Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχει κάρτα μνήμης στην συσκευασία αγοράς.

Απο cosmote ειχε καρτα μνημης 64mb και με περασμενο ενα cd μεσα! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δενυπαρχει καρτα μνημης. 1GB νομιζω ειναι το μεγιστο.

 

Yparxoun idi 2gb m2 gt tin exw sto k810 mou pou pernei tin idia!!!:p;):):D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

σημερα απεκτησα και εγω το s500 και μπορω να πω οτι το κινητο ειναι πολυ καλυτερο απο οτι περιμενα !εχει πολλη καλη οθονη,τα φωτακια στο πλαι ειναι τελεια,εχει αρκετα δυνατο και πολυ καθαρο ηχειο και εχει καταπλικτηκη ποιοτητα κατασκευης! σε γενικες γραμμες ειμαι υπερευχαριστημενος!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν βγήκε καινούργια αναβάθμηση?

 

Μπα δεν νομιζω,πριν απο μια βδομαδα το δοκιμασα αλλα δεν υπηρχε καποια εκδοση για αναβαθμιση.

 

Και η μεγαλη βλακεια ειναι οτι για να δεις αμα υπαρχει καποια νεοτερη εκδοση πρεπει να κανεις ολη την διαδικασια,να κλεισεις το κινητο,να βγαλεις μπαταρια και ολα τα αλλα .και για να βγαλεις την μπαταρια ειναι πολυ δυσκολο γμτ,φοβαμαι μη σπασω το πορτακι :mad: !

 

Πως μπορουμε να τους προτεινουμε διαφορα πραγματα για να τα σκεφτουν και να τα βαλουν στην επομενη αναβαθμιση ?

 

Επιπλεον η μπαταρια πεφτει παρα πολυ γρηγορα με ανοιχτο bluetooth και συνδεδεμενο στο bluetooth headset.Μου κρατησε 2 μερες με την αντιθεση στο 50% ! Ελεος...

 

Επιπλεον μου την σπαει που οταν κλεινω το slide δεν τερματιζει την κληση.

 

Επιπροσθετα, καποιες φορεσ δεν μπορω να απαντησω στην κληση,παταω ολα τα κουμπια αλλα τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Καμία ιδέα γιατί δεν μπορεί να συγχρονιστεί με ένα bluetooth ακουστικό της SE (ΗΒΗ200)?

Μηπως πρεπει να το κανεις προσθηκη στις συσκευες μου :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πώς είναι δυνατόν το wotanserver να έχει βγαλει 2 καινούργιες αναβαθμήσεις και το SEUS να μην έχει βγάλει ούτε μία?
Link to comment
Share on other sites

Πώς είναι δυνατόν το wotanserver να έχει βγαλει 2 καινούργιες αναβαθμήσεις και το SEUS να μην έχει βγάλει ούτε μία?

 

ama exeis tin eliniki i tin voda ekdosi mporei

tha vgoun omos

sto w850 den vgainoun ales:(

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

ama exeis tin eliniki i tin voda ekdosi mporei

tha vgoun omos

sto w850 den vgainoun ales:(

Και γιατι να βγουν :blink: οτι "bug" υπηρχε εχει διορθωθει :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να βγουν :blink: οτι "bug" υπηρχε εχει διορθωθει :)

 

οχι αλλα δεν ειναι μονο τα bugs θα μπορουσαν να βαλουν και αλλα skins στον walkman player, και οτι οταν εχεις βαλει τα ακουστικα στο πορτ δεν αναβουν τα λεντ του φωτισμου και πρεπει να ανοιγοκλεισεις το slider μια δυο φορες.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω το s500i.ειμαι υπερευχαριστημενος!!!ειναι πολυ εντυπωσιακο.το κολπο με το θεμα ειναι ολα τα λ7!!!!!γνωριζει κανεις τιποτα για θεματα για το συγκεκριμενο?λετε να υπαρχει αλλο θεμα σαν αυτο που αλλαζει,το everchanging??
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι υπαρχουν αλλα ειναι στο site της sony ericsson και ο μονος τροπος να τα κατεβασεις ειναι μεσα απο wap.

 

Γνωριζει κανενας με ποιες απο τις συσκευες της sony παιρνει το κινητο μας ιδιες εφαρμογες?

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομιζω,πριν απο μια βδομαδα το δοκιμασα αλλα δεν υπηρχε καποια εκδοση για αναβαθμιση.

 

Και η μεγαλη βλακεια ειναι οτι για να δεις αμα υπαρχει καποια νεοτερη εκδοση πρεπει να κανεις ολη την διαδικασια,να κλεισεις το κινητο,να βγαλεις μπαταρια και ολα τα αλλα .και για να βγαλεις την μπαταρια ειναι πολυ δυσκολο γμτ,φοβαμαι μη σπασω το πορτακι :mad: !

 

Πως μπορουμε να τους προτεινουμε διαφορα πραγματα για να τα σκεφτουν και να τα βαλουν στην επομενη αναβαθμιση ?

 

Επιπλεον η μπαταρια πεφτει παρα πολυ γρηγορα με ανοιχτο bluetooth και συνδεδεμενο στο bluetooth headset.Μου κρατησε 2 μερες με την αντιθεση στο 50% ! Ελεος...

 

Επιπλεον μου την σπαει που οταν κλεινω το slide δεν τερματιζει την κληση.

 

Επιπροσθετα, καποιες φορεσ δεν μπορω να απαντησω στην κληση,παταω ολα τα κουμπια αλλα τιποτα...

 

Στις ρυθμισεις μπορεις να το αλλαξεις και να τερματιζει η κληση με slide.Παντως και εμενα με χαλαει η μπαταρια :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις μπορεις να το αλλαξεις και να τερματιζει η κληση με slide.Παντως και εμενα με χαλαει η μπαταρια :worry:

Μετα τις 5-6 φορτισεις η μπαταρια θα :blink: το πραγματικο της προσωπο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως πρεπει να το κανεις προσθηκη στις συσκευες μου :O

 

Αυτό το είχα κάνει :p

Τελικά υπήρχε κάποιο πρόβλημα με το reset του ακουστικού αλλά λύθηκε. Ευχαριστώ.:cool:

Link to comment
Share on other sites

10+ φορες το εχω φορτισει.Δεν ειναι πολύ καλη η μπαταρια του ή μαλλον με τα πολλα λαμπακια και δονησεις τελειωνει γρηγορα...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να αφαιρέσω το GPRS απ το κινητό? Υπάρχει κωδικός για hard reset της συσκευής όπως στα samsung?
Link to comment
Share on other sites

Μεγιστη μ@λακ*α!!!!

 

Εσπασε το πληκτρο 2 στη μεση!!!!!

 

Κρατιεται στην θεση του αλλα εχει ραγισει στην μεση. Τα παιρνω τωρα....αγρια...

 

Να το παω στο service ? Δεν γουσταρω 1) να μαλωνω μαζι τους αμα μου λενε οτι ειναι απο κακη χρηση 2) Να περιμενω 1 μηνα να το παρω πισω 3)Να παιζει το slider οταν θα ειναι ανοιχτο(να αποκτήσει τζογο )

 

Αχχχχχχχχχ

 

Με ξενερωσε τρελα τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Και ετσι οπως τα βλεπω τα πληκτρα τωρα.... το 2 εχει σπασει σχεδον και ολα τα υπολοιπα εχουν ραγισει....θα το παω στο service αλλα αργοτερα... γμτ τη &*&%^ !! ΑΑΑΑ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...