Jump to content

Ρακέτες θαλάσσης


7020029
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχεις καποια διευθυνση φιλε μου η καποιο τηλεφωνο απο καποιον τετοιο?

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλό θα είναι όσοι ασχολούνται με το τένις να παίζουν όσο περισσότερο μπορούν ρακέτες,η εκγύμανση που προσφέρουν είναι η πλέον κατάλληλη.Εγώ τουλάχιστον είδα μεγάλη διαφορά όσο αναφορά τις σωματικές απαιτήσεις στο γήπεδο,μοναδικά μου προβλήματα η εφίδρωση που έχω στα χέρια και το κακό πολλές φορές κέντρο βάρους της ρακέτας όταν δεν είναι επαγγελματική.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
an thelete kalh raketa to idaniko varos katarxas einai gia tous antres gurw sta 350 gia na mhn trexoune meta gia travhgmata k travmatismous k frontiste na einai mprostovarh gia kalo karfi. gia gunaikes twra to 320 einai mia xara. proswpika me volevei h anoixth lavh k oxi h stenh pou exei to agori se oles tis raketes. epishs kukloforoun raketes me lavh giatagani kati san to gramma J pou erxetai k denei akrivws sto xeri. oso gia ta merh pou poulane raketes na merika: mavro lithari, tha psaksetai gia ton mixalh pou sunhthws kathetai prwth thesh pista sthn paralia k exei tis raketes ksaplwmenes se ksaplwstra, sto zouberi, divers club ton theo pou einai ksulourgos k telos ston mpath pou einai k oloi oi raketovioi. sth galazia akth kukloforoun epishs polloi raketistes pou mporeite na rwthsete. kala mpalakia elafria einai ta treton fun lite k ta treton plus me to + pou nomizw den kukloforoun pia. osoi paizoun tennis mporoun meta apo 3 paixnidia me to idio mpalaki na to strwsoun gia raketa. elpizw na vohthisa...
Link to comment
Share on other sites

για θεσσαλονικη κανα μαγαζακι για αυτες τις ρακετες με το J που λες που υπαρχει?αυτο το grip που για την αποφυγη φουσκαλων που το πουλανε?ιντερσπορτ κτλ?
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στο φωκα..απο μπαλακια υπηρχαν για ρακετες τα tretorn championship και κατι ακομα που δε τα θυμαμαι..επισης..το grip πρεπει να ειναι λεπτο ετσι δεν ειναι?ειδα κατι prince ~11€ ..

επισης οι αγορι-boy κι οχι οι classic ποσα γραμμαρια ειναι?ειχε και κατι αλλες στο ιδιο μεγεθος ακριβως terra...20 ευρω εκαναν αυτες και 30 οι classic

Link to comment
Share on other sites

gia thess den kserw pou mporeis na vreis...

autes oi raketes me th lavh J skizoun alla prepei na petuxeis auth pou tha pesei k tha ginei ena me to xeri sou pragma duskolo. an den sou kanei de, pairneis ena gualoxarto k ksuneis th lavh oso thes gia na sou kanei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

γειά σας παιδιά

 

μήπως ξέρετε που μπορώ να βρώ αυτές τις ρακέτες με την πεπλατισμένη λαβή στο νομό αττικής

 

http://www.raketes.gr/photos/Raketes_008.jpg

http://www.raketes.gr/photos/Raketes_009.jpg

 

νομίζω ότι είναι οι ρακέτες "καρφι" ή "πασαρέλα" αλλά δεν είμαι σίγουρος

έχω φάει τον τόπο αλλά δεν της βρίσκω. διάβασα για μπάτη, αλλα δεν ξέρω που είναι

 

είναι δυνατόν να μου δώσει κάποιος περιοχή και διεύθυνση?

 

αν έχετε να προτείνετε και κάποια άλλη δοκιμασμένη ευπρόσδεκτα σχόλια

 

για την ώρα βολεύομαι με αγόρι ( 3 ρακέτες 360, 370, 450γρ) και αθλοπαιδιά αν τις ξέρετε (2 ρακέτες 350 και 380 γρ)

 

thanks εκ τω προτέρων

 

ρακετόβιος απο Χανιά

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν ψαχνεις στο ebay...:rolleyes:;)

πρεπει να ειναι στον νομο Αττικης ντεκε καλα??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω μια ελαφρια 'αγορι'.

