Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας.

Θα ήθελα να σας ρωτήσω φίλοι μου και φίλες μου πως μπορώ να μεταφέρω τις φωτογραφίες (κάποιες από αυτές στο φάκελο "Οι φωτογραφίες μου" (στήλη 1) από άλλον φάκελο πχ αγαπημένες φωτογραφίες έτσι ώστε να μπορέσω να την επεξεργαστώ λίγο και να την βάλω σε πλαίσιο! Δοκίμασα αρκετά αλλά δεν τα κατάφερα. Δοκίμασα και με την χρήση του υπολογιστή αλλά και πάλι δεν πάει εκεί!!!!:cry:

Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω;;;; φυσικά η φωτο είναι σε μορφή jpep!!! και δεν πάει!!!:!::dizzy::dizzy::help::help:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας.

Θα ήθελα να σας ρωτήσω φίλοι μου και φίλες μου πως μπορώ να μεταφέρω τις φωτογραφίες (κάποιες από αυτές στο φάκελο "Οι φωτογραφίες μου" (στήλη 1) από άλλον φάκελο πχ αγαπημένες φωτογραφίες έτσι ώστε να μπορέσω να την επεξεργαστώ λίγο και να την βάλω σε πλαίσιο! Δοκίμασα αρκετά αλλά δεν τα κατάφερα. Δοκίμασα και με την χρήση του υπολογιστή αλλά και πάλι δεν πάει εκεί!!!!:cry:

Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω;;;; φυσικά η φωτο είναι σε μορφή jpep!!! και δεν πάει!!!:!::dizzy::dizzy::help::help:

 

χμμμ με το samsung pc studio multimedia manager den γινεται τιποτα?

δυσκολο τότε.....

 

Τόσο δύσκολο ήταν το u300 να είχε υποδοχή micro sd και μπαταρία 1000mha ???

 

ΖΗΤΑΜΕ ένα samsung U100 me micro sd ipodoxi 4mpixels camera me auto focus kai μπαταρία με αναμονή 5 μέρες η οποια να φορτιζει σε μια ώρα:bear::knife:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΖΗΤΑΜΕ ένα samsung U100 me micro sd ipodoxi 4mpixels camera me auto focus kai μπαταρία με αναμονή 5 μέρες η οποια να φορτιζει σε μια ώρα:bear::knife:

 

:respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

kml τελικά θα το πουλήσεις?

 

Τωρα εχω το Ε900 να το πουλησω ουτε λογος γιατι πανω απο 100 ευρω δε πιανει απο 350 ευρω εχει κατρακυλησει στα 210!!!:mad: μετα απο ενα χρονο ουτε Sagem να ηταν...

Ειδα το υ600 κ ημουνα ετοιμος να το παρω αλλα αν εξερεσεις μια καμερα που ειναι 3.2 Megapixel τα υπολοιπα γνωστα samsung:(

Link to comment
Share on other sites

ΖΗΤΑΜΕ ένα samsung U100 me micro sd ipodoxi 4mpixels camera me auto focus kai μπαταρία με αναμονή 5 μέρες η οποια να φορτιζει σε μια ώρα:bear::knife:

 

Και εγώ ΖΗΤΑΩ ενα σπίτι σε μια ερημική παραλία με ιδιωτική μαρίνα και ενα κότερο... :lol:

 

Φίλε μου αν ψάχνεις τέτοιο κινητό, θα πάς σε καμμια παντόφλα, (ή τούβλο)

Αν θες ενα εντυπωσιακά λεπτό και ελαφρύ κινητό με τρομερές ικανότητες, θα πρέπει να είσαι έτοιμος να θυσιάσεις άλλα πράγματα, όπως η αυτονομία...

Στο κάτω κάτω αγοράζεις μια δευτερη μπαταρία ή έναν φορτιστή αυτοκινήτου αν αυτό είναι το μοναδικό πρόβλημά σου...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πήρα πριν περίπου 15 μέρες, (το πήγα και Ελαφόνησο).

Ένα πράγμα έχω μόνο να ΤΟΝΙΣΩ.............

 

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ.......!!!!!!!!! (δεν χωράει και foto να στείλω)

 

δηλαδη? :p

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη? :p

 

Δηλαδή πολυ απλά δεν παίζεται το όφωνο. Η μόνη μου ένσταση έχει να κάνει με τον τηλ. κατάλογο τον οποίο μετέφερα από το outlook σχετικά με την εμφάνιση των επαφών. Όπιος το κατηγορεί έχει χαμένα τεύχη.

[sIGPIC][/sIGPIC]TAKESI MANIA...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πολυ απλά δεν παίζεται το όφωνο. Η μόνη μου ένσταση έχει να κάνει με τον τηλ. κατάλογο τον οποίο μετέφερα από το outlook σχετικά με την εμφάνιση των επαφών. Όπoιος το κατηγορεί έχει χαμένα τεύχη.

 

Πές τα ρε μεγάλε! Και σε παρεξήγησα χθες ετσι που το έγραψες!

