Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορεί να μου πεί καποιος πώς μπορώ να βλέπω αρχεία word η exel στο u600?πέρασα ένα αρχείο exel αλλα δεν το άνοιγε!ξέρει κάποιος τι να κάνω??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Paidia mia aporia enos asxetou..Me bluetooth apo to samsung U600

mporw na akouw mp3?kai an nai,ti ginete se periptwsi pou tin stigmi ayti pou akouw dextw mia eiserxomeni klisi? diakoptete to tragoudi apla?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

paidia kai ego apo extes eimai katoxos tou u600, exo paratirisei to exis kai pes te mou ama se esas simvenei: 1. ama den peraseis to noumero kapiou me to +30 den sou vgazei to onoma tou otan se kalei kai 2. den exei poli aklo sima kai sinexeia mou vgazei periorismeni kati kai ena eikonidio me ena akostiko kai mia kathetos grammi.

 

se esas simvenei afto i to diko mou einai elatomatiko? efxaristo poli

Link to comment
Share on other sites

Από χθες είμαι κι εγώ κάτοχος ενός U600 αλλά έχω ένα μικρο προβληματάκι... πέρασα που λέτε μερικά mp3s σε αυτή την κάρτα μνήμης: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=56583853&product=993352

 

Αλλά όταν πάω στον player να τα παίξω...είναι απελπιστικά αργός... δηλαδή πατάω το play και το κομμάτι θα ξεκινήσει μετά από 6-7 δευτερόλεπτα... το έχει κι άλλος αυτό το πρόβλημα;

 

ps.όταν τα έχω στη μνήμη του τηλεφώνου όλα είναι μια χαρά...

ps2. sorry αν έχει ξανα-αναφερθεί

 

Έχω πάρει και εγώ μια κάρτα 2 gb της trancsed (1e φθηνότερή είναι). Την πρώτη φορά που την γέμισα τραγούδια άρχισε να αναβοσβήνει η οθόνη του κινητού απο το πολύ κόλλημα! Στην συνέχεια (μετά από 20 λεπτά) η οθόνη έφτιαξε αλλά αργούσε να ανοίξει τα τραγούδια 8 sec . Πάνω που είχα αρχίσει να σκέφτομαι να πάρω άλλη κάρτα, σταμάτησε να κολλάει, με αποτέλεσμα να ανοίγει (μέχρι και σήμερα) το mp3 σε 2 sec.

Αν δεν την πούλησες ακόμα, κράτησέ την και βάλε το κινητό να διαβάζει τραγούδια μέσα από την κάρτα. Λογικά σε 2-3 ημέρες θα λυθεί το πρόβλημα σε σημαντικό βαθμό. Το πρόβλημα που έχω τώρα είναι ότι αν ακούω μουσική και στέλνω μήνυμα με Τ9 ταυτόχρονα, παρουσιάζονται ψιλοκολλήμματα.

Όσον αφορά τις φωτογραφίες που βγάζει το κινητό:

α) Την ημέρα βγάζει πολύ καλές (από 800 kb μέχρι 1,6 mb και είναι καθαρές).

β) Το βράδυ αυτές που βγάζει δεν βλέπονται.

Απορία: Η επιλογή κλείδωμα στις φωτογραφίες,sms κτλ. τι ακριβώς κάνει ?

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia aporia enos asxetou..Me bluetooth apo to samsung U600

mporw na akouw mp3?kai an nai,ti ginete se periptwsi pou tin stigmi ayti pou akouw dextw mia eiserxomeni klisi? diakoptete to tragoudi apla?:rolleyes:

 

Μπορείς ν' ακούς κανονικά mp3, εφόσον αναγνωρίζεται ως ακουστικό. Απλά πράγματα δηλ. Όταν έρθει κλήση, διακόπτεται η λειτουργία του player.

Link to comment
Share on other sites

oxi em bt den mporeis na akouseis mp3 kai nomizo oti se kanena kinito den mporeis na to kaneis afto.

