Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (18 Σεπ. 2004 , 17:56)

 

Κυκλοφορησε update της εφαρμογης και θα το βρειτε στο #aivanet με το ονομα : route.66.mobile.upgrade.from.v10x.to.v1.04.cr*cked.by.erario.zip.:)

Ποιες ειναι οι διαφορες δεν ξερω γιατι δεν το εχω βαλει ακομα.

 

 

 

Φίλε asymvivaste μπορείς να το κάνεις upload ή στο group σου ή στο δικό μου group για αυτούς που δεν έχουν mirc.

 

10X :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

skeftika na to valo sto site mou simera alla den ixa xrono, apo deutera osi thelete na perimenete.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιτελους υστερα απο τοσο καιρο καταφερα να το βαλω και εγω αυτο το..... τιμημενο το route66 :D .Μου εβγαλε την ψυχη αλλα τελικα τα καταφερα πριν απο λιγα λεπτα.Ευχαριστω παρα μα παρα πολυ τους mirrorofsorrow και michalis_10 για την φοβερη βοηθεια και φυσικα ολους οσους παιδευτηκαν για να φτασει αυτο σε μας.Το μονο που μενει ειναι να μαθω να το χειριζομαι. ;)
Link to comment
Share on other sites

μπα καμία διαφορά με την προηγούμενη εκδοση...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Σόρυ αλλά είμαι και λίγο άσχετος και οι σελίδες είναι πολλές αλλά τι κάνει αυτή η εφαρμογή?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazy_4 (19 Σεπ. 2004 , 01:32)

 

Σόρυ αλλά είμαι και λίγο άσχετος και οι σελίδες είναι πολλές αλλά τι κάνει αυτή η εφαρμογή?

 

χαρτης πολεων,κατι σαν το οδοραμα φιλε μου ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jim87 (18 Σεπ. 2004 , 21:50)

 

Φίλε asymvivaste μπορείς να το κάνεις upload ή στο group σου ή στο δικό μου group για αυτούς που δεν έχουν mirc.

 

10X :)

 

 

Το ανεβασα στο group που μου ειπες. ;)

crazy_4 μπορεις να το χρησιμοποιησεις και με GPS Receiver και θα εχεις πιο πολλες επιλογες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα ήδη, και χωρίς τον δέκτη, είναι απίστευτα χρήσιμο. Και σκέψου οτι οι δυνατότητές του περιορίζονται πάρα πολύ.
Link to comment
Share on other sites

pedia xoris noumera ine megalo mionektima, distixos. an den jeris kapia odo ke tou pis na se pai, jeri den jeri tous monodromous, ke meta apo noumera asta na pane.
Link to comment
Share on other sites

Μα έχει όλα τα νούμερα των δρόμων. Και το ακριβές σημείο του κάθε νούμερου πάνω στην οδό. Και μπορεί να σου πει το κάθε στενό απο ποιά νούμερα αρχίζει και σε ποιά καταλήγει. Έχει τα πάντα. Ψάξιμο θέλει. Είναι τέλειο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WebViRuS (19 Σεπ. 2004 , 12:29)

 

pedia xoris noumera ine megalo mionektima, distixos. an den jeris kapia odo ke tou pis na se pai, jeri den jeri tous monodromous, ke meta apo noumera asta na pane.

 

 

Διάβασε το προηγούμενο post που έχω κάνει σε αυτό το thread και θα δεις με ποιο τρόπο σου βρίσκει και τα νούμερα των οδών.

Βρίσκεται στη σελ. 13 ;)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikoleon (16 Σεπ. 2004 , 20:43)

 

...και πιο συγκεκριμένα, για να βρεις π.χ. την οδό Σταδίου 36, αρκεί να γράψεις 36 stadiou (με κενό ανάμεσα στον αριθμό και την οδό), και θα σε βγάλει ακριβώς εκεί!

