Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6120 classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ.Οπότε το εύκολο είναι να αντιγράψω κατευθείαν το νούμερο με αντιγραφή-επικόλληση.Νόμιζα ότι θα μπορούσες αμέσως
Dance4Life
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ.Οπότε το εύκολο είναι να αντιγράψω κατευθείαν το νούμερο με αντιγραφή-επικόλληση.Νόμιζα ότι θα μπορούσες αμέσως

Όχι γίνεται μόνο έτσι, ή με αντιγραφή-επικόλληση ή με αποκοπή-επικόλληση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Οπότε το εύκολο είναι να αντιγράψω κατευθείαν το νούμερο με αντιγραφή-επικόλληση.Νόμιζα ότι θα μπορούσες αμέσως

 

Γιατί δεν το κάνεις απο Outlook?Πολύ πιο γρήγορο και πρακτικό.

Και μετά συγχρονίζεις one-way απο το outlook στη συσκευή.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

οποιος κανει αναβαθμιση ας πει εντυποσεις.

 

Ανέβηκε στο NSU η 5.11 για το δικό μας product code

 

Μου κάνει εντύπωση πως και δεν υπάρχει κάπου ένα change log για την νέα έκδοση...

:(

 

Μετα απο ψαξιμο , βρηκα οτι αυτες ειναι οι αλλαγες ,

τιποτε ουσιαστικο δηλ.

 

- Support for a new memory component

- Hebrew text in the Radio menu corrected

- City of Darwin added to the World Clock

- DRM management improved

- Operator name list updated

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ψαξιμο , βρηκα οτι αυτες ειναι οι αλλαγες ,

τιποτε ουσιαστικο δηλ.

 

- Support for a new memory component

- Hebrew text in the Radio menu corrected

- City of Darwin added to the World Clock

- DRM management improved

- Operator name list updated

 

σιγά τις αλλαγές...:nagger: :grin:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

@ ALekz182

 

Γιατί το κινητό είναι του πατέρα μου και μήπως υπήρχε κάτι πιο γρήγορο.Το outlook το καλύτερο είναι και πιο πολύ το Nokia Communication Centre αλλά που να τρέχεις αν δεν το κατέχεις

Dance4Life
Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακαλυψα οτι εχει χασει τη δονηση στο προφιλ "Αθορυβο"...Εκανα reboot αλλα τα ιδια. Συμβαινει και σε αλλον αυτο ??
Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακαλυψα οτι εχει χασει τη δονηση στο προφιλ "Αθορυβο"...Εκανα reboot αλλα τα ιδια. Συμβαινει και σε αλλον αυτο ??

 

Έλεγξε στα προφίλ>αθόρυβο>διαμόρφωση αν είναι ενεργή η δόνηση..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Έλεγξε στα προφίλ>αθόρυβο>διαμόρφωση αν είναι ενεργή η δόνηση..

 

Φυσικα ειναι, αυτο ηταν το πρωτο που κοιταξα. Μαλιστα το αλλαξα δε on/off αλλα παλι τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα ειναι, αυτο ηταν το πρωτο που κοιταξα. Μαλιστα το αλλαξα δε on/off αλλα παλι τα ιδια...

Μόνο στο προφίλ "Αθόρυβο" δεν λειτουργεί η δόνηση ή γενικά σε όλα τα προφίλ?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο προφίλ "Αθόρυβο" δεν λειτουργεί η δόνηση ή γενικά σε όλα τα προφίλ?

 

Χμμμ...τωρα που το λες, το κοιταξα και ουτε και στα αλλα προφιλ λειτουργει. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι κάποιο πρόβλημα στο hardware...

Αν δεν βαριέσαι κάνε ένα hardformat, μήπως και έχει "φάει" κάποιο κόλλημα, αλλιώς επίσκεψη σε Nokia Shop.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι κάποιο πρόβλημα στο hardware...

Αν δεν βαριέσαι κάνε ένα hardformat, μήπως και έχει "φάει" κάποιο κόλλημα, αλλιώς επίσκεψη σε Nokia Shop.

 

Μεχρι χθες το απογευμα δουλευε μια χαρα παντως. Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι χθες το απογευμα δουλευε μια χαρα παντως. Τι να πω...

Αν πέρασες κάτι στο κινητό σου από χθες μέχρι σήμερα δοκίμασε να το αφαιρέσεις αλλιώς δοκίμασε να κάνεις format πριν το πας σε nokia shop, όπως σου είπε ο Itchrist86.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αν πέρασες κάτι στο κινητό σου από χθες μέχρι σήμερα δοκίμασε να το αφαιρέσεις αλλιώς δοκίμασε να κάνεις format πριν το πας σε nokia shop, όπως σου είπε ο Itchrist86.

