Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5700 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 143
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά,σκέφτομαι να αγοράσω το 5700.Πείτε μου,πώς σας φαίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ποιοτικό, με μεγάλη και άψογη οθόνη, πολύ καλά εξωτερικά ηχεία, εξαιρετική, για 2MP, κάμερα, customization δυνατότητες και βέβαια Symbian S60 3rd edition για εφαρμογές, παιχνίδια και emulators.

 

Αν σε ενδιαφέρουν οι εφαρμογές και τα παιχνίδια είναι το ιδανικό κινητό, κατά την γνώμη μου, μέχρι να βγουν μουσικά κινητά (Nokia 5710; ) ή κινητά με Windows Mobile με καλύτερη κάμερα (5MP) (το επόμενο LG KS20 ή κάποιο μελλοντικό από την HTC; ), ή iPhone με 3G, καλύτερη κάμερα (5ΜP), κάμερα βιντεοκλήσεων και ραδιόφωνο.

 

Επίσης, βρέθηκαν άλλοι emulators αντί των vnes, vboy και ΕΜΑΜΕ για S60 3rd edition κινητά. :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παίδες,το πήρα κι εγώ!!!!!Πολύ καλές εντυπώσεις...Με εντυοωσίασαν πολύ τα ηχεία του και η κάμερά του!!!Τώρα,να ρωτήσω?Μπορώ να βρω κάπου θέματα???Και το sims 2 συγκεκριμένα?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες,το πήρα κι εγώ!!!!!Πολύ καλές εντυπώσεις...Με εντυοωσίασαν πολύ τα ηχεία του και η κάμερά του!!!Τώρα,να ρωτήσω?Μπορώ να βρω κάπου θέματα???Και το sims 2 συγκεκριμένα?

Ρίξε μια ματιά σ' αυτά:

www.babinokia.com
www22.ownskin.com
www.mobile-reviews.de
www.zedge.com
www.mobile9.com
www.mmcforums.net
www.pizero.net/theme-gallery 

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!Δστυχώς δε βρήκα θέμα των Sims 2!Ξέρει κάποιος αν θα το βρω κάπου???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Πόσο κοστίζει η επισκευή μίας σπασμένης οθόνης??Για το 5700 πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι:

Πόσο κοστίζει η επισκευή μίας σπασμένης οθόνης??Για το 5700 πάντα!

Υπολόγισε κάπου στα 50-60€.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,παίζει καμιά μόντα για το κινητάκι μας????
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,παίζει καμιά μόντα για το κινητάκι μας????

 

Μοντα ?

:wacko::blink:

Τι παραπανω θελεις δηλαδη ?

Κατι τετοιο http://youtube.com/watch?v=Rja0Xk4wIuw ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μοντα ?

:wacko::blink:

Τι παραπανω θελεις δηλαδη ?

Κατι τετοιο http://youtube.com/watch?v=Rja0Xk4wIuw ?

fysika kai oxi...to logismiko ennoo...

 

παιδιά,ξέρετε να μου πείτε πού μπορώ να βρω ένα θέμα iphone με τα εικονίδια του πραγματικού iphone????

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να ψαξεις στο mobile9 και στο zedge ...

Έψαξα,αλλά δεν έχουν τα εικονίδια...

 

Κανείς,ρε παιδιά???Itchrist86,πού είσαι???:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,βρήκα ένα swf και κάνει το κινητό ακριβώς όπως το iphone...γίνεται να πάρω από ένα θέμα .nth τα εικονίδια?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,βρήκα ένα swf και κάνει το κινητό ακριβώς όπως το iphone...γίνεται να πάρω από ένα θέμα .nth τα εικονίδια?

Όχι, διότι τα εικονίδια από τα Series 40 θέματα είναι απλές εικόνες (png), ενώ στα θέματα των S60 τα εικονίδια είναι διανυσματικά γραφικά (svg).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι, διότι τα εικονίδια από τα Series 40 θέματα είναι απλές εικόνες (png), ενώ στα θέματα των S60 τα εικονίδια είναι διανυσματικά γραφικά (svg).

