Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ps1: η καρτα sim μου ειναι 2 με 3 μηνων αρα 99% δεν φταιει αυτη...

Μην είσαι τόσο σίγουρος. Βάλε μια άλλη κάρτα. Το έχω σκίσει το κινητό 3 μέρες τώρα και δε λέει να κολλήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

είσαστε κορυφαίοι,

ειδικότερα ο Kollatos για την άμεση επικοινωνία του.

βέβαια θα του κάνω μειρκές ερωτήσεις και πριβέ :rolleyes: δε μου γλυτώνει.

και πάλι ευχαριστώ.

για την ευγένια σας.

μάκια μούκια

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια δουλευεται gps me gprs? θα μας τρελανεται? για να κανεται τις εταιρειες ποιο πλουσιες? κατεβαστε η αγοραστε ενα προγραμμα της προκοπης tom tom η route 66 και θαχεται 24 ωρο gps!!

το tom tom ειναι με τον χαρτη γυρω στα 100mb

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατεβασα το οπερα αλλα δενειδα καποια σημαντικη διαφορα...και παρολο που ημουν συνδεδεμενος με wifi δεν ξερω αν εμπενε μεσο gprs στο ιντερνετ το οπερα...

κατα τα αλλα χτεσ εκανε και εμενα το προτο restart αφου ομως ο ειχα πηξει και δουλεβα ναβιγκαιτορ και αλλες εφαρμογες μαζι!!το εχω δεικαι καλα core2 duo και δουλεβω παραλληλαπολλα πραγματα!!

ακομα χτεσ που ακουσα και λιγο ραδιοφωνο το rds πολυ καλο και track id δουλεβει καλα αλλα πρεπει ναπιασεισ το ρεφρεν αλλιως δυσκολα βρησκει κατι!

Link to comment
Share on other sites

εμενα αμα κολησει,κολλαει στο ασχετο οχι οταν το πιεζω...

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

ακομα χτεσ που ακουσα και λιγο ραδιοφωνο το rds πολυ καλο και track id δουλεβει καλα αλλα πρεπει ναπιασεισ το ρεφρεν αλλιως δυσκολα βρησκει κατι!

 

Τι εγινε βρε παιδια με το RDS,στους μισους δουλευει και στους αλους οχι?Εμενα στον RED FM 96,3 σιγουρα δεν δουλευει (δεν κανει scroll το κειμενο),μπορει να δει καποιος που γενικα του δουλευει στον συγκεκριμενο σταθμο,να δουμε μπας και φτεει αυτο?Το track ID το δοκιμασα μια φορα σε ενα τραγουδι των evanescence και δουλεψε μια χαρα!!

:)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειδα εγω φιλε μου ειναι οτι σε καποιους σταθμους δουλευει και σε καποιους κολλαει το RDS!!!!

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειδα εγω φιλε μου ειναι οτι σε καποιους σταθμους δουλευει και σε καποιους κολλαει το RDS!!!!

 

Αρα μαγκες ειναι θεμα υποδομης των σταθμων και οχι

του τηλεφωνου τελικα :cool:

 

Τωρα εδω στην Ελλαδα RDS και αλλα τετοια συστηματα που μπορουν να δωσουν και πληροφορηση τα εχουμε για "εξωγηϊνα" :)

 

1 στους 4 σταθμους εχει RDS και αυτο της κακιας ωρας ....

 

Παντως μη βιαστειτε να ανεβασετε το ποσοστο γιατι πχ.εδω στη Θεσ/νικη υπαρχουν σταθμοι που το RDS το εννοουν

βαζοντας να εμφανιζει μονο το ονομα τους και το τηλεφωνο του σταθμου :X:cry:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από Vodafone που το πήρατε το P1 γιατί σήμερα πήρα στο κατάστημα στη Στουρνάρα και μου είπαν οτι το κινητό δε το έχουν φέρει καν και ούτε μπορεί να δεί πότε θα το φέρουν???
Link to comment
Share on other sites

Αρα μαγκες ειναι θεμα υποδομης των σταθμων και οχι

του τηλεφωνου τελικα :cool:

 

Τωρα εδω στην Ελλαδα RDS και αλλα τετοια συστηματα που μπορουν να δωσουν και πληροφορηση τα εχουμε για "εξωγηϊνα" :)

 

1 στους 4 σταθμους εχει RDS και αυτο της κακιας ωρας ....

