Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω πολυ καιρο το προγραμμα περασμενο,και ηρθε η ωρα να παρω το gps..

ποια μαρκα συνεργαζεται πληρως?

πρεπει να ειναι ιδια εκδοση το bluetooth V1.2 ή μπορει να λειτουργησει και με gps V2.0 ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω πολυ καιρο το προγραμμα περασμενο,και ηρθε η ωρα να παρω το gps..

ποια μαρκα συνεργαζεται πληρως?

πρεπει να ειναι ιδια εκδοση το bluetooth V1.2 ή μπορει να λειτουργησει και με gps V2.0 ?

 

κανεις?

Link to comment
Share on other sites

κανεις?

Όλα κάνουν.

Εγώ έχω αυτό http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=943673 και λειτουργεί άψογα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ta ekana ayta pou lete alla den vlepw prokopi ....

egkathistw to root66 kanei tin eggatastasi kai meta otan to trexw vgazei sfalma.

den yparxei to path e:\system klp... den to exei dimiourgisei ...kai exw kanei kai provoli kryfwn arxeiwn sto pc...lete na min einai symvato gia nokia 6680?xerete kanena link na katevasw route66 kai greek map gia 6680

giati exw kai to bluetooth gps kai einai krima na min exw leitourgiko

Link to comment
Share on other sites

Ta ekana ayta pou lete alla den vlepw prokopi ....

egkathistw to root66 kanei tin eggatastasi kai meta otan to trexw vgazei sfalma.

den yparxei to path e:\system klp... den to exei dimiourgisei ...kai exw kanei kai provoli kryfwn arxeiwn sto pc...lete na min einai symvato gia nokia 6680?xerete kanena link na katevasw route66 kai greek map gia 6680

giati exw kai to bluetooth gps kai einai krima na min exw leitourgiko

 

Παρακληση: Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες για να σε διαβαζουμε

και να καταλαβαινουμε τι γραφεις :O

 

Αν δεν υπαρχει το path ,το δημιουργεις εσυ

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ακομα τιποτα.δεν μ'αφηνει να δημιουργησς και φακελο συστεμ μεσα στη καρτα μνιμης.

 

Μεσα απο το pc suite δοκιμαζεις ?

Δοκιμασε με card reader

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ναι απο το pcsuite.card reader δεν εχω.θυμαμαι οτι παλιοτερα ειχα σβησει κατι αρχεια που ειχε η καρτα όπως:quickword klp...απ'οτι θυμαμαι έσβηνα και φακέλουσ....λογικά όμως δεν έπρεπε να με άφηνε αν πήγαινα να σβήσω τον system..Πήγα να φτιάξω φάκελο και μέσα απο το τηλέφωνο και μοθ λέει πως υπάρχει ήδη...δεν καταλαβαίνω τι γίνεται..Thanks anyway...αν γνωρίζεισ κάτι άλλο post
Link to comment
Share on other sites

ναι απο το pcsuite.card reader δεν εχω.θυμαμαι οτι παλιοτερα ειχα σβησει κατι αρχεια που ειχε η καρτα όπως:quickword klp...απ'οτι θυμαμαι έσβηνα και φακέλουσ....λογικά όμως δεν έπρεπε να με άφηνε αν πήγαινα να σβήσω τον system..Πήγα να φτιάξω φάκελο και μέσα απο το τηλέφωνο και μοθ λέει πως υπάρχει ήδη...δεν καταλαβαίνω τι γίνεται..Thanks anyway...αν γνωρίζεισ κάτι άλλο post

 

Θελει card reader για να γινει η "δουλεια"

Με το pc-suite δεν βλεπεις ολους τους φακελους .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
Θελει card reader για να γινει η "δουλεια"

Με το pc-suite δεν βλεπεις ολους τους φακελους .

 

πηγενε εργαλεια επιλογες φακελων προβολη εμφανιση ολων των αρχειων και οκημασε να δης

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως τη δουλεια την εγκατασταση την εκανα χωρις card reader. κατεβασα τον FExplorer οπου φαινεται ο φακελος system και μετα εβαλα το αρχειο του route 66 στον φακελο Ε:system/apps. Μετα εβαλα και τον χαρτη Ελλαδος (ουσιαστικα μονο Αθηνα και κεντρικοι δρομοι Θεσ/νικης) στη θεση Ε: system\apps\route66\maps και τελος. Θελεις μονο ενα gps receiver (απο 60€) και εισαι ΟΚ.