Τις επαφές διόρθωσέ τις με την γραμματοσειρά της συσκευής και θα είσαι jet! :)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το αγοράσω...

 

Βρήκα στο Expansys αυτό http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=146525

 

Το ερώτημα μου είναι γιατί ειναι τόσο φθηνό??

 

Εννοώ παντού έχει πάνω απο 330 ευρώ..όχι οτι με χαλάει που κάνει μόνο τόσο αλλα μήπως παίζει τπτ ???

Link to comment
Share on other sites

Τις επαφές διόρθωσέ τις με την γραμματοσειρά της συσκευής και θα είσαι jet! :)

 

εγω τις εχω διωρθωσει .. ολες... αλλα μεχρι το 1ο γραμα!

Εμφανιζει τις σωστες επαφες αναλογα με το γραμμα που πατησω στο Ευρετηριο .. αλλα οχι οταν ψαχνω παραληπτη κατα την συνταξη μηνηματος!! εκει παιζει χαος .. πρεπει να ψαχουλεψω 160 επαφες :(

αλλα κατα τα αλλα το ωφονο τα σπαει! το γουσταρω πολυ! σχεδον flawless!

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο... Πόσα SMS μηνύματα έχετε στο U 600 σας???

Πόσα χωράει????

Αυτη την στιγμή έχω 390 στα εισερχόμενα, 160 στα απεσταλμένα και καμμια 20αρια στα πρόχειρα... Δε σβηνω τίποτα, να δω πότε θα γεμίσει! Αν δε κανω λάθος, είναι η μεγαλύτερη χωριτικότητα μνήμης σε SMS που έχω δεί ποτέ σε κινητό!!! :!::!::!:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο... Πόσα SMS μηνύματα έχετε στο U 600 σας???

Πόσα χωράει????

Αυτη την στιγμή έχω 390 στα εισερχόμενα, 160 στα απεσταλμένα και καμμια 20αρια στα πρόχειρα... Δε σβηνω τίποτα, να δω πότε θα γεμίσει! Αν δε κανω λάθος, είναι η μεγαλύτερη χωριτικότητα μνήμης σε SMS που έχω δεί ποτέ σε κινητό!!! :!::!::!:

 

Δεν έχει την μεγαλύτερη μνήμη. Υπάρχουν κινητά που πρακτικά χωράνε άπειρα μυνήματα! ;)

1000 μηνύματα χωράει το κινητό (μυνήματα -> μνήμη)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βρε κνιθηλ του γκρέμισες τα όνειρα του παιδιού άστο να έχει μυστήριο να δει πότε θα γεμίσει το σουμουσου του.

τσκ τσκ 1000 χωράει τέλος!

είσαι άγαρμπος

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Βρε κνιθηλ του γκρέμισες τα όνειρα του παιδιού άστο να έχει μυστήριο να δει πότε θα γεμίσει το σουμουσου του.

τσκ τσκ 1000 χωράει τέλος!

είσαι άγαρμπος

 

:lol::lol::lol::lol: Θα αγόραζα καινούριο με την επόμενη επιδότηση του χρόνου τον Απρίλιο και δε θα είχε γεμίσει ακόμη! χαχαχα

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

skatzoxoire, πλάκα σου κάνω! Κανείς δεν ξέρει την πραγματική μνήμη του u600! Όποιος τερματίσει την μνήμη των μηνυμάτων ας μας πει να ξέρουμε κι εμείς! :p
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mia erothsh! Flash exei?

 

Έχει.. Όχι και το καλύτερο flash που έχει μπει ποτέ σε κινητό τηλέφωνο, αλλά την δουλειά του την κάνει..!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πές τα ρε μεγάλε! Και σε παρεξήγησα χθες ετσι που το έγραψες!

Τις επαφές διόρθωσέ τις με την γραμματοσειρά της συσκευής και θα είσαι jet! :)

 

Λίγο φασαριόζικο μου ακούγεται... Όλες.....????

Από το κινητό ή από το pc studio?

[sIGPIC][/sIGPIC]TAKESI MANIA...
Link to comment
Share on other sites

Λίγο φασαριόζικο μου ακούγεται... Όλες.....????

Από το κινητό ή από το pc studio?

 

Απο το κινητό... Και όλες, γιατι αν διορθώσεις τις μισές θα σου βρίσκει μόνο τις διορθωμένες!

Δοκίμασε να κάνεις αναζήτηση αφού ενεργοποιήσεις το Τ9 κρατώντας πατημένο για λίγο το *, μερικοί βολευοται ετσι, χωρίς να τις διορθώσουν

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια...σκεφτομαι να παρω εν μεταχειρισμενο U6OO.ειναι κατι που πρεπει να προσεξω να εχει η να μην εχει??πχ τι λογισμικο φοραει κτλ???ελπιζω να μην το μετανοιωσω γιατι ειναι η πρωτη φορα που θα παρω σαμσουνγκ

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...