 

Oχι, δεν περασα τιποτα στο τηλ. το μονο που εκανα σημερα ηταν να βγαλω την μπαταρια και να την βαλω παλι. Σε Νοκια shop δεν το βλεπω να πηγαινω, το πολυ-πολυ να κανω ενα backup πρωτα και ενα format μετα. (Και το οποιο πως γινεται γιατι δεν θυμαμαι ?)

Link to comment
Share on other sites

Oχι, δεν περασα τιποτα στο τηλ. το μονο που εκανα σημερα ηταν να βγαλω την μπαταρια και να την βαλω παλι. Σε Νοκια shop δεν το βλεπω να πηγαινω, το πολυ-πολυ να κανω ενα backup πρωτα και ενα format μετα. (Και το οποιο πως γινεται γιατι δεν θυμαμαι ?)

Θα πατήσεις στην οθόνη αναμονής *#7370#.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.

Σκέφτομαι να πάω να το αγοράσω αύριο μιας και μου ήρθε η επιδότηση.

Κάθισα λοιπόν να διαβάσω λίγο το thread για να πάρω μια εικόνα.

Τελικά σαν πολλά προβλήματα να έχει το κινητό.

Αξίζει ή όχι?? αν σας λέγανε να το αγοράσετε σήμερα ξανά, θα το πέρνατε ή θα προτιμούσατε κάτι άλλο ίσως και με λιγότερες δυνατότητες???

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα! Είναι πολύ καλό εργαλειάκι και θα το ξαναπαιρνα ΧΑΛΑΡΑ! Τώρα όμως έχει παλιώσει αρκετά...απορώ που το πουλάνε ακόμα. Εγώ θα σου πρότεινα τώρα το 6220 classic.

Σαφώς ανώτερα features σε μικρό δέμας και ελπίζω προσιτή (~320-340 ευρώ) τιμή. Αναμένεται τον Ιούλιο.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κ γω φίλε μου θα το ξαναέπαιρνα χαλαρά. Το κινητό εδώ κ ένα χρόνο δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα. Μπορώ να πω ότι ίσως είναι κ το καλύτερο κινητό που έχω πάρει ποτέ. Κ πάντα είχα καλές συσκευές. Αν σε καλύπτουν τα χαρακτηριστικά του, η τιμή του πλέον είναι πάρα πολύ καλή, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα! Είναι πολύ καλό εργαλειάκι και θα το ξαναπαιρνα ΧΑΛΑΡΑ! Τώρα όμως έχει παλιώσει αρκετά...απορώ που το πουλάνε ακόμα. Εγώ θα σου πρότεινα τώρα το 6220 classic.

Σαφώς ανώτερα features σε μικρό δέμας και ελπίζω προσιτή (~320-340 ευρώ) τιμή. Αναμένεται τον Ιούλιο.

 

το παλιό μου (Nokia 5300) έχει αρχίσει να τα παίζει, οπότε δεν έχω χρόνο να περιμένω μέχρι να έρθει αυτό που λές.

Εκτός αν έρθει μέσα σε αυτή την βδομάδα (δύσκολο το βλέπω).

Το ότι είναι παλιό μοντέλο να σου πω την αλήθεια δεν με πειράζει ιδιαίτερα.

Το μόνο που θέλω είναι να αντέξει κανένα χρόνο λειτουργίας. έτσι και αλλιώς κάθε χρόνο αλλάζω κινητό.;)

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι εξαιρετικό.

Το μόνο πρόβλημα (αν και δεν το θεωρώ πρόβλημα προσωπικά) είναι η θέση των δύο soft keys, τα οποία είναι πιο μέσα από το συνηθισμένο με αποτέλεσμα να είναι δύσκολο για κάποιον με σχετικά μεγάλα δάκτυλα να τα πατάει.

Κατ' τα άλλα θα μείνεις ικανοποιημένη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα. Δυο ερωτησεις κι απο μενα που μπορει να εχον ξαναγινει βεβαια.

 

1ον) το 6120 υποστηριζει 3,6mbps ή ειναι μονο μεχρι 1,8?

2ον) τι διαφορα εχει με το 6121? το ραδιοφωνο? και αν ναι με τι αλλο αντισταθμιζεται αυτο?

 

ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

1) Υποστηρίζει HSDPA, δλδ 3,6mbps.

2) Και τα δύο έχουν στερεοφωνικό ραδιόφωνο. Το 6121 δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο δεν είμαι σίγουρος για να σου απαντήσω.

Για το δεύτερο που ρωτάς όμως, όπως έχει αναφερθεί κ στο thread το 6121 είναι απλά η ονομασία που κυκλοφορεί το ίδιο κινητό στην Αμερική με τις εκεί υποστηριζόμενες συχνότητες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...