Επίσης, αν με τον cursor πας πάνω στη Σταδίου και πατήσεις το κεντρικό πλήκτρο του joystick, διαλέγοντας την επιλογή information, θα σου βγάλει όλα τα παραπλήσια νούμερα της Σταδίου γύρω από τον cursor.

 

Ελπίζω να σε βοηθήσαμε. ;)

 

Παιδια υπαρχουν και δρομοι που δεν εχουν νουμερα,κυριως δρομοι που δεν ειναι κεντρικοι.

Αλλα δεν νομιζω οτι ειναι και ιδιαιτερο προβλημα,σιγα μην χτυπαει και το κουδουνι.

Link to comment
Share on other sites

To update se 1.4 prsferei tipota giati mou trwei girw sto mb apo tin mnimi toy tilefwnoy?
http://www.lordoftherings.net/media/aim_icons/lotr_aim_aragorn.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ranger_Aragorn (20 Σεπ. 2004 , 00:16)

 

To update se 1.4 prsferei tipota giati mou trwei girw sto mb apo tin mnimi toy tilefwnoy?

 

 

Εγω παντως που το εβαλα δεν ειδα καμμια διαφορα.Δεν ξερω μηπως πρεπει να ξανακανεις την διαδικασια απο την αρχη ομως αν και δεν νομιζω. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ρε Παιδια.... στο aiva βρηκα το εξης αρχειο Route66.Theif6600#aivanet.rar

Θα τρεχει στο 3660 μου η ειναι μονο για 6600 ?(κ γενικα Symbian 7) Δε με παιρνει να κανω δοκιμες, ειναι πολυ μεγαλο αρχειο. Ευχαριστω. Αν αυτη η version δεν λειτουργει στο 3660 κ ξερετε καποια που να λειτουγει , παρακαλω αναφερετε το.

 

Thanxxxx

Link to comment
Share on other sites

Γενικα το προγραμμα θελει αρκετη ελευθερη RAM για να τρεξει. Αν θυμαμαι καλα καποιος με 3660 ειχε γραψει πως παιζει σε flight mode. Παντως αν δεν παιζει αυτη δεν προκειται να βρεις αλλη εκδοση που να παιζει αφου ο περιορισμος ερχεται απο το ιδιο το προγραμμα..
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Τα σχετικά με την παραγγελία του GPS Receiver έγιναν split εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?threadid=42450

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (20 Σεπ. 2004 , 16:22)

 

Ρε Παιδια.... στο aiva βρηκα το εξης αρχειο Route66.Theif6600#aivanet.rar

Θα τρεχει στο 3660 μου η ειναι μονο για 6600 ?(κ γενικα Symbian 7) Δε με παιρνει να κανω δοκιμες, ειναι πολυ μεγαλο αρχειο. Ευχαριστω. Αν αυτη η version δεν λειτουργει στο 3660 κ ξερετε καποια που να λειτουγει , παρακαλω αναφερετε το.

Όχι φίλε μου, δεν είναι μόνο για το 6600 ή για τα symbian 7. Το έχω εγκααστήσει στο n-gage μου και τρέχει κανονικα χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Δεν υπάρχει κάποιο άλλο αρχείο του προγράμματος να κατεβάσεις, είναι το μόνο που κυκλοφορεί. Τώρα το κατα πόσο θα σου δουλέψει στο 3660 σου, δεν μπορώ να στο εγγυηθώ. Θα εγκατασταθεί κανονικά και θα ανοίγει, αυτό είναι σίγουρο, αλλά το πρόγραμμα, όπως έχουμε πει είναι πολύ βαρύ και έχει μεγάλες απαιτήσεις μνήμης, κάτι που δεν διαθέτει το 3660. Δεν χάνεις τίποτα πάντως να δοκιμάσεις.

 

Καλά, γιατί δεν με ρώτησες ότι ήθελες εχθές για το πρόγραμμα; Θα μπορούσες να μου πεις να στο φέρω να μην το κατεβάζεις. Γι'αυτό ρώτησα ποιός το έχει εγκαταστήσει.

