Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia vrika kati sto xxxxxxxxxxxxx..

mou leei omws na valw ton fakelo ROUTE66 sto system/apps..kai meta na treksw to Route66 mobile7 update 7.0.803.sis...stekei kati tetoio i mipws de tha leitourgei kala..

 

Ακολουθησε τις οδηγιες και θα εισαι οκ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ola ok thanks...!!

mia erwtisi..

san gps einai kalo??volevei??

apo to kalokairi erxomai athina kai oso na nai xreiazomai voitheia??

i othoni tou kinitou volevei??i einai mikri??akseizei ton kopo??

 

Ποιο κινητό τηλέφωνο έχεις;

 

Έχω το 6630.Μπορώ μέσω αυτού να προσανατολίζομαι και να οδηγούμαι στον προορισμό του.

Βέβαια,εξυπακούεται πως μία μεγαλύτερη οθόνη θα ήταν καλοδεχούμενη.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο κινητό τηλέφωνο έχεις;

 

Έχω το 6630.Μπορώ μέσω αυτού να προσανατολίζομαι και να οδηγούμαι στον προορισμό του.

Βέβαια,εξυπακούεται πως μία μεγαλύτερη οθόνη θα ήταν καλοδεχούμενη.

 

exw to 6680..ti na pw??euxomai na kanei..rwtisa giati osa gps exw dei eixan panta megaluteri othoni..

Link to comment
Share on other sites

exw to 6680..ti na pw??euxomai na kanei..rwtisa giati osa gps exw dei eixan panta megaluteri othoni..

Mην κοιτας τα αλλα gps!

Κοιτα οτι αυτο που εχεις στα χερια σου ειναι ενα κινητο, το οποιο εσυ θελεις να το κανεις να εχει και gps.;)

Οποτε, αφου μπορει να γινει ενα κινητο, gps μην τα θελουμε και ολα δικα μσς. ;)

Και μεγαλη οθονη και ολους τους χαρτες με ολες τις πολεις κλπ κλπ. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους σας στο forum...

Προσπαθώ να βρω οτιδήποτε navi στο Ν70 μου. Έβαλα το route66 με χάρτη της Αθήνας και τίποτα παραπάνω, ακόμη δεν αγόρασα GPS μια και μένω Θεσσαλονίκη αρα αν δεν βρω πρόγραμμα και χάρτη ολόκληρης της Ελλάδας δεν έχει νόημα. Κατέβασα το ΤΟΜΤΟΜ 5.20 αλλά μάλλον είναι χαλασμένο το αρχείο δεν μπορώ να το ξεζιπάρω... Όσο για ανατολική ευρώπη με την Ελλάδα μέσα δεν κατάφερα να κατεβάσω ακόμη...

Γνωρίζεται αν υπάρχει άλλο πρόγραμμα ή μήπως κάπου να κατεβάσω αυτά που υπάρχουν;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Μπορεί κάποιος να ξαναενεργοποιήσει τα links για το Route 66 λέω να το βάλω γιατί το παλιό που έχω το δοκίμασα με κάποιο bluetooth gps και δεν έχει φωνητική λειτουργία ενώ υπάρχουν αρχεία στο κάταλογο speech και λεώ μήπως έχω κάνει κάποιο λάθος στην εγκάτασταση.:(

Link to comment
Share on other sites

geia sas k apo mena...

exo to nokia 6600 k exo valei to route66 me xartes italias k a8inas oi opoioi douleuoun polu kala...xartes omos gia tin upoloipi ellada den exo vrei na douleuoun...mporei na me voi8isei kaneis??to tomtom de mporo na to egkatastiso ..

thx

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει καποιος να φτιαξει τα link γιατι δε δουλευουν....

αν μπορει καποιος να μου το στειλει για Ν7610 θα ημουν ευτυχισμενος...θα το βρω εγω πως δουλευει...τι μνημη χρειαζεται?

ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :kill: :shoot: :up: :wink:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια...

Σημερα αγωρασα το ν72 και ψαχνω να βρω για το προγραμμα και για τον χαρτη αλλα τιποτα...

Μηπως μπορειται να μου πειτε που θα τα βρω...

