Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Για τα MMS επιλέγεις cosmote MMS και στην επεξεργασία βάζεις: όνομα προφίλ Cosmote MMS , URL αρχικής σελίδας http://195.167.65.220:8002 . Τα υπόλοιπα ίδια με το προφίλ του wap.

 

πρώτον να σαι καλά για τη βοήθεια και δεύτερον από που να επιλέξωcosmote MMS??:O:O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο 9.Ρυθμίσεις σύνδεσης. Επάνω έχει τα wap profiles και στη συνέχεια τα mms profiles των τριών δικτύων ( tim,vodafone & cosmote ).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μμμμ τότε μάλλον έχουν σβηστεί κ αυτά δεν υπάρχουν!:(

 

Αν δεν υπάρχουν τότε δημιούργησε ένα νέο προφίλ από τις επιλογές και βάλε τις ρυθμίσεις που σου είπα για να έχεις και mms.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είμαι αναμεσα να πάρω το U600 και το Ericsson 910i. Τι προτείνετε? Με απασχολούν λίγο τα κουμπιά αφής.... δεν θέλω να καλώ χωρίς λόγο κ χρεώνομαι. Ευαχαριστώ για κάθε απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας.

Ειμαι αναμεσα στο U600 και U700.

Θα μπορουσε κανεις να με βοηθησει στην επιλογη μου?

Απ' οτι εχω δει δεν εχει τεραστιες διαφορες, αν εξαιρεσεις την τιμη

(περιπου 50 euro πανω)

Σας ευχαριστω εκ των προταιρων

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας.

Ειμαι αναμεσα στο U600 και U700.

Θα μπορουσε κανεις να με βοηθησει στην επιλογη μου?

Απ' οτι εχω δει δεν εχει τεραστιες διαφορες, αν εξαιρεσεις την τιμη

(περιπου 50 euro πανω)

Σας ευχαριστω εκ των προταιρων

 

Η απάντηση είναι απλή: 3G(U700) vs FM radio(U600). Αν σ'ενδιαφέρουν

οι υπηρεσίες 3G και οι βιντεοκλήσεις επιλέγεις το U700, αν πάλι προτιμάς το ραδιόφωνο επιλέγεις το U600. Η τελική επιλογή είναι δική σου!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια φιλη μου πηρε το u600 απο τη σιγκαπουρη κ θελει να του περασει ελληνικό μενού.γίνεται?που μπορω να το βρω?εννοω χωρις να το στειλει στην αντιπροσωπεια
Link to comment
Share on other sites

mhpws gnwrizei kapoios an dexetai me kapoio tropo msn messenger??? k ena link me to software 8a htan xrhsimo..dokimasa hdh 2 k mou vgazei sfalma..!
Link to comment
Share on other sites

τελικα το εχει κανεις σε gold??

 

http://i147.photobucket.com/albums/r288/naf87/samsung_u600_black_gold_1.jpg

http://i147.photobucket.com/albums/r288/naf87/samsung_u600_black_gold_1.jpg

http://i147.photobucket.com/albums/r288/naf87/samsung_u600_black_gold_2.jpg

http://i147.photobucket.com/albums/r288/naf87/samsung_u600_black_gold_3.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως είναι σίγουρα..."συλλεκτικό", αφού το μετέτρεψα σε silver top!:lol::p:lol: ( Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά στη φωτό ).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια φιλη μου πηρε το u600 απο τη σιγκαπουρη κ θελει να του περασει ελληνικό μενού.γίνεται?που μπορω να το βρω?εννοω χωρις να το στειλει στην αντιπροσωπεια

τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως είναι σίγουρα..."συλλεκτικό", αφού το μετέτρεψα σε silver top!:lol::p:lol: ( Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά στη φωτό ).

 

pwwwwwws to ekanes?????

Link to comment
Share on other sites

τιποτα?

 

stis prohgoumenes selides uparxei analutikos odhgos gia flasharisma k na peraseis ellhniko menu...den eimai o pleon eidikos gia na sou pw leptomereies giauto afierwse kana misawro psa3imatos...k kalh epituxia..!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως είναι σίγουρα..."συλλεκτικό", αφού το μετέτρεψα σε silver top!:lol::p:lol: ( Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά στη φωτό ).