 

Παρεπιπτοντως εχουμε κανενα χαρτη βορειας Ιταλιας;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως τη δουλεια την εγκατασταση την εκανα χωρις card reader. κατεβασα τον FExplorer οπου φαινεται ο φακελος system και μετα εβαλα το αρχειο του route 66 στον φακελο Ε:system/apps. Μετα εβαλα και τον χαρτη Ελλαδος (ουσιαστικα μονο Αθηνα και κεντρικοι δρομοι Θεσ/νικης) στη θεση Ε: system\apps\route66\maps και τελος. Θελεις μονο ενα gps receiver (απο 60€) και εισαι ΟΚ.

 

Παρεπιπτοντως εχουμε κανενα χαρτη βορειας Ιταλιας;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα όταν μπαίνω στο Ε:system/apps με τον card reader δεν μπορώ να κάνω τίποτα μου λέει ότι η κάρτα έχει προστασία εγγραφής εχω βάλει 5 κάρτες και σε όλες λέει το ίδιο……ας μου πει κάποιος τη να κάνω . Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ρε παιδιά έκανα ότι μου 'πατε και ευχαριστώ...έχωπλέον το routte.Άλλα τώρα δε μπορώ να βρω δορυφόρο με το lw....Καμία βοήθεια...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα όταν μπαίνω στο Ε:system/apps με τον card reader δεν μπορώ να κάνω τίποτα μου λέει ότι η κάρτα έχει προστασία εγγραφής εχω βάλει 5 κάρτες και σε όλες λέει το ίδιο……ας μου πει κάποιος τη να κάνω . Ευχαριστώ

 

5 καρτες mmc εχεις βαλει και σου κανει το ιδιο?? Το κινητο τους βλεπει κανονικα απο fexplorer? Μηπως ειναι θεμα του reader?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπερα παιδια μπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω χαρτες για αθηνα?? εχω εναν αλλα λειπουν κεντρικες οδοι οπως γαλατσιου κυμης μιση κατεχακη και αλλοι υπαρχει μηπςσ κανεις ανανεωμενος???
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεία σας

Κατέβασα το προγραμμα και δουλεύει αψογα.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να μετατρέψω έναν χάρτη που έχω απο το κανονικό gps που είναι σε μορφή .map σε μορφή .prm που υποστηρίζει η mobile έκδοση???

 

 

ευχαριστώ πολύ για το πρόγραμμα :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά εγώ με συσκευή Ε90 και κάρτα 4000ΜΒ έχω δοκιμάσει μια σειρά προγράμματα - ΟΛΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ _ και το μόνο που δουλεύει είναι το Sygic. Εκτός βέβαια απο αυτό που έχει ενσωματομένο αλλά είναι πολύ ανίσχυρο και χωρίς φωνητική καθοδήγηση. Πάντως το Sygic είναι πολύ καλύτερο απο το ΤΟΜ ΤΟΜ 7.0
Link to comment
Share on other sites

καποιος αν μπορει να ξαναβαλει το προγραμμα πλοηγισης για το N70 και τους χαρτες παρακαλω .....

 

Απαγορευεται :!: φιλε μου .

Να κοιταξεις στα γνωστα μερη..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Guest dog1971
Κάνε search για το route66, εγώ αυτό έχω και είναι άψογο! Και λειτουργεί και χωρίς να έχεις GPS συσκευή, απλά σαν χάρτης (δημιουργεί διαδρομές, βρίσκει δρόμους κτλ). Αξίζει να το αγοράσεις original πάντως... Είναι αμαρτία να μην υποστηρίζουμε τα αξιόλογα προγράμματα που μας λύνουν τα χέρια!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
Κανένας χάρτης με Ελληνικά και όχι με λατινικούς χαρακτήρες για το route 66 υπάρχει;

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ :):):)

Κανένα νέο για τον χάρτη έχουμε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...