Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6120 classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia skeftomai na agoraso auto to kinito kai fenete poli kalo alla exo kapies apories.. mas anefere enas filos mas oti dn mporoume na ftiaksoume fakelous sta polimesa , kai oti ginete mono stis fotos gia album , otan thelo na ftiakso fakelous gia ti mousiki dn ginete ?

kai kati allo dn exo ksanaxrisimopoiisi kinito me leitourgiko symbian pisteuete oti tha katafero na to doulepso ? i na paro pali kanena walkman kinito ? aa! kai gia to iheio.... kapios eipe oti dn akougete poli dinata ! diladi otan eisai as poume sto leoforio pisteuete oti dn tha akougete i mousiki ?

thanks prokatavolika!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia skeftomai na agoraso auto to kinito kai fenete poli kalo alla exo kapies apories.. mas anefere enas filos mas oti dn mporoume na ftiaksoume fakelous sta polimesa , kai oti ginete mono stis fotos gia album , otan thelo na ftiakso fakelous gia ti mousiki dn ginete ?

kai kati allo dn exo ksanaxrisimopoiisi kinito me leitourgiko symbian pisteuete oti tha katafero na to doulepso ? i na paro pali kanena walkman kinito ? aa! kai gia to iheio.... kapios eipe oti dn akougete poli dinata ! diladi otan eisai as poume sto leoforio pisteuete oti dn tha akougete i mousiki ?

thanks prokatavolika!

Για τα μουσικά κομμάτια μπορείς να φτιάχνεις λίστες αναπαραγωγής...

Όσο αφορά την ευχρηστία του Symbian S60 είναι αρκετά καλή, μην ξεχνάς πως σε τελική ανάλυση παίζει ρόλο η εξοικείωση που θα έρθει με την συνεχή χρήση.

 

Προσωπική μου άποψη είναι πως θα σου αρέσει περισσότερο από το UI των Sony-Ericsson. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Eμενα μου αρεσει περισσοτερο, εβαλα ηδη καρτα 1 γιγκα και παιρνει πολυ μεγαλυτερη, η δε ποιοτητα στα ακουστικα εινα υπεροχη...
Link to comment
Share on other sites

kai alli aporia : to 6120 einai smartphone diladi otan akouo mousiki mporo tautoxrona na stelno kai minima? otan prostheto programata sto kinito einai diskolo ? giati pisteuo pos an to paro mporo na kano polla pragmata efoson to matho kala kala:happy:

 

sorry alla dn exo na rotiso kapion allon ... eseis eiste oi eidiki edo :D

diladi otan mou stelnoun tragoudia tha ta sigkentroso se ena mono fakelo ? tha einai ligo diskolo na psahno ena tragoudi gia na steilo anamesa se 130 tragoudia gia paradeigma

Emena kirios auto to thema me endiaferei gt iparxei sta SE

Link to comment
Share on other sites

Προς Samih:

 

Είναι πάρα πολύ καλό :)

Μπορείς να φτιάξεις φάκελους και στις φωτογραφίες, και στα βίντεο (εικονικούς φακέλους όμως, οι οποίοι δεν θα φαίνονται στην κάρτα μνήμης, επίσης δεν μπορείς να φτιάξεις φάκελο μέσα σε φάκελο που έχεις φτιάξει ήδη). Για τη μουσική, απ' ότι μπόρεσα να καταλάβω μάλλον δεν έχει τη δυνατότητα δημιουργίας φακέλων μέσα στη μουσική.

Όσο για το λειτουργικό του, δεν θα δυσκολευτείς ιδιαίτερα, ακόμα κι αν είσαι πρωτάρης :)

Tο ηχείο, παίζει πολύ καλά και πολύ δυνατά... Αλλά οι απόψεις διαφέρουν, δεν ξέρω γιατί.

Τα προγράμματα μπαίνουν εύκολα, επίσης μπορείς να τρέχεις αρκετές εφαρμογές ταυτόχρονα (ναι, να ακούς μουσική και να στέλνεις μήνυμα).

Αν σε ενδιαφέρει οπωσδήποτε η ταξινόμηση των τραγουδιών, ίσως θα ήταν καλύτερο να στραφείς σε SΕ όπως λες.

Ελπίζω να σε βοήθησα :)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Tο ηχείο, παίζει καλά και δυνατά οχι ομως πολύ καλά και πολύ δυνατά :confused:
Link to comment
Share on other sites

Tο ηχείο, παίζει καλά και δυνατά οχι ομως πολύ καλά και πολύ δυνατά :confused:

 

παιζει πολυ δυνατα,ΕΧΕΙ ΜΠΑΣΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ στο ηχειο του τηλεφωνου.

Το εκουαλαιζερ κανει θαυματα.

Ταξινομεις τα τραγουδια αλφαβιτικα και τα βρισκεις ευκολα.

Η βαζεις ενα προγραμμα(εδω ειναι η μαγεια)οπως το ALON και επιλεγεις

τα τραγουδια που θελεις.

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια κι εξακολουθούν ακόμα να υπάρχουν διαφωνίες σχετικά με το ηχείο, θα μπορούσε κάποιος που έχει πετύχει τη μέγιστη ποιότητα ήχου να ανεβάσει ένα screenshot με τις ρυθμίσεις του equalizer για να κάνουμε κι εμείς τις ίδιες; Ή διαφέρει η ρύθμιση από τραγούδι σε τραγούδι;

:)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

για 6120 ποια ειναι η καλυτερη?

ενδιαφερομαι για 1 ή 2 giga!