 

Ευχαριστώ πολυ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Σημερα αγωρασα το ν72 και ψαχνω να βρω για το προγραμμα και για τον χαρτη αλλα τιποτα...

Μηπως μπορειται να μου πειτε που θα τα βρω...

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Θα το βρεις εδω οπως και πολα αλλα προγραμματα για το κινητο σου και θα μπορεις να το κατεβασεις αφου κανεις προτα μια εγγραφη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια...

Σημερα αγωρασα το ν72 και ψαχνω να βρω για το προγραμμα και για τον χαρτη αλλα τιποτα...

Μηπως μπορειται να μου πειτε που θα τα βρω...

 

Ευχαριστώ πολυ

 

Στην παρακάτω διεύθυνση θα βρεις την εφαρμογή, αφού πρώτα γίνεις μέλος:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

hi...

katevasa to route66 2005 me xarti germanias...

exo apo ti route66 v7 tous xartes elladas italias k a8inas..otan valo autous tous xartes sto 2005 to programa kleinei...kamia idea ti na kano i pou na vro tous katalilous xartes??thx

Link to comment
Share on other sites

hi...

katevasa to route66 2005 me xarti germanias...

exo apo ti route66 v7 tous xartes elladas italias k a8inas..otan valo autous tous xartes sto 2005 to programa kleinei...kamia idea ti na kano i pou na vro tous katalilous xartes??thx

 

Το ίδιο φαινόμενο παρατηρείται και στο δικό μου κινητό τηλέφωνο.

Όταν αλλάξω τον χάρτη που χρησιμοποιείται,η εφαρμογή δεν ανοίγει τον καινούριο χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια έγραψα και το πρωι για το προγραμμα και τον χαρτη...

 

Κατέβασα και τα δύο και έκανα install την εφαρμωγη και έβαλα τον χαρτη αλλα μου βγάζει παλι error οτι κατι λείπει...

 

Τι να κάνω Helpppppppppp..........

 

Υπενθυμιζω οτι έχω το n72

 

Τελικα μπόρεσα και εβαλα ενα Route αλλα συνεχεια μου λεει για το GPS και οταν κανω ακυρωση στην αναζητηση με πεταει εξω... Τι μπορει να συμβαίνει???

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για το route66 υπάρχει μόνο χάρτης Αττικής όσον αφορά την Ελλάδα. Ξαναπροσπάθησε με το tomtom. Έχουμε το ίδιο κινητό και δεν είχα κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να δούμε τους χάρτες του route66 σε PC?

 

Επίσεις έχω κατεβάσει μερικούς χάρτες τμηματικά σε winrar files πχ Ιταλία part1, part2, part3. Πως μπορώ να τους ενώσω σε ένα .prm?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να δούμε τους χάρτες του route66 σε PC?

 

Επίσεις έχω κατεβάσει μερικούς χάρτες τμηματικά σε winrar files πχ Ιταλία part1, part2, part3. Πως μπορώ να τους ενώσω σε ένα .prm?

 

Αν εχεις κατεβασει ολα τα κομματια ,ανοιγεις το 1ο με το winrar ,και γινεται extract σε ενα .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

 

σκέφτομαι να αγοράσω ένα Ν70 ή ένα Ε61. Και λέω να δοκιμάσω το Route. Ερωτήματα:

 

(1) έχει καλούς χάρτες και για ποιες περιοχές;

(2) έχει φωνητική καθοδήγηση;

(3) με ποια bt gps συνεργάζεται σίγουρα;

(4) έχω χρησιμοποιήσει και dest pn & 6. Σε σχέση με αυτά χωλαίνει;

 

Σόρι εάν έχουν απαντηθεί πολλάκις αλλά κ 110 σελίδες είναι πολλές.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Ειχα το route66 και σημερα περασα ενα update του την εκδοση 7.0.989 αντεγραψα το αρχειο route66.app στον φακελο system/apps/route66 και αντικατεστησα αυτο που ειχα μεσα και μετα περασα το sis και το εκανα εγκατασταση.....απο εκεινο το σημειο και μετα δεν τρεχει το route66 και μου βγαζει αυτο το μινημα Resource files are missing Please reinstall the appplication

Το ξανακανω εγκατασταση αλλα παλι τιποτα

Τι να κανω να γυρισω στο παλιο?

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...