 

Παντως μη βιαστειτε να ανεβασετε το ποσοστο γιατι πχ.εδω στη Θεσ/νικη υπαρχουν σταθμοι που το RDS το εννοουν

βαζοντας να εμφανιζει μονο το ονομα τους και το τηλεφωνο του σταθμου :X:cry:

+1 ακριβως αυτο γινοτανε και χτες με τους σταθμους οτι ηθελες εβλεπες απο τον ενα στον αλλο!

 

 

 

παιδια να πω καιτ αλλο ειχα τη ρυθμιση στη φωτο \γραφικη μηχανη στο προτ.καρτα μνημης αλλα οι φωτο αποθηκευονταν και στο κινητο(και ακομα δημιουργοταν ενας φακελος με καταληξη 100 και ηταν και εκει οι φωτο)τελικα τις διεγραψα αλλα διαγραφηκαν και απο

τα δυο:O

τωρα που εβαλα καρτα μνημης σκετο στη ρυθμηση

καρτα μνημης εφτιαξε παλι απο μονο αυτο το φακελο αλλα τις εχει και στις εικονες μου στην καρτα μνημης μονο(παλι καλα)

μηπως ξερει κανεις τι παιζει?πανε και οι πρωτες φωτο ρε γμτ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από Vodafone που το πήρατε το P1 γιατί σήμερα πήρα στο κατάστημα στη Στουρνάρα και μου είπαν οτι το κινητό δε το έχουν φέρει καν και ούτε μπορεί να δεί πότε θα το φέρουν???

Ή δεν ήξερε τι έλεγε ( :lol: ) ή ήθελε να πει ότι έχουν εξαντληθεί τα αποθέματα τους :)..

Πάντως εγώ το πείρα από vodafone Βουλιαγμένης ;).

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια με το RDS,στους μισους δουλευει και στους αλους οχι?Εμενα στον RED FM 96,3 σιγουρα δεν δουλευει (δεν κανει scroll το κειμενο),μπορει να δει καποιος που γενικα του δουλευει στον συγκεκριμενο σταθμο,να δουμε μπας και φτεει αυτο?Το track ID το δοκιμασα μια φορα σε ενα τραγουδι των evanescence και δουλεψε μια χαρα!!

 

Δεν είναι θέμα υποδομής των σταθμών αλλά του P1!

 

Για παράδειγμα το RDS του RED δουλεύει μια χαρά στο K800, αλλά όχι στο P1...

 

Ποιος φταίει άραγε? ;)

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από Vodafone που το πήρατε το P1 γιατί σήμερα πήρα στο κατάστημα στη Στουρνάρα και μου είπαν οτι το κινητό δε το έχουν φέρει καν και ούτε μπορεί να δεί πότε θα το φέρουν???
Πες τους καληνύχτα... Εδώ ήρθε στη Vodafone στη Μυτιλήνη και αυτοί ακόμη χαμπάρι δεν έχουν πάρει; Το τηλεφωνάκι το έχω από τη Πέμπτη (δεν έχει Vodafone Live, περιέχει GPS όλο το πακέτο με 475€) και είναι άψογο. Επειδή κάτι διάβασα παραπάνω για παραεισαγωγές για τα κομμάτια που είναι με GPS υπάρχει κανονικό Ελληνικό manual μέσα, Ελληνική VIP κάρτα και φυσικά το τηλεφωνάκι είναι Ελληνικότατο.
Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι ακόμη ο φορτιστής αυτοκινήτου που έχει μέσα το πακέτο είναι για το GPS και όχι για το κινητό. Στο σημείο αυτό να πω ότι με ξενέρωσε το γεγονός ότι το GPS δεν έχει κανονικό φορτιστή ρεύματος. Λογικά όμως πρέπει να κάνει οποιοσδήποτε φορτιστής από Nokia (δεν το έχω δοκιμάσει).

 

Το RDS και σε μένα παρουσιάζει πρόβλημα ελπίζω να το διορθώσουν σύντομα μαζί και με τους 160 χαρακτήρες σε Τ9 μηνύματα.

