar, δε χρειαζεται καποιο sis, εχει γινει ηδη extract το sis ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Card reader φιλε μου γιαυτες τις δουλειες..............

 

σορρυ αλλα χαρτες ελληνικους που θα βρω για tomtom?

στο xxxxxxxxxxxxxxxx θα βρω τιποτα??

Link to comment
Share on other sites

Card reader φιλε μου γιαυτες τις δουλειες..............

 

σορρυ αλλα χαρτες ελληνικους που θα βρω για tomtom?

στο xxxxxxxxxxxxx θα βρω τιποτα??

Ναι θα βρεις αλλα με eastern europe γιατι ελληνικος (σκετος)χαρτης δεν υπαρχει!

Βεβαια μην περιμενεις πολλα για την ελλαδα! Αλλα αξιζει εστω η προσπαθεια;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...