Link to comment
Share on other sites

paidia gia sas. to exo egatastish bash ths odigies kai ego.. alla otan pao na to trexo kai meta apo 3 sec peripou klinei h efarmogh xoreis kanena ninima lathous omos..5 fores to egatrstisa meso ir mou ebgale thn psixh,alla pally ta idia.ti mporei a ftaiei h ti kano lathos??? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitris_36 (21 Σεπ. 2004 , 01:35)

 

sorry pou ksanagrafo alla epidei to pernao me pcsuite kai den mou bgazei tous fakelous olous.ayto to file manager pou anaferete se proeigoumenh selida apo pou mporo na to katebaso? eyxaristo.

 

 

Κατεβασε το FExplorer . ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimitris_36 (21 Σεπ. 2004 , 01:25)

paidia gia sas. to exo egatastish bash ths odigies kai ego.. alla otan pao na to trexo kai meta apo 3 sec peripou klinei h efarmogh xoreis kanena ninima lathous omos..5 fores to egatrstisa meso ir mou ebgale thn psixh,alla pally ta idia.ti mporei a ftaiei h ti kano lathos??? :worry:

Δημήτρη, όσοι είχαν αυτό ακριβώς το πρόβλημα, είχαν ξεχάσει να κάνουν αγκατάσταση το αρχείο sis. Mήπως φταίει αυτό;

 

Πρόσεχε, επίσης, όλοι οι φάκελοι που μεταφέρεις και κάνεις επικόλληση στην κάρτα μνήμης σου, να έχουν ακριβώς την ίδια δομή με τους αντίστοιχους του αρχείου zip που κατέβασες. Αν δεν κάνεις απολύτως σωστά την διαδικασία ένταξης της εφαρμογής στην κάρτα σου, δεν θα σου δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακα το αυθεντικο δεν εχει ουε ελληνικο μενου ουτε δρομους γραμμενους στα ελληνικα. Το GPS που δινουν μαζι δεν ξερω τι λεει απο τεχνικα χαρακτηριστικα αλλα απο διαστασεις ειναι πολυ μικρο.. Πανω κατω οσο η οθονη του κινητου.. Και οσο για το αν βγεις εκτος χαρτογραφημενης περιοχης σου εμφανιζει μια οθονη με πυξιδα και σου δινει ολες τις πληροφοριες που παιρνει απο τους δορυφορους (ημερομηνια, ωρα, συντεταγμενες, υψος και κατευθυνση) αλλα και την ταχυτητα σου.. Αυτα.
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ φίλε symplektis. Τόσο καιρό κάνω αυτή την ερώτηση και δεν είχα πάρει μια πλήρη και έγκυρη απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (21 Σεπ. 2004 , 04:59)

 

Δημήτρη, όσοι είχαν αυτό ακριβώς το πρόβλημα, είχαν ξεχάσει να κάνουν αγκατάσταση το αρχείο sis. Mήπως φταίει αυτό;

 

Πρόσεχε, επίσης, όλοι οι φάκελοι που μεταφέρεις και κάνεις επικόλληση στην κάρτα μνήμης σου, να έχουν ακριβώς την ίδια δομή με τους αντίστοιχους του αρχείου zip που κατέβασες. Αν δεν κάνεις απολύτως σωστά την διαδικασία ένταξης της εφαρμογής στην κάρτα σου, δεν θα σου δουλέψει.

 

to exo kanei egatastash to arxeio sis.kai sto menu mou exei bgalei ena eikodnidio san pazl kai ena mikro koutaki.apo edo den trexei h efarmogh h ta exo mperdepsi???? :confused: dhladh enoeis oti opos akribos aneigoume to zip arxeio kai einai o enas fakelos mesa ston allo etsi prepei na mpoun kai sto khnito? an ta diabasa kala mono sto E prepei na to topothetisoume sosta? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...