Προσωπική μου άποψη, προτίμησε KINGSTON, αλλά και SanDisk να πάρεις δεν έχει διαφορά...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

βοηθεια παιδια.σημερα εβαλα ενα προγραματακι το cpu monitor στο 6120 και μου γραφει , CPU ARM 192 MHz,ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ ΦΟΡΑΕΙ?
Link to comment
Share on other sites

βοηθεια παιδια.σημερα εβαλα ενα προγραματακι το cpu monitor στο 6120 και μου γραφει , CPU ARM 192 MHz,ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ ΦΟΡΑΕΙ?

 

Οι πληροφοριες που δινονται απο την συσκευη στην εφαρμογη

ειναι λανθασμενες ,γι αυτο και το λαθος αποτελεσμα.

Πληροφοριες εδω http://www.forum.nokia.com/devices/6120_classic

το ιδιο αποτελεσμα εχουν και αλλες εφαρμογες και οχι μονο στο 6120..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ένα πρόγραμμα της ACE έχει τη δυνατότητα, έπειτα από κάποια διαδικτυακά τεστ, να βρει την πραγματική ταχύτητα του επεξεργαστή του κινητού σου τηλεφώνου. Δυστυχώς δε θυμάμαι πού ακριβώς μπορείς να το βρεις.
Link to comment
Share on other sites

ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΕΣ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

 

το προγραματακι το κατεβασα απο το xxxxxxxxxxxxx και λεγεται cpu monitor λετε να ειναι αναληθες?σημερα το πηρα το τηλ μου αρεσε για τον γρηγορο επεξεργαστη

Link to comment
Share on other sites

νασαι καλα .μηπως μπορειςνα με βοηθεισεις να κανω αποσημπιεση?

 

του κανω αποσημπιεση με winrar και τα αρχεια που αποσιμπιεζονται δεν ειναι sis

 

τα αρχεια αποσιμπιεσης εχουν μορφη class

Link to comment
Share on other sites

του κανω αποσημπιεση με winrar και τα αρχεια που αποσιμπιεζονται δεν ειναι sis

τα αρχεια αποσιμπιεσης εχουν μορφη class

 

τα αρχεια αποσημπιεσης εχουν μορφη class hellp me

 

ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΕΣ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

 

το προγραματακι το κατεβασα απο το xxxxxxxxxxxxx και λεγεται cpu monitor λετε να ειναι αναληθες?σημερα το πηρα το τηλ μου αρεσε για τον γρηγορο επεξεργαστη

 

Ανοίγοντας το rar αρχείο βλέπεις ένα JAR αρχείο, αυτό θα εγκαταστήσεις!

 

Είναι πρόγραμμα JAVA (jar) και όχι Symbian γι’ αυτό δεν είναι sis. Πέρασέ το στο κινητό και κάνε εγκατάσταση.

Οι περισσότερες εφαρμογές αυτού του είδους δεν λένε την πραγματική ταχύτητα του επεξεργαστή, αυτό δεν σημαίνει πως δεν είναι αυτή που λέει στο site της η Nokia.

 

Μη κάνεις πολλά post, χρησιμοποίησε την «Τροποποίηση».

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κανεις αποσιμπιεση και θα το δεις

Με απλά λόγια!

Ανοίγεις το «ACE.rar», αποσυμπιέζεις το αρχείο που έχει μέσα με όνομα «ACE.jar». Αυτό το αρχείο θα περάσεις στο κινητό για να το κάνεις εγκατάσταση.

Πιο απλά δεν γίνεται...:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το αρχειακι το βρηκα αλλα επειδη το υπομενου που βγαζει μεσα στο προγραμα του winrar inai στα αγλικα και ειμαι σκραπας δεν τα καταφερνο,εχο φτασει στη βρηση και νερο δεν μπορο να πιω να ειστε καλα παιδες για τη βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

το αρχειακι το βρηκα αλλα επειδη το υπομενου που βγαζει μεσα στο προγραμα του winrar inai στα αγλικα και ειμαι σκραπας δεν τα καταφερνο,εχο φτασει στη βρηση και νερο δεν μπορο να πιω να ειστε καλα παιδες για τη βοηθεια

Drag and drop κάνε το αρχείο ρε φιλαράκι, από το rar σε ένα φάκελο του κινητού. Δεν είναι τίποτα δύσκολο. :)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το περασα στο κινιτο,ανοιγοντας την εφαρμογη τσεκαρει το cpu και μετα μου ζηταει password και login,για να παρω τα αποτελεσματα,μπαινο στο site της εφαρμογης μεσω του pc αλλα δεν μου κατεβαζει σελιδα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα εγκαταστησει στο κινητο ενα αλλο προγραμμα, ειναι νομιζω το Taskman το οποιο βλεπει την cpu χαμηλα στα 209 ΜΗΖ, θα εγκαταστησω κι αυτο να το κοτιαξω...
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα πηγα σε ενα φιλο που εχει ενα 6120 του περασαμε μεσα το cpu monitor και εδειχνε και σε αυτον την ιδια ενδειξη με εμενα, δλδ,cpu 192 MHz

 

παιδες κατι θα βρεθει για το cpu εχουμε team απο τσακαλια,το ΑCE ειναι λιγο περιπλοκο το τασκαμ ειναι λιγο αναληθες καποιο θα ξετρηπωσουμε δεν μπορει

 

εχω εγκαταστησει την εφαρμογη PhoNetInfo sto 6120 και μου δειχνει τα εξης αποτελεσματᨨCPU type ARM core,CPUarchitecture ARM4.CPU ABI type ARMI.CBU speed 187MHz.τα σχολια δικα σας:(:(:(:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

δεν προκειτε να δεις την ταχυτητα του επεξεργαστη ειναι τροποποιημενο απο τη νοκια :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...