Πω,πω...Thanks anyway...Έχετε να μου προτείνετε κανά ωραίο θέμα?Γιατί έχω ένα και το βαρέθηκα,και δε βρίσκω κανά καλό!

Link to comment
Share on other sites

Πω,πω...Thanks anyway...Έχετε να μου προτείνετε κανά ωραίο θέμα?Γιατί έχω ένα και το βαρέθηκα,και δε βρίσκω κανά καλό!

χωρις υπερβολη, τα θεματα που υπαρχουν για s60 μπορει να ειναι και χιλιαδες...απλα απειρα.

εγω κατεβαζω απο xxxxxxxxxxxxxxxx

αλλα μπορεις και απο zedge.net, mobile9.com κα που ανεβαζουν τα ιδια θεματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Όσοι το έχουν πάρει και το έχουν λίγο καιρό τι εντυπώσεις έχουν; Κυρίως σε ότι αφορά την ποιότητα κατασκευής και υλικών. Είναι όλο πλαστικό ή έχει πλαινά πάνελ μεταλλικά όπως το 3250 π.χ; Δεν μπορώ να το βρω σε κανένα κατάστημα να το δω από κοντά. Τι κακό είναι αυτό; Και θέλω να το πάρω αυτές τις μέρες. Ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

Παρότι δεν απάντησε κάποιος πήγα και το πήρα σήμερα απο την Microland στην Στουρνάρη και το ΣΚ θα το γαργαλήσω όσο αντέξω και αντέξει και φυσικά θα γεμίσω το 1 ΜΒ της καρτούλα του (ελπίζω να μου φτάσει)!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας. Χθές είδα στο e-shop του Γερμανού μια κάρτα Micro SD της Sandisc στα 8 GB. Είναι συμβατή με το συγκεκριμμένο κινητό;

Ας απαντήσει κάποιος το συντομότερο...

Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδιά γεια σας. έχω ένα nokia 5700 και μου συνέβει το εξής. είχα μέσα κάποιες εξερχόμενες κλήσεις, τις οποίες τις διέγραψα από το ιστορικό. από το ίδιο όνομα είχα αφήσει μόνο τις εισερχόμενες. πήρε το τηλ ο κουμπάρος μου, και με κάποιον τρόπο μπόρεσε και είδε αυτές τις διεγραμμένες (εξερχόμενες) κλήσεις. πως μπορεί να το έκανε αυτό; έχω ψάξει όλο το κινητό και δεν κρατάει πουθενά παρόμοιο ιστορικό. δεν ξέρω όμως αν έκανε τίποτα στο κομπιουτερ και τις βρήκε. το σίγουρο είναι πως τις εξερχόμενες κλήσεις σε αυτό το όνομα τις διέγραψα όλες.

 

σημείωση, το κινητό ήταν δικό του παλιότερα, και δεν ξέρω αν έχει φυτέψει κανένα πρόγραμμα μέσα. πως μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Tης κλησεις απο που της διεγραψες?

 

Ανοιξες την εφαρμογη Μητρωο ,εαν την ανοιξεις υπαρχουν εκει μεσα απο εκει της ειδε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

όταν το κινητό είναι στην αναμονή πατάω το πράσινο (το κουμπί που καλεί) κι εκεί βγαίνουν οι κλήσεις όλες.... από εκεί τις διέγραψα.

 

Στην εφαρμογή μητρώο που αναφέρεις (μενού --> ρυθμίσεις --> ρυθμίσεις τηλεφώνου --> εφαρμογές --> μητρώο) δεν δείχνει τις κλήσεις όπως όλα τα κινητά που ξέρω, το μόνο που έχει εκεί μέσα είναι η διάρκεια του ιστορικού, δηλαδή για πόσες μέρες να κρατάει ιστορικό κλήσεων. Δεν έχει τίποτε άλλο εκεί μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...