Jump to content

Myphone meeting στο Βόλο, 03/06/2007


getolika
 Κοινοποίηση

Θέλετε να γίνει το myphone meeting στο Βόλο;  

77 members have voted

  1. 1. Θέλετε να γίνει το myphone meeting στο Βόλο;

    • Ναι!!! Το θέλω σαν τον Βεδουρά
      36
    • Όχι, κάπου αλλού (προτείνετε που)
      19
    • Δεν με ενδιαφέρει γενικά
      22


Recommended Posts

Λογικα θα ειμαι και εγω στο meeting εκτος αν δεν ξυπνησω. Για καφετερια μπορω να κανονισω και εγω σε καποια κεντρικη όμως (για όσους ξερουν Stars cafe). αρκει να ξερω τουλαχιστον μια μερα πριν ακριβη αριθμό ατόμων και ώρα αφιξεως.

Τα Stars πολύ ωραία καφετέρια είναι αλλά από ότι καταλαβαίνω οι περισσότεροι θέλουν λιμάνι!

Billakos,only 10 people?!?!? ONLY? Αποκλείεται,τουλάχιστον 15 θα είμαστε!;) Ψάθα ωραία θα είναι:)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 227
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα Stars πολύ ωραία καφετέρια είναι αλλά από ότι καταλαβαίνω οι περισσότεροι θέλουν λιμάνι!

Billakos,only 10 people?!?!? ONLY? Αποκλείεται,τουλάχιστον 15 θα είμαστε!;) Ψάθα ωραία θα είναι:)

κοιτα 10 ατομα να κλεισει ειναι καλα γιατι αν ερθουν 15 παλι θα σε βολεψουν...αν ερθουν 5 ομως? θα μας πεταξουν εξω! :p

απλα να ειμαστε στανταρ καλυμενοι.

εστω και για 15!!

 

ο καιρος παντως παει συμφωνα με το meetting!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Δυστυχώς προέκυψε κάτι ξαφνικά με την δουλειά μου και θα είμαι απασχολημένος το Σ/Κ (δεν μπορώ να πω όχι γιατί μετά ξέρετε...). :mad:

Οπότε Johny-B και Maria_B άκυροι για το meeting...:(

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα ειμαι και εγω στο meeting εκτος αν δεν ξυπνησω. Για καφετερια μπορω να κανονισω και εγω σε καποια κεντρικη όμως (για όσους ξερουν Stars cafe). αρκει να ξερω τουλαχιστον μια μερα πριν ακριβη αριθμό ατόμων και ώρα αφιξεως.

Κλεισε εκει;)

καλυτερα απο Destijl χιλιες φορες!!:D

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΥΡΗΟΝΕ ΜΕΕΤΙΝG ΣΤΟ ΒΟΛΟ : ΚΥΡΙΑΚΗ 3/6/2007

ΣΗΜΕΊΟ ΣΥΝΆΝΤΗΣΗΣ : Τράπεζα της Ελλάδος στο λιμάνι

ΩΡΑ : 12:30

 

ατομα: 24 προς το παρων ! (επιβεβαιωμένοι)

13 απο Βόλο 10 απο Θεσσαλονίκη και 1 απο Λαμία !!

 

περιμένουμε κι'αλλες συμμετοχές !!

 

Συμμετοχές Βόλου 13:

getolika , mixtri +2 ατομα , elias_ps , Cloud , xagios , kollatos , rainbow_326 , Nos 55 , xeirwn , FoRMat MaSTer , tauri ,

Συμμετοχές Θεσσαλονίκης 10:

fotisbasm , billakosss+1 ατομο , johner , makis_thess +2μασκοτ , gogo_thess , Alexel , Petros the Great

 

Συμμετοχές Λαμια:

Trobocop®

 

??? Blondie_ , atgiakas , xagiaka , SUMMER_2000 , hostolis , Johny-B , Maria_B ???

 

Λογικα θα ειμαι και εγω στο meeting εκτος αν δεν ξυπνησω.

Στείλε το τηλέφωνο σου αν θες με πμ να σε ξυπνήσουμε!

Οι Θεσσαλονικείς καλό θα είναι να συνενοηθούμε να πάνε γεμάτα αυτοκίνητα κάτω για οικονομία :)

ποιοι Θεσσαλονίκης θα έχουν αμάξι ? αν θέλετε στείλτε πμ η απάντηση για ποιοι έχετε "χωρο"

εγω ειπα 2 άτομα , απλα μάλλον θα ξεκινήσω απο Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτεινω stars για καφε οποως ειπε ο φιλος tauri.

