Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ...

Τι να κάνουμε;;Είμαι λίγο: "ύπνος βαθύς...":zzz:

ΔΕΝ κανει τιποτα:)

kaneis:(

 

δεν υποστηριζει προφιλ το p1..:ninja:

νομιζω ομως πως υπαρχει καποα εφαρμογη που σου δινει τη δυνατοτητα αλλα δεν ειμαι σιγουρος:O

 

αυτο για τις επαφες δεν ξερω.. μηπως τις εχεις αλλες με αγγλικους χαρακτηρες και αλλες με ελληνικους ;; εμενα αλφαβητικα μου τις εμφανιζει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ κανει τιποτα:)

 

 

δεν υποστηριζει προφιλ το p1..:ninja:

νομιζω ομως πως υπαρχει καποα εφαρμογη που σου δινει τη δυνατοτητα αλλα δεν ειμαι σιγουρος:O

 

αυτο για τις επαφες δεν ξερω.. μηπως τις εχεις αλλες με αγγλικους χαρακτηρες και αλλες με ελληνικους ;; εμενα αλφαβητικα μου τις εμφανιζει..

οσες ηταν με αγγλικα τις εσβησα και μετα εξακολουθουσε να τις εχει ανω κατω τις επαφες.μηπως να δοκιμασω να τις περασω απο την αρχη χωρις αγγλικους χαρακτηρες?αν και δε νομιζω να κανει την διαγορα αυτο

οταν θελουμε να μην ακουγεται το τηλεφωνο μας υπαρχει καποια επιλογη ωστε να γινεται αθορυβο?περιεργο παντος που δεν εχει προφιλ μια που τα υπολοιπα sony ericsson εχουνε εστω και υποτυπωδη.ειναι σοβαροτατη ελλειψη για ενα τηλεφωνο σαν και αυτο

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

οσες ηταν με αγγλικα τις εσβησα και μετα εξακολουθουσε να τις εχει ανω κατω τις επαφες.μηπως να δοκιμασω να τις περασω απο την αρχη χωρις αγγλικους χαρακτηρες?αν και δε νομιζω να κανει την διαγορα αυτο

οταν θελουμε να μην ακουγεται το τηλεφωνο μας υπαρχει καποια επιλογη ωστε να γινεται αθορυβο?περιεργο παντος που δεν εχει προφιλ μια που τα υπολοιπα sony ericsson εχουνε εστω και υποτυπωδη.ειναι σοβαροτατη ελλειψη για ενα τηλεφωνο σαν και αυτο

 

δοκιμασε να παιξεις με τις ρυθμισεις στις επαφες. προβολη φακελων και τετοια, ψαξτο λιγο μονο σου

 

Για αθορυβο πατας πατημενο το φραχτη(διεση)# στην οθονη αναμονης και μπαινει στο αθορυβο.. εμενα προσωπικα με βολευει ετσι, δεν χρησιμοποιω αλλα προφιλ. μονο το κανονικο και το αθορυβο:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα και απο μενα.Εχω διαβασει πολλες σελιδες και γενικα δεν εχω δει να σας εχουν παρουσιαστη πολλα προβληματα.Εχετε κατι να μου πειτε πριν παω να το αγορασω κατι να προσεξω?Παντως το εχω βρει στο exspsansys 409ευρω και σκεφτομαι να το παρω απο εκει τι λετε??

 

Ευχαριστω φιλικα μιχαλης.:D

Exω Ν70,8210,2600,3200,5140i,7610,8800:p
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να παιξεις με τις ρυθμισεις στις επαφες. προβολη φακελων και τετοια, ψαξτο λιγο μονο σου

 

Για αθορυβο πατας πατημενο το φραχτη(διεση)# στην οθονη αναμονης και μπαινει στο αθορυβο.. εμενα προσωπικα με βολευει ετσι, δεν χρησιμοποιω αλλα προφιλ. μονο το κανονικο και το αθορυβο:cool:

 

το εχω ψαξει και επειδη δεν βρηκα ακρη γιαυτο ρωταω.

οντως την επιλογη με πατημενη την διεση το ηξερα και εγω.απο το μενου ομως πως το επιλεγεις?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

το εχω ψαξει και επειδη δεν βρηκα ακρη γιαυτο ρωταω.

οντως την επιλογη με πατημενη την διεση το ηξερα και εγω.απο το μενου ομως πως το επιλεγεις?