Πολύ ωραίο.Πώς το έκανες φίλε;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το έκανα γιατί στις γωνίες είχε αρχίσει να ξεφτάει από την τριβή μέσα στις τσέπες και μου την έδινε αυτή η εικόνα ενός κατά τα άλλα αγρατζούνιστου κινητού! Έτσι αφού παρατήρησα πως από κάτω από την ηλεκτροστατική βαφή υπάρχει ατσάλι, αποφάσισα να το ρισκάρω και να το ξεβάψω αρχικά και στη συνέχεια να στιλβώσω το μέταλλο.Το αποτέλεσμα είναι πραγματικά εκπληκτικό!! Η φωτό το αδικεί πιστέψτε με.Το κινητό έχει γίνει πολύ πιο χλιδάτο! Όμως δυστυχώς θα σας απογοητεύσω γιατί για να γίνει θέλει γνώσεις και εργαλεία αργυροχρυσοχοΐας ή οδοντοτεχνικής. Βέβαια αν κανείς έχει κάποιο μοτέρ χειρός που χρησιμοποιούν για να τρυπάνε πλακέτες ή ακόμα κι αυτό που έχουν οι γυναίκες για το μανικιούρ, τα κατάλληλα λάστιχα και βουρτσάκια γυαλίσματος και "πιάνουν" τα χέρια του, μπορεί να δοκιμάσει...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικά το έκανα γιατί στις γωνίες είχε αρχίσει να ξεφτάει από την τριβή μέσα στις τσέπες και μου την έδινε αυτή η εικόνα ενός κατά τα άλλα αγρατζούνιστου κινητού! Έτσι αφού παρατήρησα πως από κάτω από την ηλεκτροστατική βαφή υπάρχει ατσάλι, αποφάσισα να το ρισκάρω και να το ξεβάψω αρχικά και στη συνέχεια να στιλβώσω το μέταλλο.Το αποτέλεσμα είναι πραγματικά εκπληκτικό!! Η φωτό το αδικεί πιστέψτε με.Το κινητό έχει γίνει πολύ πιο χλιδάτο! Όμως δυστυχώς θα σας απογοητεύσω γιατί για να γίνει θέλει γνώσεις και εργαλεία αργυροχρυσοχοΐας ή οδοντοτεχνικής. Βέβαια αν κανείς έχει κάποιο μοτέρ χειρός που χρησιμοποιούν για να τρυπάνε πλακέτες ή ακόμα κι αυτό που έχουν οι γυναίκες για το μανικιούρ, τα κατάλληλα λάστιχα και βουρτσάκια γυαλίσματος και "πιάνουν" τα χέρια του, μπορεί να δοκιμάσει...

 

α καλα...δυσκολα πραματα...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

α καλα...δυσκολα πραματα...;)

Ναι, έχεις δίκιο. Πάντως αν δεν είχε ξεφτίσει, ούτε εγώ θα το είχα κάνει. Είναι αρκετά όμορφο έτσι όπως είναι.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχεις δίκιο. Πάντως αν δεν είχε ξεφτίσει, ούτε εγώ θα το είχα κάνει. Είναι αρκετά όμορφο έτσι όπως είναι.;)

 

periptwsh na sto dwsw k na mou to kaneis uparxei???? epi plhrwmh ennoeitai...de maresei pou exei 3eftusei

Link to comment
Share on other sites

exw to u 600 kai prospathw na perasw glitter eikones apo to pc sto kiniti mou.to provlima einai oti mou leei mi egyros typos arxeiou.tis pernaw sto multimedia manager mipws kai theloun metatropi kai otan paw na kanw metafora sto til.mou kolaei o m.manager kai de svinei.apo bluetooth tis pairnw alla den exw diko mou.ti na kanw?efxaristw.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.επειδη προτιθεμαι να αγορασω το υ600 θα ηθελα να με ενημερωσετε αν υπαρχει η δυνατοτητα εισαγωγης θεματων απο το ιντερνετ.ευχαριστω:)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει ένας φίλος το κινητό και θέλω να μου πείτε αν υπάρχει δυνατότητα να περάσουμε κανά παιχνίδι ή θέμα; Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας. Σκέφτομαι να το πάρω.Μπορεί να μου πει κάποιος αν έχει καλή απόδοση κατά την αναπαραγωγή mp3 και ραδιοφώνου?
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...