Θα ηθελα να βγαζει καλυτερες αμυνες!

http://s9.postimg.org/hxs222dsf/ezgif_com_crop.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ειναι ενας που φτιαχνει πολυ καλες ρακετες. Αγορασα το καλοκαιρι και επαιζα καθε μερα απο 3 ωρες και οθτε μια φουσκαλα. Ειναι φοβερη στις αμυνες και στα καρφια.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
γειά σας παιδιά

 

μήπως ξέρετε που μπορώ να βρώ αυτές τις ρακέτες με την πεπλατισμένη λαβή στο νομό αττικής

 

http://www.raketes.gr/photos/Raketes_008.jpg

http://www.raketes.gr/photos/Raketes_009.jpg

 

νομίζω ότι είναι οι ρακέτες "καρφι" ή "πασαρέλα" αλλά δεν είμαι σίγουρος

έχω φάει τον τόπο αλλά δεν της βρίσκω. διάβασα για μπάτη, αλλα δεν ξέρω που είναι

 

είναι δυνατόν να μου δώσει κάποιος περιοχή και διεύθυνση?

 

αν έχετε να προτείνετε και κάποια άλλη δοκιμασμένη ευπρόσδεκτα σχόλια

 

για την ώρα βολεύομαι με αγόρι ( 3 ρακέτες 360, 370, 450γρ) και αθλοπαιδιά αν τις ξέρετε (2 ρακέτες 350 και 380 γρ)

 

thanks εκ τω προτέρων

 

ρακετόβιος απο Χανιά

 

Κι έγω τις ψάχνω αυτές εδώ και μέρες τώρα... Αν τελικά τις έχει βρει κανείς ενημερώστε από που...

 

Ευχαριστώ εκ των προταίρων!!

Link to comment
Share on other sites

Οι ρακέτες Terra λένε τίποτα; Ψήνομαι να αγοράσω μια καλή ρακέτα να με βγάλει μερικά καλοκαίρια.

http://www.ouaou.gr/html_prod/prod_6206.html

Link to comment
Share on other sites

εχω παιξει με τερρα αλλα δε με βολεψαν. πολυ μακρυες και η κεφαλη απομακρυνεται πολυ απο τον καρπο. βεβαια τον αλλον που ηταν δικες του τον βολεψαν μια χαρα.. δεν ξερω!

 

αυτες που λεει ο κρικμαν φαινονται αρκετα καλες.. μακαρι να εβρισκα. εχω 2 αγορι και θα επαιρνα και μια τετοια.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΩ ΣΤΟ ΤΑΦΟ ΜΟΥ ΚΟΛΙΒΑ ΚΙΑΡΤΟΥΛΑΚΙΑ,ΜΟΝΟ ΤΟ CHIVAS ΑΦΘΟΝΟ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΑΓΑΚΙΑ

BLACKOPS/QX9770 ON PHASE/DDR3 4GB 2.0GHZ/300GB VELOCIRAPTOR/DUAL 4870X2/1300W/ CHIFTEC BLACKDRAGON[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
παιδια σχετικα με τις ρακετες λογο εμπειριας σας λεω τα εξης οσο ποιο ελαφρια τοσο το καλυτερο απο 360 γρ και κατω,κατα προτιμηση αγορι ρακετες και μπαλακια Tretorn Plus και μακρια απο το νερο have fun with the sun!:)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

καλησπέρα και απο εμένα.

Ποιος φίλος θα ήταν τόσο καταπληκτικός ώστε να μου στείλει το σχέδιο μια ρακέτας αγόρι για να μπορέσω να φτιάξω μια χειροποίητη;;;

Εννοώ, απλά να πατήσει με ένα μολυβάκι το γύρω γύρω από μια ρακέτα πάνω σε μια διπλή κόλλλα Α4 (Α3 δηλαδή) και να μου πει και το πάχος τηε ρακέτας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Link to comment
Share on other sites

βρηκα στα intersport δικες του ρακετες (επωνυμια intersport) στην τιμη των 20€.

τι λετε? αξιζουν?

μιλαω για ζευγαρι.

 

τις αγορι τις εχει 30€ τη μια

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω, για μπαλακια... θελω καποια καλα που να αντεχουν γιατι παιζω διπλα στη θαλασσα και τα περισσοτερα σπανε... μονο ενα beila μου εχουν αντεξει 2-3 χρονια που το χω αλλα θελω και αλλα... επισης καλο ειναι ενα wiblenton (κατι τετοιο γραφει) το οποιο βρηκα ξεχασμενο σε παραλια, το ακουμπας και εκτοξευεται... δεν μπορεις με αυτο να παιξεις σε αποσταση μικροτερη απο 10-15 μετρα :lol:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Ποσα γραμμαρια ειναι το ιδανικο για ρακετες?Ειχα κατι ρακετες στα 340γρ αλλα δεν βολευει σε αμυνα γιατι αν ερθει στα πλαγια το μπαλακι σου γυριζει η ρακετα.

Βρηκα κατι ρακετες στα 400γρ αλλα μικρη η διαφορα απο τα 340..Να παω σε 550?

\Για πειτε γνωμες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...