Για το samsung δεν ξέρω αλλά σε άλλα κινητά σίγουρα γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν αλλαξε αυτοματα ωρα σημερα το πρωι!? ... δεν ειναι τελικα τοσο εξυπνο?:lol: παρολο που ειναι ρυθμισμενο στο αυτοματικ!

το παλιο μου siemens το καταλαβε κ αλλαξε.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν αλλαξε αυτοματα ωρα σημερα το πρωι!? ... δεν ειναι τελικα τοσο εξυπνο?:lol: παρολο που ειναι ρυθμισμενο στο αυτοματικ!

το παλιο μου siemens το καταλαβε κ αλλαξε.

oute emena alaje

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν αλλαξε αυτοματα ωρα σημερα το πρωι!? ... δεν ειναι τελικα τοσο εξυπνο?:lol: παρολο που ειναι ρυθμισμενο στο αυτοματικ!

το παλιο μου siemens το καταλαβε κ αλλαξε.

 

Μαλλον εσυ κατι δεν εχεις ρυθμισει καλα.Το δικο μου ειχε αλλαξει μονο του ωρα σημερα το πρωι.Εκτος αν φταιει το δικτυο.Εγω εχω cosmote.Ισως αλλο δικτυο να μην στελνει την πληροφορια για αλλαγη ωρας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ολες οι καρτες ιδιες!!

 

Και δεν εννοω μονο την μαρκα, αλλα κυριως την ταχυτητα διαμεταγωγης.

 

H Sandisk εχει ειδικη σειρα για κινητα τηλεφωνα οι οποιες υποστηριζουν υψηλες ταχυτητες εγγραφης / αναγνωσης (speeds up to 10MB/sec read and 9MB/sec write).

 

http://www.sandisk.com/Assets/Products/130/microSD-Premier-TF-2GB-_130.jpg

 

Βεβαια το κοστος ξεφευγει, αλλα το ιδιο και η ταχυτητα της καρτας!

 

Αντιστοιχα η KINGSTON δεν αναφερει πουθενα τις ταχυτητες της καρτα της!! :X

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μεγάλη εταιρία είναι(είναι; ) αλλά μέχρι τώρα είχα δύο ultraII 2gb και οι δύο "πέθαναν" ύστερα από 1χρόνο η μία και 1 1/2 η άλλη...
Link to comment
Share on other sites

Εγω πλεον εχω 7 CF της Sandisk. Ξεκινωντας απο το 2004 και δωθε.

 

2Χ 245ΜΒ (παροπλησμενες πλεον)

1X 1GB ULTRA II

2X 2GB ULTRA II

1X 8GB ULTRA II

1X 8GB EXTREME III

 

Κανενα απολυτως προβλημα μεχρι στιγμης και τραβανε επαγγελματικη χρηση...

 

Μαλλον σου ετυχε (ή δεν μου ετυχε εμενα...)

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

θυμηστε μου ρε παιδα πως το κανω να μην φορτιζει μεσω usb????
Δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος. :worry: Μόνο αν το δουλέψεις μέσω BlueTooth (αν έχεις πάντα).

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε αιμιλιε το ειχα διαβασει καπου εδω αλλα ειναι 1000 μην και δεν αντεχω να τα ξαναδιαβασω ο σκαντζοχοιρος σιγουρα θα ξερει
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε αιμιλιε το ειχα διαβασει καπου εδω αλλα ειναι 1000 μην και δεν αντεχω να τα ξαναδιαβασω ο σκαντζοχοιρος σιγουρα θα ξερει
Έκανα μια αναζήτηση στο θέμα, αλλά δεν βρήκα τίποτα, εκτός του να χρησιμοποιήσουμε «μπλε δόντι». :worry: Ας περιμένουμε να δούμε λοιπόν...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε αιμιλιε το ειχα διαβασει καπου εδω αλλα ειναι 1000 μην και δεν αντεχω να τα ξαναδιαβασω ο σκαντζοχοιρος σιγουρα θα ξερει

 

 

:lol::lol::lol: Δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω καθώς δεν εχω ασχοληθεί με σύνδεση του κινητού με USB.

H σιγουριά σου μου άρεσε! :p:p:p

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...