Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Μηπως ξερει κανεις για το destinator 8 αν αξιζει να το βαλει και αν υπαρχουν καλοι χαρτεσ για ελλαδα?

 

Οι χάρτες σε 7 & 8 είναι οι ίδιοι συνεπώς δεν κερδίζεις τίποτα σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση.

 

Επίσης αυτό που λέει ο Γιάννης (johner) είναι αλήθεια γιατί ακόμα βρίσκεται σε beta έκδοση και με πολλά προβλήματα.

 

Όποιος θέλει Destinator λοιπόν... δεν βρίσκω λόγο να φύγει από το 7.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορείτε να ρίξετε τα φώτα σας και στην δική μου περίπτωση....Δεν ξέρω αν είμαι offtopic αλλά θέλω να σβήσω κάτι χάρτεσ και να εγκαταστήσω κάτι άλλους στο ΜΙΟ 360.Επειδή είμαι αρχάριος παραπέμψτε με στο κατάλληλο θέμα εάν χρειάζεται...................
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδιά μπορείτε να ρίξετε τα φώτα σας και στην δική μου περίπτωση....Δεν ξέρω αν είμαι offtopic αλλά θέλω να σβήσω κάτι χάρτεσ και να εγκαταστήσω κάτι άλλους στο ΜΙΟ 360.Επειδή είμαι αρχάριος παραπέμψτε με στο κατάλληλο θέμα εάν χρειάζεται...................

 

Οι χάρτες σου είναι ένας φάκελος με όνομα πχ GreeceU ή GreeceG στο /DestinatorApps/Destinator. Μπες εκεί και βάλε τους καινούργιους σου χάρτες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Noob κάτοχος Diamond εδώ. Στο Destinator 7 μπορώ να κάνω προσoμοίωση διαδρομής με φωνητικές εντολές; Επίσης, χρειάζεται να ρυθμίσω κάτι άλλο για να βρίσκει περισσότερους δορυφόρους (έχω την com 4 και βρίσκει 1); Τέλος δεν μπορώ να αλλάξω τη home διεύθυνση (γίνεται αυτόματος εντοπισμός από το GPS;; )...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Administrators
Πρόκειται για πρόσθετα αρχεία που εξυπηρετούν την πλοήγηση (πχ. αποφυγές δρόμων). Θα τα βρεις εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ξερετε πως απενεργοποιειται ενας "γκλιν γκλιν" ηχος κατα τη λειτουργια του dest7?μου το κανει και στην πλοηγηση και στην απλη εμφανιση του στιγματος στον χαρτη
Link to comment
Share on other sites

Eχεις τσεκάρει κάποια αγαπημένα σημεία για τα οποία δεν έχεις την ανάλογη φωνητικη ειδοποίηση
Link to comment
Share on other sites

με ποιο τροπο μεγαλωνουμε το ζουμ σε 2D?

εδω και 2 μερες που χρησιμοποιω το dest αντι για garmin και igo8 βλεπω γιατι θεωρειται το καλυτερο προγραμμα...εχει ολους τους δρομους πολυ καλα ,στενα παραστενα και μονοδρομους.γενικα με παει με σχετικα πολυ καλυτερη ακριβεια εκει που θελω απο τα αλλα 2!λιγο το interface ειναι χαλια αλλα αφου το θελουμε να μας παει εκει που θελουμε μια χαρα ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Σε χάρτες, μέχρι και σήμερα το Destinator, είναι μονόδρομος!

 

ναι το δοκιμασα και ηταν πολυ ακριβες ακομα και σε στενακια!ημουν φανατικος garmin αλλα κολλουσε καποιες φορες .και το igo8 ειναι καταπληκτικο αλλα απο χαρτες αστα!

κυκλοφορησε χαρτης της gi για miomap και ginius αυτες τις μερες?μπαινουν στο dest πλεον η η gi δεν συνεργαζεται με το dest?

Link to comment
Share on other sites

ναι το δοκιμασα και ηταν πολυ ακριβες ακομα και σε στενακια!ημουν φανατικος garmin αλλα κολλουσε καποιες φορες .και το igo8 ειναι καταπληκτικο αλλα απο χαρτες αστα!

κυκλοφορησε χαρτης της gi για miomap και ginius αυτες τις μερες?μπαινουν στο dest πλεον η η gi δεν συνεργαζεται με το dest?

το θέμα συνεργασίας με GI και MLS προς το παρόν δεν πρέπει να έχει αλλάξει....θα δούμε τι θα γίνει όταν όντως κυκλοφορήσει το νέο χάρτη η GI. Για Ginius θα βγάλει στα σίγουρα...αν βγάλει και για Destinator θα είμαστε κομπλέ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...