Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα λοιπον μετα απο 2 μερες χρηση παρατηρησα: οπως ανεφερα εχτες η μπαταρια ηταν στο 10% ε το αφησα ολοκληρο το ωραδι ανοιχτο λεω θα πεσει σε κανα 2 ωρο που θα ξυπνουσα...ελα ντε που οταν ομως ξυπνησα αντι να εχει κλεισει εδειχνε 50% η μπαταρια απο 10% που ηταν:wacko::confused: ακομη στο ξυπνητηρι εχω βαλει ενα μπ3 να παιζει οταν ομως ειναι κλειστο το κινητο κ χτυπαει αντι για αυτο χτυπαει ο κλασικος του κινητου και οχι αυτος που εχω βαλει...οταν ειναι ανοιχτο ολα οκ...αυτα ως τωρα...

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναβαθμιση δεν νομιζω. Αλλα γιατι να βγει...? αφου το κινητο δεν εχει bugs ακομη...

 

 

Ααα ,και μπορεις τελικα να κλειδωσεις το πληκτρολογιο οταν μιλας με bluetooth.πατωντας το πληκτρο ON/OFF .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβαστε εδω για τα πληκτρα.

 

http://justamp.blogspot.com/2007/07/sony-ericsson-keypad-problem-solved.html

 

Τελικα ηταν προβληματικα και τα εφτιαξε η Sony .

Εγω αυριο το παω στο service για να τα παραγγειλουν τα πληκτρα,δεν θα το αφησω για 2 βδομαδες να καθεται μεχρι να φερουν τα πληκτρα.

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που εχω 2 βδομαδες περιπου το τηλεφωνακι δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα ουτε το software του ουτε τα πληκτρα του
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που εχω 2 βδομαδες περιπου το τηλεφωνακι δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα ουτε το software του ουτε τα πληκτρα του

 

 

Μαλλον το κινητο σου ειναι κατασκευασμενο μετα την 27 εβδομαδα για αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια... Εχω επιδοτηση 190ευρα και σκεφτομαι να το παρω για δωρο στην αδερφη μου!!! Ειμαι αναμεσα σ αυτο και στο κ800... μολις το ειδα μου αρεσε και ειπα να το ψαξω λιγο το θεμα...οποιος μπορει αν μου πει αν αξιζει το κινητακι ή να παω στο κ800??

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια... Εχω επιδοτηση 190ευρα και σκεφτομαι να το παρω για δωρο στην αδερφη μου!!! Ειμαι αναμεσα σ αυτο και στο κ800... μολις το ειδα μου αρεσε και ειπα να το ψαξω λιγο το θεμα...οποιος μπορει αν μου πει αν αξιζει το κινητακι ή να παω στο κ800??

 

Ευχαριστω

 

Ένα θα σου πώ:

 

Εγώ ψάχνω να δώσω το Κ810 για να πάρω αυτό!

 

Δεν με νοιάζει που είναι υποδεέστερο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια... Εχω επιδοτηση 190ευρα και σκεφτομαι να το παρω για δωρο στην αδερφη μου!!! Ειμαι αναμεσα σ αυτο και στο κ800... μολις το ειδα μου αρεσε και ειπα να το ψαξω λιγο το θεμα...οποιος μπορει αν μου πει αν αξιζει το κινητακι ή να παω στο κ800??

 

Ευχαριστω

Πηγαινε στο κ800ι,καμια σχεση τα 2 κινητα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!Κ εγω ειμαι αναμεσα στο S500i k το Κ800i,δε ξερω πιο να διαλεξω.Το Κ800 ειναι υπερβολικα χοντροκομμενο..Ποιο να παρω??Πρεπει να εχω αποφασισει μεχρι αυριο.Το S500 παιρνει mp3 ετσι??
Link to comment
Share on other sites

Ααχ συγνωμη που ξαναγραφω θελω να ρωτησω κ κατι αλλο γιατι ειμαι ασχετη..Πριν ειχα το Panasonic Vs6 με 2 mpixels κ 16.000.000 χρωματα κ απ τις φωτογραφιες ημουν πολυ ευχαριστημενη.Θελω να ρωτησω τα 16.000.000 αφορουν κ τη καμερα δηλαδη οι φωτος που θα τραβαω αν παρω το S500i θα ναι χειροτερες επειδη εχει 262.144 χρωματα?Η το χαρακτηριστικο των χρωματων αφορα μονο την οθονη κ οχι τη καμερα κ τις φωτος?Αυτο δεν εχω καταλαβει..
Link to comment
Share on other sites

Paides exw faei kollhma me to S500i alla twra pou 8a er8ei to w580 mhpws 8a htan kalutera na 3ekolhsw??? kai na parw to w580??

 

thanks

 

Θεωρώ ότι το w580 είναι καλύτερο κινητό από το S500i, οπότε καλά θα κάνεις να περιμένεις. Εξάλλου σύντομα θα κυκλοφορήσει και στην Ελληνική αγορά!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Paides exw faei kollhma me to S500i alla twra pou 8a er8ei to w580 mhpws 8a htan kalutera na 3ekolhsw??? kai na parw to w580??

 

thanks

w580i να παρεις γιατι ειναι walkman :music: και επειδη εχει ραδιοφωνο.κατι που απο το s500i απουσιαζει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα. Μηπως τελικά μπορεί καποιος να μας πει ποσο κραταει η μπαταρια εγω έχω το Ζ610 και ξεχναω να το φορτίσω 4-5μερες περίπου αυτό ποσο
vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Paidia apsogo to s500!!! to pira san deutero subliroma sto k800 pou exo kai exo kollisei me tin othoni tou!!!! entaksi san xaraktiristika einai pio kato apo to k800 omos den pavei na einai korifaio sto mid-range kai asuzititi kalutero apo tis polles patates pou poulaei i nokia!!!!!!!!!!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Paidia apsogo to s500!!! to pira san deutero subliroma sto k800 pou exo kai exo kollisei me tin othoni tou!!!! entaksi san xaraktiristika einai pio kato apo to k800 omos den pavei na einai korifaio sto mid-range kai asuzititi kalutero apo tis polles patates pou poulaei i nokia!!!!!!!!!!:rolleyes:

Και μενα αυτο το κινητο μου αρεσε παρα πολυ.ειδικα το βραδι ειναι ολα τα λεφτα :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mπορει κανεις να ανεβασει τα θεματα του κινητου ή εστω αλλα τετοιου στιλ φλας;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μαλλον για κ800 8α παω και γω..

Το ς500 δεν εχει ραδιο, εχει χειροτερη καμερα, 12ΜΒ μνημη μονο κλπ...Αλλα απο εμφανιση τα σπαει κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Ego paidia to paragila kai tha to exo tin Deutera......Erotiseis....

1. Poses wres thelei i proti fortisi.....

2.na tin fortiso prota einai na to paisko me ti eidi uparxon fortisi kai meta molis ksefortisi na kano tin proti kali kai posi wra 12h?

3.Pira mpataria apo ebay kai isos vro epitrapzio fortisti,....ola oxi se, paizei prob?

4.Me sync se outlook kai contacts ti leei?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, πλεον εχουμε σπασμενα τα πληκτρα 2,5,6,8. Γ@μw τη "beep" τους!!!

 

 

 

Πράγματι θέλουν προσοχή τα πλήκτρα... είναι αρκετά εύθραυστα!

all-time favorites: Alcatel OT-701, Siemens SL45i, Ericsson T39m, Nokia N-Gage, Samsung D500, Nokia N78, Sony Ericsson Xperia Play, Motorola Moto G, One Plus X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...