Και μετα Ψαθα για τσιπουρα ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Α ειναι πολυ ωραια! θα δεις οτι θα θες να ερχεσε συνεχεια!

 

Ακριβώς! Είναι πολύ ωραία στα meetings!:( :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν γινεται το θεμα επισημασμενο??:)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

προτεινω να γινει επισημο απο αυριο! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

 

ποιοι Θεσσαλονίκης θα έχουν αμάξι ? αν θέλετε στείλτε πμ η απάντηση για ποιοι έχετε "χωρο"

εγω ειπα 2 άτομα , απλα μάλλον θα ξεκινήσω απο Σάββατο.

 

Για να φτάσεις Κυριακή;:p Με κάρο θα έρθεις και θα χρειαστείς 1 ημέρα για να φτάσεις;:p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πωωω στο τσακ το είδα το post. Λοιπόν για ουζερί αν θέλετε καθαρίζω εγώ στην παραλία του Βόλου (ΨΑΘΑ). Είναι γνωστός ο άνθρωπος. Απλά να του πούμε ώρα και τελικό αριθμό ατόμων γιατί γίνεται χαμός τις Κυριακές στην παραλία γενικώς. Εγώ θα είμαι ούτως η άλλως εκεί όπως κάθε Σαββατοκύριακο. Για καφετέρια Κυριακή μεσημέρι είναι λίγο πιο δύσκολο. Θα πω σε μερικά φιλαράκια και θα ξαναποστάρω. Θα κανονίσω μόλις έχουμε τελικό αριθμό ατόμων. Α βάλτε με κι εμένα μέσα :lol:

 

Κλείσε στην ΨΑΘΑ αφού συμβουλευτείς το ποστ με τους επιβεβαιωμένους.(Εμείς είχαμε γνωστό στα "Κύματα" δίπλα)

tauri κλείσε σε stars για να μη πάθουμε καμιά πλάκα τελευταία στιγμή,εκτός και αν βρεθεί σήμερα άτομο που να εγγυάται ότι θα κλείσει στην παραλία.

Link to comment
Share on other sites

Για να φτάσεις Κυριακή;:p Με κάρο θα έρθεις και θα χρειαστείς 1 ημέρα για να φτάσεις;:p :lol:

 

OXI με καρο , θα ερθω με ποδήλατο για οικονομία !! δεν θα πληρώσω και διόδια!:lol:

 

θα παω σε ενα γνωστό που εχω στο Βολο να τον δω με την ευκαιρία και να δώσω τρεις προσφορές για αέριο!

Link to comment
Share on other sites

OXI με καρο , θα ερθω με ποδήλατο για οικονομία !! δεν θα πληρώσω και διόδια!:lol:

 

θα παω σε ενα γνωστό που εχω στο Βολο να τον δω με την ευκαιρία και να δώσω τρεις προσφορές για αέριο!

μηπως να κατεβω κι εγω να κανω κανενα bbest??? :lol:

ή καλυτερα κανενα max?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στον Βολο δεν εχουν καταστηματα ΤΙΜ? (Wind:lol: )

 

καταστήματα εχει , πωλητές σαν τον billako δεν εχει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω πως δεν είναι επιβεβαιωμένο πως θα έρθω! Να με βάλετε στα «μάλλον» !!

 

ΑΚΟΜΑ μάλλον εισαι , δεν ξέρεις σίγουρα !

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω πως δεν είναι επιβεβαιωμένο πως θα έρθω! Να με βάλετε στα «μάλλον» !!

 

Να έρθεις γιατί στο meeting της Θεσ/νίκης εσύ λογικά θα έχεις εξεταστική!!!Οπότε ούτε εκεί θα πας.Για να μην ξεχνιόμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια με hostola!

Aν δεν παω αύριο Βόλο, μάλλον δεν πρόκειται να παω καθόλου.:p

 

Άσε τα κόλπα...Θα πας αύριο μαζί με τους άλλους να κλείσετε την καφετέρια και το τσιπουράδικο ασχέτως αν δεν το ξέρεις τώρα...Ε,λοιπόν μάθε το!:p

Billako επιβλήσου γιατί μας κάνουν νερά.

Link to comment
Share on other sites

Να έρθεις γιατί στο meeting της Θεσ/νίκης εσύ λογικά θα έχεις εξεταστική!!!Οπότε ούτε εκεί θα πας.Για να μην ξεχνιόμαστε...

Γιατί πότε είναι το meeting στη Θεσσαλονίκη;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί πότε είναι το meeting στη Θεσσαλονίκη;

 

Στις προηγούμενες σελίδες του θέματος βγήκε βρώμα ότι θα γίνει μέσα στον Ιούνιο:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...