 

αν εννοεις αυτο.... πατας ''περισσοτ.'' στην οθονη αναμονης και μετα ''ενταση''

αλγοριθμος απαντηση

αλλιως_αν, στην οθονη πανω αριστερα στο τριγωνο και μετα πατας ''ενταση''

 

αλλιως

στον πινακα ελεγχου>συσκευη>ηχοι και ειδοποιησεις οπου μπορεις να ρυθμισεις αναλυτικα το προφιλ πως το θελεις:)

τελος_αν

τελος απαντηση:p

μονο αυτα ξερω:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρονια πολλα και απο μενα.Εχω διαβασει πολλες σελιδες και γενικα δεν εχω δει να σας εχουν παρουσιαστη πολλα προβληματα.Εχετε κατι να μου πειτε πριν παω να το αγορασω κατι να προσεξω?Παντως το εχω βρει στο exspsansys 409ευρω και σκεφτομαι να το παρω απο εκει τι λετε??

 

Ευχαριστω φιλικα μιχαλης.:D

 

Φιλε μην το σκεφτεσαι,χτυπα το:)

δεν εχει προβληματα, τουλαχιστον εμενα, και ειναι σφαιρατο!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση αν το παρω ομως απο xspansys??

Και κατι αλλο ρε παιδια οταν περνεις πχ ενα τηλ απο εκει με ξενο μενου μετα πας στην αντιστοιχη αντιπρωσοπεια και σου περναν greek μενου?Αν ναι ποσο παει?:happy:

Exω Ν70,8210,2600,3200,5140i,7610,8800:p
Link to comment
Share on other sites

parto ine poli kalo

toxa pari kainourgio online 350 egw;)

gia elinika de kserw to exw agglika mono ...

 

To εχω δει κι εγω στο expansys .το θεμα ομως ειναι αν καλυπτεται η εγγυηση απο την αντοπροσωπεια.Τελικα ξερει να μας πει καποιος για το συγκεκριμενο expansys ειναι αξιοπιστο?τα κινητα ειναι κανονικα η ειναι τιποτα made in china?η διαφορα της τιμης για το p1i ειναι μεγαλη.499 η voda 400 το expansys.

Link to comment
Share on other sites

Τι περιελαμβάνει το κουτί του Ρ1?έχει το gps handsfree?υπάρχει καλώδιο για tv out?αν αποφασίσω να βάλω χάρτες θα χρειαστώ και μεγαλύτερη κάρτα μνήμης? σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις..
Link to comment
Share on other sites

Εγω από το πλαίσιο το έχω αγοράσει και δεν έχω κανένα πρόβλημα!!! Ασε που στο αλλάζουν επι τοπου αν έχει πρόβλημα εντος 7 ημερών.
Link to comment
Share on other sites

κλαησπερα και χρονια πολλα παιδια.

χτες γυρισα απο διακοπες και σημερα που προσπαθησα να περασω τις φωτο απο το κινητο στο πισι μερικες απο αυτες δεν αναγνωριζονταν απο τον υπολογιστη ενω στο κινητο φαινονται κανονικα...

προσπαθησα και με πισι σουτ αλλα μια παο τα ιδια!

Link to comment
Share on other sites

κλαησπερα και χρονια πολλα παιδια.

χτες γυρισα απο διακοπες και σημερα που προσπαθησα να περασω τις φωτο απο το κινητο στο πισι μερικες απο αυτες δεν αναγνωριζονταν απο τον υπολογιστη ενω στο κινητο φαινονται κανονικα...

προσπαθησα και με πισι σουτ αλλα μια παο τα ιδια!

 

Τι κατάληξη έχουν οι φωτογραφίες και τι μέγεθος?

Με τι τις μετέφερες (USB , Bluetooth)?

Περιμένω λεπτομέρειες....

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!!

αξιζει να το αποκτησω??

η περιμενουμε καποιο καινουριο μοντελο??

gps εχει τελικα??εχω μπερδευτει.

ευχαριστω!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!!

αξιζει να το αποκτησω??

η περιμενουμε καποιο καινουριο μοντελο??

gps εχει τελικα??εχω μπερδευτει.

ευχαριστω!!:)

 

φιλε αν εχεις αυτο που δειχνει το avatar σου καλυτερα μην παρεις το p1:p

νομιζω λογικα σε κανα εξαμηνο θα βγει καποιος αντικαταστατης :O

ετσι γινοταν συνηθως..

gps εχει αλλα εξωτερικο

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

THM kataliksi

kai ta perasa me usb ola

(oles tin idia kataliksi den exoun)

 

ΤΗΜ????:wacko:

Που το βρήκε αυτο?? JPG πρέπει να είναι...

 

ΕDIT:

Το THM τώρα που το βλέπω είναι ένα αρχείο του βίντεο δεν είναι photo το όταν μπει στο υπολογιστή σου αυτό το πετάς...

 

Αν δεις έχει το ίδιο όνομα με τα αρχεία των βίντεο που έχεις τραβήξει..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...