 

Μια ερώτηση παιδιά σε όποιους γνωρίζουν. Έχω βαλει φωτογραφίες στις επαφές μου όταν όμως με καλούν ή καλώ η φωτογραφία φαίνεται παραμορφωμένη. Ξέρει κανείς τι ανάλυση πρέπει να έχει η φωτογραφία για να φαίνεται normal στην οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Πες τους καληνύχτα... Εδώ ήρθε στη Vodafone στη Μυτιλήνη και αυτοί ακόμη χαμπάρι δεν έχουν πάρει; Το τηλεφωνάκι το έχω από τη Πέμπτη (δεν έχει Vodafone Live, περιέχει GPS όλο το πακέτο με 475€) και είναι άψογο. Επειδή κάτι διάβασα παραπάνω για παραεισαγωγές για τα κομμάτια που είναι με GPS υπάρχει κανονικό Ελληνικό manual μέσα, Ελληνική VIP κάρτα και φυσικά το τηλεφωνάκι είναι Ελληνικότατο.

+1

Ελληνικότατο, υπερ-πλήρες πακέτο και με το GPS Receiver. Το πήρα με αναβάθμιση συσκευής από το Vodafone Shop του Mall (Μαρούσι). Άρα μάλλον... :X

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτό με το ελληνικό sms κεφαλαλια γράμματα για να πιάνει 160 χαρακτήρες. δεν μου δουλεύει πιάνει 62. για πείτε τί άλλο να δοκιμάσω;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ απο την wind Άρτας 508 ευρω!Μετάβαση απο την Νοκια και το Ν73 σε Σονυ. Για να δουμε τι θα δούμε!Οι πρώτες εντυπώσεις παρα πολύ θετικές, τις επόμενες μέρες θα κάνω και εγώ τα σχόλια μου!

Πάντως πολύ κουφό που έχει το gps φορτιστή αυτοκινήτου!Τέλος παρήγγειλα και την προφύλαξη οθόνης απο το σαιτ που πρότεινε ο φίλος kollatos στην σελίδα 35.Ειχα στο Ν73 και η οθονη έμεινε αγρατσούνιστη, καινούργια! Αυτος που το πήρε έπαθε πλάκα!!(Πήρα μια και για την φωτογραφική μου μηχανή!!)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτό με το ελληνικό sms κεφαλαλια γράμματα για να πιάνει 160 χαρακτήρες. δεν μου δουλεύει πιάνει 62. για πείτε τί άλλο να δοκιμάσω;

βγάλε το Τ9

Link to comment
Share on other sites

παιδια μιλουσα μια ωρα με τεχνικο της βονταφον κδεν καταφεραμε να στειλουμε μμς τα δοκιμασαμε ολα...τι μπορει να φταιει? δεν με ρωτησε κατι για την καρτα σιμ μου, που την εχω πανω απο χρονο....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από Vodafone που το πήρατε το P1 γιατί σήμερα πήρα στο κατάστημα στη Στουρνάρα και μου είπαν οτι το κινητό δε το έχουν φέρει καν και ούτε μπορεί να δεί πότε θα το φέρουν???

απο βοντα στουρναρη το πηρα πριν 1 εβδομαδα!! τους εστειλα φαχ οτι θα κανω μεταφορα αριθμου σε κοσμοτε και αμεσως σε 15 μιν με πηραν τιλεφωνο απο στουρναρη και σε 10 μιν το ειχα στα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ απο την wind Άρτας 508 ευρω!Μετάβαση απο την Νοκια και το Ν73 σε Σονυ. Για να δουμε τι θα δούμε!Οι πρώτες εντυπώσεις παρα πολύ θετικές, τις επόμενες μέρες θα κάνω και εγώ τα σχόλια μου!

Πάντως πολύ κουφό που έχει το gps φορτιστή αυτοκινήτου!Τέλος παρήγγειλα και την προφύλαξη οθόνης απο το σαιτ που πρότεινε ο φίλος kollatos στην σελίδα 35.Ειχα στο Ν73 και η οθονη έμεινε αγρατσούνιστη, καινούργια! Αυτος που το πήρε έπαθε πλάκα!!(Πήρα μια και για την φωτογραφική μου μηχανή!!)

το κουφο που ειναι? το gps για χρηση σε αυτοκινητο απευθηνεται συνηθως

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...